Dziś jest:
Wtorek, 21 września 2021

Nie śmieję się z ludzi, kiedy mówią, że widzieli UFO. Ja też je widziałem!
/Jimmy Carter, były Prezydent Stanów Zjednoczonych/

Komentarze: 21
Wyświetleń: 34364x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 24 maj 2012 10:13   
Autor: FN, źródło: FN, onet.pl   

Zapis chata z FN

 

 

 

Czat z FN


michaldukiel: Witamy wszystkich i zapraszamy do zadawania pytań dla naszego gościa.


aleksandra137 (pytanie od załoganta): Czy przedstawiane zdjęcia, materiały są wcześniej w jakiś sposób weryfikowane pod względem ich autentyczności?


NAUTILUS: Weryfikacja? To jest zawsze problem. Sprawdzenie każdego zdjęcia czy relacji w skali, w jakiej zostały sprawdzone zdjęcia ze Zdanów jest niemożliwe. A i tak - osoby śledzące tę historię wiedzą, że Zdany są negowane przez ludzi, choć w większości z pozamerytorycznych powodów... Dla mnie ta historia była wielką lekcją, wiele się nauczyłem, zrozumiałem.


jacko: Czy tzw. "dziwne dźwięki" były prawdziwe, jeśli tak, to skąd mogły dochodzić (pole magentyczne?) i dlaczego juz jest cisza w tym temacie?


NAUTILUS: Cisza jest dlatego, że nie mamy żadnych zgłoszeń o dźwiękach. Żadnych nowych zgłoszeń. To była historia na dwa-trzy tygodnie. Teraz ludzie zajęli się czymś innym. To normalne.


fenek21: Czy udało się wyjaśnić pochodzenie tajemniczych dziur, bardzo głębokich i mających gwintowane ścianki? Jakie są hipotezy ich powstawania?


NAUTILUS:: Dziury to fascynujący temat... Właśnie na moim pulpicie czeka do publikacji dokumentacja o kolejnym takim otworze w Polsce. Miałem wiele kłopotów w ostatnich tygodniach, nie miałem szans się tym zająć, ale mam nadzieję porozmawiać ze świadkiem. Czym są te dziury? Moim zdaniem jakimś eksperymentem prowadzonym przez UFO.


aleksandra137: Wspominał Pan o roku 2023. Z czym lub kim miałaby być związana wyjątkowość tego czasu?


NAUTILUS: Najpierw 2012. Jak widzimy, za chwilę będzie połowa roku. Na szczęście nic szczególnego się nie dzieje. Ja mam plany wyjazdowe na 2013 i 2014... A 2023 jest wyjątkowy, bo w tym roku ma pojawić się jakaś wyjątkowa istota na Ziemi. Wiele rzeczy za tym przemawia.


Salieri: Można liczyć na jakieś audycje w internecie lub radiowe jak kiedyś Nautilius?


NAUTILUS: Zacznijmy od serwisu. Przez ostatnie tygodnie moja sytuacja osobista (pomińmy szczegóły) praktycznie wyłączyła mnie z sieci. Gdybym miał jeszcze audycje, to... nie wyobrażam sobie tego. I jeszcze jedno: jak Państwo widzicie ten czat nie jest "z Robertem B....", tylko z "prezesem FN". To nie przypadek. Moje nazwisko w kontekście zjawisk niewyjaśnionych jest dla mnie trudnym problemem zawodowym. Audycje kiedyś będą, będzie ich czas... Ostatnio lecąc samolotem podeszła do mnie delegacja personelu pokładowego i oficjalnie poprosili mnie o... audycje, bo tamte sprzed lat zmieniły ich życie. Naprawdę wzruszyłem się wtedy, na wysokości 11 tys. metrów. Będą audycje, jak najbardziej.


Peter: Czy można spytać o Montauk Project? Czy wydarzyło się to naprawdę? Temat jest ciekawy. Takie osoby jak Preston Nichols opowiadają o tym.


NAUTILUS: Projekt Montauk - akurat w Czeskiej Pradze miałem spotkanie z ludźmi z tego projektu. Oni zresztą obejrzeli moją prezentację o UFO, ja obejrzałem ich materiały. Napiszę o tym więcej w "Dzienniku Kapitana" na stronach FN.


andrzejznorwegii: Czy ostatnie wydarzenia z Francji, to te o których mówił Krzysztof Jackowski. Te, które zapoczątkują rewolucję także i w całej Europie?


NAUTILUS: Jackowski nie mówi precyzyjnie. Słyszy słowo "Francja". Mówi o tym, że wydarzy się coś, co przyćmi Euro 2012. Jakieś małe zamieszanie we Francji to naprawdę drobiazg. Jackowski mówi o rzeczy dużej. Wspomniał mi prywatnie o jakieś wizji z samolotem, uderzenie w budynek, uwięzieni ludzie... Oby nie miał racji.


NickJackson: Co Pan sądzi na temat teorii, że część z UFO to my (ludzie), którzy przybywamy na Ziemię z przyszłości?


NAUTILUS: Tak, wierzę w to. Ilość obiektów UFO śledzących życie Jezusa, przybycie Kolumba do wybrzeży Ameryki, a także wszelkie ważne wydarzenia... To mogą być ludzie z przyszłości. Podróże w czasie są faktem, więc jak najbardziej w to wierzę.


NickJackson: W wielu kwestiach wypowiada się Pan z ogromną wiarą w to, co Pan mówi, graniczącą z pewnością... Np: "Krótko o dziurach: robi je UFO - bez dwóch zdań." Czy jest jakiś powód, dla którego możemy Panu bezgranicznie ufać? Może ma Pan jakieś wiadomości, którymi nie może się Pan podzielić, a które utwierdzają Pana w pewności wypowiadanych przez Pana przekonań?

NAUTILUS: Tak, mówię o wielu rzeczach z pewnością, gdyż tak jest uczciwiej wobec Państwa. Jeśli jestem do czegoś przekonany lub nie, mówię "tak tak - nie nie". Przykład dziur… W moim życiu osobiście zbadałem ich kilkanaście, rozmawiałem ze świadkami, rękami dotykałem krawędzi, wnętrza. Słuchałem o obiektach UFO... Mam w tej sprawie jasny pogląd i go prezentuję. Czy macie mi wierzyć? Z upływem lat przestało mi na tym zależeć. Zupełnie nie interesuje mnie, czy ludzie mi wierzą, czy nie. Kiedyś się tym przejmowałem, teraz zupełnie nie. Ja wiem, że mówię zgodnie z tym, co myślę. Podczas spotkań ludzie błyskawicznie wychwytują jakimś światłem wewnętrznym, że to, co mówię, jest tym, co myślę. Stąd są takie reakcje po moich prezentacjach (moi bliscy z FN wiedzą, o czym mówię).


Emilcin78: Czy do NAUTILUSA napłynęły kiedykolwiek relacje świadków z Polski, którzy mieli do czynienia z najstraszniejszym z duchów tj. Upiorem? Wg relacji z UK, istota ta zbudowana jest z rozkładających się zwłok i wydziela okropny odór.


NAUTILUS: Upiór z ludzkich zwlok? Zbieram ciekawe historie od 1991 roku, ale nie spotkałem się z tym.


aleksandra137 (pytanie od załoganta): Czy jest możliwość, by wprowadzić na stronie Nautliusa/w hydeparku specjalnego działu do kontaktu z profesjonalistami z dziedziny reinkarnacji, mediumizmu, UFO itd.?


NAUTILUS: O, ciekawe... Profesjonaliści? Czyli kto? Jakiś "pan z doktoratem"? Sam myślę o zrobieniu doktoratu, bo wiem, że wiele osób na to patrzy. Ale uwierzcie mi państwo - owi "profesjonaliści" to raczej żart. Szybko się okazuje, że oni poza tytułami naukowymi nie mają o sprawach, którymi się zajmujemy, zielonego pojęcia.


jupiler: A jakie Pan ma zdanie na temat "dziwnych dźwięków"?


NAUTILUS: Mam jedną zasadę - aby w coś uwierzyć, muszę albo dotknać, albo spojrzeć w oczy świadkom. Owe "dziwne dźwięki" znam z sieci. Może to być prawda, może być numer jakiś żartownisiów... Wszystko jest możliwe. Raczej nie przykładałbym do tego wielkiej wagi.


michaldukiel: Co z projektem Messing?


NAUTILUS: Projekt Messing to moje wielkie marzenie... Mamy wszystko, aby go ruszyć. Włacznie z wykupionymi domenami, adresami świadków, pomysłami. Wszystko opóźniło się z mojej winy. To był po prostu trudny czas. Ale projekt wróci. Polecam Państwu obejrzenie w sieci człowieka, który przedstawia się jako Dynamo. Uważany jest za "oszusta robiącego sztuczki", ale... radzę Panstwu zapamiętać tę postać. Dlaczego? Teraz nie zdradzę.


M_Ros: Jakich sprzętów potrzebuje jeszcze Fundacja do dalszych badań i jaki jest ich szacowany koszt?


NAUTILUS: Akurat sprzętu mamy tyle, że w zasadzie problemem jest tylko czas, aby wszystko przetestować. Na przykład latające drony z podwieszanymi kamerami do transmisji on-line... To wszystko jest nowe, czeka na testy. Zdradzę tylko tyle, że instaluję w Bazie FN system stałych kamer do eksperymentów. Powinny być zainstalowane w ciągu miesiąca. Myślę też o pewnej kamerze, ale... to wszystko są koszty. Proszę pamiętać, że mimo nazwy "Fundacja" nie mamy żadnych środków poza pieniędzmi, które kilka osób zarabia we własnych firmach. Ludzie chcą mieć wszystko "za darmo". Wpłacić coś na nasze konto? O nie, nie... Mamy doświadczenie w tym względzie i tak ustawiliśmy nasze działanie. Nie przeszkadza to mi.


Ketjow: Czy rekrutujecie osoby do Załogi NAUTILUSA? Jeśli tak to, co należy zrobić poza interesowaniem sie tymi zjawiskami, by znaleźć sie w ekipie NAUTILUSA?


NAUTILUS: Proszę Państwa, działać w FN... co to znaczy? Jeździć z nami po Polsce w Naut-Mobile? Ludzi spragnionych "wakacyjnej przygody" mam serdecznie dość. Przeważnie to szczeniacki "słomiany ogień". Gonię takich zawodników jak mogę. Wolę w tym czasie zarobić pieniądze i opłacić ludzi. Wiem, czego można się spodziewać, mogę wymagać i egzekwować. Może brzmi to trochę smutno, ale życie wyleczyło mnie skutecznie z wszelkiej maści pasjonatów i zapaleńców. Wiele osób zabiega bardzo, aby być blisko mnie lub moich najbliższych przyjaciół. Wiedzą, jakie to trudne... Nie zmienię tego.


fenek21: Jak Pan sądzi czy jest szansa, że poważni naukowcy kiedyś zainteresują się zjawiskami, które teraz uważane są za paranormalne i przestaną one być domeną jedynie ufologów?

 
NAUTILUS: Poważni naukowcy? Oni się interesują, tylko prywatnie i bez nazwisk. Jedna uwaga - słowo "paranormalne" uważam za największy idiotyzm, który szkodzi od lat także nam. Nie ma zjawisk "paranormalnych", to są zjawiska normalne, tylko niewyjaśnione. Nigdy to słowo nie usłyszycie z moich ust.


Emilcin78: Czy sądzi Pan, że we Wylatowie będą jeszcze kiedyś powstawać kręgi zbożowe?


NAUTILUS: Wylatowo... akurat w prezentacji w Pradze dla badaczy UFO z całego świata mówiłem o tym, że w Wylatowie naprawdę doszło do nieprawdopodobnych (i prawdziwych) wydarzeń. Czy powrócą? Wątpię. Sprawa kręgów w Wylatowie w pewien sposób się zamknęła, skończył się pewien etap. Tak uważam.


port1: Co Pan sądzi o decyzji Janusza Palikota, który odszedł z Kościoła ? Czy nie martwi Pana to, że ludzie nie widzą potrzeby rozwijania się duchowo, tylko żyją w świecie permanentnej konsumpcji?


NAUTILUS: Palikota oceniam bardzo, bardzo krytycznie i na tym poprzestańmy. Kościół spełnia ważną rolę w wielu miejscach, daje nadzieję umierającym, pomaga pożegnać bliskich... Ja jestem może w innej sytuacji, bo dzięki takiemu życiu jakie miałem i mam jego rola nie jest dla mnie tak ważna, ale doceniam to, co robi. Konsumpcja? Tak, to dramat. Właśnie autor Facebooka zarobił kilkadziesiąt miliardów dolarów, za co może kupić znaczną część naszego globu. To chore, świat jest chory drodzy Państwo... Piszę to jako człowiek, który absolutnie jest za wolnością w gospodarce. A jednak widzę, że jest jakieś szaleństwo, jakiś błąd... widzę to.


fenek21: W jakim celu powstawały kręgi zbożowe w Wylatowie? Kontaktu z ludźmi? Co niósł ów przekaz?


NAUTILUS: Kręgi w Wylatowie? Eksperyment, który pozwolił "czemuś/komuś" obserwować ludzi. To moja opinia oparta na wielu przesłankach, nie mam siły tego "wyklikać" na tym chacie... Ale tak dokładnie uważam.


michaldukiel: Czego udało się Panu dowiedzieć o świecie w ciągu tych 20 lat badania tych zjawisk. Znalazł Pan odpowiedzi?


NAUTILUS: Dowiedziałem się tak wielu rzeczy, że w zasadzie jestem człowiekiem zupełnie innym od tego, który w latach 70-tych wycinał z gazety wycinki o UFO (mam je do tej pory). Co wiem? Krótko. Mamy duszę. Jest ona nieśmiertelna w odróżnieniu od rozpadającego się ciała materialnego. Jest reinkarnacja. Są inne światy. Dusze są w stanie "poruszać się" pomiędzy światami, wcielać się w różne postacie. I jest Bóg - czymkolwiek on nam się wydaje. Absolutnie uważam, że wszystkie religie słusznie mówią o jednym Bogu. Co ważne - mówią o TYM SAMYM BOGU. Kosmici kosmitami, oni są i nawet nie ma sensu w tej sprawie się spierać. Ale Bóg jest także. Możecie to nazwać SUPER ENERGIĄ, możecie określić jako ŚWIADOMOŚĆ WSZECHŚWIATA. Ale on jest. Mam w tym względzie własne doświadczenia.


fenek21: Czy załoganci NAUTILUSA wyjeżdżają na zagraniczne "misje" w poszukiwaniu prawdy? Czy jest np. szansa, że kiedyś na stronie NAUTILUSA poznamy prawdę o Indyjskich Vimanach lub o budowlach w Jakucji?


NAUTILUS: Zagraniczne misje to duże pieniądze. Chętnych do "wyjazdu" pewnie by nie brakowało, gdybym z konta Fundacji je opłacił... Ale ja sam mam poważne dylematy. W wakacje chcę jechać na spotkanie MUFON-U w USA. Będzie tam naprawdę "top of the top" ludzi zajmujących się UFO w USA. Ale mam tylko trzy tygodnie urlopu. Taki wylot "zje" mi ponad tydzień, a chcę zjechać pół Polski i jeszcze polecieć w kilka miejsc na świecie. I jest poważny dylemat. Przynajmniej miesiąc z głowy. Musiałbym zwolnić się z pracy i to na stałe. A skąd wtedy zdobyć pieniądze na "maszynę NAUTILUSA?” Kiedyś wierzę, że to się zmieni i ruszymy z kopyta w wielu sprawach. Teraz musimy zarabiać pieniądze, ustawiać własne firmy. Taki to jest czas!


michaldukiel: Na dzisiaj to by było na tyle. Dziękujemy Prezesowi FN za wizytę na czacie.


NAUTILUS: Bardzo Państwu dziękuje za czat. Wiem, że jesteście z nami nawet wtedy, kiedy z naszej strony jest "pozorna cisza". Ale uwierzcie mi, że maszyna FN pracuję pełną parą, o czym się wkrótce przekonacie przy okazji Projektu Messing i sprawie związanym ze... zwierzętami. Tak, tak - właśnie zwierzętami! To będzie największa historia FN, przebije wszystko, co było do tej pory. Przesyłam wszystkim dobre myśli i pozytywną energię. Do usłyszenia i zobaczenia wkrótce!


michaldukiel: Kolejne czaty już wkrótce. I wszystkich zainteresowanych zjawiskami niewyjaśnionymi i działalnością FN zapraszamy na www.nautilus.org.pl. Zapis czatu będzie dostępny w najbliższych dniach w archiwum na stronach czat.onet.pl. Jeszcze raz dziękujemy za wizytę.


NAUTILUS: Do zobaczenia, dziękuje moderatorom. 

Komentarze: 21
Wyświetleń: 34364x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Czw, 24 maj 2012 10:13   
Autor: FN, źródło: FN, onet.pl   


Komentarze (21)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2 3

Pon, 4 cze 2012 15:47 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

Jak widzisz Widmo..., wszystko ma sens i dzieje się wiele tu nie przypadkowo... Czasami i błąd też ma sens... , nie do pojęcia na pewien strumień czasu znaczenie... W tym wypadku mój błąd w ocenie Ciebie... (bo naiwną jestem czasami wierząc w szlachetność wielu istot tak ot... bez uzasadnienia). Czy moja naiwność będąca zaskoczeniem nawet dla mnie, ma też pewien aspekt naturalnego wbudowania się w strumień tej energii..? Nie wiem. Zatem wierzę ,że jednak kieruje mną potężna energia która przysłała mnie tu na te strony, energia, której nawet nie umiem dokładnie określić, bowiem przechodzi moją możliwość precyzyjnego określenia jej...,bowiem dotyka całego wszechświata... prawdopodobnie. Zatem i błąd, pomyłka ma tu czasami paradoksalnie znaczenie..., gdy energia chce pokazać prawdę...Hm. By osłonić czyjąś twarz... zupełnie... Zatem w tym wszystkim powinnam Ci nawet podziękować...Ciekawe

Pon, 4 cze 2012 15:19 | brak oceny

Czlo - wiek | Gość

Tak Widmo...,hm, kieruję się przede wszystkim intuicją, wyczuciem i smakiem w przekazywaniu własnego podejścia w tym temacie... a socjotechniki nie uczyli mnie na socjoterapii... Socjoterapia to nie socjotechniki. Socjoterapia to praca nad sobą, praca nad dochodzeniem do prawdy o sobie, kim jestem, jakie uwarunkowania i stereotypy odebrałam po przodkach. Co mnie blokuje..., jest to praca nad sobą by zrozumieć siebie i własne mechanizmy działania, dekodując poprzez zrozumienie ich niszczące sposoby działania w relacjach ludzkich. Jest to też praca w grupie nad odkrywaniem własnych blokad psychicznych. Nie wiem dlaczego zarzuciłeś mi socjotechnikę. Ale widzę,że powinnam się zainteresować i tą dziedziną wiedzy bo dzięki Tobie dowiedziałam się czegoś... Może przeoczyłam coś..., nawet ważnego. Pokazałeś,ukazałeś szerszą w ten sposób panoramę swojego podejścia...,że wiesz o niej coś..., a ja nie, Hm... Przyznaję nie mam tej wiedzy co Ty. Co jak widzisz nie przeszkadza mi...Tak więc dziękuję Ci że już całkowicie odsłoniłeś swoją przy okazji twarz... Przyda się to nie tylko mi...Tak więc ,rzeczywiście...,hm, są to czasy oczyszczenia...

Nie, 3 cze 2012 18:34 | brak oceny

dragon | Gość

To moja subiektywna ocena , ale Emilcin to moim zdaniem bardzo ciekawy przypadek ufologiczny , wogóle postać Jana Wolskiego. Jego relacja opisy istot , dają nowe spojrzenie na to z czym nieraz mamy do czynienia. Wielu świadków uprowadzeń ufo , mówi że doświadczyło paraliżu , jakby ktoś ich pozbawił wolnej woli , to jest interesujące że Wolski był świadomy i nie doświadczył czegoś takiego .Tutaj jest więcej na temat tego paraliżu http://radtrap.wordpress.com/2012/06/02/uprowadzenia-i-paraliz-senny/#more-9159

Nie, 3 cze 2012 15:39 | brak oceny

trewski-na-wolnym | Załogant

Znowu ktoś mówi o chrześcijaństwie? O chrześcijanach tych prawdziwych i tych nieprawdziwych? O jedynej prawdzie jaką jest Jezus? Otóż kilka słów wyjaśnienia: ----(1) Ani księża ani biskupi czy papieże nie żyją wg. nauk Jezusa ani nie nauczają tych nauk innych. Czyli jak nie żyją sami wg. nauk Jezusa, ani ich nie głoszą, to wg. czego oni żyją i co właściwie głoszą? Kto tu z Was przedstawicieli tego sztucznego i zafałszowanego dogmatu zna nauki Jezusa i kto z Was wg. nich żyje? A wiecie w ogóle jakie to nauki Jezus głosił i co miał do przekazania? W jednym zdaniu potrafilibyście napisać? ----(2) Po drugie to, co głosił Jezus nie było nowością na Ziemi, dziesiątki tysięcy lat przed nim te sprawy były znane i są wzmianki na te tematy w innych kulturach. ----(3) Twierdzenie, że Jezus był pierwszym jest nieprawdziwe. ----(4) Twierdzenie, że Jezus był Bogiem, jest absurdem, gdyż wszyscy, którzy głosili podobne nauki musieliby rownież być nazwani Bogami.----(5) A w ogóle to wiecie co to jest Bóg? ----(6) Gdyby chrześcijanie byli na dobrej drodze czy to w naukach wg. Jezusa czy innych mistrzów, byliby dziś wzorem do naśladowania dla innych......a jest tak, że w poszukiwaniu tej prawdziwej duchowości i tego Ziarna, a nie plew, ludzie - ci mniej zastraszeni grzechami czy zmanipulowani w inny sposób - odchodzą z tej instytucji. I czéść z nich - nie wątpię w to - jako już wyzwoleni z fałszu chrześcijańskiego, wybiera sobie...Jezusa jako mistrza i żyje wg. jego prawdziwych nauk.

Nie, 3 cze 2012 05:30 | brak oceny

mandarin | Załogant

Człowiek, Iron Axe, kontrapunkt, i inni - wyluzujcie, różowy pokój już na was czeka: http://zmiennoksztaltne.blogspot.sk/

Nie, 3 cze 2012 02:41 | brak oceny

mandarin | Załogant

Coś z innej beczki, najlepsza słowacka reklama :) http://youtu.be/MTYQ-3pbfJ4

Pt, 1 cze 2012 14:48 | brak oceny

mandarin | Załogant

Zarzut o slabej wadze dowodowej spraw zwiazanych ze zmiennoksztaltnymi jest niepowazny, poniewaz taka sama waga dowodowa dotyczy spraw zwiazanych z rzekomymi kosmitami. Roznica jest tylko w interpretacji tych samych swiadectw, co potwierdzili tu w komentarzach i przeciwnicy tego co pisze, przyznajac ze technicznie nie ma roznicy miedzy zmiennoksztaltnymi a kosmitami w ich interpretacji. Tak ze ponizajac to czego swiadectwa ukazuje, poniza sie zarazem badania nad UFO - bo w ogromnej wiekszosci przypadkow to te same zjawiska, tylko ze inaczej interpretowane. Co wiecej skoro sami swieci potwierdzali to co pisze o zmiennoksztaltnych, uwazam ze wyjasnienie to jest bardziej wiarygodne od wyjasnien w wiekszosci przypadkow podciagajacych wszystko pod istoty z innych planet.

Czw, 31 maj 2012 22:26 | brak oceny

promyk | Gość

Jakieś 7lub 8 lat temu kupiłam na targach staroci kalendarz katolicki wydany przez Paulinów z Jasnej Gory (Częstochowa) i nie byloby w tym nic dziwnego,gdyby nie jego zawartość i data jego wydania .Rok 1946,a środku wiele ciekawostek, np: przepowiednie osoby nieznanej o tym jak bedą ludzie zyli za piećdziesiat lat-czyli nasze czasy i wszystko sie zgadza,mamy w każdym domu telewizor,telefon wieści idą w świat w jednej sekundzie,mieszkamy w pięknych mieszkaniach ,jednak brzydko mówiąc "na kupie"Bloki mieszkalne"
Jednak to ,co poruszyło mnie,to zdjęcie ataku samolotu na wieże !(skojarzyłam z tą w Ameryce w dniu 11 września 2001r),wieża walącą sie w ogniu i dymie. Gdy obróciłam następną kartkę ujrzałam zdjęcie wieży Eiffla we Francji,a konkretnie to walącą się na kawałki jej budowlę i zastanawiam się do dziś , jedna kartka- a jaki czas oznacza????????

Niestety kalendarz pożyczyłam i już nie odzyskałam,to było wtedy,kiedy jeszcze ufałam ludziom.
Dzisiaj, takich cennych rzeczy nie pożyczam.
Pozdrawiam

Czw, 31 maj 2012 21:49 | brak oceny

widmo | Gość

Masz racje mandarin. Już dawno FN dała dowód na stronniczość i lansowanie pewnych teorii mających na celu odciąganie od jedynej prawdy i drogi jaką jest Jezus. Wykorzystują staro-propagandową prawdę że: " młody pelikan łyknie wszystko" i podrzucają ludziom takie " napromieniowane tuńczyki a la Fukushima".
Zaczynam zapoznawać się z Twoim blogiem i jak na razie jestem pod dużym wrażeniem - dobra robota !
Nie możemy jednak zapominać, kto najbardziej prześladował prawdziwych chrześcijan.
Musisz liczyć się z tym, że prawdy które w nim zamieszczasz nie trafią do każdego, a u części odwiedzających wzbudzą sporą nienawiść i irytację.
Do Iron Axe : możesz bardziej rozwinąć swoją myśl, a mianowicie : " (...)Fundacji mającej bezpośredni dostęp do zjawisk"
A tak na marginesie,w kontekście Twojego wpisu w jakim celu użyłeś zwrotu trywialny dowód ?
To zgadzasz się z mandarinem czy nie, bo nie rozumiem ?

Wt, 29 maj 2012 10:40 | brak oceny

mandarin | Załogant

Kiedys FN interesowala sie UFO obok jednej z kapliczek. Dla tych ktorzy jeszcze nie widzieli zwiazkow tych obiektow z tym o czym mowie od roku, to sa tu: zmiennoksztaltne.blogspot.com Kapitan powinien nie obawiac sie mowic o faktach zwiazanych ze zmiennoksztaltnymi, tak jak naukowcy obawiaja sie mowic o UFO. Prosze dac im przyklad i przekroczyc siebie, mowiac na glos o faktach - ktore z kolei dla samej FN moga byc ciezkie do ujawniania. Bo to jest dziwne ze z zalem sie mowi o naukowcach bojacych sie mowic na glos o UFO, a samym milczec w sprawach zwiazanych ze zmennoksztaltnymi: zmiennoksztaltne.blogspot.com Wasza wysoka pozycja to pulapka majaca na celu wykazanie czy sie ugniecie i bedziecie milczec o faktach dla zachowania pozycji i prestizu - czy pojdziecie pod prad jak Kopernik, i ujawnicie informacje z archiwum FN ktore do teraz milczano z bezpodstawnym wstydem. To nie badacze tajemnic maja drzec przed ujawnianiem faktow, ale ci ktorzy probowali im zaprzeczac, zerujac na niewiedzy ludzi i mamiac ich ateistycznym belkotem zaprzeczajacym rzeczywistosci: www.zmiennoksztaltne.blogspot.com

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2 3
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

20 września: [...] Ostatnie dni to nieprawdopodobna historia Krzysztofa Jackowskiego zmagającego się z niewidzialnym bytem, który postanowił 'wyrównać rachunki' za sprawy przeszłości. Jasnowidz przez przypadek znalazł się w centrum wydarzeń, choć niczym nie zawinił i nie chciał mieć z tą historią nic wspólnego. Niestety ta opowieść z wielu powodów musi pozostać tylko do wiedzy kilku osób na pokładzie okrętu Nautilus- tak się czasami zdarza.[...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 19 wrz 2021 08:33 | Dzień dobry, W dniu 10.09.2021 około godziny 22 nad miejscowością Klecin nagrałem dziwna kule która poruszała się bardzo nienaturalnie Od strony południowej Klecin 7

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN, POMNIK UFO I... AGENT 'OBCYCH'! ;-)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.