Dziś jest:
Niedziela, 29 listopada 2020

Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu.
/Marcel Proust/

Komentarze: 23
Wyświetleń: 4994x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 mar 2019 10:31   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT MESSING – TO MOŻE BYĆ KOLEJNE WCIELENIE JOHANNA WOLFGANGA VON GOETHE`GO

Zajmujemy się sprawami związanymi z regułami wiedzy, którą ludzie nazywają duchowością, ale tak naprawdę nazwa powinna być inna, na przykład „fizyka duszy” aby dać sygnał ludziom, że nie ma tu żadnej mowy o „ezoteryce” czy jakiś mglistych takich czy siakich wierzeniach „w to czy tamto”. Czas sobie jasno powiedzieć: istota ludzka to przede wszystkich dusza (ciało energetyczne), nieśmiertelne i podlegające prawom Kreacji, czyli kolejnym wcieleniem.

Układ jest mniej więcej taki, jak w przypadku góry lodowej: ciało główne człowieka to dusza i jest niczym góra lodowa schowana pod powierzchnią wody. Ciało materialne to jedynie „wierzchołek góry lodowej”, na którym ludzie się skoncentrowali (widać go i można go dotknąć), ale jest o wiele mniej istotny niż to, czego nie widać.


 

Jedną z najważniejszych rzeczy w zrozumieniu praw wszechświata i „fizyki duszy” jest reinkarnacja, czyli wędrówka dusz. Mówimy o niej tak jak o Prawie Ciążenia – po prostu jest i ta kwestia jest poza dyskusją. Ilość dowodów zebranych przez FN przez ostatnie 30 lat jest wystarczająca, aby raz na zawsze zamknąć ten temat. W państwie katolickim jak Polska, gdzie większość ludzi jest przekonanych, że uczestniczy w grze „jedno życie, potem piekło, czyściec i raj na wieki wieków” mówienie o reinkarnacji jest zabawnym doświadczeniem, ale to temat na oddzielnym esej. Wracając do sprawy reinkarnacji – naprawdę można bezbłędnie odczytać ścieżkę kolejnego wcielenia duszy, gdyż są pewne znaki  świadczące o tym, że stojący przed nami człowiek to „x” lub „y”, który w poprzednim wcieleniu był właśnie tą postacią, którą podejrzewamy. Bardzo często zgodne są:

- wygląd (wzrost, układ twarzy, sylwetki itp.)

- sposób mówienia, tembr głosu, charakterystyczne słownictwo

- predyspozycje (pisarskie, techniczne itp.), a więc pisarz ponownie zostaje pisarzem, muzyk od dziecka ma talent do muzyki itp.

- cechy osobowości

- daty (śmierci, narodzin, urodzin dzieci i imiona nadawane dzieciom)

- zamiłowania do danych przedmiotów, czynności itp.

Pisaliśmy o poprzednich wcieleniach polskich obecnych polityków, co do których nie mamy cienia wątpliwości, kim było w poprzednich wcieleniach. Nasz czytelnik przysłał nam wiadomość z informacją o bardzo ciekawej sprawie związanej z kolejnym wcieleniem najsłynniejszego niemieckiego poety, czyli Goethego.

[…] Dzień dobry,

jestem historykiem a jednocześnie interesuję się tematem reinkarnacji. Wiem, że szukacie Państwo różnych postaci, które może łączyć dusza. Mam dla Was pewien ślad. Moim zdaniem uderzające jest podobieństwo pomiędzy Johannem Wolfgangiem Goethe a Gerhartem Hauptmannem. Z jednej strony obie postacie były bardzo do siebie podobne fizycznie a z drugiej mają zbliżone życiorysy i śmierć oraz taką samą profesję i osiągnięcia.

Pozdrawiam serdecznie

[dane do wiad. FN]

 

Sprawą zajmie się nasz zespół Projektu Messing, ale już teraz widać, że nasz czytelnik może mieć rację!


 

 


Johann Wolfgang von Goethe – niemiecki poeta przełomu XVIII i XIX wieku i jeden z najbardziej znaczących w skali światowej, dramaturg, prozaik, uczony, polityk, wolnomularz. Był, obok Friedricha Schillera, czołowym przedstawicielem klasycyzmu weimarskiego oraz prekursorem romantyzmu.

Data i miejsce urodzenia: 28 sierpnia 1749, Goethe House, Frankfurt nad Menem, Niemcy

Data i miejsce śmierci: 22 marca 1832, Weimar, Niemcy

Żona: Christiane Vulpius (od 1806 do 1816)

Wiersze: Król elfów, Prometheus, Uczeń czarnoksiężnika

Dzieci: Julius August Walter von Goethe

 

 

Gerhart Johann Robert Hauptmann – niemiecki dramaturg i powieściopisarz, laureat literackiej Nagrody Nobla w 1912, przedstawiciel nurtu naturalistycznego w teatrze.

Data i miejsce urodzenia: 15 listopada 1862, Szczawno-Zdrój

Data i miejsce śmierci: 6 czerwca 1946, Jagniątków, Jelenia Góra

Sztuki: Tkacze, The Beaver Coat, Hannele, The Rats, Rose Bernd,

Filmy: Faust, The Rats, The Weavers, Atlantis, Fantom, Władca

Żony: Margarete Hauptmann (od 1904 do 1946), Marie Thienemann (od 1885 do 1904)

 

www.messing.org.p

Komentarze: 23
Wyświetleń: 4994x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 8 mar 2019 10:31   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (23)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 10 mar 2019 08:58 | ocena: -3

OSTOJA | Załogant

J 14.6 Odpowiedział mu Jezus: «Ja jestem drogą i prawdą, i życiem2. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie.

Nie wystarczy odejść do "światła" i spotkać się z "przewodnikiem duchowym". Należy spotkać się w świetle z Jezusem Chrystusem by odejść do Domu Ojca. Tylko Jezus Nazareńczyk może przerwać zaklęty krąg reinkarnacji.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 10 mar 2019 12:15 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@OSTOJA, XDDDDDD

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 10 mar 2019 17:46 | brak oceny

OSTOJA | Załogant

@magdakowalska48, ten się śmieje kto się śmieje ostatni - pośmiejemy się razem po TAMTEJ stronie.

Sob, 9 mar 2019 11:19 | ocena: + 2

jnowak | Załogant

PS.
Są oczywiście pewne wydarzenia w życiu podobne do tych z poprzednich wcieleń. Np.: jeśli Kennedy został zabity strzałem w głowę - przyszłe wcielenie może mieć chroniczne bóle głowy, jeśli Monroe została zabita toksyczną lewatywą, będzie miała problemy z jelitami w kolejnym wcieleniu.. lub nawet ktoś będzie jeszcze raz próbował ją w ten sposób zabić Itd.. Ale to są tylko pewne sytuacje.
Charakter osób również jest inny, ponieważ zachowania typowe dla poprzedniego wcielenia przez następne uważane są za "dziecinne, głupie, niepotrzebne" - są wypierane, charakter może być całkiem odwrotny - by dusza mogła przezywać nowe programy, wyciągać nowe nauki. Jeśli w poprzednim wcieleniu ktoś był np. Niemcem - może całe życie uciekać przed nauką niemieckiego, coś go w tym języku przeraża, przeraża to że gdy zacznie nim władać straszne wspomnienia powrócą.

Sob, 9 mar 2019 11:00 | ocena: + 2

jnowak | Załogant

Przykładem "podsiadania" jest cała sytuacja ze Smolenskiem, gdzie próbowano ze zmarłych w tragicznym wypadku zrobić niemal tych zabitych w Katyniu, chwała pomordowanych miała spłynąć na polityków, zaczęto używać terminologii "pomordowani w Smolensku", powstała cała ideologia - bazująca na chwale rozstrzelanych żołnierzy. Zaczęto się nawet zastanawiać czy ktoś nie jest kolejnym wcieleniem Piłsudskiego itp.

Sob, 9 mar 2019 10:49 | brak oceny

jnowak | Załogant

A ja wiem z pewnych źródeł że...
Kolejne wcielenia nigdy nie są podobne fizycznie!
Mają różne płcie, różne wzrosty, różne fizjonomie!

Za to z tego co wiem istnieją złe dusze - tak zwane "podsiadki", które rodzą się w kolejnych wcieleniach fizycznie bardzo podobne do sławnych ludzi żyjących wcześniej po to by uszczknąć trochę ich sławy i splendoru. Takie podsiadki żyją też równolegle, chcą przekierować czyjś dobry w ich mniemaniu los na swe tory, upodabniają się fizycznie do oryginału, zaczynają się tak samo zachowywać, ubierać, słuchać tej samej muzyki itd. itp.

Sob, 9 mar 2019 08:23 | ocena: + 3

girolamo | Załogant

Oto kilka moich tropów dla Was na temat duszy:
1. Ludzie ktorzy przezyli smierc kliniczna opisuja, ze widzieli, slyszeli, niektorzy czuli wyostrzone zapachy, czyli mieli zmysly. Nie byl potrzebny mozg do przetwarzania informacji z otoczenia. Jesli nie bylo tych ludzi, ich dusz w ciele, to informacje, ktore pozyskali poza cialem nie mogly zostac zapisane w mozgu. Tak wiec nasza pamiec i wszystkie te informacje nie sa zapisane w mozgu, jak na wielkim dysku twardym. Nawet ludzie pamietajacy poprzednie wcielenie sa tego przykladem, bo maja nowe cialo, a wspomnienia pochodza z poprzedniego zycia. Czyli jako dusza jestesmy autonomicznym, niezaleznym od ciala bytem z mozliwoscia odbierania otoczenia, z mozliwoscia myslenia i pamięcią, a nawet z mozliwoscia wplywania na materie (czytamy co zmarli potrafia robic z przedmiotami).
2. Jak to jest, ze nie pamietamy poprzednich wcielen? Informacje z poprzenich inkarnacji sa zapisywane na innych czestotliowsciach. Odpowiada za to szyszynka. To ona nadaje czestotliwosc naszym przerobionym przez mozg informacjom. Kazdy czlowiek ma inne taktowanie szyszynki, po to zebysmy nie czytali informacji zapisanych przez innych. Prosze sobie wyobrazic co by bylo gdyby dwoje ludzi mialo szyszynki na tej samej czestotliwosci. I np. jeden to facet, drugi to kobieta. Kobieta odbiera, to co robi facet i facet to co robi kobieta. Przeciez by oszaleli. Nazywa sie to schizofrenia. Bo zdarza sie, ze sa ludzie, ktorzy maja szyszynki na tej samej czestotliwosci. Istnieje juz technologia, ktora moze ustawiac taktowania szyszynki ludzi i "leczyc" ze schizofrenii.
Gdy przezylismy np. 3 wcielenia, to mamy zapisane informacje na 3 roznych czestotliwosciach. Da sie do nich dostac za pomoca hipnozy regresyjnej, ale bez wiekszej swiadomosci z naszej strony. Nie wiem czy po smierci mamy dostep do pamieci z kazdego naszego poprzedniego wcielenia. I czy po smierci mamy swiadomosc uformowaną przez nasze ostatnie wcielenie. Nie wiem jaki jest sens zapisywania tych wszystkich informacji jesli nie mielibysmy miec do nich dostepu.
3. Po co nam cialo skoro mozemy sobie bez niego radzic jako dusza? Nie mam pojecia. Odbieramy za pomoca zmyslow otoczenie, tworzymy mysli, mozg to przerabia i wysyla gdzies na jakis dysk/chmure. DNA to majstersztyk na poziomie, ktorego nie potrafimy pojac. Komputer w systemie dwojkowym, to max co potrafimy poki co stworzyc, z marzeniami o komputerach w systemie trojkowym. DNA to system czworkowy, do ktorego powstania potrzeba bylo wielkiego intelektu stwórcy/konstruktora. Stworzyl wszechswiat, odbierany zmyslami i przetwarzany intelektem. Ale po co? Jestesmy jak male drony wyslane w nieznane, zeby zebrac dane i wyslac je do centrali? Czy mamy uzywac naszych cial, by odczuwac wielkie przyjemnosci dane nam przez boga/Boga i cieszyc sie zyciem (czym? co to w ogole jest?)? A po smierci co? Kolejne zycie jako bogacz, biedak, kaleka, a moze zwierze? Moze, to dobrze, ze nie pamietamy mozliwych traum z poprzednich zyc.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 mar 2019 14:58 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@girolamo, "Po co nam cialo skoro mozemy sobie bez niego radzic jako dusza? " zebys odczuwal bol fizyczny

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 9 mar 2019 16:41 | ocena: -3

Kepos | Załogant

@magdakowalska48, Na ciele i, na nas, uczy się i doskonali nasz osobisty Anioł Stróż.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 10 mar 2019 12:15 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, XDDDDDDDDDD typowe gadanie czlowieka ktoremu religia wyprala mozg XDDDDD.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 mar 2019 09:56 | ocena: -3

Kepos | Załogant

@magdakowalska48, nie jestem zbytnio wierzący. Te struktury duchowe, które opisuję, ja po prostu widziałem i jeszcze miałem opowiedziane.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 mar 2019 17:43 | ocena: -1

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, a pastuszkowie widzieli matke boskom. to ze cos widziales to nie znaczy ze to jest prawda. zawsze mogli cie oszukac dla wlasnych korzysci albo po prostu dla jaj

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 12 mar 2019 13:51 | ocena: -2

Kepos | Załogant

@magdakowalska48, nie może być pomyłki, 27 lat analizowałem sytuacje, w których kiedyś znalazłem się. Jestem po dwóch śmierciach klinicznych.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 12 mar 2019 20:28 | ocena: -2

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, co z tego? to ze cos widziales to nie znaczy ze to jest prawda. ktos mogl ci wmowic wszystko jak ufo z tym missing time. tez bylam kilka razy martwa. niestety nic nie pamietam bo to bylo w dziecinstwie. szkoda ze przezylam

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 13 mar 2019 13:19 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@magdakowalska48, jest to dla mnie przykre, że ktoś kto nie zna się na rzeczy, próbuje mi wmówić swoją prawdę. Za dużą poniosłem ofiarę, aby teraz się przyporządkowywać.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 14 mar 2019 13:40 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, jak tam chcesz

Pt, 8 mar 2019 12:33 | ocena: -3

Kepos | Załogant

Wszystko prawie fajnie co autor napisał na temat właściwości Duszy, ale to tyczy Duchów czyli Aniołów Stróży. To oni mają energię, a Dusza z niej tylko korzysta.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 8 mar 2019 14:04 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, XDDDDDDDD znalazl sie drugi ajnsztajn XDDDDDDD. twoj aniol stroz ci to powiedzial? i dlaczego nazywasz anioly duchami XDDDDDD

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 mar 2019 14:57 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@magdakowalska48, ponieważ Aniołowie tak o sobie mówią. I Ty jesteś duchem wcielonym, tylko o tym nie wiesz !

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 mar 2019 22:42 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, aniol ci tak powiedzial? XDDDDDD

Pt, 8 mar 2019 14:08 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, Dusza nie korzysta z energii gdyz sama jest energia. to jakby prad czerpal energie z nas XDDDDD

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 mar 2019 15:02 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@magdakowalska48, Dusza jest istotą, Duchem wcielonym. Jest jak laleczka cała zawieszona w tułowiu ciała. Energia ciała pochodzi z pokarmu.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 8 mar 2019 22:42 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, XDDDDDDD ucz mnie buddo XDDDDDDD

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Słynny brytyjski naukowiec Stephen Hawking (zm. w 2018) twierdził, że data zakończenia kalendarza Majów (czyli słynny rok 2012) opiera się na błędnych obliczeniach: - 'Pod wieloma względami Majowie wyprzedzali swój czas, ale w pewnych kwestiach przekalkulowali. W tym przypadku popełnili błąd polegający na podwójnym liczeniu dni, na które przypadały święta, co oznacza, że ich kalendarz nie zakończy się jeszcze przez kolejne osiem lat. Ludzie powinni naprawdę martwić się o rok 2020, czyli prawdziwy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 26 lis 2020 03:00 | Witam, 23.11.2020 nad Białołęką na wysokości osiedla Regaty był widoczny bardzo duży obiekt tuż nad chmurami. Obiekt widziała moja partnerka oraz jeszcze jeden sąsiad podczas spaceru z psami.Jak na razie odnalazłem jeszcze jedną osobę która widziała ten obiekt 15 min później już szybko lecący. Wstępnie oceniamy że obiekt mógł mieć kilkaset metrów długości. Był bardzo dużyProszę popytajcie czy ktoś na Białołęce 23.11.2020 koło godziny 23.15 czegoś nie widział.

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

KORONAWIRUS - bestialskie polowania i zjadanie dzikich zwierząt kluczem do zrozumienia tajemnicy pandemii koronawirusa

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.