Dziś jest:
Niedziela, 19 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Komentarze: 16
Wyświetleń: 26859x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 13 maj 2011 18:45   
Autor: FN, źródło: FN   

Rozpoczyna się „Piknik Ufologiczny” w Emilcinie w dniach 14-15 maja

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą przyjechać do Emilcina na „Piknik Ufologiczny”. Organizatorami pikniku są Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Opolu Lubelskim, Sołectwo Emilcin i Stowarzyszenie Przyjaciół Emilcina „Pasjonaci UFO”. Patronem jest Fundacja Nautilus.

Oto program imprezy:

SOBOTA 15.00

ZAKOPANIE KAPSUŁY CZASU

WYSTĘPY DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W SKOKOWIE

WYSTĘPY GRUP Z ZESPOŁÓW SZKÓŁ NR 1 i NR 2 W OPOLU LUBELSKIM

WYSTĘP ZESPOŁU „ROMANI CIERCHEŃ” Z M-GOK W OPOLU LUBELSKIEM

GODZ. 20.00

ZABAWA TANECZNA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

GRA ZESPÓŁ „RELAX”

 

NIEDZIELA GODZ. 9.30

RAJD ROWEROWY ‘ODJAZDOWE UFO’

START: PARKING UM W OPOLU LUBELSKIM

ORGANIZATOR TO OPOLESKIE TOWARZYSTWO CYKLISTÓW, URZĄD

MIEJSKI W OPOLU LUBELSKIM, LGD, OWOCOWY ‘SZLAK’, M-GOK W OPOLU LUBELSKIM

META: POMNIK UFO W EMILCINIE

DODATKOWE ATRAKCJE:

ZJAZD FANÓW DWÓCH KÓŁEK, POKAZ AMFIBII

MOTOLOTNIA, ZABAWKI PNEUMATYCZNE

STOISKA GASTRONOMICZNE I HANDLOWE

 

Oto oficjalny plakat imprezy z autorskim rysunkiem, który wykonała pani grafik. Jest on cudowny!~

 

Zaproszenie wystosowali także sami mieszkańcy:

 

 

 

Wszyscy wiedzą, gdzie jest Emilcin, ale na wszelki wypadek oto mapa z zaznaczonym pomnikiem UFO:

 

 


Wyświetl większą mapę

 

 

 

 

 

 

 

ZAKOPANIE KAPSUŁY CZASU

 

O 15.00 obok pomnika w ziemi zostanie zakopana specjalna “KAPSUŁA CZASU”. Będzie to specjalna rura ze stali nierdzewnej, której zadaniem jest przetrwanie 1000 lat. Zostaną w niej umieszczone listy do ludzi w roku 3011. Jeden z „listów” został napisany przez dzieci. Ich treść zostanie zaprezentowana o 15.00 w sobotę. W kapsule czasu znajdą się także:

- nośniki magnetyczne z nagraniem wideo pokazującym nasz świat w roku 2011 i listem w postaci pliku

- współczesna gazeta

- rysunki dzieci, jak będzie wyglądał świat za tysiąc lat

- elektroniczne fotografie i filmy naszego świata

 

 

 

Kapsuła zostanie uszczelniona i zalana betonem. Jak wygląda? Została przygotowana w Bazie FN w Warszawie. Oto jej zdjęcie w naszej Bazie:

 

 

 

 

Na miejscu zakopania kapsuły zostanie położony specjalny kamień z napisem, kiedy ma zostać odkopana. Mamy już zdjęcie tego kamienia:

 

 

Kapsułę na miejsce przywiezie "specjalistyczny sprzęt operacji OTWARTE NIEBO". 

 

 

 

Sprzęt dostarczy nam Fundacja HIGHTECH RESCUE, z którą ściśle współpracujemy podczas naszych wypraw badawczych na tereny, gdzie nie dojadą nasze samochody. HIGHTECH RESCUE, która razem z Fundacją NAUTILUS weźmie udział w operacji „EMILCIN 2011” to jedyna tego typu jednostka w Polsce. Używają wyłącznie zaawansowanej światowej technologii. Wykorzystują bezzałogowy helikopter wyposażony w kamery HD, lub termowizyjną lub noktowizyjną, amfibie ratunkowe, nagłowne noktowizory, czy kamery termowizyjne. Mogą prowadzić poszukiwania i rozpoznanie z wody lądu i ziemi, zarówno w dzień jak i w nocy.

http://htrc.eu/

HIGHTECH RESCUE wesprze najnowocześniejszym sprzętem Fundację NAUTILUS podczas operacji OTWARTE NIEBO, którą planujemy przeprowadzić w Emilcinie. Amfibie HIGHTECH RESCUE w barwach Fundacji NAUTILUS zobaczycie już w sobotę. To ona dowiezie pod pomnik „KAPSUŁĘ CZASU”. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, spod pomnika UFO wzniesie sie w sobotę... ale niech to będzie na razie tajemnica.

 

Na naszej witrynie www.emilcin.com będą relacje z tej imprezy "on-line" :)

Komentarze: 16
Wyświetleń: 26859x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 13 maj 2011 18:45   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 19 maj 2011 15:53 | brak oceny

koval321 | Załogant

Jest juz 19 a nie widze zadnego newsa z tego pikniku, co tam sie dzialo? Moze ktos tylko odpalil petarde, zjadl torta, podrapal sie i wrocil do domu, ale chcialbnym poczytac relacje zamiast zapowiedzi.

Dziękujemy za ocenę.

Wt, 17 maj 2011 19:48 | brak oceny

Kepos | Gość

Chciałem się odnieść do motta na stronie głównej, którego autorem jest Artur C. Clark, dotyczącego kontaktu z "obcymi" cywilizacjami... Wszystkie zdarzenia, które zachodzą w wymiarach niematerialnych, mają swoje następstwa w naszym wymiarze ziemskim. To tak, jak sen człowieka, który potem spełnia się na jawie. Skutkami tych zdarzeń, są; wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, wichury, opady deszczu i pioruny, grawitacja, świecenie gwiazd. To niektóre te typowe zjawiska, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Ale są i te nietypowe, w które są zamieszani ludzie, którzy "otarli" się o wymiar niematerialny, ten trochę "wyższy" i wówczas skutki tego kontaktu muszą przejść przez wymiar ziemski. Jak to wygląda ? Najłatwiej jest to "przejście" zrealizować w filmach np. fabularnych. Oglądamy takie filmy i jesteśmy zafascynowani, tak jak obrazem astronomicznym świata. Ale są i takie, które wprowadzają nas w przerażenie. Nie zdajemy sobie sprawy, że podobne rzeczy zaszły wcześniej w wymiarze niematerialnym, gdzie przebywają istoty, których my nie widzimy. Każde słowo wypowiedziane w tamtym wymiarze, przechodzi przez wymiar ziemski, ale jest czynione ustami ludzi, a pewne odgłosy są czynione głosami zwierząt, a nawet "śpiew" ptaków. Starsi ludzie przypomną sobie "puszcza", który śpiewał żałośnie przed śmiercią niektórych ludzi, to się potwierdzało w większości przypadków. Na nietypowe "przejście" został wybrany pan Wolski. Z jego opowiadań wynika, że nie były to duchy w czystej postaci, bo mówił, że posiadali białe zęby, a on sam zostałby "wzięty" do tamtego wymiaru. Nawet gdyby świadków zdarzenia byłoby więcej, każdy z nich widziałby to samo, a opisałby to stosownie według swojego poziomu intelektualnego... Może starsi będą pamiętać, bo ja chodziłem wówczas do szkoły i tego nie oglądałem, ale było coś, że jeden rolnik widział pilota w kabinie jakiegoś pojazdu, a inne istoty zainteresowane były jego paskiem u spodni, z którego się śmiały, bo same tego nie posiadały. Wówczas Hermaszewski powiedział, że "helikoptera nie widzieli"... W przyszłości będzie spotkanie wszystkich cywilizacji, ale nie "obcych", bo wszyscy są swoi. W obrębie Ziemi, istot tych niewidzialnych jest tyle,że można ich ilość porównać, do ilości ziarenek piasku morskiego. Tamten "świat" będzie przed nami zakryty do słynnego "końca świata", nawet po naszej śmierci.

Dziękujemy za ocenę.

Pon, 16 maj 2011 22:45 | brak oceny

Majestic | Gość

Słynną sprawa z Włoch z roku 93 istoty z innych wymiarów na pewno żadne demony !podobne obserwacje były na terenie Polski ludzie myśleli że to bociany albo lisy ze względu na ubarwienie
http://www.youtube.com/watch?v=OhZfiNnOVck

Dziękujemy za ocenę.

Nie, 15 maj 2011 12:26 | brak oceny

danuta1955 | Załogant

Pozdrawiam wszystkich mieszkańców Emilcina. Symbolika tego miejsca to wielkie wydarzenie. Prawdą jest , że "przybysze z innych planet" stanowią część wszystkiego Co Jest. Przesyłam wszystkim mieszkańcom Emilcina energię miłości i wdzieczności za ich zdrowy rozsądek.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 14 maj 2011 23:36 | brak oceny

koval321 | Załogant

W 3011 wyczerpia sie wszystkie surowce ktos wykopie ta kapsule i zaniesie ja na zlom

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 14 maj 2011 23:09 | brak oceny

bendix | Gość

jest ktoś może z Torunia wśród ludzi odwiedzających stronę?od razu uprzedzam że nie chodzi mi o sceptyków:)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 14 maj 2011 18:46 | brak oceny

Majestic | Gość

Nie wnikam w szczegóły , to nie ważne , niech ludzie uwierzą że ma to wartość , i są miliony ludzi którzy są razem z takimi faktami jakie tam się wydarzyły , Pozdrawiam wszystkich Mieszkańców tej miejscowości , niech krzyczą na cały świat o tej historii , Należy promować rzeczywistość i prawdę nareszcie Ktoś podaje oficjalnie rękę takim wydarzeniom .Powinien to być nadrzędny cel wszystkich ufo organizacji , bo są to fundamenty nowoczesnego i trzeźwego spojrzenia w przeszłość a przede wszystkim w przyszłość , Pozdrawiam

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 14 maj 2011 18:10 | brak oceny

A | Gość

Pomysł z kapsułą SUPER, napiszcie proszę co dokładnie w niej umieściliście. Ech, gdyby tak móc zostawić w kapsule coś "od siebie" ....
Ciekawe czy ludzkość dożyje do 3 tysiąclecia?

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 14 maj 2011 18:07 | brak oceny

Asia | Gość

Co roku mam się tam zjawić i jak nadchodzi termin, to nie mam się jak wyrwać :(:(:(:(:(
Mam ogromną nadzieję, że za rok się uda pobawić z Wami i poczuć energię tego miejsca, zobaczyć drzewa, które na własne "oczy" widziały te zdarzenia :)

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 14 maj 2011 17:46 | brak oceny

widmo | Gość

Trochę to wszystko takie "wyciskane". Rajdy rowerowe ,ten napis na kamieniu : "tu jest kapsuła czasu..." _ skąd wiadomo jakie ludu zamieszkiwać będą te tereny za 1000 lat, skąd przypuszczenie że będą mówić lub chociaż znać j.polski, skąd wiadomo, że będzie to rasa bardziej inteligentniejsza od naszej, a co jeżeli nie i : kapsuły czasu będą szukać w kamieniu ??? napis głosi że "tu jest...:, a nie "tu jest zakopana..." No i z plakatem mogli się bardziej postarać, przynajmniej z fundacji Nautilius mogli sprawdzić, dlaczego ? Ja nie wiem co to znaczy : "PARTONAT" na dole plakatu.
To takie czepianie się na odczepkę . Wciąż czekam na poważny artykuł o UFO, podparty faktami ( nie mylić w zdarzenie które mogło mieć miejsce) i dowodami które jak kilka razy zapewniano spowodują " opadnięcie kopary". I mam nadzieję że znajdzie się tam kilka FAKTÓW oraz DOWODÓW na to, że potencjalni przybysze z kosmosu chcą dla ludzi dobra. Że znajdzie się tam, kilka relacji (potwierdzonych) o pomocy jaką okazali ludziom !!! A twierdzenie, "że ludzie nie są jeszcze gotowi" jest kompletną ignorancją. No bo niby na co mamy być gotowi...Jak się pozabijamy, pomrzemy z biedoty czy chorób - wtedy będziemy gotowi ??? Mam nadzieję, że Fundacja Nautilius jest gotowa, rozpocząć poważną i rzeczowa dyskusję na temat hipotetycznych konsekwencji kontaktu z wciąż potencjalnie istniejącym UFO.

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 23:39 | 17 listopada 2017 był obserwowany obiekt UFO, który miał kształt walca - według świadka UFO emanowało jasnym, silnym światłem. Obiekt był widzialny nad autostradą A2 w okolicy miejscowości Jordanów. Czekamy na świadków, którzy także widzieli ten obiekt. Więcej w serwisie www.emilcin.com

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.