Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

Nie ma śmierci, gdyż życie duszy trwa wiecznie. To, co nazywamy śmiercią, jest jedynie śmiechem małego dziecka.
/hinduskie/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie





JASNOWIDZ JACKOWSKI: Ludzie z Polski będą uciekać!
Pon, 7 luty 2022 09:50 | komentarze: 15 czytany: 4341x

Jasnowidz Jackowski o roku 2022. "Polska podzielona na trzy części. W jednej wojsko – nie nasze". „Z Polski przyjdzie nam uciekać”.





Pamiętacie, co mówiłem o trzech strefach w Polsce, mówiłem, że miasta będą zamykane, że w Polsce może rządzić „dziwny rząd” – ja to wszystko pamiętam, co mówiłem – i oby nie miało to miejsca. Ale chyba sami widzicie to, co się dzieje (…). Idzie to w jedną konkretną stronę. Rok 2022 będzie rokiem, który pod wieloma względami będzie brutalny dla nas wszystkich. Będzie rokiem konfrontacji militarnej. Do takiej konfrontacji może dojść w każdej chwili. Konfrontacja zbrojna miała odbyć się wcześniej, ale została odroczona. Miała być wiosną/latem mijającego roku. - mówi Jackowski.

[...] W tym, co się będzie działo, czyli w konflikcie, który się zacznie, Polska będzie uczestniczyła, ale nic nie będzie się działo. Zrobi się taki dziwny układ, że Polska będzie podzielona na trzy części. W jednej części będzie wojsko – nie nasze. To nie będą wrogie wojska, które będą, ale będą napływać z powodu jakiegoś napięcia. Południowa część Polski będzie zagęszczona wojskiem, a potem, jak już sytuacja opadnie i nic się nie wydarzy, to to wojsko będzie stacjonowało. [...] "Rosja chce, żeby tam była taka strefa neutralna. (...) Sprawa jest rozwojowa, a to jest żądanie. (...) Wiadomo, że jakby NATO się na to zgodziło, to nie dzieje się to w jednej chwili. Mówiłem państwu, że przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę. Jest to makabryczna wizja, bo ja jej kompletnie nie rozumiem" - twierdzi jasnowidz.


- W pewnym momencie z Polski przyjdzie nam uciekać. Przynajmniej ci, co będą mogli, będą uciekać. Wtedy pamiętaj [córko Moniko – przyp. red.], kieruj się w kierunku Rumunii i Bułgarii – to z kolei słowa, którymi zwrócił się do swojej córki Moniki wiele lat temu. Wcześniej zapytała go, jaka ich czeka przyszłość.


From: [...]
Sent: Sunday, January 30, 2022 5:02 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: wizja

 

Dzień dobry,

miałam okazję wysłuchać jednego z wywiadów Pana Roberta Bertantowicza i zachęcona, tym o czym mówi, weszłam na stronę Fundacji Nautilis. Tu zobaczyłam kolejną niespodziankę w postaci cytatu z wizji Pana Krzysztofa Jackowskiego "Przyjdzie moment, że widzę po części opustoszałą Polskę. Jest to makabryczna wizja, bo ja jej kompletnie nie rozumiem". Zobaczyłam także filmik z jego wizją. Tak się złożyło, że 25 stycznia 2022 r. po godz. 12.00 przeprowadzałam sesję hipnotyczną, gdzie osoba będąca w transie miała podobną wizję. 

Gdybyście byli Państwo zainteresowani tą wizją, poniżej przesyłam link z fragmentem sesji.

 Link: https://youtu.be/KJJKnQqcLjs

 Pozdrawiam,

[...]



Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 9 luty 2022 15:56 | brak oceny

Odyseusz A | Załogant

Możliwe jest tylko w przypadku ponownej katastrofy Czarnobylu .

Wt, 8 luty 2022 13:03 | brak oceny

Kepos | Załogant

W tym filmiku osoba poddawana hipnozie mówi o Archaniele, który posiada skrzydła - to dopiero są brednie.
Czy można temu zaufać ?

Wt, 8 luty 2022 08:39 | ocena: + 2

Arturek28 | Załogant

Szczerze powiem, jeszcze nigdy nie słyszałem, żeby Jackowski mówił coś pozytywnego. Wiecznie (od 3 lat) słyszę o wojnie której nie ma, a ciągle słyszę , że coś zostało odwleczone. Mam wrażenie, że Pan Jackowski czasami powinien pisać horoskopy w postaci: " w tym roku spotkasz kogoś bardzo interesującego, ale uważaj, żeby go nie stracić". Jeśli spotkam, spełniło się, jeśli nie spotkam znaczy, że nie uważałem czyli też się spełniło

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 9 luty 2022 09:37 | ocena: + 5

Katzee01 | Załogant

@Arturek28, dokładnie! Zdarza mi się oglądać Jego filmiki i od 2020 już tyle razy straszył, że wojna albo przejście wojsk przez Polskę to już teraz/ zaraz/ w tym roku. W 2020 na jesieni a później na Święta jakieś wojska niemieckie miały zająć Warszawę. Pożniej w 2021 najpierw nieśmiało przebąknął o wiośnie a później o lecie/jesieni. Teraz mówi znowu o wojskach w bliżej nieokreślonym momemcie 2022 bo rzekomo odroczono z 2021... a co z 2020 też odroczono? Poza tym nadmiernie często powtarza, że On się nie zna , gazet bie czyta i nivy nie wie co w trawie piszczy ale z Atorem będącym komentatorem politycznym na Youtubie utrzymuje bliskie relacje i filmiki nawetwspólnie nagrywają. Zakładam więc że te Jego wizje są wynikiem ich rozmów o polityxe i czytania setek artykułów, to są po prostu Ich wspólne wnioski logiczne, stąd czasem trafi. I wtedy trąbi że wszystko przewidział... tylko co z reszttego negatywnego steku bzdor? Gdzie ten upadek bitcoina? Gdzie to robienie mega zapasów wszystkiego do czego od 2020 zdążył naeoływać jyż 4 razy? Mogłavym tak w nieskończoność. Reasumując: ma dar do odnajdywania zwłik. I tyle. Nie jest żadnym jasnowidzem

Sob, 12 luty 2022 20:52 | ocena: + 1

jameson | Załogant

@Arturek28,

Od trzech lat? Proponuję dobrze poszukać w Sieci. Ta wielka wojna wybucha co rok, od 2008 roku przynajmniej.

Pon, 7 luty 2022 15:08 | ocena: + 4

Ordep | Załogant

Szanuję Pana jako człowieka, Jasnowidzu Jackowski, ale w wielu przedstawianych kwestiach mam po prostu odmienny pogląd, chociażby z uwagi na docierającą do mnie wiedzę z szóstego zmysłu. Proszę sobie wyobrazić, że jako Załogant Fundacji Nautilus, polemizowalem często z pańskimi tezami  i wyrażałem własne przeczucia,  które nie raz były trafniejsze. Nie mam zamiaru umniejszać pańskich zasług, ale uważam, że Pan niejednokrotnie myli się w przepowiadaniu przyszłości. Najpierw twierdzi Pan, że już listopad i grudzień będą bardzo srogie, a gdy to się nie sprawdza mówi Pan o nowej wizji, przepowiadając pogodę na Święta i Nowy Rok. W jednym z artykułów zawarł Pan również daleko idące spostrzeżenia, jak chociażby to, że będziemy musieli uciekać w połowie grudnia ( wskazując dwa bezpieczne kraje: Bułgarię i Rumunię ), czy też zastąpienie waluty innym środkiem płatniczym? Nie mam takich obaw, moja intuicja nie podsuwa mi podobnych myśli. Tak więc sądzę, że nie dojdzie w najbliższym czasie do potrzeby uciekania gdziekolwiek, tym bardziej gdyby nawet doszło do jakiegoś przesilenia militarno wojskowego w naszym regionie. Tym wszystkim ośmiesza Pan siebie i po prostu kpi chyba sobie z czytelników i słuchaczy. Czy nie wstyd Panu opowiadać takie bzdury ? Co miała znaczyć ta ucieczka z kraju po 15 grudnia ? Gdyby nawet miało dojść do czegoś najgorszego, przynajmniej ja nigdzie nie zamierzam uciekać, bo nigdy nie uchylę się od obrony Ojczyzny przed jakimkolwiek wrogiem.
Najmilsze pozdrowienia. Pedro

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 8 luty 2022 09:08 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

@Ordep, dla mnie też Jackowski nie jest autorytetem :)
nie będzie wojny bo nie!
Putin musiałby być idiotą żeby atakować Ukrainę, ja jestem raczej optymistą w przeciwieństwie do kolesia z Człuchowa :)
moim zdaniem w ciągu najbliższych kilku lat obcy się ujawnią, sami sobie nie poradzimy, choć do plejadan nam niedaleko, jeśli macie inne zdanie to trudno, ale szanujcie moje.
na ziemi są jednostki na poziomie RD 71 LUB 72, jest ich kilkunastu.
co ma być to będzie, ale zalecałbym dystans do tego o czym przemawia Jackowski, rzadko coś przewidzi, ale lekko otwarte 3 oko jeszcze o niczym nie świadczy, żeby dojść do prawdy potrzeba wejścia we własne wnętrze, a mam wątpliwości czy Krzysiek tego dokonał.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 8 luty 2022 18:37 | ocena: + 2

poza_czasem | Załogant

@sidhartha, właśnie tak, tu się zgadzam.

Pon, 7 luty 2022 11:38 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

Co ma być, to będzie. Jeśli nie mamy wpływu na to, co się ma wydarzyć, to chociaż trzeba się starać zmniejszać lub łagodzić skutki. Pozostaje czekać. Jeśli kraj opustoszeje np z powodu głodu, to nikt w obliczu widma śmierci głodowej nie będzie prężył klaty. Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 luty 2022 14:19 | brak oceny

Vrill | Załogant

@John-316, z tego wszystkiego rysuje się jedna sytuacja z powodu której kraj może opustoszeć - ktoś może wpaść na pomysł jak pozbyć się tej masy wojska z granicy. Otóż ktoś może wpaść na pomysł by przy "sprzyjających" wiatrach wysadzić Sarkofag elektrowni Czarnobylu (zwalając winę na przypadek). Stąd "żółty pył" z innych wizji

Pon, 7 luty 2022 10:12 | ocena: -1

poza_czasem | Załogant

Jak można uciekać z Ojczyzny którą się kocha, trzeba za nią walczyć, a nie uciekać. Uciekać będą ciułacze, karierowicze i tym podobni. Człek prawy stanie do walki z czymkolwiek co będzie przeciwko niemu i jego miejscu na Ziemi. Kto tego nie zrobi, nie jest godzien zwać się człowiekiem. Ile ludzi zginęło za to, aby Polska nie została pozamiatana. Mogli uciec, ale oddali życie. A my w obliczu jakiegokolwiek zagrożenia mamy uciekać ? By ocalić swoje konta ? Bo dobra materialne, majatki i tak zostawimy. Ale najważniesze przecież zabierzemy ze sobą. Mamone. Ma większą moc niż niejeden bóg.
Nigdzie nie trzeba będzie uciekać, nie jest tak źle. Uciekną tylko gady, bo tu powstanie nowa rzeczywistość. Wszystkim życzę światła i miłości w sercach :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 7 luty 2022 11:11 | ocena: + 6

rafael1 | Załogant

@poza_czasem, zeby cos bronić to trzeba to kochac ale nawet najwieksza miłosc jak nie dostaje info zwrotnego zaczyna ucychac.Co dostajemy od 7 lat ( nie movie tu o obronie jakiejkolwiek partii ani ataku ), mowię o sytuacji ze w Polsce wytworzył się klimat ze ja ludzie drugiego sortu których się nie słucha ,bo są szpiegami, zdrajcami itd. Bóg dał nam wolna wolę a obecnie panujący mówią nam - my wiemy lepiej co jest dobre dla was.Nie bede się rozpisywał nad tym co się dzieje bo sprawne oko to wychwyci, dam jeden przykład.Kiedy rozpoczął się problem z turowem polscy politycy słali noty do parlamentu czeskiego na temat zakazu aborcji dla polskich kobiet.
Mądrej głowie dość dwie słowie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 8 luty 2022 17:56 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

@rafael1, podzielam pańską opinie. Myślę, że większość zamiast wypiąć pierś w obronie ojczyzny (ludzie z patriotycznymi tatuażami i patriotycznej odzieży) będzie wolała wypiąć pośladki na to wszystko. I to nie za darmo, rośnie pokolenie roszczeniowców. Pozdrawiam serdecznie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 9 luty 2022 11:31 | ocena: -2

poza_czasem | Załogant

@John-316, a i Kuklinowskich ci u nas nie brakuje, ale nic to, zaprawiony jestem, stanę kiedy będzie trzeba.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.