Dziś jest:
Niedziela, 28 lutego 2021

"Czy macie tu jakieś obiekty? Właśnie coś nad nami przeleciało i nie chcę tego mówić, ale miało długi cylindryczny kształt, który wyglądał prawie jak pocisk balistyczny i poruszało się naprawdę szybko" - pilot samolotu American Airlines do kontroli lotów, 21 lutego 2020.

Komentarze: 15
Wyświetleń: 5229x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 11 luty 2019 17:25   
Autor: FN, źródło: FN   

KAMIL SIPOWICZ O TYM, ŻE CZUJE OBECNOŚĆ DUCHA KORY JACKOWSKIEJ


Fot. Newsweek

Mam problem ze znalezieniem języka do opisania tego, co mi się przydarza” – przyznaje na łamach Newsweeka Kamil Sipowicz. Z jego opisu jednoznacznie wynika, że chodzi o obecność ducha Kory Jackowskiej w jego domu.

- To jest doświadczenie absolutnej obecności Kory – opowiada Sipowicz – nie w sensie metaforycznym, inspirującym, choć oczywiście też, ale w sensie kontaktu z osobą. Ona ingeruje w moje życie.

W wywiadzie sprawa obecności ducha Kory Jackowskiej w domu Kamila Sipowicza pojawia się wielokrotnie. Ten ostatni przyznaje, że całe życie był człowiekiem wątpiącym.

- A teraz wiem, że to  nie jest koniec. Nie opowiadam ludziom o tym, co mi się przydarza, bo pomyślą, że jestem wariatem – mówi były partner Kory Jackowskiej. Opisuje jeden ciekawy incydent, który przydarzył mu się niedawno. W jego obecności sam uruchomił się telewizor i ustawił na profil Kory (można się domyśleć, że chodzi o platformę Netfilx umożliwiającą stworzenie własnego profilu). Na ekranie telewizora na profilu Kory pojawia się serial „Maniac” opowiadający o różnych modelach rzeczywistości. Przesłaniem tego filmu jest to, że ludzie, którzy się kochają, spotykają się we wszystkich modułach rzeczywistości.

- Wiem, że to brzmi jak historyjka z horroru klasy B o duchach, ale to wydarzyło się naprawdę – dodaje Kamil Sipowicz.

/całość wywiadu w najnowszym Newsweeku/

Komentarze: 15
Wyświetleń: 5229x | Ocen: 10

Oceń: 2/5
Średnia ocena: 5/5


Pon, 11 luty 2019 17:25   
Autor: FN, źródło: FN   


Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 17 luty 2019 23:15 | brak oceny

ABe11 | Załogant

Jestem po lekturze całego wywiadu z Kamilem Sipowiczem. Myślę, że Kora kontaktuje się z nim, aby opowiedzieć, potwierdzić,że istniejemy dalej. Wysłuchałam paru wywiadów z Korą z okresu jej pobytu na Roztoczu i mam wrażenie, że tam bardzo zwróciła się ku przyrodzie, jakby ją w sumie zaczęła dopiero odkrywać. Życie na wsi to inny rytm, zależny od rytmu natury.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 luty 2019 08:19 | ocena: -2

lilka123 | Załogant

@ABe11, och jakie to....ujmujące, bo ona Korrrra zwróciła się tam....na Roztoczu bardzo ku przyrodzie.Zaczęła ją dopiero odkrywać.... no i w ogóle ten rytm ....natury
Jak czytam takie komentarze to mi ręce opadają i nie tylko.
Abe11, z twojego komentarza bije taka uniżoność i czołobitność. Tysiące ludzi codziennie zwraca się w stronę przyrody i ją....odkrywa, no ale jakie to niezwykłe, bo przecież zrobiła to Kora! Łałłł !Łaaaał !!!(nie lubię tego słowa,ale było trafne).Żal.pl

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 luty 2019 19:23 | ocena: + 1

ABe11 | Załogant

@lilka123, może po prostu nie skupiaj się na komentarzach, które nie licują z twoim światopoglądem. Artykuł dotyczy jednej, dwu osób, a nie tysiąca, więc i komentarz jest na temat tych w sumie dwu osób. Pozbieraj ręce i nie tylko... Naprawdę nie musisz rozpadać się na kawałki, wystarczy trochę dystansu i głębszy oddech. No i może zwrot ku naturze :-), to bardzo wycisza i uczy pokory.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Sob, 23 luty 2019 22:42 | ocena: -1

lilka123 | Załogant

@ABe11, ok przemyśle swoje zachowanie, ale Ty skończ z wazeliniarstwem, bo ociera się to o "końskie zaloty",a przecież mąż Kory jest ciągle w żałobie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 24 luty 2019 08:22 | ocena: + 1

ABe11 | Załogant

Skoro moje wpisy kojarzą ci się z "końskimi zalotami" to jesteś bardzo niedojrzała. Refleksja przyjdzie z czasem. Musisz jeszcze trochę poczekać...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 24 luty 2019 16:44 | ocena: -1

lilka123 | Załogant

@ABe11, niech Ci będzie, ale skończ z wazeliną.Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 25 luty 2019 13:47 | ocena: + 2

ABe11 | Załogant

@lilka123, tak, tak postaw na swoim, miej ostatnie słowo i dorośnij, pozdrawiam i życzę ci uwagi ze strony innych ludzi, i to w realnym świecie :-), bo masz w tym deficyt, pa.

Sob, 16 luty 2019 20:38 | ocena: -4

ludek | Załogant

Jak Adamowicza zrobili świętym to i Kore się da zrobić jak się Owsiak z Rydzykiem uprą.
A już pisząc poważnie, to jest to bardzo prawdopodbne, duchy ludzi przesadnie przywiązanych do swego JA (jak Kora) czy do przedmiotów materialnych, majątków, chciwi nie zawsze na rzeczy materialne, ale na sławę, popularność, pozostają tacy i po śmierci - była fajna dopóki ona była w centrum.
Zdziwiła mnie ta jej rozpacz, że jeszcze tyle ...jest kawy do wypicia, jakby się nie ożłopała przez całe życie wystarczająco dużo tych "kawć", że tyle jeszcze do zrobienia.... Myślałem, że jest osobą bardziej uduchowioną. Na wszystko jest czas na tym ziemskim padole, widać ona swój spędziła na podziwianiem samej siebie : / pisze to z przykrością

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 17 luty 2019 21:35 | ocena: + 1

julka0205 | Załogant

@ludek, Zioniesz nienawiścią człowieku, tutaj nie ma miejsca dla takich, jak Ty

Śr, 13 luty 2019 06:14 | brak oceny

akgb | Załogant

Kabaliści wierzą, że dusza ma 7 poziomów. Ciało/ proch, które zostaje po śmierci człowieka na Ziemi ma 1/7 energii duszy. Reszta energii duszy wchodzi wyżej i może być odczuwalna np. W domu, pośród bliskich. Mogą oni zauważać właśnie takie zjawiska komunikacji. Jednak po pewnym czasie dusza - jej wszystkie części chce się połączyć w możliwe najwyższym wymiarze i scalić. Wtedy zanika tzw. Efekt ducha w domu. W przypadku mojego dziadka zajęło to około 3 lat. Po tym czasie nikt już nie wyczuwał obecności dziadka. Dosyć długo, może dlatego, że po przeżyciach wojennych nie wierzył w Boga.

Wt, 12 luty 2019 11:28 | brak oceny

lilka123 | Załogant

Z mojej perspektywy to Kora zwyczajnie nawiedza swój własny dom albo jak kto woli "straszy" w tym domu. Kora nie poszła w stronę światła, bo sama otwarcie mówiła że wierzy w kwiaty, w drzewa w słońce i takie tam. Jej sposób życia,styl pokazał przesadne przywiązanie do życia ziemskiego, materialnego. To nadmierne przywiązanie i niewiara w Boga trzyma ją dalej przy Ziemi.
Rozwala mnie jak łatwo tworzymy sobie autorytety. Przecież tak na prawdę jakby się przyjrzeć Korze to wiedza na tematy na prawdę ważne, istotne była u niej znikoma (mam na myśli wiedzę duchową, czyli taką prawdziwą mądrość), ale za to w tematach błahych brylowała. Jest takie na to określenie "dużo mówić o niczym".
I właśnie takich autorytetów mamy na pęczki. Ludzi zwykłych, którzy taką wiedzę posiadają niemalże od dziecka często się wyśmiewa.

...ale płyty Kory mam wszystkie :)

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 12 luty 2019 15:42 | brak oceny

relatysta | Załogant

@lilka123, Zbyt dużo "wielkich" słów.
Czy prawdziwą mądrością jest wiara w Boga, jak piszesz, czy może w reinkarnację, może wieloświaty, może anioły i strzygi...
Troszkę więcej szacunku do czyjejś osobowości, przeżytych doświadczeń, pozostawionych uczuć i przeżyć...
Każdy jest własnym bogiem, nie ma innych bogów.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 13 luty 2019 09:09 | ocena: -1

lilka123 | Załogant

@relatysta, prawdziwa mądrość to wrażliwość. Nic innego. Po prostu.Podkreślam zaś, że nie mam tutaj na myśli wrażliwości na własnym punkcie ale wrażliwość na drugiego człowieka. Ta zaś ma ścisły związek z CHARAKTEREM człowieka. I nie chodzi bynajmniej o charyzmę(którą Kora z pewnością miała).
Jesteś pod wpływem jej uroku. Owszem ciekawy styl, oryginalna, oczytana,no i ten niepowtarzalny sposób bycia....
Co do szacunku.... Na szczęście nie upadłam jeszcze na głowę żeby kogoś szanować bo..... jest ciągle"na świeczniku", bo... ma talent, bo... intelektuakista, bo... wszyscy z tytułami wszelkiej maści jej pokłony biją,bo...należała do żeńskiej loży masońskiej itd.
U człowieka wartość ma dla mnie jedynie CHARAKTER,a z tym to u Kory różnie bywało. Mnie waliło po oczach jej "rozbuchane ego".I tyle w temacie(człowiek wrażliwy to wyłapie).

Tak się ładnie mówi, że każdy z nas jest Bogiem. Też wiem, że tak jest. Tylko że być Bogiem, to nie jest puste słowo. Być Bogiem to być pozbawionym EGO. A z tym to już różnie bywa...

Wt, 12 luty 2019 21:10 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@lilka123, mysle ze Kora juz wierzy w boga a ze zostala na ziemi to moze znaczyc ze tak sobie wybrala zeby pomagac kamilowi

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 13 luty 2019 09:25 | ocena: -1

lilka123 | Załogant

@magdakowalska48, przyszło mi też do głowy że skoro Kora ciągle przebywa w swoim domu,to może z tego wynikać sporo dobrych rzeczy. Pierwsza,to właśnie ta że Kamil nie popadnie w beznadzieję,a druga że osoby, które nie wierzą w życie po śmierci,a dla których Kora była jakimś wzorcem, poszerzą sobie trochę świadomość.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy wszystkich sympatyków okrętu Nautilus do wysłuchania kolejnego LIVESTREAM Z POKŁADU NAUTILUSA, który jest planowany w niedzielę 28 lutego o 20.00. Oprócz sprawy tajemniczych 'znaków na ludzkim ciele', obserwacji UFO i dziwnych energii będą także informacje o projekcie KONTAKT, w tym przede wszystkim wiadomości w tej sprawie od naszych czytelników. Zapraszamy wszystkich interesujących się największymi tajemnicami wszechświata tego dnia o 20.00 na pokład okrętu Nautilus!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] /25 lutego 2021/ Tydzień temu na lewej piersi pojawił mi się znaczek kółko. Sama nie wiem co to jest ale przypomina koło dharmy. W sumie nie wiem po co pisze chyba z samej ciekawości [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Artykułem interesują się

Poniżej lista Załogantów, których zainteresował ten artykuł. Możesz kliknąć na nazwę Załoganta, aby się z nim skontaktować.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.