Dziś jest:
Sobota, 18 listopada 2017

The phenomenon of UFOs does exist, and it must be treated seriously. M. Gorbaczow
/tłum. Fenomen UFO istnieje i powinien być traktowany poważnie/

Recenzje
• KSIĄŻKI I AUDIOBOOKI (16) | FILMY (14)

Świadomość poza ciałem, czyli Nasze rozmowy z Michałem Archaniołem.

Na pokład Nautilusa trafiła ciekawa książka zawierająca coś, co na całym świecie jest nazywane przekazami channelingowymi. Zanim dostaliśmy książkę, jej autorzy wysłali nam e-mail z kilkoma zdaniami „wprowadzenia w temat”.

Witamy serdecznie [...] całą załogę Nautilusa :)

 Moja żona posiada zdolność nawiązywania kontaktu z Energią Ducha, tym samym, jest w stanie nawiązać kontakt - połączenie praktycznie z każdą energią, świadomością oraz z istotami niematerialnymi, które systematycznie wchodzą z nami w kontakt.

Powstała w ten sposób przepiękna książka pt. Świadomość poza ciałem, czyli Nasze rozmowy z Michałem Archaniołem, będąca efektem tejże komunikacji.

Książka zawiera wiele sugestii oraz przesłań od Istot Światła dla nas ludzi i jest napisana tak de facto, językiem Światła.

Wiedza, którą oferujemy, pochodzi bezpośrednio od samego Michała Archanioła, który upoważnił nas do jej reprezentowania oraz przekazania ludziom.

Materiały, które pozyskaliśmy, zawierają wiele cennych i niezwykle pięknych, a wręcz unikatowych dla nas prawd oraz mądrości wprost z Boskiego Źródła Światła. Wskazana wiedza zawiera także przesłania od samego Jezusa, czy choćby Opiekunów Duchowych dusz ludzkich, istot ludzkich.

Jakkolwiek, pozyskane przez nas informacje są źródłowe, a kontakty inicjuję i prowadzę ja sam.

[…] Zdecydowaliśmy się także, przekazać do Waszych rąk egzemplarz naszej książki, która jest potwierdzeniem naszego kontaktu, a jednocześnie kwintesencją Boskich przesłań dla Nas wszystkich, w miejscu, w którym obecnie jesteśmy.

Jeżeli treści zawarte w naszej książce, uznacie za ważne, a jednocześnie wartościowe, będziemy niewymownie wdzięczni za podzielenie się tą informacją z innymi.

Książkę wyślemy na adres podany na stronie.

 Pozdrawiamy,

Anetta i Tomasz Morawscy


 

Książkę przeczytaliśmy z zainteresowaniem i w zasadzie jej treści są zgodne w pełni z tym, co uważamy na temat duchowości. Energia źródła, życie ludzkie jako ciągłe zdobywanie doświadczeń i doskonalenie duszy, świat pełen wyższych i niższych bytów duchowych, który wykracza daleko poza planetę Ziemię, ale sięga także innych planet – to wszystko wiemy, o tym wszystkim mówimy, piszemy, przypominamy.

Książka nie zawiera informacji, jak zaczęła się przygoda z channeligiem, w jaki sposób są prowadzone owe „rozmowy z Michałem Archaniołem”, a nawet… Jezusem. W tym sensie jest to książka zawierająca wyłącznie przekazy duchowe, a także rady dla ludzi, którzy poszukują kontaktu z energią źródła.

Od razu uprzedzamy, że książka nie zawiera szczegółowych opisów „życia na obcych planetach”, zatonięcia Atlantydy czy np. zabójstwa JFK, bo... nie taki był jej cel. Są tam tylko i wyłącznie rozważania na tematy związane z duchowością. Pozwala ona na pewno wyciszyć się i sprawić, że takie tematy jak „energia światła” czy „istota i natura czasu” można nie tylko przemyśleć, ale także zobaczyć je w trochę innym świetle – bardzo ciekawe doświadczenie. Książka „Świadomość poza ciałem” jest książką, która należy do grupy, którą my sami kiedyś nazwaliśmy „książki medytacyjne”. Ich czytanie jest bowiem rodzajem medytacji, a powinno się to robić słuchając w tle odpowiedniej, bardzo wyciszonej, kontemplacyjnej muzyki – gwarantujemy, że efekt czasami jest zdumiewający i niewątpliwie wynosi naszą duszę na wyższy poziom.

Na koniec jeszcze ciekawostka – autorzy książki czyli Anetta i Tomasz Morawscy w e-mailu do Fundacji Nautilus zawarli także przesłanie do załogi Nautilusa. Prezentujemy je poniżej.

 

[…] jakiś czas temu zadaliśmy Michałowi Archaniołowi pytanie dotyczące sytuacji w Zdanach. Ponieważ wiemy, że od dawna usiłujecie rozwikłać zdarzenie z obiektem UFO w Zdanach, zadaliśmy w tej sprawie pytanie, a odpowiedź którą otrzymaliśmy, przekazujemy Wam w całości.

Mamy nadzieję, że wypowiedź Archanioła w tej sprawie, pomoże Wam zrozumieć naturę, sedno tego wydarzenia. :) […] Odpowiedział wówczas w takiej oto formie, zatem nie jest to fragment naszej książki, lecz wypowiedź Istoty Światła skierowana do Was, czyli do całej załogi Natilusa :)

Pozdrawiamy, Anetta i Tomasz Morawscy

 

 

"Przede wszystkim, bardzo ciepło i serdecznie pozdrawiam załogantów Nautilusa i zapewniam ich, że ich praca oraz wysiłek nie pójdzie na marne, gdyż w istocie rzeczy przyczynią się i przyczyniają do wzrostu świadomości, a jednocześnie poszerzenia zakresów świadomości ludzi, istot ludzkich oraz przejawiających się w tym oto miejscu.

Załoganci Nautilusa czynią wysiłek, by tak zwane tajemnice Wszechświata zostały rozszyfrowane i prześwietlone przez człowieka w celu eliminacji kłamstwa i wszelkiej propagandy, zatem starają się oni, by ta rzeczywistość w której jesteście i żyjecie, została unormowana i przejawiona w taki sposób, by inne istoty z niepodległych obszarów Ziemi mogły tu, u Was, w sposób pokojowy i przyjazny oraz konstruktywny pełnić misje kolonizacji i zasiedlenia.

Pierwsze próby już zostały poczynione i napotkały się z dużym oporem ziemian, co przejawiło się brakiem akceptacji wolności słowa i potęgi słowa mówionego, pisanego, a co za tym idzie, odzwierciedlającego możliwości nawiązania kontaktu i przełożenia go na tak zwane światło dzienne.

Istoty Nieba, Istoty innych wymiarów równie rzeczywistych jak Wasz, są mocno zaniepokojone owym brakiem kompatybilności i harmonijności współpracy i polotu po stronie istot ludzkich, które niepomne własnej tożsamości, zamykają wrota przed tożsamością istot kosmosu, czyli przed tymi, którzy zrodzeni są i ucharakteryzowani przez inną niż Wasza rzeczywistość czasoprzestrzenną.

Oni jednak istnieją, są realni i na wespół z Wami tworzą, a raczej zasiedlają wiele wariantów przestrzeni płaszczyzn Światła i tak zwanego kosmosu.

Zatem oni również czynią trud i wysiłek komunikacji i pojednania z Wami, a przede wszystkim uwolnienia Was i odciążenia z okowów lęku, braku wyobraźni i braku perspektyw, w tym również na harmonijne, dalekosiężne współegzystowanie narodów i świadomości kosmicznych, scalonych i podporządkowanych Jednemu Źródłu Światła Boga.

Podległych mu, równorzędnych, okalających je, scalonych z Nim i powracających do niego, do owego Źródła Wszechrzeczy i Wszechumiejętności, Źródła Prawdy i Pojednania wszystkich Kosmicznych cywilizacji i panujących w nich zwyczajów.

Odpowiadając na Twoje pytanie powiem, że tak, rzeczywiście w tamtych latach, w tym czasie, miała miejsce jedna z wielu prób nawiązania komunikacji w celu przyspieszenia zestrojenia się wariantu Ziemi z wariantem kosmicznych przestworzy i kosmicznych cywilizacji.

Plan nie został zrealizowany głównie z powodu braku gotowości istot ludzkich, które przygotowane były, przysposobione do wejścia w tę przestrzeń odbioru.

Nie było nikogo, kto byłby i mógł nawiązać i podjąć rozmowę i poznać jej cel.

 Michale, zatem obiekt widziany i sfotografowany w Zdanach, był autentycznym obiektem obcej cywilizacji ?

Tak Tomku, był to obiekt zwiadowczy poszerzający dane, zbierający dane umożliwiające nawiązanie relacji, a nawet w niedalekiej przyszłości pewnej formy przyjaźni i wymiany doświadczeń.

Cywilizacja ziemska ginie w ciężkości materii i w zbyt nikłym i słabym stopniu przysposobiona jest do podjęcia się współpracy, poprzez telepatyczny na ten moment i mentalny odbiór.

My Was słyszymy, a Wy Nas nie.

Tu, jak to mówicie, leży pies pogrzebany :)

Że nie wyczulacie siebie i nie uaktywniacie zakresów, które pozwolą na precyzję kontaktu i odbioru kontaktu, na właściwy poziom słyszalności i dźwięku, odbioru dźwięku, a tym samym teleportację wizualno - przestrzenną, w pełni materialną".

 

Istota Światła, Archanioł Michał

 

Nowsze Nowsze
Strona 1 / 1
Starsze Starsze


Ukazały się dwa kolejne tomy "Instrukcji Przebudzenia". Zaczniemy od tomu 9.Książka ta poświęcona jest spodziewanemu wstrząsowi czekającemu cywilizację zachodnią. Przedstawia jednak nie jego scenariusz, a nieznane i w mediach prawie nieopisywane źródła systemowego kryzysu Zachodu. Nie są to czynniki...

czytaj dalej


Wiedza tajemna w praktyce to kolejny tom z cyklu poświęconego starożytnej magii kahunów. Po opublikowaniu pierwszych książek o tej tematyce M.F.Long otrzymał setki listów z prośbą o pomoc w rozwiązywaniu problemów za pomocą metod, jakimi niegdyś posługiwali się kapłan hawajscy, w cudowny sposób uzdrawiając...

czytaj dalej


Książka, podobnie jak człowiek, oprócz ciała ma niewidzialną duszę – twierdzi dr Małgorzata Stępień w swoim dziele „Dusza książki”, będącym pierwszym tomem trylogii, traktującej o magii słowa pisanego. Znana z łamów „Nieznanego Świata” popularna publicystka w zaskakujący i żywy sposób przekonuje, że...

czytaj dalej


Szczęście nie polega na tym, żeby mieć to, czego chcemy, ale żeby chcieć tego, co mamy. Rabbi Hyman SchachtelWystarczy pomniejszyć złożoność życia poprzez usunięcie z niego niepotrzebnych pragnień, aby trudy życia pomniejszyły się same.Edwin Way TealeBijący rekordy popularności japoński bestseller o...

czytaj dalej


Yokai to demon, duch lub potwór, który jest złożony z niewidzialnej energii. Kluczem do zrozumienia wiary Japończyków jest animizm czyli założenie, że niemal każdy element świata materialnego ma w sobie żywy i osobowy (tak!) byt. Oto kilka przykładów yokai opisanych w książce.KamitachiŁasica o pazurach...

czytaj dalej


Jest to unikalna książka, bo prezentująca nieznane szerzej techniki rozwijania zdolności parapsychicznych, które zostały wypracowane w trakcie wieloletnich programów badawczych amerykańskich i radzieckich służb specjalnych. Obie strony wypracowały różne podejścia do tego samego problemu, aczkolwiek ...

czytaj dalej


Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy tak różnorodne życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi?Peter Wohlleben, leśnik i miłośnik przyrody, korzystając z najnowszych badań naukowych...

czytaj dalej


Na pokład Nautilusa trafiła ciekawa książka zawierająca coś, co na całym świecie jest nazywane przekazami channelingowymi. Zanim dostaliśmy książkę, jej autorzy wysłali nam e-mail z kilkoma zdaniami „wprowadzenia w temat”.Witamy serdecznie [...] całą załogę Nautilusa :) Moja żona posiada zdolność...

czytaj dalej


Książka ta stanowi uzupełnienie serii "Instrukcje przebudzenia", a zwłaszcza tomów poświęconych ukrywanej historii chrześcijaństwa (2, 8, 10). Jest to powieść oparta na autentycznych wydarzeniach z XVIII w. opisująca zupełnie nieznaną czarną kartę z historii Kościoła, a mianowicie masowe okaleczenia...

czytaj dalej


Kiedy czytelnicy serwisu FN dowiedzieli się, że powstała książka "Testament Jasnowidza" zaczęli pisać do nas niepokojące e-maile, że chyba Krzysztof Jackowski umiera, gdyż właśnie napisał testament... Zaniepokojeni ta informację nabyliśmy książkę wraz z gazetą i pragniemy wszystkich zapewnić, że jasnowidz...

czytaj dalej


Dr Michael Newton specjalizuje się w badaniach doznań z okresów między wcieleniami LBL (Life Between Life). Przez blisko cztery dekady gromadził relacje tysięcy pacjentów, dotyczące funkcjonowania Świata Dusz. Jedną z ważnych instytucji jest tam Biblioteka Ksiąg Życia. Pacjenci opisują ją jako olbrzymią...

czytaj dalej


Znakomita książka, która pokazuje zupełnie nieznane aspekty życia naszego idola i w pewnym sensie twórcy, czyli Juliusza Verne`a. Bez niej wiedza o Nautilusie i Kapitanie Nemo jest niepełna, ale najciekawsze są wątki związane z życiem Verne`a. Książkę czyta się świetnie i autor bardzo umiejętnie prowadzi...

czytaj dalej


Książka Christy Wilson Beam „Cuda z nieba. Nadzwyczajna historia Annabel Beam” opowiada o 9-letniej dziewczynce i imieniu Annabel, która zapadła na bardzo ciężką i nieuleczalną chorobę. Na skutek kilku niezwykłych zbiegów okoliczności weszła na drzewo, a następnie spadła z niego tracąc przytomność. ...

czytaj dalej


Często mówi się, że wiemy więcej o powierzchni Księżyca, niż o głębinach mórz i oceanów. Badanie USOS (Niezidentyfikowanych Obiektów Podwodnych) jest przykładem tego, jak wiele tajemnic kryje to, co jest wiele metrów pod powierzchnią wody.Dobrze nam znani autorzy Paul Stonehill i Philip Mantle opisują...

czytaj dalej


• Jaki znany amerykański film nawiązuje do legendy o Mistrzu   Twardowskim?• Który reżyser stworzył nieśmiertelną sagę w oparciu o chińską   sztukę chi gong?• W jakim wybitnym obrazie pada kultowe hasło: asa nisi masa?• Kto wypowiada słowa: szaleństwo jest jak grawitacja?• Co łączy...

czytaj dalej


Po śmierci logika jest doskonalsza Dlaczego Krzysztofowi Jackowskiemu łatwiej jest wskazać miejsce, gdzie znajdują się zwłoki niż znaleźć żywa osobę i skąd się bierze nieprzewidywalność futbolu W niewielkim mieszkaniu przy ulicy Długosza w Człuchowie panuje ciągły ruch. Co chwilę pojawia się ktoś, kto...

czytaj dalej

Nowsze Nowsze
Strona 1 / 1
Starsze Starsze

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Informacje dodatkowe

Wiadomość z okrętu Nautilus

 Jaką Wigilię i święta Bożego Narodzenia widzi jasnowidz Krzysztof Jackowski? 'Ja mam wrażenie, że zima będzie kapryśna może być okresowo bardzo ciepła, ale momentami będzie bardzo zimna. Z całą pewnością będzie to jednak aura, która będzie dużo zimniejsza od poprzednich zim. Wydaje mi się, że w tym roku święta Bożego Narodzenia będą białe'

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 02:03 | 14 listopada 2017 to był ciekawy dzień. Tego dnia nad Niemcami przeleciał jasny bolid, a w Polsce nad Białymstokiem widziano UFO. O wszystkim piszemy w naszym serwisie ufologicznym, czyli www.emilcin.com ...

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 13 listopada 2017 | Ludzie chyba nie dostrzegli mocy tekstu o zdjęciach w Emilcinie, które zostały wykonane 5 listopada 2017. Ot, kolejny tekst w serwisie FN… o czym tu mówić? Ale to błąd.

czytaj dalej

FILM FN

TRÓJKĄTNE UFO O ŚREDNICY 60 METRÓW TRZY RAZY PRZELATUJE NAD TYM SAMYM ŚWIADKIEM - historia z 2006 roku

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.