Dziś jest:
Środa, 2 kwietnia 2025

"Cokolwiek mógłbyś zrobić lub o czym marzysz - po prostu to zrób. Taka zuchwałość ma w sobie geniusz, moc i magię."
 J. W. Goethe


#9 grudnia 2009 00.00.0000
...Czy to możliwe, że „obcy” mogą zostawić na ziemi przedmioty materialne? To pytanie będzie nam towarzyszyć podczas najbliższej wyprawy Nautilusa już w sobotę.  

Pamiętam dyskusję, jaka rozgorzała na ten temat w Stanach Zjednoczonych na początku lat 90-tych. Wspomniał o niej zresztą znany amerykański badacz UFO Mark Davenport w filmie/wykładzie „UFO pojazdy spoza czasu”. Spór wśród osób zajmujących się badaniem UFO na kontynencie amerykańskim dotyczył tego, czy istoty przybywające na naszą planetę w swoich zadziwiających pojazdach mogą posługiwać się tak prozaicznymi przedmiotami, jak chociażby plastykowym kubeczkiem, bardzo przypominającym zwykłe nasze jednorazowe kubki kupione w hipermarkecie. Temat jest tylko pozornie zabawny, gdyż dotyka bardzo ważnej kwestii. Wiele osób przypisuje wszystkim „obcym” tak nadzwyczajne cechy, że nie mieści im się w głowie, aby obce istoty na przykład pili jakiś płyn z naczynia. Cywilizacja wyprzedzająca naszą o miliony lat nie może bowiem mieć na pokładzie czegoś tak prymitywnego, jak mały plastikowy pojemnik.

 

Ten problem pojawił się tuż po tym, jak doszło do katastrofy dziwnego obiektu latającego w Teksasie, do której doszło 50 lat przed słynnym wydarzeniem w Roswell, które miało miejsce – przypominam – 8 lipca 1947 roku. Tymczasem pół wieku wcześniej doszło do wydarzenia o niebo ciekawszego od tego z farmy Maca Brazela.

 

Bardzo ciekawy materiał dokładnie o tym incydencie ukazał się w jednym moich ulubionych kanałów tematycznych, brytyjskiej wersji History Channel w środę 8 grudnia. Przebieg wydarzenia był zdumiewający, gdyż w czasach pierwszych lotów maszyny latającej słynnych braci Wrigt. Świadkowie na niebie widzieli potężny metaliczny pojazd, który ciągnął za sobą smugę bardzo osobliwego koloru, po czym z całą mocą uderzył w ziemię. Mieszkająca w pobliżu rodzina znalazła martwe humanoidalne istoty, których pochowali zgodnie z obrządkiem chrześcijańskim. Dlaczego ta historia jest wyjątkowa? Gdyż kilka lat temu doszło do niezwykłego incydentu. Jeden z badaczy UFO zainspirowany tą opowieścią udał się na miejsce katastrofy z wykrywaczem metali i ku swojemu zdumieniu udało mu się odnaleźć metalowe przedmioty, jakieś druty i sztabki, a także bardzo osobliwą część dużego urządzenia technicznego. Kiedy zaniósł te przedmioty do labolatorium wtedy uzyskał odpowiedź, że są to na pewno części jakiś maszyn rolniczych i na tym sprawa się zakończyła.

 

W najbliższą sobotę wyposażeni w wykrywacze metali udajemy się na miejsce, gdzie obcy po wylądowaniu wyraźnie czegoś szukali w ziemi, gdyż nakłuwali ją metalowymi szpikulcami. Jeden z naszych znajomych na miejscu tego wydarzenia znalazł metalowe drobne przedmioty, które... ale o tym może po powrocie z naszej weekendowej eskapady. Na razie w piątek w Bazie FN będziemy robili wielki przegląd wykrywaczy metali Nautilusa. Czeka nas sporo pracy, bo dawno ich nie używaliśmy...

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

W USA przypa

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon,

Dziennik Pokładowy

Poniedziałek, 24 marca 2025 | O tym, że spotkanie ze mną zostało uznane za "dobry znak" i niezwykłym zdjęciu czegoś dziwnego na niebie nad Oceanem Atlantyckim..

czytaj dalej

FILM FN

Gorzów Wielkopolski: Bez żadnego dźwięku i hałasu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.