Dziś jest:
Niedziela, 28 lutego 2021

"Czy macie tu jakieś obiekty? Właśnie coś nad nami przeleciało i nie chcę tego mówić, ale miało długi cylindryczny kształt, który wyglądał prawie jak pocisk balistyczny i poruszało się naprawdę szybko" - pilot samolotu American Airlines do kontroli lotów, 21 lutego 2020.

Komentarze: 6
Wyświetleń: 4903x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 sty 2019 11:02   
Autor: FN, źródło: FN   

DUCHY JAKO CIENIE - NA CAŁYM ŚWIECIE LUDZIE RELACJONUJĄ O TYM NIEZWYKŁYM 'EFEKCIE W NAWIEDZONYCH DOMACH'

Ten temat pojawił się w naszej korespondencji 21 stycznia 2019.

[..] Droga fundacjo! Mam do was pytanie czy w różnorodności tematów jakimi się zajmujecie mieliście do czynienia z cieniami? Szukałam informacji na ten temat ale znalazłam tylko o ciemnych cieniach przeważnie stojących gdzieś na uboczu i "obserwujących". Tymczasem u mnie jest trochę inaczej bo cienie przeważnie są 2( nie wiem czy to nie są dusze bliskich zmarłych) i poruszają się jakby sunęli nad ziemią. Są to kremowe sylwetki. Chciałam dodać, że poza mną widziało je kilka osób(zawsze w dzień) i zawsze przez okno na podwórku. Wyjątkiem była sytuacja gdy podczas rozmowy wideo z siostrą-byłam sama w domu- przemknęło mi coś za plecami. Ona z początku myślała że moje dzieciaki ze szkoły wrócili a jak spytała a ja zaprzeczyłam to była mega zaskoczona i potem obydwie żałowałyśmy, że nie zrobiła zdjęcia bo "to coś chwilę stało za moim ramieniem. Takich sytuacji było dużo i ciężko to wszystko dokładnie opisać. Chciałabym poznać Waszą opinię na ten temat może nie jestem sama z takimi doświadczeniami. Pozdrawiam serdecznie załogę Nautilusa jak i czytelników serwisu.


Czytając ten e-mail warto przypomnieć historię, która pojawiła się w jednym z odcinków znakomitej serii "Doświadczyć Niezwykłego", który nosił tytuł "Goście". Została tam przedstawiona nieprawdopodobnie ciekawa historia mężczyzny, który przypadkiem (choć nie był to do końca przypadek) przyciągnął wraz ze sobą niewidzialny byt do własnego domu.

Postanowiliśmy pokazać ten odcinek w naszym serwisie i sięgnęliśmy po niego z naszego archiwum wideo. Jest tam niezwykle ciekawa scena, kiedy on i pozostali ludzie w jego mieszkaniu widzą niewidzialną istotę w postaci 'cienia'. Historia przedstawiona w tym filmie jest poniekąd odpowiedzią na pytanie, które zadała nasza czytelniczka.

Film z Archiwum FN poniżej.

Komentarze: 6
Wyświetleń: 4903x | Ocen: 6

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 21 sty 2019 11:02   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (6)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 27 sty 2019 22:25 | ocena: + 1

sidbull | Załogant

Gdy moja babcia żyła jeszcze opowiadała mi że jak coś ma się złego wydarzyć widzi cień jakby czarny pies przebiegł. Często działało to jako zapowiedź czyjejś śmierci lub choroby. Byłem z babcią mocno związany emocjonalnie i gdy zmarła byłem w pracy i również zobaczyłem taki cień. Przypadek? złudzenie ? nie wiem ale tak bylo

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 28 sty 2019 21:09 | brak oceny

Margareta | Załogant

@sidbull, właściwie ja też od dawna raz na kilka miesięcy widuję cienie kątem oka, gdy spojrze w jego stronę to w ułamku sekundy znika jakby się mnie bał, raz połączyłam obecność takiego bytu ze śmiercią babci, dokładnie w tym czasie gdy zmarła się pojawił, o jej śmierci dowiedziałam się później. Czasem zastanawiałam się po co się pojawiają. Nie wydaja się być szkodliwe. Nikomu nie zwierzam się, że widuję cienistych, bo ludzie dziwnie mogliby zareagować, póki co nie ingerują na tyle jak w filmie załączonym do artykułu, być może to innego rodzaju byty jak u twojej babci.

Pon, 21 sty 2019 17:31 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

"przemknęło mi coś za plecami" "to coś chwilę stało za moim ramieniem." zdecyduj sie. przemknelo czy stalo

Pon, 21 sty 2019 12:17 | ocena: -6

nikodem | Załogant

Nie do końca to co teraz zacytuje jest wprost w temacie. Dotyczy to tematów , które sa tu poruszane : reinkarnacja, karma, dusze zmarłych i kontakt z nimi

cytuje - " ...... Tamten odrzekł: Nie, ojcze Abrahamie, lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą.
Odpowiedział mu: Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą ."

Tak więc wszelkiego rodzaju duchy, kontakt z duszami , mimo że możliwy jest zabraniany jako bardzo niebezpieczny proceder.

A oto całość Łk 16, 19-31 Przypowieść o bogaczu i Łazarzu

Słowa Ewangelii według świętego Łukasza

Jezus powiedział do faryzeuszów:
«Żył pewien człowiek bogaty, który ubierał się w purpurę i bisior i dzień w dzień świetnie się bawił. U bramy jego pałacu leżał żebrak okryty wrzodami, imieniem Łazarz. Pragnął on nasycić się odpadkami ze stołu bogacza; nadto i psy przychodziły i lizały jego wrzody. Umarł żebrak i aniołowie zanieśli go na łono Abrahama. Umarł także bogacz i został pogrzebany.
Gdy w Otchłani, pogrążony w mękach, podniósł oczy, ujrzał z daleka Abrahama i Łazarza na jego łonie. I zawołał: Ojcze Abrahamie, ulituj się nade mną i poślij Łazarza; niech koniec swego palca umoczy w wodzie i ochłodzi mój język, bo strasznie cierpię w tym płomieniu.
Lecz Abraham odrzekł: Wspomnij, synu, że za życia otrzymałeś swoje dobra, a Łazarz przeciwnie, niedolę; teraz on tu doznaje pociechy, a ty męki cierpisz. A prócz tego między nami a wami zionie ogromna przepaść, tak że nikt, choćby chciał, stąd do was przejść nie może ani stamtąd do nas się przedostać.
Tamten rzekł: Proszę cię więc, ojcze, poślij go do domu mojego ojca. Mam bowiem pięciu braci: niech ich przestrzeże, żeby i oni nie przyszli na to miejsce męki.
Lecz Abraham odparł: Mają Mojżesza i Proroków, niechże ich słuchają. Tamten odrzekł: Nie, ojcze Abrahamie, lecz gdyby kto z umarłych poszedł do nich, to się nawrócą.
Odpowiedział mu: Jeśli Mojżesza i Proroków nie słuchają, to choćby kto z umarłych powstał, nie uwierzą».

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 luty 2019 02:47 | brak oceny

Ernestto | Załogant

@nikodem, Sens tego jest taki ze jak niedowiarkowi mistrza duchowego nie starcza to i ducha będzie miał za zwid, i tyle, nie ma tu nic że kontakt jest zakazany i niebezpieczny , zasugerowane jest że raczej będzie jałowy bo ludzie sobie to inaczej wytłumaczą, na przykład paczką pamięci he he

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 11 luty 2019 12:18 | ocena: -1

nikodem | Załogant

@Ernestto, własnie a ten mistrz poprzez tekst w Bibli - mówi - nie ma świadomej duszy po śmierci.

Mówi ten Mistrz także , że wszelkie kontakty z duchami są bardzo niebezpieczne. Dlaczego ? Ano dlatego, że stosują rózne praktyki czy to spirytystyczne czy to medytacyjne możemy ( podkreślam - możemy ) zatracić naszą dusze poprzez jej zawładniecie w całości, w części przez dusze " zaczytaną ". Stąd nie będziemy już w pełni sobą. A w całości to wtedy mamy opętanie. Mistrz przemawia tekstem Biblii.

W Biblii jest cała masa fragmentów mówiących o zakazie. Poczytaj

PS. to NIE jest paczka pamięci, mówię o informacji osobniczej autonomicznej z jednej strony ale i zintegrowanej z innymi przez analogie do paczki. Pamieć to "obszar" mogący zawierać informacje. a wiec jeśli już to paczka informacji a nie paczka pamięci. Nie pisz czegoś co piszę a czego NIGDY nie pisze.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy wszystkich sympatyków okrętu Nautilus do wysłuchania kolejnego LIVESTREAM Z POKŁADU NAUTILUSA, który jest planowany w niedzielę 28 lutego o 20.00. Oprócz sprawy tajemniczych 'znaków na ludzkim ciele', obserwacji UFO i dziwnych energii będą także informacje o projekcie KONTAKT, w tym przede wszystkim wiadomości w tej sprawie od naszych czytelników. Zapraszamy wszystkich interesujących się największymi tajemnicami wszechświata tego dnia o 20.00 na pokład okrętu Nautilus!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] /25 lutego 2021/ Tydzień temu na lewej piersi pojawił mi się znaczek kółko. Sama nie wiem co to jest ale przypomina koło dharmy. W sumie nie wiem po co pisze chyba z samej ciekawości [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Brak zainteresowanych Załogantów.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.