Dziś jest:
Sobota, 6 marca 2021

Możesz mieć wszystko, czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.
Anthony Robbins

Komentarze: 11
Wyświetleń: 8789x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 1 mar 2016 06:33   
Autor: FN, źródło: gazeta.pl, FN   

WAŻNE SŁOWA LEONARDO DICAPRIO PODCZAS UROCZYSTOŚCI WRĘCZENIA OSCARÓW

Załoga okrętu Nautilus patrzy życzliwie na postać aktora Leonardo DiCaprio, gdyż od wielu lat mówi on o dramacie związanym ze skutkami działalności człowieka na Ziemi. Zgadzamy się z nim w pełni i kibicujemy mu w jego działalności propagowania wiedzy o zmianach na Ziemi. Warto w tej sytuacji odnotować oscarową przemowę DiCaprio, która wywołała burzę oklasków i przejdzie do historii nie tylko światowej kinematografii. Po zwykłych podziękowaniach aktor powiedział coś, co wprawiło zebranych w zdumienie, a także zostało natychmiast odnotowane na pokładzie okrętu Nautilus.

Zjawa" jest o relacji człowieka ze światem natury. Światem, w którym w 2015 roku odnotowano najwyższe temperatury w historii pomiarów. Nasza produkcja musiała przenieść się na południowe krańce planety, tylko po to, by w końcu znaleźć śnieg. Zmiana klimatu to prawda. To dzieje się tu i teraz.

To najpilniejsze z zagrożeń dotykające całego naszego gatunku. Musimy pracować razem, przestać odkładać działania na później. Musimy popierać liderów na całym świecie - nie tych, którzy mówią w imieniu najbardziej zanieczyszczających środowisko lub wielkich korporacji. Tych, którzy mówią w imieniu całej ludzkości, miliardów ludzi, którzy mają mniejsze prawa, a zostaną najmocniej dotknięci zmianami klimatu. Mówiących w imieniu dzieci naszych dzieci i ludzi, których głosy zagłuszyła nasza polityka chciwości. (...) Nasza planeta nie jest nam dana na własność. [...]

 

Piękne i ważne słowa, które zostaną zapamiętane. Warto przypomnieć, że DiCaprio od lat zajmuje się tematem ochrony środowiska, jego oficjalny profil na Facebooku pełen jest informacji dotyczących niebezpiecznych zmian, jakie ludzie wywołali na Ziemi. W swoim przemówieniu aktor nawiązał do dramatycznych wyników pomiarów dotyczących 2015 roku. Wszystkie opublikowane dane o średniej temperaturze powierzchni globu pokazują, że w zeszłym roku dokonał się rekordowy skok. Anomalia (czyli odchylenie od średniej) względem lat 1951-1980 wyniosła 1,12°C - to najwięcej, od kiedy mierzymy i rejestrujemy temperaturę.

O tym, że to narastający trend mogą świadczyć kolejne wyniki - dane NASA pokazały, że również styczeń 2016 roku był wyjątkowo ciepły, a anomalia była jeszcze wyższa i wyniosła 1,13°C. Porównując ten styczeń z latami, kiedy emisja gazów cieplarnianych była jeszcze niższa (okres 1880-1910) zobaczymy jeszcze większe odchylenie - aż 1,49°C. Nigdy jeszcze, w całej historii pomiarów, nie odnotowaliśmy tak wysokiej anomalii.

 Nic nie powstrzyma naszego upadku w przepaść… Oczywiście możemy tutaj posiłkować się przeróżnymi informacjami i ostrzeżeniami, które z całego świata płyną od obcych cywilizacji, które odwiedzają Ziemię i czasami przekazują takie wiadomości ludziom podczas CEIII. Naprawdę jest to zbyteczne, gdyż zmiany widać gołym okiem. Ekipa realizująca „Zjawę” nie mogła znaleźć na całej naszej planecie śniegu (!), a to jest dopiero początek. Według posiadanych przez nas informacji wraz z 2016 weszliśmy w „dziesięć dramatycznych lat”. Okres 2016-2026 ma być zapamiętany jako pierwszy w historii naszej planety, gdzie działalność człowieka będzie w sposób jednoznaczny przypisana do zmian klimatu. A potem wydarzy się coś, co ma zatrzymać ten proces… i nie będzie to decyzja ONZ o powstrzymaniu szaleńczego wydobywania ropy naftowej czy usilnego zabiegania o ciągły wzrost PKB. Ludzkość tego nigdy nie zrobi w swojej głupocie, pazerności, poczucia całkowitej bezkarności w niszczeniu naturalnego środowiska naszej planety. Zapomina się jednak o jednej, bardzo ważnej rzeczy: Ziemia jest istotą taką samą jak każda inna istota, posiada coś w rodzaju duszy, a także ma tzw. karmę.

Jeśli jakaś szalona zbiorowść narusza jej naturalną karmę, wtedy ściąga na siebie wydarzenie, które będzie skutkiem. To być może dla niektórych brzmi jak S-F, ale wschodnie systemy filozoficzne i religijne (naszym zdaniem będące najbliżej prawdy o świecie) wyraźnie to tłumaczą. Ingerencja w karmę planety spowoduje wydarzenie o zasięgu planetarnym, które „skoryguje ścieżkę”. Jakie to wydarzenie? Bóg jeden raczy wiedzieć, ale jest cały szereg możliwości znanych z filmów katastroficznych… według naszej wiedzy ten moment jest coraz bliżej.

I na koniec o pamiętnym przesłaniu, który polski kierowca samochodu ciężarowego dostał od istot z UFO w 2003 roku. W okolicach Szczecinka rankiem 11 sierpnia 2003 miał on klasyczne CE III (Close Encounters of the Third Kind). Przebieg tego spotkania był fascynujący i wielokrotnie omawiany na stronach serwisu FN, ale warto przy okazji wspomnienia tego wydarzenia przypomnieć o końcówce spotkania z UFO. Obce istoty poprosiły go, aby zapamiętał ostrzeżenie i przekazał je światu. Oto te słowa, które z roku na rok brzmią coraz bardziej złowieszczo:

Chrońcie Ziemię, powietrze i wodę,

Bo grozi wam zagłada lub katastrofa.

Komentarze: 11
Wyświetleń: 8789x | Ocen: 2

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Wt, 1 mar 2016 06:33   
Autor: FN, źródło: gazeta.pl, FN   


Komentarze (11)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 29 mar 2016 13:03 | brak oceny

Matrix | Gość

Zaczął się proces oczyszczania Ziemi. Ziemia jest ostatnią planetą w układzie słonecznym, która będzie oczyszczona. Katastrofy będą tylko miejscowo. To proces, będzie oczyszczona ziemia powietrze i woda. Nigdy już nie będzie tak jak dawniej. Wszystko co złe musi umrzeć.

Czw, 3 mar 2016 05:18 | brak oceny

reyutt | Załogant

Naprawde fajny artykul, bardzo wazne i bardzo potrzebne slowa ze strony di Caprio, troche szkoda tylko ze tak tutaj "obtrollowane" (choc to nie ma tak naprawde zadnego znaczenia). Co mnie zastanawia to ten meteor nad Rosja kilka lat temu (2013r), w tym samym dniu, w ktorym miala sie do ziemi zblizyc asteroida 2012 DA14. Szansa na wystapienie tych dwoch zjawisk w tym samym czasie zostala oceniona na 1:100,000,000!! Niewyobrazalnie nikla szansa na to ze zjawisko to nastapilo w sposob naturalny. Zastanawiajace - czy nie bylo tu czasem interwencji z zewnatrz? Moze to swego rodzaju ostatnie ostrzezenie?

Czw, 3 mar 2016 01:37 | ocena: -1

piotrdln | Gość

dlaczego ocieplenie planety jest utożsamiane z jej zanieczyszczeniem i dewastacja ?

kłamstwo wbijane nam do głów od lat i teraz wszyscy w to wierzą ...

zmiany klimatu a zatruwanie jedzenia, wody i powietrza to są dwie osobne sprawy !

Śr, 2 mar 2016 10:20 | brak oceny

etrebil | Gość

FN podobnie jak inne strony internetowe o UFO itp przyciągają fundamentalistów alter i antyglobalistycznych. 16 lat prania mózgów przez internet daje żniwo. Ludzie oduczyli się czytania książek, fachowej prasy za to wszystko kwestionują i podważają. To taki rodzaj politycznej poprawności antysystemowych kontestatorów. Przeczytanie poważnego naukowe tekstu wymaga skupienia i czasu, a współczesny młody człowiek ma koncentrację na ... 11 minut. Zapycha więc mózg sensacyjnie opakowanymi informacjami. You tube jest pełen pseudo naukowych głupot, teorii spiskowych, oszołomstwa i nawiedzonego proroctwa. Wikipedia stała się wyrocznią.
Proszę państwa: klimat się zmienia, środowisko naturalne niszczymy, nierówności globalne wywołują kryzysy i wojny. W kwestiach energetycznych i w badaniach nad klimatem liczy się użyteczność i interesowność.

Wt, 1 mar 2016 22:00 | ocena: -1

rr | Gość

Tak dajcie mu jeszcze nobla jak al gore dostał, brawo wy
Co za kompletne nierozumienie rzeczywistosci, idźcie wy już na emeryture

Wt, 1 mar 2016 17:54 | ocena: -1

de press | Gość

tam takie sratytaty,a Caprio mógłby lepiej uważać co ględzi ,w końcu kto zatopił Tytanica? cała ta impreza al"a conchita wurst ,to masakra, takie głupie gadki jego i tego durnego murzyna, tylko do kosza

Wt, 1 mar 2016 16:49 | ocena: -1

zeglarz | Gość

Film "Zjawa" dobry, rola DiCaprio niełatwa, oskar mu się należał, przemówienie fajne, należy dbać o Ziemię, koniec, kropka... Ale przesławne tzw. ocieplenie klimatu ma niewiele wspólnego z działalnością człowieka. Wpływ człowieka na klimat jest bardzo znikomy. Klimat zawsze się zmieniał i tak będzie do końca istnienia tej planety, z ludźmi czy bez...

Wt, 1 mar 2016 11:44 | ocena: -1

gabryś | Gość

Oczywiście że to prawda tylko człowiek nie ma z tym nic wspólnego. Klimat zmieniał się gdy na ziemi nie było człowieka i będzie się zmieniał gdy na ziemi już go nie będzie. O kasę chodzi i wydanie milionów a nie o ochronę Ziemi.

Wt, 1 mar 2016 10:39 | brak oceny

gotoxy76 | Gość

"nasza planeta nie jest nam dana na własność" !? powiedział L. DiCaprio

"Rozradzajcie się i rozmnażajcie się, i napełniajcie ziemię, i czyńcie ją sobie poddaną; panujcie nad rybami morskimi i nad ptactwem niebios, i nad wszelkimi zwierzętami, które się poruszają po ziemi!" powiedział Pan Bóg.

Pan Bóg jest dla mnie autorytetem ,a nie DiCaprio chociaż nieźle gra :)

Biorąc pod uwagę fakt ,że oscara dostał "spotlight" mowa wygłoszona przez DiCaprio wpisuje się w ogólny trend zastąpienia Chrześcijaństwa nową religią - globalnego ocieplenia. Być może to ,że dołączył do jej wyznawców było przyczyną odebrania upragnionej nagrody.

Wt, 1 mar 2016 09:15 | ocena: + 1

Poldark | Gość

Nic tylko gonitwa...nabijanie kasy,tylko ona się liczy,wydobywanie dóbr na skalę szaleństwa,eksploatowanie ziemi do granic możliwości.Planeta już obraca się przeciwko tej pazerności,widać że ludzkość idzie w stronę posiadania "jak najwięcej rzeczy" o czym przepowiedział Mitar Trabicz u schyłku XIXw.Przydał by się oddzielny artykuł zestawiający głosy z przeszłości które przewidziały człowiaka XXI wieku.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dzień dobry, miałem taki sen , że 21.06.2021 rozpocznie się wielki konflikt mam przeczucie że coś jakby 3 Wojna Światową . Ważna datą jest też 01.08.2021. Nie jestem jasnowidzem :) możliwe że te sny to przypadek ale może mogą Państwo spytać Jasnowidzów takich jak Pani Ania albo Pan Jackowski zeby sprawdzili czy im cos te daty mówią . Jesli tak to może podpowiedzą jak sie przygotować, bo chyba takie wizje, jeśli są prawdziwe po coś służą- może mają za zadanie by chociaż cześć...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.