Dziś jest:
Poniedziałek, 20 września 2021

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Komentarze: 152
Wyświetleń: 78943x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 19 maj 2010 01:34   
Autor: FN, źródło: FN   

Unia Europejska się rozpadnie - zapowiada Krzysztof Jackowski

"To koniec Unii Europejskiej" - twierdzi Krzysztof Jackowski. Nasz pokładowy jasnowidz już w ubiegłym roku mówił, że Unia Europejska rozpadnie się z powodu kryzysu gospodarczego. Wtedy słowa Jackowskiego budziły śmiech, dziś coraz więcej ludzi mówi, że Unia kończy się i jest na krawędzi rozpadu. Upadek Grecji, początek upadku Hiszpanii i Portugalii i dramatyczne zapewnienia Niemiec, że nie zamierzają płacić daniny na "europejskich oszustów".

Krzysztof Jackowski zapowiada, że Unia Europejska rozpadnie się na trzy części i będzie to koniec wspólnej Europy. Co to znaczy dla Polski? Bardzo duże kłopoty. "Będziemy musieli oddać pieniądze" - ostrzega nasz jasnowidz. Przewiduje także śmierć znanej światowej postaci, wielkiego przywódcy.

Krzysztof Jackowski mówi też niezwykłe słowa o tym, że myśli o śmierci i końcu swojego życia. "Dowody jasnowidzenia muszą przetrwać" - mówi nasz pokładowy jasnowidz. Niezwykłe, poruszające słowa jasnowidza zawiera materiał, który zamieszczamy poniżej.

 

 

 

Komentarze: 152
Wyświetleń: 78943x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 19 maj 2010 01:34   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (152)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3 4 16

Nie, 20 lis 2011 22:31 | brak oceny

Merlin | Załogant

Może o tym nikt nie pomyślał, ale chyba padło na tego przywódcę:
Muammar al-Kaddafi

Wt, 7 wrz 2010 13:02 | ocena: + 1

NOMAD3 | Gość

Ja też to przeanalizowałem i również uważam że przyjdzie śmierć. Jestem pewien że w tym roku umrze papież. co prawda istnieje możliwość że się mylę i chodziło by o Klausa, ale wydaje się że jego śmierć by nie zwróciła niczyjej uwagi, tak samo jak Lecha Kaczyńskiego. Benedykt XVI natomiast jest papieżem przed ostatnim, a ostatni poniesie śmierć w czasie obrony Rzymu przed Muzułmanami.

Pon, 28 cze 2010 11:06 | brak oceny

egzorcysta | Gość

Paulus- dziękuję za upomnienie, ale nie wiem o jakiej teraźniejszości mówisz.... na razie jakloś nie widzę żeby Unia Europejska się rozpadała...

Sob, 19 cze 2010 17:31 | brak oceny

MAX | Gość

O,proszę czyżby pan Krzysztof zaczynał widzieć na bieżąco? Świat i tak się stanie globalną wioską;prędzej czy później ,taka jest logika rozwoju technologi;Jedności jednak nie buduje się na pieniądzu ale wspólnych wartościach i ideach;w interesach prędzej czy później ktoś kogoś chce naciągnąć na kasę ; Tak a propos cytat z Egipcjanina Sinuhe:
Wszystko wraca do dawnego i nic nowego nie ma pod słońcem
ani też nie zmienia się człowiek
chociaż zmienia się jego strój i słowa jego mowy przekształcają się .
Dlatego też sądzę , że i w przyszłości pisanie nie będzie inne
niż dotychczas , ponieważ sam człowiek się nie zmienia.
Wokół kłamstwa skupiają się bowiem ludzie
jak muchy przy plastrze miodu
a słowa baśniarza pachną jak kadzidło , choć siedzi on w gnoju
na rogu ulicy.
A od prawdy ludzie stronią.

Pt, 18 cze 2010 11:23 | ocena: -1

PAULUS | Gość

Ludzie co wy tutaj za brednie wypisujecie w komentarzach! Juz takich glupot nie chce sie czytac! Dajcie sobie siana! "egzorcysto" - idz sie wyegzorcyzmuj z tego nostradamusa!

Wizje, ktore ma Jackowski sa terazniejsze, na dzis tak to wyglada, ale nie wykluczone, ze sie cos zmieni. Przyszlosc my ksztaltujamy - MY LUDZIE.

Dajcie spokoj dla Krzysztofa, bo ten czlowiek wyprowa z siebie cala mase energii, zeby POMAGAC!!! To jest zloty czlowiek! Placi za to wlasnym zrowiem!

PANIE KRZYSZTOFIE! NIECH PAN PAMIETA, ZE WIELU LUDZI WSPIERA PANA DUCHOWO I ZYCZY RZEDE WSZYSTKIM ZDROWIA!!!!

Pon, 14 cze 2010 12:33 | brak oceny

egzorcysta | Gość

Co do tych pieniędzy które Polska będzie musiała oddać, to wbrew pozorom nie chodzi o jakieś nie wiadomo jakie miliony czy miliardy. Bynajmniej. Chodzi zupełnie inny dług. Ten ostatni papież już żyje i wziął na siebie cudzą winę i spłacił cudzy dług- jakiegoś prawdziwego przestępcy. Polska jest mu teraz winna te pieniądze które on zapłacił za tego przestępcę. To o tym właśnie długu mówił Nostradamus:
"Wszystko zniszczone przez dług, wszystkie zobowiązania będą anulowane".
Problem polega na tym, że Polacy połapią się w tym dopiero, gdy ten ostatni papież nabędzie cudownych mocy. Między innymi będzie umiał z niewielkich ilości zrobić wiele złota i srebra. Słynna Sybilla też mówiła, że:
"niewielki dobytek da wielki użytek, tak, że ludziom się wyda że to czary..."
Najgorsze, że to się już zaczęło... jeszce nie uzyskał cudownych mocy ale już wszystko jest niszczone. Zaczęło się od katastrofy w Smoleńsku, potem był wybuch wulkanu, plama ropy, teraz ta powódź...zastanówcie się ile razy w związku z powodzią, miało znaczenie słowo:

DŁUGość...

Długość fali kulminacyjnej, długość trwania powodzi... A nawet w związku z plamą ropy DŁUGość plamy ropy. WSZYSCY MAMY PROBLEM...

Za kilka lat ten sam papież zostanie niewinnie skazany i zabity o czym też wspominał. Nostradamus. Pisał, że "Londyn zażąda krwi niewinnego" oraz, że "spadnie wielka zaraza i nie odejdzie dopuki śmierć nie weźmie odwetu za śmierć sprawiedliwego niewinnie przelaną".

Pon, 31 maj 2010 15:17 | brak oceny

egzorcysta | Gość

Co do tego zamordowanego o którym mówi Jackowski, to będzie inna sprawa.
Przede wszystkim, ten słynny ostatni papież już żyje i bynajmniej nie jest nim Benedykt XVI. W jednej z przepowiedni Nostradamus zapowiedział igrzyska hekatomby niedaleko jubileuszu wielkiego tysiąclecia, gdy umarli wyjdą z grobów.
Otóż ten ostatni papież będzie miał moc nawet wskrzeszania zmarłych, i wielu wskrzesi. Problem tylko polega na tym, że będzie miał moc uwalniania nawet potępionych z piekła a ten antychryst będzie właśnie jednym z uwolnionych z piekła przez Jego modlitwę.
Drugi problem będzie taki, że nie wszyscy uwolnieni z czyśćca czy z piekła będą wskrzeszeni w ludzkiej postaci. Niektórzy jeszcze nie zasłużą na to aby wrócić w ludzkiej postaci i będą żyli jako rośliny, zwierzęta, czy wręcz przedmioty nieożywione, lub zjawiska pogodowe.
U Nostradamusa jest mowa o tym, że:

"Władca śmieje się z ulewy"
oraz:
" Rodzą się do paleniska w kuchni"

Pt, 28 maj 2010 21:18 | brak oceny

anna | Gość

a ja jestem zdecydowanie lepszym jasnowidzem od Krzycha. i nikomu nie przewiduje nowotworu ....tak jak mi przepowiedział KJ. to raczej KJ powinien sie udac do psychiatry a nie do netu i tv sie pcha !!!

Pt, 28 maj 2010 17:36 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Jeśli ktoś umie czytać i rozumieć a,,TU POTRZEBNA JEST MĄDROŚĆ''...to niech czyta i rozumie co następuje teraz i co nastąpi:
,,A W CZASACH OSTATECZNYCH zetrze się z nim król południa.Lecz KRÓL PÓŁNOCY uderzy na niego z wozami,jeżdżcami i z wielu okrętami:wtargnie do krajów i zajeje je jak powódż.Wtargnie i do PRZEŚLICZNEJ ZIEMI,a wtedy padną dziesiątki tysięcy;lecz rąk jego ujdą:Edom i Moab,i głowna część Amonitów.A gdy wyciągnie swoją rękę po kraje nawet zienia egipska nie ocaleje.Opanuje on skarby złota i srebra i wszstkie klejnoty egipskie.Libijczycy i Kuszyci pójda w jego orszaku.Wtem przestraszą go wieści ZE WSCHODU I PÓŁNOCY,dlatego wyruszy w wielkiej złości,aby wygubic i wytępić wielu.I rozbije swoje wspaniałe namioty między morzem I PRZEŚLICZNĄ ŚWIĘTĄ GÓRĄ,Wtedy dojdzie do swojego kresu i nikt mu nie pomoże.''
Księga Daniela 11,40-45

COGITO ,ERGO SUM...TU POTRZEBNA JEST MĄDROŚĆ...

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3 4 16
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

19 września: [...]  19 września 1961 roku. Małżeństwo Hillów wracało do domu z weekendu spędzonego nad wodospadem Niagara. Wracając uczestniczyli w jednym z najbardziej niezwykłych Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO - dziś mija 60 lat od tego wydarzenia. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

UFO - KULA MIENIĄCA SIĘ KOLORAMI, 3 września 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.