Dziś jest:
Wtorek, 17 lutego 2026

Śmierć wygląda gorzko, ale przy tym tak mocarnie i dobrotliwie jak troskliwy ojciec, który zabiera zbłąkane dziecko do domu.
/Hermann Hesse/

Zdjęcie Dnia
CODZIENNIE NOWE ZDJĘCIE

#932 UFO NAD GIEWONTEM - FN 2018

komentarze: brak oglądane: 13478x

Zdjęcie wykonane dosownie "w ostatnich godzinach" - przedstawia piękną panoramę Tatr, a nad Giewontem tajemniczy obiekt. Poniżej opis przysłany do zdjęcia.

From: [dane do wiad. FN]
Sent: Sunday, March 25, 2018 9:33 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Re: Zdjęcie Ufo?

 

Witam ponownie cała załogę Nautilusa!

Przejdę od razu do rzeczy;) Otóż będąc na weekendzie w Zakopanem 24-25.03.18r. Udało mi się zrobić kolejny raz ciekawe zdjęcie obiektu ufo. (Ostatnie takie zdjęcie zrobiłem w Niepołomicach) Było publikowane przez Państwa w ,,zdjęciu dnia". Nowe zdjęcie było zrobione telefonem Samsung Galaxy S8 z lekkim zoomem więc zdjęcie straciło trochę na jakości. Zdjęcie robiłem z punktu widokowego na Gubałówce. Zrobiłem kilka zdjęć ale tylko na jednym zdjęciu jest widoczny obiekt chyba w kształcie kuli. Z tego co wiem krzyż na Giewoncie ma 15m wysokości, obiekt ten ma gdzieś około połowy wysokości krzyża, więc wnioskuje że musi mieć z kilka metrów średnicy. W momencie robienia zdjęcia nie widziałem tam nic. Nie wiem czy nie było nic widać gołym okiem czy poprostu była za duża odległość żeby coś zobaczyć. Proszę o Waszą opinię co do tego zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź. 

Tomek.



 

Zdjęcie jest bardzo ciekawe z dwóch powodów. Po pierwsze analiza obrzeży obiektu wyraźnie wskazuje, że jest daleko od osoby wykonującej zdjęcie. Po drugie - obiekt musiał być sporych rozmiarów. Dlaczego? Dość wyraźnie widać "krzyż na Giewoncie" i znając jego wysokość (10,5 metra) można oszacować wielkość obiektu. Dron? Nie żartujmy... ;)



W grę wchodzi tylko helikopter, ale to nie wygląda na helikopter.


Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
Strona 56 / 79


komentarze: brak
oglądane: 14401x

#299

UFO NAD BYTOMIEM - maj 2013 /kliknij na link!/

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14041x

#298

KULA PODCZAS PIKNIKU /kliknij na link!/

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14455x

#297

ZDJĘCIE PODCZAS MEDYTACJI - kliknij na link!

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 15112x

#296

ZDJĘCIE W BASENIE - /kliknij na link!/

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14951x

#295

BIAŁYSTOK - ZORZA POLARNA NAD MIASTEM

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14714x

#294

MUR W SACHSA UMA - kliknij na link!

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14075x

#293

FENOMEN UŁOŻENIA ZBOŻA W KRĘGU ZBOŻOWYM /kliknij na link/

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14473x

#292

UFO NAD ZAPORĄ WODNĄ - kliknij na link!

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14387x

#291

ŚMIERĆ PRZYJACIELA - kliknij na link

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14540x

#290

KULE W NAWIEDZONYM DOMU /kliknij na link/

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 14484x

#289

ZDJĘCIE NOWEGO PAPIEŻA /klikmij na link/

czytaj dalej


komentarze: brak
oglądane: 15868x

#288

MEWA NA DACHU KAPLICY SYKSTYŃSKIEJ (RZYM, 2013)

czytaj dalej

STRONA
1 50 53 54 55 56 57 58 59 79
Strona 56 / 79

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

Barack Obama sprostował swoją wypowiedź o istnieniu kosmitów. Były prezydent USA wyjaśnił, że miał na myśli statystyczne prawdopodobieństwo istnienia życia pozaziemskiego, a nie dowody na kontakt z kosmitami podczas swojej prezydentury. Obama podkreślił, że nigdy nie widział takich dowodów.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Dziś, 04:50 | Obiekt obserwowałam/em 21 listopada 2025 r. w godzinach 23:45–23:55. Lokalizacja obserwacji: 53.8418°N, 20.5040°E (okolice Dągi – Warmia i Mazury) Patrzyłam/em w kierunku rejonu konstelacji Wielkiej Niedźwiedzicy (okolice 'Dużego Wozu'). Zaobserwowałam/em bardzo jasny obiekt poruszający się wyraźnie z lewej strony na prawą. Obiekt pozostawiał świetlistą smugę i zniknął w sposób przypominający spalenie/rozpad, po kilku do kilkunastu sekund.

Dziennik Pokładowy

Środa, 27 sierpnia 2025 | 86-letni mężczyzna był gotowy poddać się operacji w gabinecie chirurgicznym. Chciał poznać tajemnicę związaną z objawieniem maryjnym, którego był świadkiem jako kilkuletni chłopiec.

czytaj dalej

FILM FN

Barack Obama o UFO

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.