Wiadomość z okrętu Nautilus

Jasnowidz Krzysztof Jackowski został poproszony o zrobienie wizji tego, co będzie się działo na świecie po 2030 roku. – Z tego wszystkiego zostanie gruz – odpowiedział Jackowski. W 2024 ma czekać nas pierwszy wstrząs, który nie zostanie rozstrzygnięty pokojowo. W 2028 roku ma dojść do drugiego wstrząsu, który będzie zakończony harmonią. Ma wtedy nastać wyciszenie na świecie. Jasnowidz twierdzi, że stoimy przed progiem wielkich i niebezpiecznych wydarzeń, które będą miały swój kres w 2028 roku. – To się zakończy wielkim wstrząsem – mówi jasnowidz.

Cytat dnia

Ci ludzie coś widzieli. Nie wiem jednak, co to było i wcale mnie to nie obchodzi!
/Albert Einstein o obserwacji UFO/

KATEGORIE

1 2 5 6

Dziennik pokładowy

Sobota, 4 lutego 2023 | 8 stycznia minęła rocznica incydentu z UFO w Zdanach. Fascynującego, poruszające do głębi swoją prawdziwością i w ogóle wszystkim, każdym elementem. Był kamieniem milowym dla mnie w zrozumieniu, jak złożone jest to zjawisko. To zdumiewające, jak wiele analogii dostrzegam z historią operacji „Kontakt”. I już wyjaśniam, dlaczego.

Czytaj więcej >>

Zdjęcie Dnia

#1233 UFO nad formacją samolotów – Wawer k. Warszawy 2019

Czytaj więcej >>

Projekt "Kontakt"

Wszystkie publikacje w sprawie naszego projektu KONTAKT w ramach FN będą w jednym miejscu – po kliknięciu na tę ikonkę znajdziecie także najnowsze informacje w tej sprawie, nasze prośby, apele itp. 

Czytaj więcej >>