Dziś jest:
Środa, 30 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Komentarze: 17
Wyświetleń: 25798x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 13 maj 2014 11:25   
Autor: FN, źródło: FN   

PASTOR T. B. JOSHUA ZASŁYNĄŁ JAKO TEN, KTÓRY RZEKOMO PRZEWIDZIAŁ... KATASTROFĘ SMOLEŃSKĄ!

Nasz kolega Mateusz przetłumaczył tekst dotyczący wizji słynnego „jasnowidzącego pastora” z Nigerii, który z pewnością z zainteresowaniem przeczytają czytelnicy serwisu. Kim jest pastor T.B. Joshua?

 

T.B. Joshua (ur. 12 czerwca 1963) to nigeryjski duchowny, który jest liderem i założycielem organizacji The Synagogue Church of All Nations (SCOAN). To właśnie ten kościół nadaje swoje programy w jednej z największej telewizji chrześcijańskiej Emmanuel TV. Programy znane są z tego, że w ich trakcie pastor wygłasza dziwne wizje, które z czasem okazują się prorocze.

Przykładem może być jego naprawdę dziwna przemowa wygłoszona na kilka tygodni przed katastrofą TU-154 w Smoleńsku. W pierwszym kwartale 2010 roku T.B.Joshua poświęcił kilka seansów na snucie wizji, których treść zadziwiająco przypominała scenariusz urzeczywistniony kilka tygodni później w Smoleńsku. Pastor mówił o wielkiej katastrofie, w której zginie „wielu znanych ludzi z małego państwa”, o opuszczonych flagach i emblematem przedzielonym (!) na pół bielą, co jest jednoznacznym nawiązaniem do polskiej flagi.

 

 

Oto materiał z 2010 roku.

 

 

 

 

Obserwujemy tę postać od dawna i nie ma wątpliwości, że człowiek ten ma dar jasnowidzenia. Jego wizje są nieprecyzyjne, mętne, niewyraźne, ale… na pewno potrafi widzieć przyszłość. Tego typu dar posiadają ludzie przeróżnych profesji, więc może go posiadać także twórca jakiegoś ruchu religijnego. Oto garść informacji o tym, co T.B. Joshua przewidywał w sylwestra 2013/2014 na ten rok. Mamy już połowę 2014, więc można już teraz zweryfikować część jego wizji i odrzucić je jako nieporozumienia, ale inne słowa wprawiają w zdumienie. Warto zaznaczyć, że przemawia on do społeczności nigeryjskiej, więc nie dziwne, że 95% wizji dotyczy jakichś lokalnych zdarzeń afrykańskich, zupełnie nieczytelnych dla Europejczyków. Znaczna część jego przepowiedni to bełkot wywołujący uśmiech na twarzy, ale... oto tekst tłumaczenia:

 

 

              Popularny pastor T.B. Joshua ujawnił swoje przepowiednie na rok 2014. W SCOAN (Synagoga Kościoła Wszystkich Nacji - z ang. The Synagogue Church Of All Nations) panowała elektryzująca atmosfera. Wielkie tłumy zgromadziły się, by przywitać nowy rok 2014.

T.B. Joshua pojawił się około godziny 23:00, by przekazać swoją bardzo wyczekiwaną wiadomość o przyszłości w transmisji emitowanej na żywo w popularnej kościelnej stacji telewizyjnej - Emmanuel TV. Najpierw prosił wiernych, by trwali nieugięci w wierze pomimo wyzwań, które mają się pojawić w nadchodzącym roku.

              “Jesteśmy kuszeni po to, żebyśmy mogli modlić się jeszcze więcej. Nieszczęścia istnieją dla naszej duchowej korzyści, dla naszego dobra” – mówił widzom przed telewizorami. Wspomniał także o tym, czego się można spodziewać w nowym roku.

              “Ten nowy rok 2014 jest jak żaden inny do tej pory. To rok przekroczenia mostu. By przekroczyć most musisz chwycić się wiary.” – rozpoczął swoje przemówienie.

“To nie będzie łatwe dla wielkich. Wielu potężnych upadnie. Módlcie się za nich. Bogaci, sławni i popularni ludzie - wielu upadnie w 2014, ponieważ przekroczenie mostu nie będzie łatwe; oni potrzebują Boga. Wielu z nich wierzy, że to ich zasługa, że są wspaniali w swojej specjalizacji.”

              Przeszedł do potępienia efektu, jaki ten upadek miałby na świat biznesu, jako że według niego “98% biznesów i firm jest w posiadaniu tych ludzi” (?). Precyzując, która dziedzina interesów byłaby szczególnie dotknięta odpowiedział, że przemysł lotniczy byłby zmuszony stawić czoła wielu wyzwaniom, prowadzącym do bezprecedensowej podwyżki cen biletów, szczególnie zwracając uwagę na to, że afrykańskie linie lotnicze byłyby najbardziej poszkodowane. Następnie Joshua zadeklarował, że rok 2014 będzie rokiem przeznaczenia dla tych, którzy “podążaliby ścieżkami Pana”. “Wielu ludzi nieznanych zostanie podniesionych przez los.” – przepowiadał w sylwestra 2013/2014.

                            “Wielu kluczowych liderów partii politycznych upadnie w 2014” – powiedział Joshua. “Jeśli wielu kluczowych liderów upadnie w 2014, to co stanie się w 2015? Módlcie się za 2015, by się wypełnił. Zwycięża nie ten kto zaczyna, a ten kto kończy.”

              Następnie rzekł ku ogłuszającym brawom, że rok 2014 mógłby przynieść ze sobą pozytywny postęp dla kraju w dziedzinie korupcji. “Co będzie mieć miejsce w 2014 dokona korekcji korupcji w Nigerii, ponieważ wielu skorumpowanych liderów upadnie w 2014.”

              Joshua następnie pomodlił się za uczestników, którzy wszyscy zaświecili świece symbolizujące wschód Nowego Roku. “Bóg obiecał, że 2014 jest rokiem przeznaczenia. Twoje przeznaczenie nie może być zmienione. W tym Nowym Roku, Twoje przeznaczenie nie może być zafałszowane. Nakazuję Twojemu marzeniu stać się rzeczywistością, wypełnić się w imię Jezusa.

 

 

Bo Pan Bóg nie uczyni niczego, jeśli nie objawi swego zamiaru sługom swym prorokom – Księga Amosa 3:7

/motto wygłoszone przez pastora/

 

 

 

Te przepowiednie publikujemy na prośbę jednego z naszych czytelników. Po ich przeczytaniu można powiedzieć „Eeee tam… takie przepowiednie to i ja mogę wygłosić!”. I oczywiście jest to święta prawda, a sam T.B. Joshua jest postacią na wpół komiczno-pokraczną. Bo wiadomo i tak, że w tym roku będą tornada, trzęsienia ziemi, że pojawią się nowe samochody, a „bezrobocie wzrośnie” itp. itd..

Jest to oczywisty bełkot i sprawa jest poza dyskusją. Jednak jak napisaliśmy na początku tekstu – ten zabawny człowiek ma niewątpliwie jakiś dar do jasnowidzenia, choć robi z tego jarmarczny użytek i wypełnia przy okazji stekiem kłamstw, aby przyciągać spragnionych newsów o przyszłości wiernych. Dlaczego jednak warto śledzić jego wypowiedzi? Bo konfrontując je z innymi informacjami od największych jasnowidzów na świecie (mamy taką własną listę – top of the top światowych jasnowidzów) trudno nie dostrzec, że pewne elementy… są wspólne, pasują do siebie. Przykładem jest to, że może być w 2014 jakaś próba zakłócenia (pisząc najdelikatniej) prezydentury Obamy. Także Mistrzostwa Świata w Brazylii mają się zapisać w historii jako najbardziej krwawe z dramatycznym wydarzeniem na jednym ze stadionów…

Ostatnio kilka osób przysłało ciekawe materiały o przyszłości Ukrainy, które pochodzą od różnych mediów na świecie. Warto śledzić ten konflikt (obok naszych granic), więc poświęcimy mu inny tekst wraz z najnowszymi informacjami od K. Jackowskiego.

Na koniec - dziękujemy za wszystkie listy i e-maile. W ciągu 5 dni odpowiedź powinni dostać wszyscy... prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Z przyczyn zawodowych mieliśmy małe "urwanie sufitu na głowę", ale już wychodzimy na prostą.

Komentarze: 17
Wyświetleń: 25798x | Ocen: 1

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 4/5


Wt, 13 maj 2014 11:25   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 15 maj 2014 13:27 | brak oceny

riki | Gość

To jest szczególnie niesamowite: "Będą mieć miejsce tornada" ... Niesamowite...

Czw, 15 maj 2014 11:03 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

,,Dziadzie Jagu'',i znowu sprostowanie:księgi Starego Testamentu powstawały począwszy od nawet XV wieku p.n.e.Tak więc nie ca 2500 lat a 3500 lat!BIBLIA to najstarsza księga ludzkiego świata.Od innych różni się tym,że jej powstanie trwało dłużej aniżeli każdej innej księgi.Liczy się na tysiące lat

Śr, 14 maj 2014 22:22 | brak oceny

KKK | Gość

jestem wielkim prorokiem nazywam się OZ ... moja przepowiednia na rok 2014

1. w maju w polsce będą powodzie
2. w tym roku umrze któryś z polskich polityków
3. w zakopanym turysta spadnie sobie i się zabije
4. kubica rozwali samochód.
5. polska reprezentacja przegra kolejny mecz.
6. grecja zbankrut

Śr, 14 maj 2014 22:08 | brak oceny

de press | Gość

hehehe ,tyle tego ponawijał ,że, żeby sie spełnić ,to już musi się ta czarna magia co dzień w dużych ilościach występować ,a tu jeszcze musi kolejność zachować? co za bzdety,te zioła

Śr, 14 maj 2014 15:18 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Nie tylko Bóg używa przepowiadania przyszłych wydarzeń ABY PRZYCIĄGNĄĆ UWAGĘ LUDZI...!Szatan robi to samo.Poprzez jasnowidzów,takich jak pastor Joshua,media,spirytualistów dowiadujemy się o,,wybitnych''przepowiedniach,z których niewiele spełnia się w ok.60 % a żadne nie jest dokładne!

Śr, 14 maj 2014 13:46 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

BIBLIA jako jedyna spośród kiedykolwiek napisanych ksiąg dokładnie i szczegółowo przepowiada specyficzne wydarzenia na wiele lat lub na wiele wieków przed ich nastąpieniem.W Biblii należć można ok.2500 proroctw,z których ok.2000 już się spełniło.Bezbłędnie i co do joty!Pozostałych dotyczy przyszłość

Śr, 14 maj 2014 13:38 | brak oceny

a Jedi Knight | Gość

Przypomnienie z OKULTYSTY Nostradamusa a propos stadionu na ok.20 czerwca:,,Słońce w dwudziestu stopniach Raka,będzie wielkie trzęsienie ziemi,Wielki teatr,wypełniony legnie w gruzach,Ciemność i troska w powietrzu,na niebie i ziemi,Kiedy niewierny wzywa Boga i Świętych''./Centuria 9/83/.

Śr, 14 maj 2014 09:49 | brak oceny

mandarin | Załogant

Przyszłość jest niepewna, a przeszłość może być wciąż żywa: http://zmiennoksztaltne.blogspot.com/2014/05/nawiedzone-zamki-sowacja.html

Wt, 13 maj 2014 23:22 | brak oceny

matthew28 | Gość

Przepowiednie są mało precyzyjne i na tyle to pewnie kilka trafi ,bo są tu rzeczy oczywiste .

Wt, 13 maj 2014 21:30 | brak oceny

dream207 | Gość

Co tam pastor. Dwa tygodnie wcześniej już o tym wiedziałem, ze to będzie lot ze startem ale bez lądowania. Kiedy mówiłem o tym w domu do końca sam jeszcze w to w 100% nie wierzyłem aż do chwili kiedy w tym dniu rano włączyłem w domu radio. Później tv i TVN24.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.