Dziś jest:
Wtorek, 24 października 2017

Istnienie obiektów UFO jest dla mnie równie oczywiste jak istnienie samolotów. Paul Hellyer, były Minister Obrony Kanady

Komentarze: 13
Wyświetleń: 10869x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 3 kwi 2015 11:22   
Autor: FN, źródło: TVP 2   

PRZYPADKOWY ŚLAD „PAMIĘCI REINKARNACJI” W TELEWIZYJNYM STUDIO

Wielokrotnie na tych łamach pisaliśmy o tym, że absolutnie jednym z najciekawszych, najbardziej poruszających tematów związanych ze zjawiskami niewyjaśnionymi są przypadki dzieci, które pamiętają swoje poprzednie wcielenie. One czasami mówią o tym często, a czasami nie mówią wcale. Są jedynie krótkie momenty, kiedy nagle zapytane przez rodziców (lub odwrotnie – w ogóle o to nie pytane) wypowiadają kilka słów, które stawiają rodziców do pionu. Nie wszyscy czytają serwis FN i potrafią właściwie zinterpretować wagę tych słów, ich prawdziwe i ukryte znacznie.

Taki właśnie moment miał miejsce w studiu telewizyjnym TVP, o czym zawiadomił pokład okrętu Nautilus nasz czytelnik p. Marek:

 

From: [dane do wiadomości FN]

Sent: Tuesday, March 31, 2015 9:57 PM

To: Redakcja Fundacji NAUTILUS

Subject:


Witam Fundację,

Aby nie zabierać zbyt wiele czasu to krótko i na temat.

Poranny program "Pytanie na Śniadanie", a w nim niby banalne pytanie "skąd się biorą dzieci? "  I dość ciekawe, co odpowiedziały dzieci Magdy Steczkowskiej. Jednoznacznie kojarzy się to z reinkarnacja. Polecam obejrzeć tak od minuty 3.30. A to link: 

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/19475307/jak-wytlumaczyc-dziecku-skad-sie-biora-dzieci

 

 

Sytuacja była naprawdę fantastyczna i naszym zdaniem absolutnie jest związana z pamięcią związaną z „życiem przed życiem”. W studiu TVP2 tematem rozmowy jest to, jak rozmawiać z dziećmi o tym, skąd się biorą dzieci.

 

 

 

Najpierw jest wyemitowana sonda z dziećmi, które mówią różne zabawne rzeczy, a potem jest tzw. dyskusja w studio z zaproszonymi gośćmi. Naprawdę ciekawie zaczyna być wtedy, kiedy głos zabiera matka trzech córek, znana blogerka i piosenkarka Magdalena Steczkowska.

 

 

Opowiada w pewnym momencie o tym, że kiedyś zadała pytanie swoim młodszym córkom „skąd się biorą dzieci?”. Najpierw nie wykazały żadnego zainteresowania tym pytaniem, ale kiedy ich mama ponownie wróciła do tej kwestii, usłyszała wbijającą w ziemię odpowiedź!

Magdalena Steczkowska w studiu „Pytania na Śniadanie” opisała dokładnie tę rozmowę.

- Antośka (4 l.) przychodzi i mówi: mamusiu, dzieci biorą się z cmentarza! Mnie zatkało… pytam: ale jak to z cmentarza? Na to Michalina (6 l.) mówi: No mamusiu, najpierw dzieci są na cmentarzu, są aniołkami. Potem idą do nieba i wracają. No nie pamiętasz?! Zaniemówiłam i nie miałam nic do powiedzenia.

 

 

Słowa p. Magdaleny nie spotkały się z jakąkolwiek reakcją obecnych w studiu osób, które oczywiście nie wyłapały nawet, że oto wydarzyła się rzecz wyjątkowa. Córka p. Steczkowskiej z ogromnym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością mówiła o czymś, co pamięta z okresu poprzedzającego moment, kiedy narodziła się w obecnym ciele fizycznym.

Tego typu sytuacje opisywaliśmy dziesiątki razy w tym serwisie.

Bo to dokładnie tak wygląda! Dzieci trochę od niechcenia, trochę „przypadkiem” mówią słowa, które ich rodziców dosłownie wbijają w ziemię. I nie ma co sobie tłumaczyć to „dziecięcą fantazją” czy motywem „no tak tak mu/jej się powiedziało”.

To są prawdziwe przebłyski czegoś, co się wiąże z jedną z największych tajemnic naszego świata, czyli wędrówką dusz. Powtarzaliśmy, powtarzamy i powtarzać będziemy:

Reinkarnacja nie jest żadną tam „kolejną teorią” wyjaśniającą życie po śmierci, nie jest „jedynie jedną z wielu i nikt nie wie, która prawdziwa” itp. Zajmujemy się badaniem zjawiska życia po śmierci ćwierć wieku, zebraliśmy tysiące relacji i tysiące dowodów pośrednich i bezpośrednich, które pozwalają jasno postawić tezę: reinkarnacja jest faktem.

Niczym Prawo Ciążenia – po prostu jest. Nie ma sensu dalej brnąć w jakieś teoretyczne rozważania, czy „Prawo Ciążenia” istnieje czy też nie istnieje, gdyż jest bardzo prosty test: wystarczy wejść na drabinę, a następnie skoczyć głową w dół – wtedy każdy będzie mógł zweryfikować istnienie Prawa Ciążenia na sobie osobiście. Prawie tak samo jest z reinkarnacją – ona po prostu jest.

 

Na koniec warto przypomnieć relację dziecka, które pamięta trochę więcej, niż tylko „krótki błysk”… Takie relacje są na wagę złota, gdyż odsłaniają przed nami wielką tajemnicę naszego istnienia.

BÓG CHCE NAS CZEGOŚ NAUCZYĆ, DLATEGO PRZYSYŁA NAS NA ZIEMIĘ... - mały fragment serialu "Moje Opętane Dziecko" from FundacjaNautilus on Vimeo.

 

 

I jeszcze z listów nadesłanych do FN po tej publikacji:

 

 krótka rozmowa z moim czteroletnim synkiem... - więc pewnego, późnego, zimowego wieczoru malec nie mógł zasnąć i chciał, abym poleżał przy nim, chwilkę porozmawialiśmy, następnie przerwaliśmy rozmowę - miałem nadzieję, ze zaśnie, lecz jednak jeszcze nie spał. Pomyślałem, że delikatnie zapytam go - skąd ty właściwie do nas przyszedłeś? Myślałem, że zasnął, gdyż odpowiedź nie padła, ale po jakiejś minucie, która wydawała się trwać i trwać, odezwał się cichutko, jakby uprzednio potrzebował chwilki na przemyślenie...
tatusiu, muszę tobie coś powiedzieć...wiesz ja do was przyszedłem z..... cmentarza...
.... Znacie się na tych sprawach, więc wiecie Droga Redakcjo, co poczułem...
odczucie - moja reakcja była jedyna w swoim rodzaju jakiej do tej pory doznalem... uczucie zmrożenia ...dosłownie jakbym dotknął jak Wy to też wcześniej pisaliście tajemnicy
...

 

 

Mamy kilka historii związanych z dziećmi pamiętającymi swoje poprzednie wcielenia tak mocnych, że nawet nas, ludzi FN – którzy naprawdę słyszeli i widzieli niejedno – dosłownie wmurowało w ziemię, a na plecach poczuliśmy „zimny powiew kosmosu”… Jedną z takich historii przedstawimy po Świętach Wielkanocnych.

Komentarze: 13
Wyświetleń: 10869x | Ocen: 3

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pt, 3 kwi 2015 11:22   
Autor: FN, źródło: TVP 2   


Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Nie, 5 kwi 2015 22:08 | brak oceny

Dominik | Gość

Można tak gdybać, co czytam różne komentarze, różne wpisy każdy to inaczej widzi, są różne teorie, czasem mniej lub bardziej prawdopodobnie. Nic tak naprawdę nie wiadomo, bo nawet jak umrzemy to i tak się nie przekonamy, bo jeśli się narodzimy na nowo tzn, że teraz też jestem urodzony na nowo, a jednak nic nie pamiętam, chociaż też tego nie wiem. Skoro jest reinkarnacja to skąd się biorą nowi ludzie? Cały czas przybywa na świat ludzi.. Nic tak naprawdę nie wiemy! Ani o ufo, ani o reinkarnacji ani o niczym o czym tu piszecie. Wszystko może być możliwe. Wszystko i nic. Mimo wszystko staram się mieć otwarty umysł i spoglądać na to wszytko szerokim okiem. Mam też różne przeżycia. Chcielibyśmy tyle wiedzieć. Tak bardzo też bym chciał to wiedzieć. Być może kiedyś to zrozumiemy, poznamy lub nie! Pozdrawiam wszystkich zastanawiających się nad życiem.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 kwi 2015 16:53 | brak oceny

Ola | Gość

Bardzo ciekawy temat, niestety trudno w naszej kulturze liczyć na poważną dyskusję w tej kwestii. Od siebie powiem, że jak miałam około 10 lat miałam następujący sen: byłam w pomieszczeniu z dziećmi z mojej klasy. One topiły jakieś lalki w fontannie, ja trzymałam w rękach takie małe żywe kuleczki, musiałam je chronić przed światłem, żeby nie zginęły, niestety się nie udało i zniknęły. Za chwilę podszedł do mnie wysoki i umięśniony facet, którego twarzy nie widziałam. Zupełnie spokojnie podeszłam z nim do balkonu i spojrzałam na Ziemię, którą było widać z daleka. Wiedziałam, że muszę lecieć i poleciałam w jej kierunku, a potem znalazłam się w łóżku. Po tym się obudziłam, Nie wiem, co znaczył ten sen, co robiłam w tej wieży, czy to ma jakiś związek z moim życiem na Ziemi? Być może jest to jakieś wspomnienie z okresu przed narodzeniem. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, że niektórzy mają takie wspomnienia, więc to na pewno nie jakaś sugestia czy coś takiego.

Dziękujemy za ocenę.

Sob, 4 kwi 2015 00:54 | ocena: -1

a Jedi Knight | Gość

,,Reinkarnacja''jeśli już to wyłącznie w sensie elitarnym a nie egalitarnym i absolutnie z ideą zbawienia przez zadośćuczynną śmierć Syna Bożego Jezusa Chrystusa na krzyżu Golgoty...!I tego wynikającym przebóstwieniem a nie samoubóstwieniem i samozbawieniem z szatańskiego ducha,,będziecie jako bogowie''...Dlaczego niektórych(a nie wszystkich)pośród pierwszych gmin,kościołów chrześcijańskich Biblia nazywa,,świętymi''...?!O czym traktują te trzy oto fragmenty Biblii Nowego Testamentu(którymi kretyńsko,,wyciera się''nawet w kabaretach):Pierwszy:,,Zaprawdę powiadam wam,że są wśród stojących tutaj tacy,krórzy NIE ZAZNAJĄ ŚMIERCI,aż ujrzą Syna Człowieczego PRZYCHODZĄCEGO w Królestwie swoim''./Mat.16,28/.Drugi:,,Jezus odpowiedział:Zaprawdę powiadam wam,nie ma takiego,kto by opuścił dom albo braci,albo ojca,albo dzici,albo pola dla mnie i dla ewangelii,który by nie otrzymał STOKROTNIE,TERAZ,W DOCZESNYM ŻYCIU domów i braci,i sióstr,i MATEK(!),i dzieci,i pól,choć wśród PRZEŚLADOWAŃ,a w NADCHODZĄCYM CZASIE żywota wiecznego.A wielu PIERWSZYCH(!) będzie ostatnimi,a ostatnich pierwszymi''./Mar.10,29-30/;Trzeci:,,Rzecze mu Jezus:A gdybym zechciał,aby ten POZOSTAŁ,AŻ PRZYJDĘ,co ci do tego?Ty chodż za mną!Więc rozeszła się wśród braci ta wieść,że ów uczeń NIE UMRZE;wszakże Jezus nie powiedział,że nie umrze,lecz:A gdybym zechciał,aby TEN POZOSTAŁ,AŻ PRZYJDĘ,co ci do tego?''./Jana 21,22/.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 kwi 2015 23:25 | brak oceny

naka | Gość

prosze link do programu...

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 kwi 2015 22:45 | brak oceny

Christi | Gość

Pamiętam rozmowę z babcią gdy miałam ze sześć lat.Opowiadałam jej że byłam na pustyni i Bóg karmił mnie kaszą manną.Oczywiście to nic nie znaczy.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 kwi 2015 22:31 | brak oceny

40i4 | Gość

Coś tu nie gra...Przecież jeśli Bóg wysyłałby nas tu na ziemię (tak po przyjacielsku), po to, abyśmy się po prostu czegoś nauczyli, to bardzo proszę wyjaśnić w jakim celu Jezus zginął, za nas, na krzyżu skoro i tak po śmierci wracamy do Boga i potem znowu kontynuujemy nasze nauki w ziemskim ciele i to niezależnie od Jezusa i Jego ofiary? Od czego miał nas zbawić Jezus skoro i tak w ramach boskiej reinkarnacji kursujemy miedzy Bogiem a Ziemią? Gdyby jednak taka wersja jak w artykule była prawdą to oznaczałoby, że postać Jezusa lub Jego rola jest po prostu zmyślona. Innej opcji nie ma. To jaka jest, według Was, prawda, bo mam wrażenie, że Jezusa również uważacie za postać prawdziwą?

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 kwi 2015 22:31 | brak oceny

ciekawyświata | Gość

Jeśli faktycznie istnieje inkarnacja to jaki ma sens? Nauki na błędach? jakich błędach skoro się tego nie pamięta? Nawet Jezus jeśli naprawdę istniał i cierpiał za Nasze grzechy to przynajmniej wiedział jaki jest cel tego cierpienia i wiedział, że to się skończy i będzie szczęśliwy! a jak ze swoim cierpieniem mają walczyć miliony ludzi z całego świata! Nie mówcie mi tylko, że ot tak po prostu mają wierzyć, że jest sens! A jeśli sens jest taki, że potem nic nie ma to jaki jest sens cierpieć? I jeszcze jedno, jeśli dusze podlegają reinkarnacji to czy to oznacza, że ciągle mamy tę samą liczbę dusz i nie ma nowych? Jeśli tak no to pięknie... pewnie wielu wolałoby być zwykłym kamieniem albo chociaż płatkiem śniegu. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 kwi 2015 20:25 | brak oceny

epsylon x | Gość

Ciekawe jest to,że czasem widząc obcych ludzi ma się wrażenie,że się ich zna bynajmniej z wyglądu. Miał ktoś kiedyś takie wrażenie? Wesołych świąt.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 kwi 2015 19:42 | brak oceny

wariatunio | Gość

Chciałem wysmarować komentarz ale mi ręce opadły. Sam do siebie rzekłem " daruj se" Zdrowych wesołych fundacjo.

Dziękujemy za ocenę.

Pt, 3 kwi 2015 15:21 | brak oceny

Siarol | Załogant

Wzajemnie, wszystkiego najlepszego na te Święta dla całej załogi FN :)

Dziękujemy za ocenę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Nick / imię i nazwisko

Email

Treść komentarza:

Zabezpieczenie przeciw-spamowe

Ilość UFO na obrazie
* Publikując komentarz oświadczasz, iż zapoznałeś się oraz akceptujesz regulamin naszej strony.

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Wiadomość z Projektu Messing - zakończyły sie poszukiwania ciała Iwony Wieczorek. W Parku Reagana w Gdańsku nic nie znaleziono - poszukiwania georadarem trwały od 4 września.... ... 

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 09:26 | Po publikacji zdjęć z lądowania UFO w lesie w Husinach odezwał się nasz czytelnik, który widział identyczne zjawisko w Laskówce w 2010 roku. Publikujemy zdjęcia, które zrobił na miejscu! Zapraszamy do serwisu www.emilcin.com do działu UFO-TEMATY ... ...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 września 2017 | Wiele osób myśli, że tak ‘będzie zawsze’. Co roku będą nowe modele samochodów, linie lotnicze będą otwierały nowe połączenia do egzotycznych miejsc, deweloperzy będą stawiali coraz to nowe domy na ostatnich wolnych terenach wokół miast, a życie ludzi przyszłości będzie przypominało to nasze, obecne życie. Ale dramatycznie się mylą – na naszych oczach właśnie kończy się krótki i bezwzględny okres w...

czytaj dalej

FILM FN

POWIERZCHNIA NASZEGO SATELITY W 4K

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.