Dziś jest:
Sobota, 21 maja 2022

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.
/Albert Einstein/

Komentarze: 35
Wyświetleń: 14882x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 7 sty 2017 11:49   
Autor: FN, źródło: FN   

NEI KUNG – KLUCZ DO POTĘGI BOSKIEJ MOCY

Otrzymaliśmy właśnie ciekawego e-maila wysłanego na pokład okrętu Nautilus. Jest tam wspomniane o chińskiej sztuce rozbudzenia mocy energii Chi, którą od dawna interesujemy się w sposób absolutny. Dlaczego Nei Kung? Gdyż mieliśmy okazję przekonać się na własne oczy, jak działa energia Chi i jak skutecznie prowadzi do jej rozbudzenia chińska nauka związana z Nei Kung.

 

Witam,

Przesyłam w linku bardzo dobrze rozpisany materiał na temat dantianów polecany przez osobę trenującą neikung 

http://www.ichikung.com/html/dantians.php

 

 

Mam również dobrą wiadomość dla osób które zainteresowały się neikungiem, w Chinach żył mistrz Jiang Feng który przyjmował uczniów i uczył czegoś podobnego do Mo Pai

 

 

Po jego śmierci uczniowie zadeklarowali się nadal leczyć i nauczać w miejscu w którym robił to ich mistrz - w szpitalu położonym w Yellow Mountain (http://apricotforesthospital.com/ ). Przed jego śmiercią w tym szpitalu było aż 5 osób (wliczając mistrza) zdolnych wytworzyć "elektryczne chi" !! Najdziwniejszą rzeczą jest to że w swojej praktyce wykorzystują oni zioła do ładowania dantianu. Może podczas jednej z waszych podróży uda wam się zatrzymać w tym miejscu i dokładniej zbadać całą sprawę.

 Pozdrawiam // moje dane dla redakcji

 

Nei Kung pozwala wykształcić w sobie moc praktycznie pozwalającą na wykonywanie wszelkich rzeczy znanych jedynie z filmów z super-bohaterach. Mistrzowie na niskich poziomach (poziomów jest 72, niskie to 1-5) są w stanie przesuwać przedmioty, materializować proste rzeczy, doprowadzać do samozapłonu kartki papieru itp. Takie rzeczy widzieliśmy na własne oczy.Prawdziwa zabawa zaczyna się od poziomów wyższych (10-30). Wtedy chodzenie po wodzie, tworzenie żywych zwierząt (z niczego, z powietrza!) czy na przykład znikanie i pojawienie się w innym, dowolnym miejscu Ziemi – to rzeczy proste, którymi nikt w Chinach się nie emocjonuje. Jakie możliwości mają istoty ludzkie, które osiągnęły poziomy wyższe (30-72)? Nasza wyobraźnia tutaj odmawia posłuszeństwa.

Podczas naszego pobytu w Hong Kongu dowiedzieliśmy się, że jeden z mistrzów Nei Kung mieszkający w północnej części Chin zatrzymał u siebie proces starzenia na… 300 lat! Potem zdecydował się na zmianę „powłoki fizycznej”, czyli śmierć fizycznego ciała. Po chwili medytacji na oczach uczniów jego ciało zamieniło się w mgłę, która po chwili znikła - ciało fizyczne przestało istnieć. To są rzeczy, wobec których nasza kultura zachodnia nawet nie jest „bezradna”, bo to za słabe określenie… To wszystko zresztą pokazuje, że na przykład Jezus musiał być bardzo wysoko w rozwoju duchowej mocy, skoro znamy opisy jego wyczynów z Nowego Testamentu. Jego "cuda" są niczym ślady prowadzące do właściwej pozycji tej postaci na "poziomach mocy". Ale to uwaga na marginesie.

Pomysł, aby podczas naszej kolejnej wyprawy do Chin odwiedzić miejsca związane z mistrzem Jiang Feng`iem – został zapisany w naszych planach wyprawowych na przyszły rok.

Komentarze: 35
Wyświetleń: 14882x | Ocen: 18

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Sob, 7 sty 2017 11:49   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (35)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 5 mar 2019 20:34 | brak oceny

wojtek758 | Załogant

Przy 72 poziomie opuścilibyśmy ten kraj?

Nie, 22 sty 2017 19:15 | brak oceny

Gruzol | Gość

jeszcze jedno:krzyśiek powinien dalej się rozwijać a nie tylko poprzestać na jasnowidzeniu i prekognicji skoro ma otwarte 3 oko niech poćwiczy np.bilokację czy lewitację :)
chyba że już to umie...

Nie, 22 sty 2017 14:29 | ocena: + 5

Gruzol | Gość

podobno jackowski dotarł do poziomu 1 stąd te jego zdolności jasnowidza :)
w każdym razie warto się zapytać go może zrobicie video czy miał te zdolności od urodzenia czy wyćwiczył je sobie czy to przyszło samo w późniejszym wieku życia :) jeśli już było takie info to sorry ale nie chcę mi się szukać interesuje mnie po postu geneza jego zdolności :)
co do tych poziomów to zaleciłbym trochę dystansu nieraz bywa że osoba która jest na poziomie 0 jest mądrzejsza niż ci z poziomów wyższych

Sob, 21 sty 2017 22:21 | brak oceny

Gruzol | Gość

ale na pocieszenie dodam że 72 poziom daje praktycznie wszystko!i gra jest warta świeczki

Nie, 8 sty 2017 22:43 | ocena: -6

czujne_oko | Gość

Nautilus stosuje cenzurę niemalże PISowską, czyżby dobra zmiana dotknęła również WAS?

Nie, 8 sty 2017 18:59 | ocena: + 13

infinity_ | Gość

pierwszy film najprawdopodobniej fake, facet tuż przed uderzeniem podnosi rozbijane kamienie powyżej kamienia leżącego. Odpowiednio dobrane kamienie plus siła pędu i obejdzie się bez nadzwyczajnych zdolności :-)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 sty 2017 22:23 | ocena: -13

Magda | Gość

to udowodnij to i zrob filmik

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 9 sty 2017 00:16 | ocena: + 1

infinity_ | Gość

nie zamierzam niczego udowadniać, zamiarem było podzielenie się swoją refleksją :-) są filmy bardziej wiarygodne w tym temacie niż sztuczka z kamieniami

Nie, 8 sty 2017 15:37 | ocena: + 15

Krzysztof | Gość

Sam od podstawówki ćwiczę łamanie przedmiotów, to już ponad 30 lat i jest to zwykła umiejętność a łamanie palcami polega na uniesieniu kamenia na ok. 2 cm od podłoża i następnie uderzenie miękie jak w piłkę siatkową a kamień sam się rozbije o podłoże. Ja umiem tą sztuczkę wykonać nawet kciukiem. Ponadto na dwóch kciukach ćwiczyłem ugięcia na rękach obciążonych całym ciężarem ciała i to też jest zwykłą sprawą,- WIĘC NIE SZUKAJCIE BOGA TAM GDZIE SĄ TYLKO POT I TRENING, WG MNIE BÓG I SIŁA JAKĄ ON DAJE JEST W KAŻDYM Z WAS! człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boga, ma Boskie ciało, które wymaga rozbudzenia drzemiących w nim umiejętności opanowania wszechrzeczy. Pozdrawiam!

Nie, 8 sty 2017 13:45 | ocena: -9

dziad_Jag | Gość

Przeciętny człowiek wykorzystuje 2-5% mózgu. Geniusz do 10%, ale jego zachowanie zaczyna być dziwne. Wiecie kto wykorzystuje 100% mózgu? No to obejrzyjcie sobie film Rain Man. Więc nie wypisujcie dyrdymałów o medytowaniu. Medytacja "zawęża" tok myślenia i prowadzi do głębokiej koncentracji. Ale nic poza tym. Normalnie człowiek myśli o dziesięciu rzeczach na raz i d...e Maryny.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 sty 2017 23:24 | ocena: + 1

Magda | Gość

to my musimy byc geniuszami skoro naukowcy mowia nam ze wykorzystujemy jedynie 10% mozgu.

Nie, 8 sty 2017 12:54 | ocena: + 3

|

Mówiąc prawdę,chciałbym w to wszystko wierzyć,ale kto wie może i coś w tym jest? .

Nie, 8 sty 2017 11:50 | brak oceny

Gruzol | Gość

replikant człowiek który dotarł do 72 poziomu wykorzystuję 100% mózgu :D
jak mieć te moce?trzeba być potężnym magiem :) ale jeśli ktoś choć trochę ma oleju w głowie to osiągnie 50 poziom, wyżej to już ciężko :D
ale tak ciemne siły nie chcą by ludzie osiągnęli 72 poziom(lub nawet 71), nie chcą by człowiek był szczęśliwy bo to dla nich piekło i śmierć. ale spokojnie ich też czeka ten sam los:doskonałość xD

Rozwiń odpowiedzi (2)

Nie, 8 sty 2017 14:50 | ocena: -2

Magda | Gość

Magiem? chodzi ci o ludzi po 30 ktorzy ciagle sa prawiczkami?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 sty 2017 16:25 | brak oceny

Gruzol | Gość

człowieku nie masz pojęcia o magii albo twój poziom rozwoju nie przekracza 0.

Wt, 10 sty 2017 14:40 | ocena: -1

Don Emmanuel | Gość

Doskonałość nie istnieje. Znaczy to, że nie warto do niej dążyć. Znaczy to też, że skoro nie istnieje i się do niej nie dąży, wtedy odkrywa się to, że już wszystko jest doskonałe. A skoro wszystko jest doskonałe, to po cholerę cokolwiek zmieniać? To dwa powody, dlaczego nie warto dążyć do doskonałości. Jest jeszcze trzeci powód, otóż cały ten rozwój, próba osiągnięcia doskonałości to skutek kompleksu niskiej wartości. A skoro nie wierzysz w siebie, to jak możesz osiągnąć coś co już posiadasz? Jesteś doskonały, ale wybierasz niedoskonałość, skoro się dalej rozwijasz. Twój Duch mówi: Jesteś doskonały, ale odgrywasz grę niedoskonałości, cóż, pomogę ci być niedoskonałym. Mówi też: Gdy ci się znudzi, albo w końcu zrozumiesz, że już jesteś jaki jesteś, że jesteś wszystkim itd. wtedy zamanifestuję to, ale nie wcześniej.

A ludzie co robią? Rozwijają się i ta droga nie ma końca. Cóż. To tylko gra, maja, iluzja, kłamstwo, oszustwo. Cały ten rozwój duchowy to chłam jest wymyślony przez tak zwanych mistrzów duchowych, którzy sami nie wierzą w siebie. Chcesz stać się doskonałością? Przestań się rozwijać, odpuść sobie i zaakceptuj to, że już jesteś doskonały, że zawsze byłeś! Wtedy twoja twórcza część ciebie też odpuści i pozwoli tobie to odkryć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 sty 2017 16:23 | brak oceny

Gruzol | Gość

masz rację w tym wszystkim chodzi tylko o przytomność :)

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 3 maj 2022 08:44 | [...] 2 maja 2022 na zachodnich obrzeżach miasta Olsztyn miedzy godzina 20 a 21 widziane były na niebie świetliste obiekty w kształcie kuli. Na niebie pojawiło sie co najniej dziesięć lub więcej obiektów kulistych. Pierwszy obiekt był nieco większy. Wszystkie obiekty poruszały sie dokładnie w jednej linii i połączone były jakby nitka światła. poruszały sie z zachodu na wschód. kolor światła biały. Wielkość obiektów: pierwszy obiekt. Wszystkie obiekty jarzyły mocnym zimnym światłem. [...]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 18 kwietnia 2022 | Zawsze trochę się śmiałem, kiedy ktoś wspominał o „czasach ostatecznych”, no bo jak? Czy kilka lat temu ktokolwiek sobie wyobrażał, że przyjdzie zaraza, a tuż po niej wielka, światowa wojna? Czy w dobie wszechobecnych sklepów za każdym rogiem ulicy przez myśl komukolwiek przyszło, że będzie apokaliptyczny brak wszystkiego i może nadejść wszechobecny głód? Dzisiaj, czyli 17 kwietnia 2022 ze zdumieniem...

czytaj dalej

FILM FN

RODZINA WAWRZONKÓW O EMILCINIE

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.