Dziś jest:
Wtorek, 20 sierpnia 2019

Według ankiety przeprowadzonej przez 'Washington Post' 25% Amerykanów uważa, że istoty z innych planet żyją w tej chwili na ziemi.
/Amerykański fizyk i ufolog Stanton Friedman/

Komentarze: 59
Wyświetleń: 3930x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 8 sie 2019 10:38   
Autor: FN, źródło: FN   

PROJEKT MESSING – EKSPERYMENT TELEPATYCZNY W EMILCINIE


Mamy kilka głównych projektów i zespołów, wokół których koncentruje się nasza działalność. Jednym z najciekawszych jest Projekt MESSING, który zresztą posiada nawet oddzielny serwis, czyli www.messing.org.pl


Jest on cały czas jeszcze w gotowości „on-line”, gdyż dopiero zamierzamy go użyć po sformowaniu pełnej grupy najlepszych polskich jasnowidzów. To właśnie ta grupa zajmie się najbardziej ciekawymi sprawami z zakresu podróży pozazmysłowych, poszukiwania zaginionych skarbów, lokalizowania zaginionych ludzi itp. Dzięki Projektowi MESSING natrafiliśmy na skarb skarbów, czyli pierwszego w naszym kraju teleobserwatora z prawdziwego zdarzenia, którego mieliście okazję poznać (posłuchać) przy okazji Projektu KONTAKT.


Ale mamy kolejnych kilka zgłoszeń osób obdarzonych talentem do postrzegania pozazmysłowego, którzy zgłosili się do nas. Od czasu do czasu robimy małe testy, a może raczej próby dla nowych jasnowidzów. Jeden z takich testów zrobiliśmy przy okazji naszego ostatniego projektu OTWARTE NIEBO w Emilcinie.

Początkowo nie chcieliśmy nikogo zawiadamiać o tym eksperymencie, gdyż jego zakres był zdecydowanie wewnętrzny. Ale ktoś zaproponował, że w sumie nasi czytelnicy także powinni mieć możliwość spróbowania swoich możliwości, bo przecież nie ma w tym żadnej wielkiej tajemnicy. Po dłuższej dyskusji doszliśmy do wniosku, że jak najbardziej. I tak pojawił się pomysł tego tekstu. Na czym polega zadanie?

Tekst w serwisie FN ukazuje się 8 sierpnia 2019. Kilka dni wcześniej, czyli 3 sierpnia ekipa projektu OTWARTE NIEBO była w Emilcinie (napiszemy o tym kilka słów więcej na koniec). Wcześniej do testu dla naszych jasnowidzów wybraliśmy przedmiot spośród tych, które znajdują się w Bazie FN. Długo zastanawialiśmy się, jaki to ma być przedmiot, ale wybraliśmy chyba bardzo ciekawy.

Ten przedmiot został umieszczony na kilkanaście minut „wewnątrz pomnika UFO”. Co to znaczy wewnątrz? Dwa głazy tworzące główną część pomnika łączą się tworząc rodzaj małej półeczki i właśnie na niej został postawiony ten przedmiot. To może sugerować jego małe wymiary, ale… radzimy nie iść tą drogą, ale spróbować odczytać:

- jego kształt

- jego kolor

- jego zastosowanie

Przedmiot został umieszczony w pomniku 3 sierpnia 2019 ok. godz. 10.00 rano, po czym po kilkunastu minutach zabrany. Jego ślad jest jednak do odczytania, co już udowodnił jeden z naszych najlepszych jasnowidzów!

Jeśli ktoś chce spróbować „zobaczyć za pomocą swojego umysłu” ten przedmiot – zapraszamy do eksperymentu. Swoją hipotezę czy raczej efekt swojej wizji prosimy napisać w komentarzach pod naszym tekstem lub w komentarzach pod publikacją na facebook`u, która pojawi się bezpośrednio po pojawieniu się tekstu w serwisie FN.

Rozwiązania można także wysyłać e-mailem na nasz adres specjalnie uruchomiony na tę okazję:

netfn@onet.eu

 

Link do publikacji o eksperymencie na fb:

 https://www.facebook.com/BazaFN/

 

22 sierpnia 2019 w serwisie FN podamy rozwiązanie tajemnicy, co było tym przedmiotem.

W Emilcinie był w naszej ekipie nasz serdeczny kolega Bartek z oddziału „Nautilus Trójmiasto”, który specjalnie przyjechał do Bazy FN, aby pomóc przy przeprowadzeniu eksperymentu w ramach „Otwartego Nieba” (wielkie słowa podziękowania Bartek!).

Zaproponował, że on powie kilka słów także dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w eksperymencie, gdyż może dzięki temu będzie im łatwiej zwizualizować przedmiot będący zadaniem w naszym eksperymencie telepatycznym. I tak powstał materiał, który prezentujemy poniżej:

 

 

Jesteśmy winni wszystkim kilka słów opisu i zdjęć tego, co dzieje się w Emilcinie. Zaszła tam bardzo poważna zmiana z punktu widzenia naszych działań, o czym za chwilę.

Projekt „Otwarte Niebo” to projekt bazujący na podobnych projektach, które mieliśmy okazję zobaczyć w Stanach Zjednoczonych przy okazji naszych pobytów na kongresach MUFON-u. Jednym z głównych elementów jest coś, co Amerykanie nazywają po prostu „Sky watching”.
Pomysł jest bardzo prosty, ale czasami przy odrobinie szczęścia można osiągnąć zdumiewające rezultaty. MUFON organizuje spotkania pośrodku pustyni. Na miejsce przywożony jest sprzęt, w niebo skierowane są kamery wideo z podczerwienią, a obraz z nich jest transmitowany na potężne monitory (energię czerpią z kupionych specjalnie na tę okazję oddzielnych ogniw używanych w samochodach Tesla). Uczestnicy SKY WATCHING mają okazję obserwować niebo za pomocą własnych urządzeń (np. lornetek), a jednocześnie widzą, co rejestrują kamery z podczerwienią, gdyż obok są ustawione ekrany. SKY WATCHING trwa ok. 5 godzin i jest naprawdę genialnym eksperymentem związanym z UFO.


Planujemy coś podobnego zrobić w Warszawie w przyszłym roku przy okazji… ale o tym poinformujemy wtedy, kiedy będziemy mieli zgodę naszych kolegów z firmy, która zajmuje się przygotowaniem tej potężnej historii.

Wracając do Emilcina – po raz kolejny wykonaliśmy pewną graficzną prezentację znaku znanego z Incydentu z Rendlesham i Projektu KONTAKT. Na ten temat napiszemy wkrótce oddzielny tekst.
Emilcin bardzo się zmienia, ale to jest i tak dopiero początek tego, co jest planowane. Odbyliśmy w tej sprawie bardzo dobrą rozmowę z osobą z Emilcina, która w tych zmianach odgrywa kluczową rolę. Będzie się działo Panie i Panowie… ;) Ostatni wyjazd był tylko po to, aby ocenić, jak nowe okoliczności i budynek dadzą się wykorzystać do pełnego eksperymentu z serii OTWARTE NIEBO, który planujemy na jesieni.


Po raz pierwszy noc spędziliśmy w nowym miejscu, wręcz stworzonym do tego typu spotkań. Ośrodek nie jest jeszcze gotowy, wszystko pachnie nowością, ale już teraz można powiedzieć, że poprzeczka została postawiona bardzo wysoko!

Późnym wieczorem ustawiliśmy sprzęt na placu w pobliżu pomnika. Dojechali do nas koledzy zajmujący się niekonwencjonalnymi energiami. Było to bardzo ciekawe spotkanie i wszystkim uczestnikom „wieczornej rozmowy o rzeczach dziwnych” pięknie dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy! 

Komentarze: 59
Wyświetleń: 3930x | Ocen: 28

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 8 sie 2019 10:38   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (59)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 5 6

Dziś, 09:26 | ocena: + 1

Lidia45 | Załogant

To jest kostka rubika inaczej sześcian .Ma cztery kolory żółty ,czerwony ,zielony i niebieski.Tą kostką rubika ćwiczymy swój umysł.

Nie, 18 sie 2019 20:17 | ocena: + 1

elizaok | Załogant

Witam wszystkich,

Wydaje mi się, że jest to instrument muzyczny - dość duży metalowy talerz w kolorze starego złota o średnicy ok. 40-50 cm. Dokładnie taki, jakiego używa się w orkiestrach. I raczej do trzymania w rękach, a nie będący częścią perkusji.

pozdrawiam załogę i Kapitana

Pt, 16 sie 2019 10:01 | ocena: + 1

skarto.gt | Załogant

Statuetka żołnierzyka, kolor: szary być może z niebieskim akcentem, kształt coś zbliżonego do nagrody filmowej "oscar", zastosowanie stoi na półce i coś upamiętnia, posiada pewne charakterystyczne elementy

Pt, 16 sie 2019 00:28 | ocena: + 1

Kasprano | Załogant

Polece po całości :D kojarzą mi się słowa "to już tam było" albo "to było tam wcześniej" oraz ster okrągły jak od statku (ale to pewnie przez okręt nautilus) no i książka... mapa coś w ten deseń :)

Czw, 15 sie 2019 23:37 | ocena: + 1

gangoo | Załogant

Witam
Moim zdaniem schowana jest tam lodka z zaglem i brazowym masztem nie duza ,moze nawet zrobiona z papieru.

Czw, 15 sie 2019 12:35 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

Przedmiotem tym może być również obiekt będący odzwierciedleniem tego który był zarejestrowany przez syna Pana Roberta w Programie ,,KONTAKT".

Śr, 14 sie 2019 21:01 | ocena: + 1

Sara01 | Załogant

Chusta /szal

Wt, 13 sie 2019 20:17 | ocena: + 1

bp-media | Załogant

Okulary lub zegarek śp. Marka Rymuszko

Wt, 13 sie 2019 15:36 | ocena: + 1

soundfall | Załogant

Kojarzy mi się coś walcowatego w kolorze brązowym. Zamykane pióro lub jakby cygaro. Na obu końcach srebrne metalowe nakładki.

Pon, 12 sie 2019 18:57 | ocena: + 1

marcinez | Załogant

Brązowy, dość gruby pasek do spodni.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 5 6
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] Dodaliście info o  Akiane Kramarik, dodam, że kiedyś czytałem, że wpodobnym okresie czasu , chłopiec z Japonii namalował podobny wizerunek Jezusa jak Ona. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 07:37 | W dniu 18 sierpnia o godz. 13:17 ok. 1 km od lotniska Strachowice przez przednią szybę samochodu zauważyłem białą kulę lecąca wolno na wysokości ok. 300m.  Kula leciała ne tej wysokości z prędkością ok. 1m/sek przez około minutę po czym gwałtownie zwiększyła wysokość.W tym momencie sięgnąłem po smartfon, wyszedłem z samochodu i zrobiłem 4 zdjęcia. Czwartego nie załączam, bo na nim nie widać obiektu który zniknął za chmurami. 

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 25 lipca 2019 | 22 lipca 2019 roku odszedł w stronę światła Marek Rymuszko. Twórca i pomysłodawca miesięcznika ‘Nieznany Świat’, który przebudził miliony ludzi ze snu i sprawił, że dostrzegli inny, nieznany świat. Ale odszedł przede wszystkim bliski mi człowiek, którego brak odczuwać będę do końca mojej ziemskiej wędrówki.

czytaj dalej

FILM FN

UFO NAD MŁAWĄ - 15 sierpnia 2019

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.