Dziś jest:
Piątek, 28 lutego 2020

Fakty, przemawiające za realnym istnieniem latających spodków są bardziej jednoznaczne niż te potrzebne do skazania kryminalistów. ” – Stanton T. Friedman, fizyk atomowy i ufolog, współpracował przy kilku ściśle tajnych programach amerykańskiego rządu.

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

1 2 3 4 50 100 108


#1242 CHMURA W KSZTAŁCIE LATAJĄCEGO SPODKA, A OBOK... OBIEKT UFO NA NIEBIE - FN 2019

komentarze: brak oglądane: 1637x

[...] zrobilem to zdjecie specjalnie sie zatrzymujac samochodem na poboczu w tamtym momencie tak szaro podejzanie sie zrobilo a tak ze inny kierowca sie zatzymal i patrzylismy na to zjawisko z fascynacja wyglada to jak obiekt latajacy ukryty za wytwozona chmurą pozdrawiamTo zdjecie dnia zrobilem 23.maja 2019 o godz. 10:28 i 10:29 pozdr.

[dane do wiad. FN]

/zdjęcie dostaliśmy 18 września 2019/

 
... zdjęcie z zaznaczonym obiektem UFO. 

Poniżej kilka zdjęć z naszej ostatniej "poczty do FN".

 -----Original Message-----
From: [...]
Sent: Tuesday, September 17, 2019 9:19 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjęcie 24.08.2019

Witam załogę Nautilusa. Czytając artykuł o ufo w kształcie stożka przypomniało mi się jedno zdjęcie z dnia 24.08.2019r. w Starych Bielicach. Jest na nim coś w kształcie...no właśnie chyba stożka. Z serii kilku zdjęć na jednym jest to coś, podczas robienia zdjęcia nic nie zauważyłam, dopiero podczas oglądania fotografii.
Pozdrawiam serdecznie
[...]
Załogantka Margareta 

 

From: [...]
Sent: Tuesday, September 10, 2019 6:58 PM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Dziwny ptak/obiekt

         Witam Mostek Kapitański !
Dzisiaj o godzinie 14:06 zrobiłem kilkanaście fotek z zoomem  w Gliwicach przy ulicy Kościuszki 29.
Na zdjęciu ukazał się dziwny obiekt/ptak zmierzający w kierunku Radiostacji Gliwice. Zdjęcie to przypomina mi,  jakby biały obiekt w kształcie Tic-Tac'a ( patrz środek powiększenia) "przedzierał" się przez  tunel czasoprzestrzenny :) . Oczywiście to  czysta dywagacja rodem ze Star Trek'a :)
Ps. Dodam na koniec, że w trakcie zdjęć nie zaobserwowałem, żeby tak duży obiekt "mignął" mi przez obiektyw.

Pozdrawiam wszystkich Załogantów Gorki73


 From: [...]
Sent: Tuesday, September 17, 2019 10:33 PM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: kolejny dziwny "ptak"

Witam Mostek Kapitański !
           Dzisiaj o godzinie 10:08 robiąc serię zdjęć w kilkanaście sekund, w stronę kopalni Halemba w Rudzie Śląskiej (dzielnica Halemba) "uchwyciłem" dziwnego ptaka, który pojawił się tylko na jednym zdjęciu :) Podobnie jak miało to miejsce z "ptakiem" przelatującym w Gliwicach w kierunku Radiostacji Gliwice (zdjęcie to już zostało wysłane do Państwa w dniu 10 września). Kształt tych obiektów jest zadziwiający i jeśli przyjąć, że są to obiekty UFO to powołałbym się tu na wyjaśnienie ich kształtu na teorię Marca Davenporta. Publikowaliście jego wykład pt. "UFO POJAZDY SPOZA CZASU " (https://www.youtube.com/watch?v=2RI-HQhAsiA), który dla przypomnienia mówił, że pojazdy UFO poruszają się w tzw. bańce, gdzie panują inne warunki czasoprzestrzeni, co sprawia, że fala światła odbitego od jej wnętrza czy jej granic ulega odkształceniu zgodnie z prawem Dopplera.
Ps. Wysyłam jak zawsze oryginały zdjęć i materiał do ewentualnej prezentacji.

Pozdrawiam Wszystkich Załogantów Gorki73 

From: [...]
Sent: Sunday, September 8, 2019 11:13 AM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Śmigowiec Policyjny i ....

       Witam Mostek Kapitański !
Wczoraj o około godziny 16:17 przelatywał przez moje osiedle w Rudzie Śląskiej śmigłowiec policyjny, chwyciłem szybko za aparat wykonałem kilka fotek, no i zgłupiałem, ponieważ na jednej fotce pojawiło mi się to....
Pozdrawiam Wszystkich Załogantów Gorki73
 

 

Poniżej zdjęcia przysłane przez jednego z naszych czytelników z serii "znalezione w sieci".
 

From: [...]
Sent: Tuesday, September 17, 2019 8:34 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Zdjęcia

Witam. Przesyłam zdjęcia z zeszłego tygodnia. Sytułacja jak w kalejdoskopie przelot małego samolotu i już jest ,zrobiłem około 20 zdjęć na 5 zdjęciach coś jest wysyłam najciekawsze.Poz. ,,scyzoryk,, 

From: [...]
Sent: Tuesday, September 10, 2019 1:43 PM
To: Fundacja NAUTILU <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: RE: zdjęcie NOL-a

Witam serdecznie :)

Musze coś sprostować ,ponieważ w moim poprzednim mailu wkradła się mała nieścisłość co do zdjęcia z dziurą w chmurach i cygarem na pierwszym planie. Zdjęcie to wykonałam telefonem Nokia6303 14.04.2013 roku o godzinie 06.46 . Przesyłam dodatkowo jeszcze jedno zdjęcie wykonane tym samym telefonem ale rok wcześniej to jest 22.08.2012 o godzinie 17.59  .Proszę zwrócić uwagę, że  jest to ,to samo miejsce( charakterystyczne drzewo ) i znowu chmura w kształcie UFO .

Pozdrawiam wierna czytelniczka FN :)   

 From: [...]
Sent: Sunday, September 8, 2019 4:31 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject:

Dzień dobry Państwu, chciał bym pokazać zdjęcie które zrobiłem będąc w lesie w okolicach Żywca w miejscowości Radziechowy, trzeciego sierpnia tego roku. Próbowałem coś zrobić z tym zdjęciem a mianowicie, pobrać  plik do ulepszania zdjęć tylko że moje próby zakończyły się tym że wszystkie pliki były z wirusami i po prostu poległem a komputer był trochę szybszy od kalkulatora. Zdjęcie proszę powiększać i patrzyć w prawy róg. Jeżeli mają Państwo pytania to proszę pisać na mail. Dziękuje i pozdrawiam 

   From: [...]
Sent: Monday, September 16, 2019 9:08 AM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Ufo zdany 14.09.2019 zbieg okoliczności

Witam Państwa. Chciałem się z wami podzielić ciekawostką jaka zdarzyła mi się w weekend. Mianowicie byłem w sobotę na weselu u mojego dobrego kolegi które odbywało się niedaleko Siedlec. W drodze na ślub przypomniało mi się, że stosunkowo niedaleko są zdany przy których jak wszyscy wiemy, zostały zrobione bardzo dobrej jakości zdjęcia ufo vel śruby czy też potasowca :) Jeszcze nie byłem w tym historycznym miejscu, więc nie mogłem przepuścić takiej okazji i zaraz po poprawinach które odbywały się w niedzielę, postanowiłem tam pojechać. Na miejscu zrobiłem parę zdjęć i nagrałem krótki filmik na pamiątkę. Jakość nagrania nie jest zbyt dobra (niestety nagrywane telefonem) ale przez sekundę wyraźnie widać na nim obiekt który jak stwierdził po analizie jeden z załogantów FN z którym wymieniamy się mailowo ufologicznymi doświadczeniami, nie może być owadem gdyż: "widać jak przemierza drogę w ciągu 0.04s i znika wiec nie ma owada, który pokonuje w ciągu takiego czasu np. 5m bo gdyby tak było to jego szybkość jego wynosiła by 125m/s co daje 450km/h" Jechałem w niedzielę z wesela które odbywało się w sobotę... czysty przypadek??? oczywiście moje nagranie nie jest niczym w porównaniu do zdjęć które zostały zrobione w 2006r. przez dwóch policjantów, ale taka zbieżność wydarzeń jest nieco... zastanawiająca. Żeby nikt nie posądził mnie o zmyślanie, załączam zdjęcie pamiątki którą dostawał każdy gość od młodej pary na weselu. Pozdrawiam                                                                                                                                                                                                                        Ps. Zamieszczam link na youtube (8-10sekunda obiekt), ale jeśli nagranie Państwa zainteresuje i stwierdzicie, że to nie owad, wyślę je przez "filemail". Załączam też momenty na których widać obiekt ( z góry przepraszam za złe nagrywanie ale mam nowy telefon i pierwszy raz używałem kamerki)  

          

...poniżej screeny przysłane przez naszego czytelnika. 

-----Original Message-----
From: [...]
Sent: Monday, September 16, 2019 5:43 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Stare Bielice 15.09.2019

Witam szanowną redakcję! Wczoraj tj. 15.09.2019r. w wolnym czasie chciałam zrobić parę zdjęć. Przez przypadek zamiast zdjęcia zrobiłam krótki dosłownie trzy-sekundowy film. Miałam go skasować, ale na zwolnieniu zauważyłam, że coś na nim, obok samolotu z góry na dół przelatuje. Kolor biały więc może nie ptak i nie owady. Przesyłam owy film, zdjęcie i trzy klatki z zaznaczonym obiektem. Film pochodzi ze Starych Bielic.
Serdecznie pozdrawiam
Załogantka Margareta


...film poniżej.

 

From: [...]
Sent: Tuesday, September 17, 2019 12:32 PM
To: nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Coś

Dzień dobry.
Wczoraj siedziałem sobie przed telewizorem i oglądałem filmy z cyklu ,, UFO". Wtedy mojej córce ( 21 lat) coś się przypomniało. Moja córka, to taka artystyczna dusza jest. Fotografuje, maluje itp. W marcu tego roku postanowiła z rana, za pomocą telefonu, uwiecznić pierwsze trele ptaków (chyba kosa) i filmując wierzchołki drzew przed domem, sfilmowała coś ciekawego ( naszym zdaniem), bo dla Was może się to okazać czymś zwyczajnym. Chodzi o tę jasną ,,kulę" przemieszczającą się od prawej strony na niebie. Szkoda, że film jest krótki, ale chodziło o ptasie trele. Pozdrawiam serdecznie.


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 108


komentarze: brak oglądane: 42x
#1320
ZDJĘCIE SELFIE I... UFO NA NIEBIE - 2020

Naszym zdjęciem dnia jest fotografia, która dotarła na pokład okrętu Nautilus 24 lutego 2020 roku. Historia  zdjęcia jest klasyczna dla zdjęć UFO - najpierw fotografia, potem uważne obejrzenie na komputerze i zauważenie ciekawego obiektu. Zdjęcie...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 437x
#1319
DZIWACZNY OBIEKT NAD SZCZECINEM - 25 lutego 2020

Dzień dobry dzis [25 lutego 2020 - przyp. FN] o godz 19.30 w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza zaobserwowalam cos takiego , wysylam zdjecie bo gwiazdą to raczej nie jest . Jeżeli możecie mi to Państwo wyjaśnić proszę o odpowiedź .Pozdrawiam [dane do ...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 615x
#1318
ZAGADKOWE 'COŚ' TUŻ PRZED SAMOLOTEM W POBLIŻU FIDŹI - 24 lutego 2020

 Zdjęcie jest screenem wykonanym z map google. Brytyjski badacz UFO Scott Waring na swojej stronie etdatabase.com zaprezentował ciekawą rzecz, którą dostrzegł na satelitarnej mapie google. Przed samolotem przelatującym w pobliżu Fidżi znajduje się...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 807x
#1317
ENERGIA NAD KRĘGIEM ZBOŻOWYM - FN 2020

 Nasze dzisiejsze "Zdjęcie Dnia" to efekt spotkania w Bazie FN, które miało miejsce 22 lutego 2020. Odwiedziła nas koleżanka z Wielkiej Brytanii, która zajmuje się kręgami zbożowymi. Jedno ze zdjęć z jej prezentacji, którą pokazała w Bazie FN zespołowi...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 525x
#1316
UFO NAD SALEM - lata 50-te, USA

Salem to miasto w hrabstwie Essex, w stanie Massachusetts, w USA. W latach pięćdziesiątych nad tymi miastem doszło do jednej z najciekawszych manifestacji UFO - kilku  świadków widziało jasne obiekty wykonujące niezwykłe manewry na niebie. Jedno...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 456x
#1315
KULA 'ORBS' W REMONTOWANYM KOŚCIELE

W USA za 2 miesiące będzie kongres dotyczący niewidzialnych bytów w otoczeniu ludzi, z których część wychodzi na filmach. Od dawna zdjęcia uważa się za ciekawe, ale nie aż tak jak filmy, na których widać dokładnie tor lotu takich obiektów. Mimo wszystko...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 710x
#1314
UFO NAD ŚWIĄTYNIĄ SKAŁY W JEROZOLIMIE

 Jesteśmy świeżo po spotkaniu zespołu projektu FOTO-LAB, gdzie analizowaliśmy kilka zdjęć UFO do wykładu, który za kilka tygodni będziemy mieli za granicą. Wśród prezentowanych historii będzie także ta z Jerozolimy sprzed blisko 10 lat. Obiekt UFO...

czytaj dalej


komentarze: 2 oglądane: 981x
#1313
UFO W KSZTAŁCIE DYSKU NAD GÓRĄ ARUNACHALA (INDIE)

Zdjęcie dostaliśmy 14 lutego 2020. Jest wykonane przez kamerkę internetową ustawioną w Indiach. Jest słabej jakości, ale i tak widać wyraźny dysk unoszący się w powietrzu. From: [...]Sent: Friday, February 14, 2020 1:29 PMTo: nautilus@nautilus.org...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 906x
#1312
ZAGADKOWY OBIEKT NAD CMENTARZEM

Zdjęcie dostaliśmy na naszą pocztę 12 lutego 2020, ale zostało wykonane w 2012. Autor dość szczegółowo opisał historię zdjęcia, a także okoliczności jego wykonania. Trafia do naszego archiwum, a także jest naszym dzisiejszym zdjęciem dnia. From: [...]...

czytaj dalej


komentarze: 4 oglądane: 809x
#1311
NIEZNANY PIKTOGRAM W POBLIŻU WYLATOWA? - FN 2020

Na pocztę FN przyszedł bardzo ciekawy e-mail, w którym czytelnik serwisu powiadomił nas o ciekawym odkryciu podczas przeglądania map google. W pobliżu Wylatowa odkrył coś ciekawego na polu, co wygląda na bardzo precyzyjny piktogram. Zdjęcia satelitarne...

czytaj dalej


komentarze: 1 oglądane: 628x
#1310
DZIWNA CZERWONA SMUGA - FN 2020

Naszym zdjęciem dnia jest fotografia zaśnieżonego pola z wioską na horyzoncie, od której wychodzi niezwykła czerwona smuga w niebo. Zadziwiające zdjęcie, które nie było wykonywane przez szybę lub w inny sposób, który może wytłumaczyć ten zdumiewający...

czytaj dalej


komentarze: brak oglądane: 478x
#1309
UFO NA ZDJĘCIACH Z WAKACJI W GRECJI - FN 2020

WitamPrzeglądałem niedawno zdjęcia z mojego wyjazdu ubiegłorocznego wyjazdu do Grecji, z wycieczki do Meteorów. Chciałem wydrukować kilka z nich. Przeglądając zauważyłem, że na dwóch z nich są widoczne pionowe smugi na niebie. Na jednym zdjęciu widać...

czytaj dalej

STRONA
1 2 3 4 50 100 108
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 108

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Czy doszło do kolejnego przypadku samozapłonu człowieka? Uwaga, ważna aktualizacja tekstu CZY W ŁODZI DOSZŁO DO PRZYPADKU SAMOZAPŁONU CZŁOWIEKA? - na końcu piszemy o kolejnej podobnej historii z ostatnich godzin! [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 25 luty 2020 19:27 | Dzień dobry dzis o godz 19.30 w Szczecinie przy ul. Iwaszkiewicza zaobserwowałam coś takiego , wysylam zdjecie bo gwiazdą to raczej nie jest . Jeżeli możecie mi to Państwo wyjaśnić proszę o odpowiedź .Pozdrawiam [...]

Dziennik Pokładowy

Czwartek, 26 grudnia 2019 | Tragedią naszej planety są religie, gdyż religia opiera się na wierze, a sprawy związane z duchowością są wiedzą. Ale i tak jest gorzej, gdyż dogmaty głównych religii są całkowicie fałszywe i przekonują ludzi, że Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do raju.

czytaj dalej

FILM FN

KRZYSZTOF JACKOWSKI - NAJNOWSZY ODCINEK WIDEOBLOGA 27 lutego 2020

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.