Dziś jest:
Środa, 28 października 2020

Listopad... boję się tego listopada. Wydarzą się na jesieni bardzo złe rzeczy, to będzie koniec tego świata, jaki znamy i lubimy, tej rzeczywistości spokoju i bezpieczeństwa. Widzę też wojsko na ulicach, dużo wojska. Wojsko... pojawi się wojsko.
Jasnowidz Krzysztof Jackowski, lipiec 2020

Komentarze: 16
Wyświetleń: 7668x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 7 paź 2020 07:39   
Autor: FN, źródło: FN   

OSTATNIE TRZY MIESIĄCE 2020 ROKU – CZY ŚWIATU GROZI UŻYCIE BRONI BIOLOGICZNEJ?

Ostatnie wizje dotyczące najbliższej przyszłości przedstawiane przez jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego wprawiają w zdumienie. Ma dojść do czegoś, co przypomina potężny atak broni chemicznej lub biologicznej. Ma być skażenie, dramatyczne wystąpienia szefów rządów, codziennie informacje w mediach o ‘stanie zagrożenia’ i początek ciemnego okresu dla ludzkości włącznie z ‘racjonowaniem produktów’. O tym była dyskusja w ramach naszego Projektu Messing i warto jej poświęcić kilka słów.
W ramach Fundacji Nautilus działa kilka projektów, a jeden z ciekawszych to Projekt Messing, który zajmuje się analizą informacji dotyczących przyszłości Polski, Europy czy szerzej świata, która rysuje się z analizy największych światowych przepowiedni, wypowiedzi jasnowidzów itp. Projekt jest na tyle ważny, że stworzyliśmy dla niego nawet oddzielną witrynę, która wkrótce zmieni się dość znacznie (także pod kątem prezentowanych treści, o czym innym razem). Będzie tam więcej o eksperymencie postrzegania pozazmysłowego, który przygotowujemy.


6 października 2020 w Bazie FN doszło do spotkania kilku osób z Projektu Messing, aby omówić informacje, które pojawiają się w ramach naszego projektu. Bardzo ciekawe rzeczy są związane z tym, co w swoich ostatnich „wizjach na żywo” w ramach prowadzonego wideo-bloga na youtube mówi jasnowidz Krzysztof Jackowski.

To coś zupełnie innego, niż mówił jeszcze kilka miesięcy temu. Ludzie bagatelizujący jego wypowiedzi na zasadzie „niech się zajmie poszukiwaniem trupów, bo to mu lepiej wychodzi” nie mają pojęcia, że nasz polski jasnowidz nr 1 podejmuje się ogromnego ryzyka mówiąc o przyszłości (zwłaszcza na żywo), gdyż to jest najbardziej trudny dział jasnowidzenia, w którym nigdy wizje nie przypominają artykułu „informacje dnia” z popularnych portali, że gdzie jest wywalone kawa na ławę – kto, gdzie, kiedy i dlaczego.

Jasnowidzenie służące do zaglądania w przyszłość to rzecz ulotna, trudna do prostej klasyfikacji, ale jednocześnie fascynująca i przynosząca niebywałe rezultaty. Przykładem skuteczności Krzysztofa Jackowskiego jest sprawdzona zapowiedź „wybuchu brudnej bomby” niedaleko Izraela, która kilka tygodni później okazała się eksplozją w Bejrucie, która stała się jednym z najważniejszych wydarzeń 2020 roku.Przy okazji mała refleksja, a raczej prośba - zamiast w typowo polski sposób szydzić z tego, co robi ten niezwykły człowiek obdarzony tak nieprawdopodobnym darem proponujemy docenić, jakie ryzyko podejmuje dzieląc się z nami swoimi odczuciami dotyczącymi przyszłości. On tego naprawdę nie musi robić, lecz tylko opowiadać o tym, jak "znalazł kolejne zwłoki". Ale robi to, gdyż ludzie go o to proszą, gdyż tego właśnie chcą.

W czasie spotkania małej reprezentacji Projektu Messing w Bazie FN poruszone zostały aspekty ostatnich, rzeczywiście zdumiewających wizji Krzysztofa Jackowskiego, które są na tyle niepokojące, że nawet on sam był wyraźnie nimi poruszony, co zresztą widać na końcu materiału z wideobloga, który prezentujemy na końcu publikacji.

Co zapowiada Krzysztof Jackowski?

Zacznijmy od tego, że mówił o 2019, że to „ostatni normalny rok”, a potem już będzie bardzo źle. Patrząc na to, jak zaczyna wyglądać 2020 trzeba przyznać, że miał absolutnie rację. Ale ostatnie wydarzenia z pandemią koronawirusa według jasnowidza to jedynie początek tego, co się wydarzy. Dopiero to kolejne tajemnicze „coś” doprowadzi do tego, że będziemy z rozrzewnieniem wspominać normalny świat, jaki znaliśmy.

Jeden z kolegów wypisał rzeczy, które „pojawiają się” w głowie jasnowidza z Człuchowa, kiedy mówi o dwóch konkretnych miesiącach: październiku i listopadzie, choć jasnowidz (i słusznie) zastrzega się, że wizje nigdy nie zawierają konkretnych dat. Jednak hasło „listopad” budzi u niego niepokój. Co mówi?

- Koronawirus jest jedynie przygotowaniem, wstępem do tego, co wydarzy się na świecie. Cały czas powtarza, że będzie to miało związek z działaniami militarnymi.

"Zaczniemy zauważać we wrześniu, październiku lub listopadzie, że Polska w dziwny sposób będzie zezwalała na pewne działania głównie amerykańskie, chociaż będzie to mówione natowski, które mogą okazać się niebezpieczne dla Polski. To może być niebezpieczne dla naszego kraju i dla nas, obywateli. Coraz bardziej czuję w sobie rzecz taką, że Polska zgodziła się na coś, że jak się zacznie to dziać - może mieć to związek z militarnością, to rząd Polski niewiele będzie miał do mówienia i będzie to bardzo dla nas niebezpieczne" – mówi jasnowidz.

- Jakiś wielki wybuch. Fabryka, czy duża firma w Polsce. Bardziej kierunek Śląska. Granice zamknięte będą na sztywno – mówił w czasie nagrania jasnowidz Jackowski. - Jak to się zacznie, to proszę zwrócić uwagę, że to wszystko będzie przygotowane, dopięte na ostatni guzik. Wszyscy poczujemy się nagle zaskoczeni, ale też zamknięci, bezsilni kompletnie. Będziemy mogli to tylko biernie obserwować, dowiadywać się o czymś. Będzie wzmożona dyscyplina. Będzie bardzo daleko posunięta dyscyplina. Będziemy się czuli jak w stanie wojennym. Niby się nic nie będzie działo, ale będziemy musieli bardzo dużą dyscyplinę, też w imię naszego bezpieczeństwa przechodzić – ostrzegał Jackowski. - Ja tego nie umiejscawiam wszystkiego na listopad. Mówię o okresie trzech lat.

Będą orędzia polityków wobec tej sytuacji, która stanie się po tym „czymś”.

- „A to co mówię o listopadzie, to mówię że opadną pewne złudzenia. Jakiś wybuch w wielkiej fabryce, wielkiej firmie w Polsce. Orędzie prezydenta, ale też innych prezydentów czy polityków.”

Bardzo dziwne słowa wypowiedział w swoim ostatnim odcinku wideo-bloga. Tym razem sprecyzował, że widzi „gaz bojowy, gaz chemiczny”.

- Uwaga niebezpieczeństwo duże, kojarzy mi się gaz bojowy gdzieś, gaz chemiczny. To będzie oburzenie na świecie. Prowokacja. Gaz, a potem orędzia. Groźba zagrożenia militarnego. Będziemy psychologicznie wciągani w to wszystko, zanim to się zacznie. Tak to widzę –  mówił jasnowidz z Człuchowa.

Jasnowidz mówi wyraźnie o „wzroście zarazy”, a także o lokalnych obostrzeniach, które są „dobrze zaplanowane”. Oczywiście ma na myśli szerszy kontekst tego, co dopiero będzie po tym „czymś”.
Wszystko zacznie się od prowokacji, będzie puszczony gaz bojowy, nie w Polsce, na świecie. Wielkie oburzenie na świecie się stanie, bo będzie to coś w rodzaju broni biologicznej. Kiedy o tym będzie głośno, należy zachować zimną krew, ale warto pomyśleć o zapasach i zaopatrzyć się w lekarstwa! – to nowy wątek w zapowiedziach jasnowidza. Po wypowiedzeniu tych słów jasnowidz sam był trochę nimi wystraszony.

- Z dnia na dzień dowiemy się o tym, że jest zagrożenie na świecie. Prezydenci na całym świecie tuż po tym będą mówić orędzia, w tym nasz prezydent – to kolejne zagadkowe słowa wypowiedziane przez Krzysztofa Jackowskiego.
Zaraza była preludium do tego, co się wydarzy.

- Jakiś wielki wybuch… fabryka, czy duża firma… w Polsce… bardziej kierunek Śląska – kolejna ciekawa informacja, choć nie związana z tym światowym atakiem.

- Granice zamknięte będą, na sztywno. Jak to się zacznie, to wszyscy poczujemy się nagle zaskoczeni, ale też zamknięci, bezsilni. Będziemy mogli to tylko biernie obserwować, dowiadywać się o czymś. W naszym kraju nic nie będzie się działo, ale będzie dyscyplina… Będziemy się czuli jak w stanie wojennym. Chodzi o okres trzech lat.

- Uwaga niebezpieczeństwo duże… kojarzy mi się gaz bojowy, gaz chemiczny… to będzie oburzenie na świecie, a potem orędzie. Będą nam mówili o dwóch zagrożeniach, zaraza swoją drogą, ale potem zagrożenie militarne.

- W Londynie kojarzy mi się dużo wojska, ale Londyn w pewnym momencie wycofa się z działań militarnych

- W trakcie tych trzech dojdzie do poważnych problemów z energią elektryczną. Będą rzeczy racjonowane, będziemy mieli coś na przydział… - kolejna bardzo ciekawa zapowiedź jasnowidza o przyszłości.

- Nienawidzę mówić takich rzeczy… bardzo was przepraszam – zakończył swój odcinek wideo-bloga Krzysztof Jackowski.


W czasie rozmowy w Bazie FN została podjęta próba choćby zarysowania tego, co nas może czekać. Czym ma być to „tajemnicze wydarzenie z atakiem broni chemicznej/bakteriologicznej”, które ma wywołać oburzenie na całym świecie? Kto ma przeprowadzić ten atak? Na kogo? Czy ma to być akt terroryzmu Państwa Islamskiego?
Dziwne wizje „martwych ludzi leżących na ulicach miasta” pojawiły się w opisie snu naszego czytelnika, który został zamieszczony w dziale XXI PIĘTRO.

https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,1161,6-pazdziernika-2020--moja-historia-widzialem-mnostwo-martwych.html
Atak chemiczny czy biologiczny jest rzeczą dość prostą do przeprowadzenia na przykład przez terrorystów i nie wymaga tak zaawansowanej technologii, jak w przypadku ładunków nuklearnych. Wystarczą pojemniki z tym „czymś” i wiatr w odpowiednim kierunku, który przeniesie skażoną chmurę nad zaatakowane terytorium. Tego typu atak grup islamskich na przykład na  Izrael  z terytorium Egiptu czy Jordanii mógłby nie tylko doprowadzić do prawdziwej hekatomby ofiar w tym kraju, ale także nieobliczalnych wręcz skutków dla świata.


Nikt nie wie, jak np. użycie wąglika (wyjątkowo śmiertelnego zarazka i prostego do przenoszenia) mogłoby mieć zasięg. Tylko Izrael? A może wiatr mógłby przynieść wąglika do Europy i spowodować to, o czym w swojej wizji dotyczącej Trzeciej Wojny Światowej mówił jeden z największych jasnowidzów wszechczasów, czyli Alois Irlmayer?

 W naszej bibliotece jest książka o tym niezwykłym człowieku zawierająca jego przepowiednie o "tajemniczych ataku chemicznym/biologicznym, który rozpęta Trzecią Wojnę Światową". Podobieństwo do tego, co zapowiada Krzysztof Jackowski jest rzeczywiście uderzające.

To właśnie jego wizja w niepojęty sposób pasuje to tego, co powiedział Krzysztof Jackowski, choć raczej zakładamy, że jasnowidz z Człuchowa nie zna przepowiedni tego człowieka.

Kim był Alois Irlmayer i dlaczego jest wizja przyszłości skojarzyła nam się z tym, co powiedział jasnowidz z Człuchowa?


Był pracownikiem budowlanym. Ten pochodzący z Freilassing z Bawarii robotnik zajmował się przez wiele lat kopaniem studni. W czasie I Wojny Światowej jako niemiecki żołnierz przeżył koszmarny incydent. W bliskiej od niego odległości wybuchł pocisk artyleryjski, w wyniku czego Alois został żywcem zasypany w okopie. Odkopano go po 72 godzinach i zwolniono z wojska. W wyniku wypadku Irlmayer zaczął miewać dziwne wizje dotyczące przyszłości, które okazywały się zdumiewająco trafne. Przykładem są proroctwa, w których dokładnie przewidział klęskę Niemiec w czasie Pierwszej, a następnie także Drugiej Wojny Światowej. Szybko zyskał sławę na całą Skandynawię, gdyż zadziwiająco trafnie przewidywał losy osób, które do niego przyszły z prośbą o pomoc. Mówił także o zmianach na Ziemi.

Widział na przykład zbliżający się zagadkowy kataklizm, który będzie połączony z wybuchem trzeciej wojny światowej. Ostrzegał, że kraje islamskie wykorzystaja zawieruchę powstałą w związku z kataklizmem i spróbują podbić Europę. Będą starali się wytruć ludność gazem.


I jeszcze z naszej najnowszej poczty.

Witam Kapitana i Załogę.
 Nie wiem czy znacie ta postać, niemieckiego jasnowidza który przepowiedział IIIWŚ.
Podaje link do filmu na YT składający sie z dwóch części.
Sama przepowiednia zaczyna sie w cz1 od 13m08sek

Pozdrawiam [...]- Widzę złotą kreskę pyłu, która zbliża się do ludzi. Kto przekroczy tę kreskę, zginie.

Irlmayer radził, że aby przeżyć, trzeba przez trzy dni (!) nie wychodzić z domu. Uważał, że najlepiej jest w momencie wybuchu konfliktu światowego uszczelnić okna, aby gaz nie dostał się do domów.

Widział cale miliony zabitych osob. - Jeśli rzucicie ziarno w ziemię po tym co sie stanie, to zapuści ono pędy w klatkę piersiową zakopanego człowieka.

Po Trzeciej Wojnie Światowej przewidywał okres wspaniały, gdyż ma zmienić się klimat w Europie na cieplejszy. Jego zdaniem prawdziwym początkiem III Wojny Światowej będzie zabójstwo ważnej osobistości, co pociągnie za sobą użycie broni chemicznej. Warto przytoczyć fragment jego wizji, którą zamieścił Leszek Szuman w książce „Przepowiednie i Proroctwa” Walki potrwają trzy dni albo trzy tygodnie. Rozpoczną się od Złotego miasta. Na Dunaju już nie będzie mostu. Żółty pył posypie się od Złotego Miasta aż do Zatoki. Będą trzy dni ciemności, umrze więcej ludzi niż podczas ostatnich dwóch wojen. (...) Nad Renem pojawi się półksiężyc, co będzie chciał wszystko pożreć. Papież z Rzymu będzie musiał uciekać przez Wielką Wodę. Miasto, gdzie stoi żelazna wieża, spalą jego mieszkańcy. Gdzie spojrzeć, tam rewolucja.Kolejne spotkanie naszych kolegów z projektu Messing w Bazie FN już w najbliższy weekend. Wtedy także ocenione zostaną kolejne przepowiednie o przyszłości i najbliższych miesiącach 2020 (październiku, listopadzie i grudniu), które pojawiają się w materiałach, które trafiają na pokład okrętu Nautilus.
Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za e-maile i ciekawe materiały. Wybaczcie, że nie wszystko publikujemy, ale po prostu czasu brakuje, a i tak robimy, co możemy.

I jeszcze krótki komentarz do tekstu, który na pokład okrętu Nautilus przysłał autor serii książek "Instrukcje Przebudzenia" Igor Witkowski.


 

Ja pisałem kiedyś (nie pamiętam czy w książce, ale na pewno parę miesięcy temu na FB) o tym, jak kilka la temu człowiek w amerykańskim wywiadzie wojskowym, specjalista od Chin mjr Ed Dames (a przy okazji człowiek o zdolnościach parapsychicznych) został kiedyś zapytany co go najbardziej zaskoczyło odnośnie Chin. Odpowiedział, że były to informacje o skali chińskich prac nad bronią biologiczną, przygotowywaną jako arsenał "cichej wojny" wprost pod kątem USA, a konkretnie pod kątem porażenia amerykańskiego rolnictwa. Mówił, że Chińczycy przygotowują się do takiej konfrontacji "niekonwencjonalnej" i zamierzają użyć w niej szerokiego spektrum środków, od wywiadowczych środków nacisku i ataków cybernetycznych po broń biologiczną. W przypadku tej ostatniej rodzajem zachęty był fakt, że rolnictwo amerykańskie opiera się w dużej mierze na uprawach specyficznych dla tego kraju, np. soi i kukurydzy. Gdy więc parę miesięcy temu tysiące rolników amerykańskich zaczęło otrzymywać próbki nasion z Chin (nawet się nie pofatygowali żeby zastąpić chińskie napisy amerykańskimi), to dla mnie wprowadzenie arsenału biologicznego stało się faktem - i wcale nie jest powiedziane że to jest koniec. Tak czy inaczej "cichą wojnę" można uznać za rozpoczętą, ale na pewno nie zakończoną. To może tu trochę tłumaczyć.

Krótkie uzupełnienie: o ile prostą broń chemiczną (np. chlor) amatorzy od biedy są w stanie zastosować, to arsenał biologiczny może być wytworzony praktycznie tylko przez profesjonalne laboratoria...

Igor Witkowski

Komentarze: 16
Wyświetleń: 7668x | Ocen: 27

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Śr, 7 paź 2020 07:39   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Wt, 13 paź 2020 07:39 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

Witam. To mój sen z 4 grudnia 2019 roku,
"Śni mi się, ze jestem w jakimś miejscu gdzie jest dużo ludzi, panuje spokój,ale ja raptem wyczuwam jakies zagrożenie i widzę że do tego miejsca zbliżają sie jacyś ludzie. Intuicyjnie czuje od nich agresję, więc wychodzę z tego miejsca i szukam gdzie mogę się ukryć. Okazuje się, że to był atak terrorystyczny, zabito dużo ludzi, podano ilość . Potem nasze wojsko zamiast pomagać Polakom sieje zagrożenie, co mnie bardzo dziwi i nie tylko to, są oni doskonale uzbrojeni. Nawet pomyślałam skąd maja taką nowoczesną broń jeśli tyle lat wojsko było mało inwestowane.
Z tym sianiem zagrożenia to może dotyczyć tez wcześniejszego snu z 2015 / chyba/ gdy oddziały niczym antyterroryści zwalczali tych którzy nie zgadzali się z tym co czynili ci których wybraliśmy aby nas reprezentowali, wspomagali a im sie wydaje że są dla nas panami a nie sługami.”
sen z 24.03.2020, wstałąm 5, 30 :
"Teraz nad ranem, niedawno sie obudziłam, miałam straszny sen. Wojna, ludzie uciekali, ja także z najblizszymi. To wyglądało jak polowanie na ludzi .I dotyczyło nie tylko Polaków, bo chował sie z nami starszy Niemiec.Ostatnie co pamiętam / bo czułm jakbym miała wymazaną pamięć tego snu / to bardzo dużo stłoczonych ludzi w jednym z budynków, jesteśmy wszyscy przestraszeni i zdeterminowani.Wygladam przez okno i widzę dwie kobiety z dziwnym uśmiechem na ustach jakby z drwiną , nie uciekały i dlatego wydało mi sie to dziwne. Wyjrzałam na zewnątrz z tyłu domu i widzę dużo ubranych w ciemny granat ubrania, nawet głowa jest zakryta , na tych jakby maskach/ tak tą górę postrzegałam,zauważyłam niebieski pasek chyba wokól głowy / ale nie jestem pewna, bo było czasu /. Miałam wrażenie że nas będą jak szczury truć, gaz, jakas trucizna stąd ich ubranie tak szczelne tym bardziej że miały nieduże jakby okulary pod tymi niby maskami.
Po przebudzeniu myśl, że dlatego nam każą siedzieć w domu by potem gdy nie będziemy sie tego spodziewać zrobić to co wyżej opisałam.Muszę przyznać że wstrząsnął mną ten sen z powodu perfidii tego planu. Naprawdę trzeba być bezduszną bestią by urzeczywistniać taki plan, oby to był tylko sen ale ja już nie pamietam kiedy taki potworny sen mi się śnił. I ta wojna . Sen o wojnie w czasie jakichś manewrów śnił mi się kilka lat temu .
Nie wiem czy ten sen powstał z powodu lęku jaki panuje ale był taki realny, namacalny ."

Sob, 10 paź 2020 11:25 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

plejadanie nic nie wspominali o globalnych "kataklizmach"
co najwyżej o zarazie :)
zresztą wielu tzw.jasnowidzów czy raczej czarnowidzów albo ma coś z głową albo z natury są pesymistami, dlatego wszelkie wizje należy traktować z dystansem ;)
kataklizmy "może" i będą ale potem nadejdą złote czasy :D

Pt, 9 paź 2020 19:52 | brak oceny

Emigrowalem | Załogant

Myślę że chodzi tu o czeską elektrownię jądrową.

Pt, 9 paź 2020 06:28 | ocena: -1

eddie | Załogant

Odpowiedz jest prosta - jakis sabotaz i wybuch w duzej elektrowni, ktory ja odetnie od reszty swiata (np. po to zeby atomowke przepchnac). Wtedy mamy i karetki i przerwy w dostawie pradu. Mieso bez pradu sie zepsuje, wiec braki w zywnosci, paliwie (sprobuj cos kupic jak nie ma pradu).

Czw, 8 paź 2020 11:19 | ocena: + 3

etrebil | Załogant

Jackowski podczas wizji mówił, że widzi znanego człowieka/polityka niesionego na drzwiach. Jasnowidz go rozpoznał, ale nie ujawnił publicznie o kogo chodzi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 8 paź 2020 14:11 | ocena: -1

John-316 | Załogant

@etrebil, a mówił jak długie te drzwi były może? To by mogło wiele wyjaśnić. Najlepiej jakby to były takie, w których trzeba by się schylać, albo wahadłowe.

Czw, 8 paź 2020 10:48 | ocena: + 1

sidhartha | Załogant

spoko ;)
wszystko będzie dobrze :D

Czw, 8 paź 2020 04:05 | brak oceny

giova | Załogant

Witam,

Ja odnośnie sennych wizji mojego znajomego. Znowu śnią mu się sny o tym 17 maja 2023 roku. Ostatnio śniło mi się, że ja podawałam mu czerwoną karteczkę z ową datą. Byłam bardzo smutna. Na ogół ma on wizje różnych ludzi, rodzin dowiadujący się o wybuchu nuklearnym. W snach jest on jedynie teleobserwatorem. Znamienne jest to, że ma on te sny ma od ponad 10 lat!

Śr, 7 paź 2020 23:48 | ocena: -2

ARTUR5 | Załogant

Wygląda na to że wszystko zacznie się w Czechach , królowa z Saaby też pisała że miasto Praga zniknie z mapy świata a teraz mamy Złote miasto http://odkrywajacameryke.pl/2018/02/praga.html

Śr, 7 paź 2020 13:43 | ocena: + 7

Rimobul | Załogant

Bez dwóch zdań wizje Krzysztofa Jackowskiego są intrygujące ale ja mimo wszystko podchodzę do nich z dystansem. To, że Krzysztof Jackowski ma niezwykły dar jest dla mnie absolutnie prawdziwe. Z tym nawet nie należy w żaden sposób polemizować. Niemniej to, że nie zawsze ma rację i nie zawsze owe wizje się sprawdzają też jest faktem. Banalnym przykładem jest jego wizja nt. reprezentacji Polski na ostatnim Mundialu w Rosji. Pan Krzysztof wtedy wyraźnie stwierdził, iż nasza reprezentacja tylko na początku się cyt. "pogubi", potem już będzie lepiej, czy wręcz dobrze. Tak zdaje się wyraził dosłownie. Rzeczywistość okazała się jednak zgoła odmienna. To jest występ reprezentacji był wg mojej oceny i chyba nie tylko najgorszym występem piłkarzy w historii naszych udziałów we wszystkich Mundialach. Potwierdzeniem tego był wybór reprezentacji Polski przez dziennikarzy piłkarskich na tej imprezie jako najgorszej spośród 32 drużyn! Nawet zespół Panamy był uznany za lepszy. Stąd trudno powiedzieć, czy przyznać, że wizja Krzysztofa Jackowskiego była choć w niewielkim stopniu trafna. Poza tym innym przykładem dalece mylnej wizji jest brak "dostrzeżenia" pandemii. Sam Jackowski w jednym ze swoich videoblogów stwierdził, iż nie widział koronawirusa! Na marginesie wtedy mówił, że tak naprawdę go nie ma tj. cała kwestia pandemii jest grubo naciągnięta. Teraz ponoć zmienił zdanie w tej materii co zresztą było tu przytaczane na stronach FN przez naszego kapitana! Paradoksalnie kto wie, czy własnie brak wizji p. Jackowskiego nt. pandemii COVID-2 nie był trafny. Bowiem pomimo medialnego szaleństwa w tym obszarze, codziennych komunikatów nt. nowych "rekordów" wykrytych przypadków zarażeń oraz śmiertelności ja mam do tej sprawy jednak spory dystans. Oczywiście nie jestem kretynem i nie twierdzę, że nie ma koronawirusa! Niemniej jest z tym coś nie tak! To jest 2-3 dni temu na jakiejś stronie mainstremowej przeczytałem wypowiedź obecnego ministra zdrowia p. Niedzielskiego. Stwierdził on, że od początku pandemii w Polsce zmarło 331 osób, u których nie było chorób współistniejących. Stąd biorąc pod uwagę fakt, iż dziennie średnio w Polsce umiera ok. 1100 osób (oficjalne dane GUS), od początku śmiertelność na COVID-2 wynosi... 0,12% wszystkich zgonów. 12-ście setnych procenta! Dlatego też całe to szaleństwo pt. koronawirus jest... no właśnie, czym? Może przykrywką czegoś zupełnie innego? Właśnie tego o czym mówi Krzysztof Jackowski! Hmm... Tyle pytań, tyle znaków zapytania. Ale pamiętajcie. Co nas nie zabije to nas wzmocni więc bez paniki i "pompowania" się! Nikt bowiem nie jest większym zagrożeniem dla nas samych jak my sami dla siebie:) Zatem uśmiechu na co dzień! Pozdrowienia ze Szczecina! Dla całej Załogi FN! PS. ciekawy link z YT: Obejrzyj Fałszywa Pandemia Maciej Pawlicki demaskuje w programie Pospieszalskiego Warto Rozmawiać #1 - https://www.youtube.com/watch?v=0G-PIcVmhkg - POLECAM!

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 8 paź 2020 14:09 | ocena: + 3

John-316 | Załogant

@Rimobul, Lubomir, ja myślę podobnie i na pewno takich osób jest wiele. Pozdrawiam serdecznie zdrowo (myślących) żyjących.

Czw, 15 paź 2020 15:19 | brak oceny

SantiSantus | Załogant

@Rimobul, Witam. Też uważam podobnie. O ile odnajdywanie zmarłych to dar,
który posiada, tak przewidywanie przyszłości to dar, którego nie posiada. Nagrywając hurtowo przepowiednie wiadomo że coś tam się sprawdzi. Kiedyś chwalił się, że w przypadku odnajdywania ciał ma 30% celności czyli mniej więcej tyle ile policjanci śledczy w rozwiązywaniu spraw. Ciekawe jak to się ma do przepowiedni dotyczących przyszłości. Dodam jeszcze, że od kilku lat wieszczy upadek rządu Pis. W końcu to się stanie.

Śr, 7 paź 2020 11:45 | ocena: + 2

Odyseusz A | Załogant

Jeśli można w jakikolwiek sposób wytłumaczyć te sny to tylko w jeden sposób w który nie każdy człowiek uwierzy a co dopiero ma na ten temat wiedzę i nie wszyscy się z tym zgodzą . Każdy człowiek ma ,,zapisane" życie a takie senne lub podobnego rodzaju doznania są fragmentami nieskasowanego zapisu.To miało i musiało się zdarzyć. Nie ma przypadku ale też nie wszystkie sny są związane z takimi wydarzeniami które mają się wydarzyć .Wielu ludzi ma też identyczne zdarzenia .Znam to z autopsji .

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Przepowiednia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego: Dojdzie do rękoczynów, do dotkliwego pobicia policjantów. To będzie prowokacja.- Pamiętajcie, że jeżeli w najbliższych godzinach, lub dniach rząd wprowadzi jakiś stan, oznacza to, że konsekwencje tego będą bardzo duże, daleko idące i od tego momentu zaczyna się coś bardzo poważnego nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Coś, gdzie o czasie przed marcem, jaki przezywaliśmy, będzie tęsknić będziemy opowiadać sobie nawzajem, czym była wolność...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 25 paź 2020 08:45 | [...] Dzisiaj nad Warszawską Wolą zauważyliśmy dziwne światło dość duże nieruchome i wyglądające  na zawieszone pod chmurami. Pojawiło się na południowym , poludniowo-wschodnim niebie. Chciałabym się dowiedzieć czy jest to zjawisko naturalne czy jakiś sztuczny obiekt. Wysyłam w załączniku zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie.Z Poważaniem[dane do wiad. FN]

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 15 października 2020 | Koronawirus kryje w sobie wiele tajemnic i ukrytych przed nawet najlepszymi laboratoriami na świecie niespodzianek, które właśnie wywracają znany nam świat do góry nogami. Proces wielkiej przemiany zaczął się śmiesznie, wręcz zabawnie – ot, jakiś śmieszny wirus z Chin, co to zabija tylko starców, a resztę traktuje „bezobjawowo”. Ale to nie jest takie proste.

czytaj dalej

FILM FN

FENOMEN LATAJĄCYCH KUL - film z archiwum wideo FN

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.