Dziś jest:
Sobota, 3 grudnia 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie
Jackowski o nawałnicach i pogodzie. To jeszcze nie koniec
Śr, 30 sie 2017 09:44 | komentarze: 2 czytany: 4866x

Serwis fakt24.pl zamieścił film z udziałem jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, w którym ten opowiada o ostatnich dramatycznych wydarzeniach związanych z pogodą w Polsce.- To jest tragedia, tu czuć, że zginęło tutaj życie... - mówił jasnowidz. Okazuje się, że jasnowidz mieszka w pobliżu epicentrum największych zniszczeń czyli w okoliach Kościerzyny i Rytla. - W moim odczuciu to lato jeszcze nie powiedziało.......

czytaj dalej

Serwis fakt24.pl zamieścił film z udziałem jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego, w którym ten opowiada o ostatnich dramatycznych wydarzeniach związanych z pogodą w Polsce.- To jest tragedia, tu czuć, że zginęło tutaj życie... - mówił jasnowidz. Okazuje się, że jasnowidz mieszka w pobliżu epicentrum największych zniszczeń czyli w okoliach Kościerzyny i Rytla.
- W moim odczuciu to lato jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa. Dwa, trzy tygodnie możemy spodziewać się sporego ocieplenia i znowu przejdą silne burze. Lato fatalne! Uważam, że zima też nas zaskoczy. Będzie bardzo śnieżna. Wilgość i następne problemy z dużym śniegiem. [...] To potworne uderzenie siły wiatru, jedna siła, która ścieła te drzewa [...]

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/jackowski-o-nawalnicach-na-pomorzu-i-zmianach-w-pogodzie/pyxwk9f

Jasnowidz zabrał także głos w formie wideobloga.

[...] Drugie półrocze tego roku będzie gorsze. - zapowiada Krzysztof Jackowski. Ostrzeżenie brzmi naprawdę poważnie - Córka zapytała mnie: "tato, do czego ten kryzys doprowadzi?" Do wojny! - opowiada jasnowidz.zwiń tekst

Znane światowe gwiazdy estrady o spotkaniach z duchami
Wt, 29 sie 2017 06:56 | komentarze: brak czytany: 3726x

Osoby popularne i znane także opowiadają o swoich spotkaniach z duchami. Ich opinie są ważne, gdyż są w stanie przekonać wiele osób, że np. spotkania z duchami to coś, co może przytrafić się każdemu. Jeden z czytelników serwisu FN przysłał link do publikacji w witrynie Radia Eska, gdzie kilka znanych osób opowiada o swoich przeżyciach ze światem duchów.1. Cher Cher wierzy, że nawiedzał ją (ale.......

czytaj dalej

Osoby popularne i znane także opowiadają o swoich spotkaniach z duchami. Ich opinie są ważne, gdyż są w stanie przekonać wiele osób, że np. spotkania z duchami to coś, co może przytrafić się każdemu. Jeden z czytelników serwisu FN przysłał link do publikacji w witrynie Radia Eska, gdzie kilka znanych osób opowiada o swoich przeżyciach ze światem duchów.

1. Cher
 
Cher wierzy, że nawiedzał ją (ale w przyjazny sposób) duch jej byłego męża, Sonny’ego Bonno: „Kocham duchy. Właściwie wierzę, że Sonny potrafi wywoływać światło. Mam piękny żyrandol, a on zaświecił go, gdy było to niemożliwe, bo nie było prądu. Kocham duchy, wolę je od niektórych osób”
2. Megan Fox
 
Miłość aktorki do duchów jest doskonale udokumentowana. Megan opowiedziała chociażby o swoim spotkaniu z nimi w Meksyku: „Słyszałam duchy. Byłam w moim hotelu w Meksyku(…) i o 7 rano zamówiłam śniadanie na 7:30. I ułyszałam, że idą z małym stolikiem, że nalewają kawę i pomyślałam, że nie wstanę przez kolejnych 30 minut i że ostygnie mi kawa i że to słabo. Więc wstałam 30 minut później, nie było kawy, stolika, niczego. Usłyszałam dźwięk dzwonka. Otworzyłam, a to obsługa z moim śniadaniem, przynieśli mi. Odwróciłam się, a tam wszystkie światła w sypialni były zaświecone i pomyślałam, jesteś zmęczona, podróżowałaś, wypij swoją kawę.”
3. Jessica Alba
 
Jessica twierdzi, że duch nawiedził ją w domu rodziców, gdy miała 17 lat: „Nie mam pojęcia co to było. Czułam nacisk i nie mogłam się podnieść, nie mogłam krzyczeć, mówić, nie mogłam nic zrobić. Coś zdecydowanie przejęło nade mną władzę i nie mogłam wstać z łóżka. Gdy w końcu to zrobiłam, zaczęłam krzyczeć, pobiegłam do pokoju rodziców i stwierdziłam, że już nigdy nie spędzę tam nocy! To było zdecydowanie coś ze starego domu rodziców – nie mam pojęcia co. Nie umiem tego wyjaśnić.”
4. Ariana Grande
 
Spotkanie Ariany z duchem miało mieć miejsce na cmentarzu w Kansas: „Miałam takie chore, przytłaczające, negatywne przeczucie już w samochodzie, i pachniało siarką, która jest symbolem demona. Mówiłam: to straszne, idźmy stąd. Opuściłam okno zanim wyjechaliśmy i powiedziałam: przepraszamy, nie chcieliśmy zakłócać twojego spokoju. Później zrobiłam zdjęcie. Są na nim trzy super wyraźne twarze, jak z demonicznych książek”
5. Lorde
 
Wokalistka spotkała ducha w studiu nagraniowym i napisała o tym na Twitterze: „Duchy w studiu nie chcą, byśmy nagrywali dziś, zostawiają wszędzie swoje ślady bzzzzz”
6. Kesha
 
Kesha przyznała, że przeżyła z duchem spotkanie… seksualne! „Miałam kilka doświadczeń ze zjawiskami paranormalnymi. Nie znam jego imienia! To był duch! Jestem na to bardzo otwarta.”
7. Susan Boyle
 
Susan wierzy, że odwiedza ją duch matki: „Jej moc nadal tam jest. Właściwie to widziałam mamę w domu. Myślę, że dawała mi znać, że wszystko u niej dobrze. Może to były jej perfumy, nie jestem pewna”
źródło: http://www.eska.pl/hotplota/news/7-gwiazd-ktore-spotkaly-ducha-jak-wspominaja-wizyte-zjawy/n/103590
zwiń tekst

Są przyjaźnie nastawieni, mają swoje bazy na Syberii - wywiad z rosyjskim badaczem UFO
Sob, 26 sie 2017 05:49 | komentarze: 3 czytany: 5369x

Wywiad z Walerijem Uwarowem, kierownikiem Departamentu Badań nad UFO, Paleonauki i Paleotechnologii Narodowego Bezpieczeństwa Akademii Nauk Rosji. Ponad 15 lat badań poświęcił ufologii, a także badaniu dziedzictwa starożytnych cywilizacji. Walerij Uwarow wielokrotnie brał udział w konferencjach ufologów w USA.—  Twierdzi Pan, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. W ostatnim czasie coraz częściej.......

czytaj dalej

Wywiad z Walerijem Uwarowem, kierownikiem Departamentu Badań nad UFO, Paleonauki i Paleotechnologii Narodowego Bezpieczeństwa Akademii Nauk Rosji. Ponad 15 lat badań poświęcił ufologii, a także badaniu dziedzictwa starożytnych cywilizacji. Walerij Uwarow wielokrotnie brał udział w konferencjach ufologów w USA.
—  Twierdzi Pan, że nie jesteśmy sami we Wszechświecie. W ostatnim czasie coraz częściej pojawiają się głosy, że NASA oficjalnie potwierdzi istnienie kosmitów. Czy rzeczywiście można oczekiwać takiego obrotu spraw?

— Taki rozwój sytuacji jest wielce prawdopodobny, tym bardziej, że faktów, dobitnie świadczących o obecności w Układzie Słonecznym nieznanych i potężnych sił jest wiele. Tych faktów jest tak wiele, że dziś trudność polega na tym, aby efektywnie kontrolować rozpowszechnienie tych informacji, skrywać je lub przemilczać. (…)

Z tego wynika konieczność ogłoszenia kosmitów rzeczywistością: to normalny, logiczny i rozumny krok ze strony NASA, aby przenieść możliwość kontroli i wykorzystać to na wyższym poziomie ideologicznym i technologicznym.

—  Jaka, Pana zdaniem, jest ta forma życia, czy jest podobna do życia ziemskiego?

— Jak by nie wyglądali, łączy ich jeden czynnik – to humanoidalna forma życia, mają wspólny z nami antropologiczny wygląd. To zewnątrzne podobieństwo i szereg wewnętrznych, wspólnych dla humanoidalnych form życia cech szczególnych, czynią możliwym wykorzystanie technologii pozwalających wszystkim przedstawicielom wysoko rozwiniętych pozaziemskich cywilizacji momentalnie wymieniać się informacjami. Nie ma między nimi barier językowych. Nie przypadkowo od dawna istnieją wzmianki, w tym również w Biblii, że był taki czas na Ziemi, kiedy ludzie mówili jednym językiem. Dziś z przekonaniem można powiedziec, że to język telepatii, która to zdolność jest naturalna dla każdego człowieka. My, Ziemianie, stracilismy tę zdolność 13670 lat temu w wyniku upadku na Ziemię Azerskiej Planetoidy, o czym zapis zachował się w katastroficznym zodiaku egipskiej świątyni Yun Ta Nechet. Dziś jest znany pod nazwą Zodiak Denderski i znajduje się w świątyni bogini Hathor w Dender. (…)

Należy dodać, że wspólny antropologiczny wygląd pozwala wysoko rozwiniętym pozaziemskim cywilizacjom w sposób mało rzucający się w oczy, ale bardzo efektywny, wpływać na przebieg pewnych wydarzeń historycznych. Robią to stosując pewne psychofizyczne technologie, bez jakiejkolwiek adaptacji, właśnie dlatego, że mamy z nimi wspólną budowę.

—  Mówił Pan, że kosmici są przyjaźnie nastawieni do mieszkańców Ziemi i nawet zainstalowali na Syberii specjalny system ochrony naszej planety przed asteroidami. Po co, Pana zdaniem, oni to robią? Jakie są ich motywy?

— Wszystkich, których obiekty latające ludzie dość często obserwują nad Ziemią, można podzielić na dwie grupy. Pierwsza, liczna grupa, to przedstawiciele różnych Układów Słonecznych naszej galaktyki. Ich zdaniem Ziemia to bardzo wygodne miejsce do międzygalaktycznej komunikacji. Jednak my ich mało interesujemy i w ogóle oni są tu przejściowo. (…) Jednak istnieje również druga grupa, nieliczna. To są nasi galaktyczni sąsiedzi. Oni akurat są zainteresowani tym, co u nas się dzieje. Dla wielu osób taki obrót spraw może wydać się nieoczekiwanym, ale właśnie ich bliskość i nasze z nimi więzi krewniacze wyjaśniają ich zainteresowanie tym, co robimy tu, na Ziemi.

Właśnie nasi sąsiedzi z Układu Słonecznego, a w niedalekiej przeszłości także sąsiedzi na Ziemi, zbudowali kompleks ochrony przeciwmeteorytowej i przeciwasteroidowej. I bronią nie tyle nas, co samej planety i siebie. O co w tym chodzi? Wszystko jest proste. Praktycznie każdego dnia Ziemia jest atakowana przez meteoryty, wśród których są i takie, które przenoszą groźne bakterie. Ich trafienie na powierzchnię Ziemi grozi globalną katastrofą. Biorąc pod uwagę ten fakt, że od czasu do czasu z powodu naturalnych, energetycznych czynników powstają przejścia między przestrzeniami Ziemi, to śmiertelnie szkodliwe bakterie mogą trafić do równoległego wymiaru Ziemi, a to grozi strasznymi skutkami dla sąsiadów. (…) Zresztą, właśnie taka ochrona zniszczyła Tunguski Meteoryt 30 czerwca 1908 roku i Czelabiński Meteoryt 15 lutego 2013 roku.

Ale jest jeszcze jedna okoliczność. Mowa o tym, że w Układzie Słonecznym jest jeszcze jedna planeta, zamieszkała przez tych, którzy wcześniej żyli na Marsie i  Featonie (Nibiru i Tiamat w sumerskich tekstach) przed katastrofą, która zdarzyła się w Układzie Słonecznym, w wyniku czego Mars utracił atmosferę i otrzymał impuls wpływający na formę jego orbity. Featon rozbił się i teraz to pas asteroid. Ci, ktorzy ocaleli po tej strasznej katastrofie odeszli na planetę za Słońcem, o której wspomina się nie tylko w staroegipskich, ale i w sumerskich tekstach. (…) Jeśli jakaś duża planetoida po raz kolejny uderzy w Ziemię, to planeta, która znajduje się na orbicie Ziemi, ale z drugiej strony Słońca, z dużym prawdopodobieńtwem straci swoją orbitę.  (…)

Teraz od drugiej strony podeszliśmy do tego, od czego zaczynaliśmy. Ze względu na kosmiczne okoliczności, Układ Słoneczny wszedł w strefę wysokiej niestabilności grawitacyjnej. Wkrótce planeta niewidzialna dla większej części ludności Ziemi i obiekt najwyższego zainteresowania innej wąskiej grupy ludności wynurzy się zza Słońca i wszystkie tajemnice się odkryją. Ważne, kto będzie pierwszym, dlatego NASA szykuje się do podjęcia odpowiednich kroków. Nasi sąsiedzi również do tego się przygotowują. (…)

—  W jednym z wywiadów odnotował Pan, że ustalić położenie tego systemu udało się podczas wojny w byłej Jugosławii, ponieważ system reaguje na wojny i konflikty i zaczyna emitować więcej energii. Od tamtej pory na świecie doszło do sporej liczby konfliktów, od wielu lat toczy się wojna w Syrii. Czy ten system jest obecnie aktywny?

— Mówiłem co innego. Wyjaśniałem, że ten system ma swoje źródło energii, leżące w kilku miejscach na planecie. Problem w tym, że jak tylko gdzieś pojawia się regionalny konflikt, w którym giną ludzie i emitowana jest w dużej ilości negatywna energia psychoemocjonalna, to obiekt na to reaguje. Aktywizuje się. Reakcji człowieka na aktywizację obiektu zawsze towarzyszy niekontrolowany wybuch agresji. Ludzie nie rozumieją nawet, co się z nimi dzieje.

—  Czy kosmici wysyłają nam jakieś sygnały lub wiadomości? Czy są na Ziemi ludzie, za pośrednictwem których może dokonywać się taka komunikacja?

— Kontakty mają miejsce, ale jest ich mało, są pojedyncze. Chociaż ogólny wpływ na ludzkość i przebieg wydarzeń historycznych odbywa się regularnie. Właściwie cały okres, począwszy od 15 tysięcy lat temu, oni niewidocznie i efektywnie kierują wszystkimi ważnymi wydarzeniami na Ziemi. Fakty ich udziału są trudne do zauważenia i ludzie ich nie omawiają. Jeśli coś się szeroko omawia w mediach to jest to raczej oznaka tego, że nie ma to realnego wpływu na losy naszej cywilizacji. Najwazniejsze pozostaje w cieniu. W każdym razie tak było do dziś. Być może począwszy od tego materiału, zacznie się dyskusja nad naprawdę ważnymi dla nas i naszej cywilizacji sprawami.

źródło: https://pl.sputniknews.com/swiat/201708236143130-ufo-kosmici-NASA/zwiń tekst

23 SIERPNIA 1974 ROKU JOHN LENNON WIDZIAŁ OBIEKT UFO
Pt, 25 sie 2017 07:23 | komentarze: brak czytany: 4193x

Najsłynniejszy z The Beatles czyli John Lennon na własne oczy miał okazję się przekonać, że zjawisko UFO jest prawdziwe. 23 sierpnia 1974 roku miał okazję obserwować ogromny obiekt bardzo blisko swojego domu.John Lennon zawsze chętnie mówił o UFO i nie ukrywał, że „nie tyle wierzy, co wie”. Powód? Miał okazję zobaczyć bardzo ciekawy obiekt UFO z okna własnego domu. Miało to miejsce 23 sierpnia 1974.......

czytaj dalej

Najsłynniejszy z The Beatles czyli John Lennon na własne oczy miał okazję się przekonać, że zjawisko UFO jest prawdziwe. 23 sierpnia 1974 roku miał okazję obserwować ogromny obiekt bardzo blisko swojego domu.

John Lennon zawsze chętnie mówił o UFO i nie ukrywał, że „nie tyle wierzy, co wie”. Powód? Miał okazję zobaczyć bardzo ciekawy obiekt UFO z okna własnego domu. Miało to miejsce 23 sierpnia 1974 roku o dziewiątej rano. Po raz pierwszy ujawnił ten fakt magazynowi Andy Warhol's Interview. Narysował nawet rysunek pokazujący obiekt, który widział.Według jego relacji akurat leżał w łóżku, kiedy nagle zauważył za oknem na niebie potężny, okrągły i dyskoidalny obiekt. Unosił się on nad budynkiem w pobliżu domu Lennona. Na dole obiektu migały jasne światła, a na samej górze było jedno duże czerwone światło, które paliło się cały czas.

Był w tym czasie w separacji z Yoko Ono i spotykał się z dziewczyną May Pang, do której natychmiasy zadzwonił aby jej o tym opowiedzieć. Potem wybiegł na taras i był oszołomiony niezwykłością tego obiektu. UFO miało kształt spłaszczonego spodka. Robił zdjęcia Polaroidem, ale wszystkie były prześwietlone.

Zdecydował się zadzwonić na policję. Okazało się, że jest wielu świadków mieszkających w okolicy, którzy widzieli to UFO i zgłosili ten fakt na policję tak jak John Lennon!

Miesiąc później ukazała się notatka w prasie sygnowana przez Johna Lennona o tym, że widział UFO. Podawał datę i godzinę – dziewiąta rano. Oto jego relacja:


Przed tragiczną śmiercią w 1983 zaśpiewał piosenkę “Nobody Told Me,

Tekst zawiera słowa, “There’s UFO’s over New York / And I ain’t too surprised.”

„UFO nad Nowym Yorkiem / a ja nie jestem zdziwiony”

 

 (tekst poniżej)

Everybody's talking and no one says a word
Everybody's making love and no one really cares
There's a Nazi in the bathroom just below the stairs
Always something's happening and nothing's going on
There's always something cooking and nothing in the pot
They're starving back in China so finish what you got

Nobody told me there'd be days like these
Nobody told me there'd be days like these
Nobody told me there'd be days like these
Strange days indeed -- strange days indeed

Everybody's runnin' and no one makes a move
Everyone's a winner and nothing left to lose
There's a little yellow idol to the north of Katmandu
Everybody's flying and no one leaves the ground
Everybody's crying and no one makes a sound
There's a place for us in the movies, you just gotta lay around

Nobody told me there'd be days like these
Nobody told me there'd be days like these
Nobody told me there'd be days like these
Strange days indeed -- most peculiar, mama

Everybody's smoking and no one's getting high
Everybody's flying and never touch the sky
There's a UFO over New York and I ain't too surprised

Nobody told me there'd be days like these
Nobody told me there'd be days like these
Nobody told me there'd be days like these
Strange days indeed -- most peculiar, mama

tłum.

Wszyscy rozmawiają a nikt nie wypowiada ani słowa,
Wszyscy się kochają a nikogo to naprawdę nie obchodzi,
Że w łazience jest nazista, tuż pod schodami.
Cały czas coś się zdarza, ale nic się nie dzieje.
Zawsze coś się gotuje, ale w garnku niczego nie ma.
Znów w Chinach są głodni, więc kończ to, co masz skończyć.

Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Rzeczywiście dziwne dni - naprawdę dziwne dni!

Wszyscy biegną a nikt się nie porusza.
Każdy jest zwycięzcą a nic nie pozostało do stracenia,
na północ od Katmandu jest mały, żółty bożek.
Wszyscy latają a nikt nie odrywa się od ziemi.
Wszyscy płaczą a nikt nie wydaje dźwięków.
Jest dla nas miejsce w filmach, tylko musisz się po prostu położyć.

Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Rzeczywiście dziwne dni - najbardziej osobliwe, mamo!

Wszyscy palą a nikt nie jest na haju.
Wszyscy latają a nikt nie dotyka nieba.
Nad Nowym Jorkiem pojawiło się UFO ale nie jestem tym zbyt zaskoczony.

Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Nikt mi nie powiedział, że będą takie dni.
Rzeczywiście dziwne dni - najbardziej osobliwe, mamo!zwiń tekst

NIEZWYKŁY FENOMEN WIDOCZNY W POBLIŻU KSIĘŻYCA - manifestacje na niebie w Wenezueli obserwowały dziesiątki osób
Nie, 20 sie 2017 09:26 | komentarze: 2 czytany: 4538x

Tajemniczy kształt przez kilka chwil unosił się pod Księżycem. W niedzielny wieczór z meksykańskiej plaży położonej nad Zatoką Kalifornijską, mieszkanka miasta Hermosillo, Yasmin Duarte Valenzuela, zobaczyła fenomenalne zjawisko w pobliżu Księżyca.Na niebie, tuż poniżej Księżyca, pojawił się dziwny kształt. Jak stwierdziła Valenzuela, przypominał on ducha. Takie samo skojarzenie przyszło na myśl towarzyszącym.......

czytaj dalej

Tajemniczy kształt przez kilka chwil unosił się pod Księżycem. W niedzielny wieczór z meksykańskiej plaży położonej nad Zatoką Kalifornijską, mieszkanka miasta Hermosillo, Yasmin Duarte Valenzuela, zobaczyła fenomenalne zjawisko w pobliżu Księżyca.

Na niebie, tuż poniżej Księżyca, pojawił się dziwny kształt. Jak stwierdziła Valenzuela, przypominał on ducha. Takie samo skojarzenie przyszło na myśl towarzyszącym jej dziewczynom - na uwiecznionym przez Yasmin nagraniu słychać śmiechy i głosy mówiące "to duch!"
Jasmin powiedziała, że duch utrzymywał się na niebie, unosząc się pod Księżycem "przez jakiś czas", a później zniknął.

Nagranie pojawiło się także w serwisie youtube.zwiń tekst

PRZELOT UFO ZAREJESTROWANY PRZEZ STACJĘ FOX NEWS
Nie, 20 sie 2017 08:26 | komentarze: brak czytany: 3229x

14 sierpnia 2017 stacja informacyjna FOX NEWS pokazywała relację live z Waszyngtonu. Jeden z kadrów pokazywał Biały Dom i Kapitol. W pewnym momencie widać, jak z lewej strony ekranu pojawia się wrzecionowaty obiekt o żółtawym zabarwieniu, który z błyskawiczną prędkością przelatuje przez ekran.Tak wyglądał obiekt w powiększeniu.W serwisie youtube pojawił się zapis wideo stanowiący fragment tego programu.......

czytaj dalej

14 sierpnia 2017 stacja informacyjna FOX NEWS pokazywała relację live z Waszyngtonu. Jeden z kadrów pokazywał Biały Dom i Kapitol. W pewnym momencie widać, jak z lewej strony ekranu pojawia się wrzecionowaty obiekt o żółtawym zabarwieniu, który z błyskawiczną prędkością przelatuje przez ekran.


Tak wyglądał obiekt w powiększeniu.W serwisie youtube pojawił się zapis wideo stanowiący fragment tego programu.zwiń tekst

UFO w czasie Festiwalu 'Przystanek Woodstock' - apel
Pt, 18 sie 2017 09:02 | komentarze: 1 czytany: 3674x

[...] Dzień dobry.Przeczytałem niedawno na Państwa stronie krótki artykuł dotyczący dziwnego zjawiska, które miało miejsce kilka dni temu na Woodstocku. Widziałem również dwa zamieszczone zdjęcia przez jednego z waszych czytelników. Mam 21 lat i jak to przeważnie bywa wśród młodzieży nie wierzyłem ludziom, którzy dzielili się swoimi przeżyciami dotyczącymi obcych cywilizacji. Napiszę więc wprost o.......

czytaj dalej

[...] Dzień dobry.

Przeczytałem niedawno na Państwa stronie krótki artykuł dotyczący dziwnego zjawiska, które miało miejsce kilka dni temu na Woodstocku. Widziałem również dwa zamieszczone zdjęcia przez jednego z waszych czytelników. Mam 21 lat i jak to przeważnie bywa wśród młodzieży nie wierzyłem ludziom, którzy dzielili się swoimi przeżyciami dotyczącymi obcych cywilizacji. Napiszę więc wprost o co mi chodzi. W nocy z 3 - 4 sierpnia wylegując się na kocu i patrząc na podświetlone przez reflektory niebo zauważyłem więcej niż 10 obiektów. Wyglądały dosłownie jak gwiazdy. Poruszały się w różnym tempie i w różnych kierunkach. Po około 5 sekundach, gdy tylko skupiałem swoją uwagę na kolejny obiekt ten blakł i pojawiał się w innym miejscu. Każdy zapewne by pomyślał sobie widząc to co ja, że to mogły być drony. To była najracjonalniejsza myśl, która mi przyszła do głowy. Wpatrywałem się jeszcze przez dłuższy czas w ich stronę. Nie dzieliłbym się tym z nikim, gdyby nie jeden mały szczegół. Pod tymi obiektami przeleciały dwa samoloty wojskowe. Jestem przekonany, że był to zwiad. Czytałem kiedyś o różnych wykrytych rodzajach statków kosmicznych i opis idealnie się zgadza z moimi obserwacjami. Zwracam się więc z jednym pytaniem. Czy otrzymali Państwo w najbliższym czasie podobne wiadomości? Pragnę wiedzieć czy ktoś jeszcze widział to co ja widziałem. A i przy okazji nie piję, nie palę i nie zażywam żadnych zakazanych substancji i nic mi się nie przewidziało.

Pozdrawiam.

Czekamy w takim razie na informacje - jeśli ktoś obserwował to zjawisko prosimy o e-mail: redakcja@emilcin.comzwiń tekst

Miesięcznik 'Nieznany Świat' w wersji cyfrowej - już dostępny na komputery, smartfony i tablety!
Czw, 17 sie 2017 06:40 | komentarze: brak czytany: 4253x

To wspaniała wiadomość dla osób, które czytają miesięcznik "Nieznany Świat" (tak jak załoga Nautilusa) i jednocześnie dbają o to, aby zużywać jak najmniej papieru. Jest już wersja elektroniczna tego pisma w formie e-wydania. Na pokładzie okrętu Nautilus w trosce o środowisko już od dawna 99% wiadomości jest przechowywanych w wersji cyfrowej. Stąd wielka radość, że zaprzyjaźniony miesięcznik z którym.......

czytaj dalej

To wspaniała wiadomość dla osób, które czytają miesięcznik "Nieznany Świat" (tak jak załoga Nautilusa) i jednocześnie dbają o to, aby zużywać jak najmniej papieru. Jest już wersja elektroniczna tego pisma w formie e-wydania. Na pokładzie okrętu Nautilus w trosce o środowisko już od dawna 99% wiadomości jest przechowywanych w wersji cyfrowej. Stąd wielka radość, że zaprzyjaźniony miesięcznik z którym współpracujemy od... (pomińmy milczeniem, ile lat!) jest już dostępny na komputery czy tablety.


 

Aby się zarejestrować i mieć możliwość czytania wersji cyfrowej Nieznanego Świata, wystarczy kliknąć na link poniżej:

https://e.nieznanyswiat.pl/#

Uwaga!

Do 22 sierpnia archiwalne numeny NŚ są w promocyjnej cenie - 5,00 zł


Naszym przyjaciołom z redakcji Nieznanego Świata życzymy setek tysięcy nowych czytelników wersji cyfrowej tego najbardziej zasłużonego dla polskiej ezoteryki pisma. Idą ważne zmiany na świecie i jesteśmy pewni, że już niedługo nakłady takich pism jak Nieznany Świat czy popularność takich serwisów jak FN będą "biły na głowę" wszystko, co teraz jest w internecie. Są rzeczy zupełnie nieważne, ważne i najważniejsze. Świat zachłysnął się tą pierwszą grupą - my działamy w ostatniej!

FNzwiń tekst

Zagłada 23 września 2017?
Sob, 12 sie 2017 06:23 | komentarze: 7 czytany: 6218x

Informację podał tabloid, a nasi czytelnicy przysłali nam wiadomości z linkami do tekstu. Jest on o tyle ciekawy, że jest tam podana konkretna data "wielkiego końca", czyli 23 września 2017.http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/koniec-swiata-juz-we-wrzesniu-prorok-przewidzial-date-zaglady_1012637.html/poniżej screeny z tego tekstu/Nasz współpracownik z Projektu Messing ma jednak małą uwagę:[...] jak do.......

czytaj dalej

Informację podał tabloid, a nasi czytelnicy przysłali nam wiadomości z linkami do tekstu. Jest on o tyle ciekawy, że jest tam podana konkretna data "wielkiego końca", czyli 23 września 2017.

http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/koniec-swiata-juz-we-wrzesniu-prorok-przewidzial-date-zaglady_1012637.html

/poniżej screeny z tego tekstu/Nasz współpracownik z Projektu Messing ma jednak małą uwagę:

[...] jak do tej pory nie zauważyłem by ci wszyscy wieszcze brali choćby pod uwagę taki znany i oczywisty fakt haj zmiana kalendarza julianskiego na gregorianski:

 http://roznice.com/swiat-nauki/roznice-miedzy-kalendarzem-julianskim-a-gregorianskim/

a obserwuję to od laaaaaaaaaaaattttttttttttttttttttttzwiń tekst

Objawienie we wsi Tomaszowice koło Lublina (z 1993 roku)
Sob, 12 sie 2017 06:06 | komentarze: brak czytany: 3683x

[z poczty do FN] Witam.Wlasnie ogladalem Kronike Filmowa (PKF), ktorej kanal na YT jest uaktualniany na bierzaco i zaintrygowal mnie jeden z odcinkow; dotyczyl on tzw. Objawienia Maryjnego i mial miejsce w1993 roku we wsi Tomaszowice kolo Lublina.Ciekawe, czy od tego (25 lat) dluzszego juz przeciez czasu cos sie zmienilo - warto moze by sie bylo przyjrzec temu miejscu blizej dzis; moznaby zapytac .......

czytaj dalej

[z poczty do FN] Witam.
Wlasnie ogladalem Kronike Filmowa (PKF), ktorej kanal na YT jest uaktualniany na bierzaco i zaintrygowal mnie jeden z odcinkow; dotyczyl on tzw. Objawienia Maryjnego i mial miejsce w
1993 roku we wsi Tomaszowice kolo Lublina.

Ciekawe, czy od tego (25 lat) dluzszego juz przeciez czasu cos sie zmienilo - warto moze by sie bylo przyjrzec temu miejscu blizej dzis; moznaby zapytac o tamte wydarzenia obecnych mieszkancow, zrobic pewnego rodzaju wywiad.
Niestety nie udalo mi sie nic znalezc na ten temat w internecie - co rowniez jest dosc hmm..
intrygujace.

Kolejna ciekawostka jest fakt, ze wies o ktorej mowa jest polozona w dosc niewielkiej odleglosci od innej slynnej wsi, Emilcin (ktora mialem przyjemnosc odwiedzac w zeszlym roku) - okolo 30km.

Oczywiscie standardowo ten sam charakterystyczny charakter i forma tzw. Objawien - mozna by rzec kalka Medjugorje czy innych..

Mozliwe czywiscie, ze to kolejne (jedno z wielu) oszustwo, ktore juz sie dawno wyjasnilo (i stad taka cisza o tym wydarzeniu do dzis) - niestety, jak juz napisalem, nie udalo mi sie dokopac do zadnych istotnych informacji na ten temat.

Pozdrawiam serdecznie cala Zaloge! :)
zwiń tekst

Od kilku dni niszczymy Ziemię ponad wszelką miarę - 2 sierpnia był DZIEŃ WYCZERPANIA ZAPASÓW
Czw, 10 sie 2017 10:40 | komentarze: 7 czytany: 5809x

Od 2 sierpnia żyjemy na kredyt natury; do tego dnia zużyliśmy już bowiem wszystko, co Ziemia jest w stanie wyprodukować i zaabsorbować w ciągu całego roku – i od tej pory zaczynamy naruszać jej rezerwy.Do grudnia wytniemy więcej lasów, niż zdoła w ciągu roku wyrosnąć, złowimy więcej ryb, niż przez rok się urodzi, zużyjemy więcej wody, niż w ciągu roku zasila akweny, wyprodukujemy więcej CO₂, niż jest.......

czytaj dalej

Od 2 sierpnia żyjemy na kredyt natury; do tego dnia zużyliśmy już bowiem wszystko, co Ziemia jest w stanie wyprodukować i zaabsorbować w ciągu całego roku – i od tej pory zaczynamy naruszać jej rezerwy.


Do grudnia wytniemy więcej lasów, niż zdoła w ciągu roku wyrosnąć, złowimy więcej ryb, niż przez rok się urodzi, zużyjemy więcej wody, niż w ciągu roku zasila akweny, wyprodukujemy więcej CO₂, niż jest w stanie wchłonąć natura itd. Tę graniczną datę zwaną Dniem Wyczerpania Zasobów (EOD) wyznacza Global Footprint Network, renomowany instytut badawczy w Oakland w Kalifornii, współpracujący z ONZ, na podstawie 15 tys. danych z całego świata. Co roku dzień długu ekologicznego, od kiedy ludzkość zaczyna żyć na koszt planety, przypada coraz wcześniej.

W1970 r. po raz ostatni wystarczała nam na pokrycie naszych potrzeb tylko jedna Ziemia. Popyt i podaż równoważyły się. Rok później EOD przypadł 21 grudnia (przez następne 10 dni zużywaliśmy przyrodę na poczet następnego roku). W 1980 r. ten dzień był już 4 listopada, w 2000 r. – 20 września.

Od tej pory coraz szybciej przesuwa się w kalendarzu, jakby kumulowały się odsetki od niespłaconych pożyczek. W tej chwili do pełnego bilansu potrzebujemy 1,7 naszej planety, w 2030 r. potrzebować będziemy równo dwóch (choć, to banał, mamy tylko jedną). Co więcej, mieszkaniec Kataru dla zaspokojenia swoich potrzeb potrzebowałby dziś 7,4 Ziem, Australijczyk i Amerykanin – pięciu, Niemiec i Francuz – trzech, a z kolei mieszkańcom Indii wystarcza 0,6 planety, a Erytrei – tylko 0,3. Ale wszyscy ją nadmiernie eksploatujemy kosztem przyszłych pokoleń. A kraje bogate przerzucają wiele problemów ekologicznych na biedne.

źródło: Polityka.pl


zwiń tekst

UFO w filmie "Szczęki" Stevena Spielberga
Śr, 9 sie 2017 06:18 | komentarze: brak czytany: 3897x

O sprawie już kiedyś pisaliśmy, ale właśnie jeden z czytelników nam o niej przypomniał. W wielu bardzo znanych filmach można dostrzec przeloty przez niebo dziwnych obiektów. Oto przykład takiego filmu, czyli "Szczęki" Stevena Spielberga.Poniżej fragment z serwisu youtube....

czytaj dalej

O sprawie już kiedyś pisaliśmy, ale właśnie jeden z czytelników nam o niej przypomniał. W wielu bardzo znanych filmach można dostrzec przeloty przez niebo dziwnych obiektów. Oto przykład takiego filmu, czyli "Szczęki" Stevena Spielberga.

Poniżej fragment z serwisu youtube
zwiń tekst

PROROCTWO TYBETAŃSKIE - ZOSTAŁA NAM JEDNA DEKADA
Czw, 3 sie 2017 06:06 | komentarze: 8 czytany: 6942x

Na naszą skrzynkę e-mailową dostaliśmy tekst, którego wcześniej nie znaliśmy i który trafił do naszego zbioru przepowiedni dotyczących przyszłości świata. Zawiera on wizję wydarzeń, które mają mieć miejsce w najbliższych latach na Ziemi, stąd jest jak najbardziej wart przedstawienia w serwisie. Pada nawet konkretna data - rok 2026, kiedy w Ziemię ma uderzyć meteoryt. Tekst publikujemy w dziale FN24.......

czytaj dalej

Na naszą skrzynkę e-mailową dostaliśmy tekst, którego wcześniej nie znaliśmy i który trafił do naszego zbioru przepowiedni dotyczących przyszłości świata. Zawiera on wizję wydarzeń, które mają mieć miejsce w najbliższych latach na Ziemi, stąd jest jak najbardziej wart przedstawienia w serwisie. Pada nawet konkretna data - rok 2026, kiedy w Ziemię ma uderzyć meteoryt. Tekst publikujemy w dziale FN24.

From: [dane do wiad. FN]
Sent: Wednesday, August 2, 2017 12:58 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: buddyjskie proroctwa

 

Jeśli interesują Was buddyjskie proroctwa to znalazłem ciekawy tekst źródłowy na temat naszych czasów i tego co będzie się działo w przyszłości. :) Tekst w załączniku, format doc.


[poniżej tekst]

Tekst został przetłumaczony z języka angielskiego, aczkolwiek jego tybetański oryginał jest autentyczny, co oznacza, że autorem jest Dziamyang Khyentse Rinpocze. Wielcy mistrzowie naszej epoki znają swoje zamiary i zapewne także w tym przypadku, przekazaniu nam tego tekstu przyświecał jakiś ważny powód. Proroctw jednakże nie należy nigdy traktować dosłownie, gdyż ich pełne spełnienie się wymaga zawsze drugorzędnych przyczyn karmicznych, a te są wielce niepewne, jako że wynikają z konkretnych działań istot w danym czasie. 
Obserwując współczesny świat nietrudno zauważyć zamęt mentalny, skutkujący raptownymi i zaskakującymi zmianami politycznymi oraz wojnami i atakami terrorystycznymi. Postępuje także bezlitosne niszczenie planety, motywowane chciwością i ignorancją. Poziom moralny i intelektualny przywódców ludzkości nieustannie spada. Można więc przyjąć, że tendencja negatywnych proroctw przybiera na sile, co manifestuje się także zwiększonym zainteresowaniem nimi.
Wymienionych w tekście dat wydarzeń nie należy traktować tak, jakby były pewnikami. Rinpocze podał bowiem tylko charakterystyki poszczególnych lat, a pamiętać należy, że w astrologii tybetańskiej cały cykl odnawia się po 60 latach. W horoskopie kabtse mamy 12 znaków, które mnożone są przez 5 żywiołów. Równie dobrze więc rok 2026 może się okazać rokiem 2086 itd.
Sądzę, że tekst wzbudzić powinien refleksję nad kondycją współczesnego świata i zainspirować praktykujących do gromadzenia zasługi.
Tłumaczył na polski: - Jarosław Kotas
#
Żyjący w latach 1896 - 1959 Dziamyang Khyentse Chokyi Lodro ujawnił za życia szczególny tekst o tytule Światło ukazujące prawdę: przepowiednia o tym, co nadejdzie.


Uważano go za mistrza wszystkich mistrzów. Rzeczony tekst po raz pierwszy ukazał się w języku angielskim w przekładzie Karmy Sundraba Gyatso w 1988 roku. Dokonał on tego przekładu ku przestrodze ludzi i zachęcił do szerokiego rozpowszechniania swojej pracy. Zdecydowaliśmy się przekazać tekst w formie zbliżonej do otrzymanej, wprowadzając doń tylko nieliczne poprawki redakcyjne, gdyż tłumacz podczas swej pracy korzystał z porad najbliższych uczniów Khyentse Rinpocze oraz innych wykwalifikowanych komentatorów. Zasadniczy przekaz tekstu nie został w żaden sposób naruszony, a redakcyjne ingerencje odnoszą się tylko do poprawienia niektórych sformułowań w języku angielskim.
Dzieło to przybiera formę dysputy, w której udział biorą Budda Śakjamuni, Ananda, Avalokiteśvara oraz Maitreja. Ich rozmowa dotyczy zdarzeń, które mają nadejść w latach 2026 - 2032.

-------------------
PROROCTWO TYBETAŃSKIE - ZOSTAŁA NAM JEDNA DEKADA

 Niech będzie chwała Trzem Klejnotom. Pewnego razu Zwycięski Budda Śakjamuni przekazał nauki mające zastosowanie do czasu, w którym zwycięży zło. Należą one do ścieżki, gdyż dotyczą wszystkich istot.
Kiedy Zwycięski zasiadał pod drzewem, rozmyślając o wszystkich zamieszkujących świat czujących istotach, spostrzegł, że już za 500 lat rozpocznie się epoka zła. Co się tyczy czynów i myśli wszystkich tych istot, to ci z wielką nagromadzoną zasługą wejdą z tymi naukami w kontakt, natomiast tym z niewielką zasługą, nie uda się to. A ból wzburzonych emocji będzie wtedy ogromny.

Wydaje się, że ludzkie życie na powierzchni planety, jak pod razami miecza rozpadnie się na kawałki i dlatego też czcigodny Ananda błagał Zwycięskiego: "O Zwycięski, który współczujesz wszystkim -oszczędź ludziom tej męki."
Zwycięski odpowiedział czcigodnemu Anandzie w następujący sposób: "Muszę tak mówić. Kiedy przebywałem w wielkiej rozległości przestrzeni, rozmyślałem o istotach i obserwowałem je. Uważnie więc słuchaj! Gdy nadejdzie ciemny okres dziejów, znajdą się użyteczne wówczas nauki. Jeżeli ktoś napisze o tym, odda się propagowaniu ich zawartości oraz poświęci się wielkiej medytacji miłości i recytacji mantr, szybko oczyszczą się nieczystości i zakłócenia. Gdy tylko ktoś złoży szczere ofiary temu duchowemu tekstowi, ofiarowując mu kwiaty i kadzidło, skorzystają na tym wszystkie czujące istoty. Rozpowszechniając ten tekst i pisząc o nim, będzie się cieszył dobrą egzystencją wypełniającą jego życie."

Nieopodal drzewa było wielkie jezioro. Przybierając formę w jakiej zwykle manifestuje się innym, na jego brzegu zasiadł Wielki Współczujący Avalokiteśvara. Otaczając wszystkich swą miłością i współczuciem, rzęsiście zapłakał. Tak na to rzekł Zwycięski:
"O Wielki Współczujący - słuchaj uważnie tego, co ci powiem. Nie ma potrzeby, aby ronić łzy. Bacz więc prawidłowo na me słowa. Podczas Miesiąca Tygrysa w nowym roku zamierzam udać się do wielu miejsc. Nadejdzie moment wyzwolenia istot z oceanu cierpień podczas tych ciężkich czasów. Wszystkie diaboliczne zachowania zostaną porzucone, a ja wyprowadzę istoty spod wpływu zła, w które popadną. Stanie sie to wtedy, gdy niniejszy tekst zyska popularność i również wtedy ustaną wszelkie choroby. Napisanie o nim przez jedną osobę wyzwoli całe miasto. A gdy jego proklamacja nastąpi w całym mieście, wyzwolone zostaną całe państwa. Powiększy się zasługa ludzkości a drugorzędne wpływy zła ulegną odwróceniu. Ten kto to będzie czynił uwolni się od piekielnych mąk i spotkają go korzyści w przyszłym życiu. Ta ścieżka kierowana jest do wszystkich istot sześciu sfer. Jest to bowiem coś takiego, jak udanie się łodzią na drugi brzeg rzeki lub oceanu. Zaprawdę jest to najbardziej pożyteczny tekst, aż do czasów przybycia Maitrei do ludzkiego wymiaru. Pisanie o tych naukach i rozpowszechnianie ich, przyniesie już w trakcie jednego wcielenia niezliczone zasługi. Błędne koło krwawego oceanu życia wyschnie całkowicie.

Głównie na skutek dziesięciu nieczystych praktyk, czujące istoty dadzą się zawładnąć sprzecznym emocjom. Jakże szkoda ich wszystkich! Gdy tylko tak się stanie, dolina życia ludzi pokryje się krwią. Po trzecie, gdy nadejdzie czas zbioru korzyści z zasług, będziesz bezsilny, aby móc się tym cieszyć. Po czwarte, ludzkie cierpienie przybierze wielkie rozmiary. Po piąte, ludzie nie będą w stanie dostrzec wyzwalającej ścieżki. Po szóste, miasta zapełnią się mięsożernymi zwierzętami. Po siódme, politycy umkną ze swych rezydencji. Po ósme, jednostki nie będą w stanie znieść się nawzajem. Po dziewiąte, wokół miast snuć się będą głodne duchy.

Stanie się tak na skutek uprawiania dziesięciu nieczystych praktyk. Nikt nie będzie schlebiał ani też sławił drugiego, gdyż zapanuje skrajny egoizm oraz poniżanie innych. W owym czasie istniały będą zasadniczo cztery warstwy społeczne: politycy, bogacze, zwykli ludzie oraz ludzie dobrze wykształceni. Jeśli wszyscy oni zdołają temu tekstowi zaufać oraz będą mu oddani, rezultatem będzie dobry okres czasu."
"Ale" - rzekł Zwycięski - "Jeśli ludzkie zaufanie temu tekstowi przybierze formy irracjonalne, będą oni upadać jeden za drugim, by w końcu trafić wprost do piekła nietolerancji. Ziemia i niebiosa przepełnią się płaczem tych, którzy nie zechcieli wysłuchać tych nauk. Nadejdzie czas groźnych epidemii. Niemniej, gdy tylko ktoś usłyszy mój duchowy przekaz, by go potem spisać i rozpowszechnić, wybuch epidemii poddany zostanie kontroli. Zniknie głód powszechny, a ludzie odzyskają dobre warunki egzystencji.

Co więcej, na ludzi czeka jeszcze siedem niedoli, które mogą ich dotknąć. Pierwszą są piekła. Drugą -głód i pragnienie, jak u głodnych duchów. Trzecią - spory i wojny porównywalne z tymi, jakich doświadczają półbogowie. Czwartą - brak możliwości wypoczynku, co przyniesie ludziom frustrację, ciągły głód i pragnienia. Piątą będzie niedola popadania w błędne poglądy. Szóstą - długość życia, jak u bogów. Siódmą - utknięcie w egzystencji potencjalnej pośmiertnego stanu pośredniego. Tekst zapobiega możliwości wystąpienia takich sytuacji, ale pod warunkiem ufania mu, bo kiedy ktoś utrzyma taką właśnie postawę, zdobędzie to, o co czyni starania. Wszystkie choroby zostaną pokonane i nastąpi powrót dobrych czasów. 

W jaki sposób dojdzie do tego wszystkiego?

W Roku Ognistego Konia (2026) w wybrzeże wielkiego zbiornika wodnego uderzy meteoryt. Ten duchowy tekst pojawi się wraz z jego rozpadem i kiedy tylko uda się go odnaleźć, należy się nim dzielić, nie bacząc czy zostało w nim zawarte jakieś tajemnicze i ukryte znaczenie. Tekst nie ma drugiego dna. Został skomponowany dla pożytku wszystkich czujących istot. Niechaj wszelkie męki egzystencji ulegną wyczerpaniu!
Gdy minie 500 lat nauki duchowo przebudzonych zaczną zanikać, a mnisi będą się bardzo źle prowadzić. Nastąpi także ogólny upadek obyczajów. Złe myśli opanują umysły a dostawy żywności zostaną zanieczyszczone. W czasie, w którym praktykować się będzie dziesięć nieprawych czynów, zaś praktykujący, którzy już poznali wyższe nauki, zaczną recytować złowieszcze mantry, umysły ludzkie opanuje pięć trucizn percepcji. Nastąpi czas, kiedy ciało i mowa oddawać się będą zboczeniom, a nauki noszące duchową wartość podupadną. W czasie tym góry pokryją się piórami, a ludzie przemieszczać się będą w drewnianych lub żelaznych pojazdach. Działania jednostek sprzyjać będą choćby w niewielkim stopniu złu i nastąpi okropny czas jawnej manifestacji nikczemności. Lecz ten właśnie tekst odwróci wpływy zła w tamtejszym świecie. Kiedy wielu go ujrzy, zacznie o nim pisać oraz go proklamować - złe czasu definitywnie upadną. Wystarczy rozróżnić między prawdą a fałszem. Potem tę prawdę głosić. Przeczących jej ogarnie choroba całego ciała."

Gdy Zwycięski wypowiedział te słowa ucieszyli się z tego wszyscy zgromadzeni, czyli Avalokiteśvara, Maitreya, Ananda, bogowie, półbogowie, ludzie oraz żywiące się zapachami duchy. Wszyscy się radowali i chwalili to, co zostało wypowiedziane. Zwycięski dotknął ziemi swoją ozdobioną symbolami prawą ręką, dzięki czemu pokonał mroczne moce duchowej śmierci, tak u siebie, jak i swojego orszaku. Doświadczyłem niewyobrażalnego szczęścia i radości, decydując angażować się zawsze w przekraczającą samą siebie rozróżniającą wdzięczność, która otacza istoty troską, uśmierzając wszelkie choroby i zło. Następnie, Duchowo Przebudzony i Zwycięski przez jakiś czas pozostawał w medytacyjnej kontemplacji wyrażającej sobą jego nauki, po czym Ananda zadał mu kolejne pytanie:

"O Zwycięski, odkąd udzieliłeś nam nauk odwracających negatywne skutki przeszkód i niekorzystnych warunków egzystencji, wiemy że w Roku Ziemnej Małpy (2028) pojawi się epidemia o wielkiej sile rażenia. Jeżeli wszystkie czujące istoty w to nie uwierzą i brak im będzie zaufania w ten przekaz wiedzy oraz nie zechcą jej rozpowszechniać, radować się będą wówczas mroczne złe moce duchowej śmierci. Gdyby zaś istoty zyskały zaufanie do tego przekazu wiedzy i podzieliły się nim z innymi, zapanuje wtedy pomyślność. Ten duchowy tekst przyniesie wielkie korzyści. Bardzo dobrze! Wspaniale! To rzecz pewna! Obyś mógł zawsze przekazywać taką wiedzę! Oby zapanowały najwspanialsze dobro oraz prawość! Oby wzrastały możliwości i zasługa! Tego bowiem nauczają wszyscy Duchowo Przebudzeni. To ciebie samego ekscytuje prawda niesienia pomocy czującym istotom. Gdy zaś nadejdą ostateczne czasy, jakość twej ochoty czynienia tego wymknie się wszelkiej wyobraźni. Jeśli ktoś naprawdę temu ufa, wówczas spełnią się wszelkie jego życzenia. Ustaną przeszkody i niesprzyjające okoliczności. Osoba znajdująca pewność w naukach oświeconych złożyć powinna ofiarę z kwiatów i kadzidła."

Maitreja spojrzał na wszystko z przestrzeni nieba. Ujrzał płynącą z ludzkich oczu krew i dlatego też udał się do Zwycięskiego z pytaniem:

"O Zwycięski, modlę się o to, abyś udzielił wspaniałych nauk dających siłę w obliczu tego, co ma nadejść. Obyś mógł ich udzielić przekazując w kilku słowach ich zasadnicze znaczenie."

Zwycięski odpowiedział: "Bardzo dobrze Maitrejo. Uważnie mnie posłuchaj. Robię to, co robię, gdyż interesuje mnie korzyść czujących istot, ale także Brahmy, Indry oraz innych bogów. Ze względu na dobro istot przekażę me słowa oraz zawarte w nich znaczenie. Poświęcanie mu energii jest czymś bardzo pozytywnym. Wszyscy, którzy są pełni złości i nie ufają tym naukom, umrą jesienią w Roku Ognistego Konia (2026) oraz Ziemnej Małpy (2028). Ci zaś, którzy o tych naukach napiszą i będą je upowszechniać, cieszyć się będą długim i wolnym od chorób życiem, a ich zasługa będzie wspaniała. W licznych miastach szybko się zgromadzą wszystkie groźne moce ciemności. Będą one płochliwe i poszukają kryjówek, które zakryją je przed ludzkimi oczyma. W czasie tym moc tego duchowego tekstu rozproszy szkodliwe demony, co sprawi, że będą uciekać. Dlatego tak ważne jest, aby tekst ten rozpowszechniać w wielu miejscach. Nikt nie powinien folgować sobie i wątpić w zawartą w nim prawdę. Duchowo Przebudzony - niezrównany nauczyciel bogów i ludzi opiekuje się istotami oraz wykazuje wrażliwość względem świata, gdyż sam przebywa w dobrostanie będąc głową duchowo uświadomionej rodziny.
Ci zaś nieufający tym naukom zmierzą się ze strasznym trzęsieniem ziemi, które nawiedzi ich w Roku Ognistego Konia (2026). W roku następnym, czyli Ognistej Owcy (2027), mroczne moce spowodują wielkie wymieranie na skutek przeludnienia. Jedni padną martwi tuż przy drodze, inni z powodu chorób serca. Straszliwe powodzie nadejdą w Roku Ziemnej Małpy (2028), co sprawi, że latem wielu umrze z powodu epidemii głodu. Wszędzie wałęsać się będą wtedy demony. Lecz nic złego nie przydarzy się tym, którzy o tym świętym tekście będą pisać oraz go rozprzestrzeniać.

Cierpienia ustaną w Roku Ziemnego Garudy (2029), ale nadal trzeba będzie bardzo uważać i powstrzymywać się w szczególności od spożywania czerwonego mięsa. W Roku Żelaznego Psa (2030) wszystkie miasta wraz z przyległościami wypełnią się mięsożernymi zwierzętami, takimi jak tygrysy, niedźwiedzie, zdziczałe psy, wilki i tym podobne. Pisanie o tym tekście wraz z propagowaniem go, stanie się wówczas bardzo istotne, jako że pomoże w wyzwalaniu ludzi od cierpień. W Roku Żelaznej Świni (2031) wszystkie istoty utracą nad sobą kontrolę, przypominając miotane wiatrem świstki papieru lub płynące rzeką odpadki. W czasie tym umrą wszyscy, którym zabraknie wiary w ten święty tekst."

Zwycięski zwrócił się następnie do Wielkiego Współczującego tymi słowy: "Wielce uduchowiony dźwięk wydobywać się będzie z głębin nieba w Roku Myszy (2032?). Światło słońca i księżyca będzie wspierającą mocą Duchowo Przebudzonego, gdy więc ktoś ten tekst spisze i rozpowszechni, to jednocześnie oświetli nim cztery główne kierunki oraz osiem punktów pośrednich, co przynosić będzie pożytek aż do nadejścia Maitrei. Ci, którzy tak właśnie postąpią zdobędą zasługę tak ogromną, jak góra. W Pałacu Potala przebywa przekształcająca forma inteligencji Duchowo Przebudzonego, a otacza ją orszak tych, u których czysty i kompletny umysł zwyciężył. Wszystkie czujące istoty - zarówno te na górze, jak i te na dole ze wszystkich dziesięciu kierunków, cieszą się szczęściem. Jest ono tak wielkie z powodu współczujących intencji, jakie ku wszystkim ludziom żywi Wielki Współczujący. Jeśli będzie się temu przeczyć i żywić wątpliwości, wówczas, w samym środku lata wystąpią liczne plagi. Ludzie będą umierać bez ustanku od świtu do zmierzchu. Wraz z ich natężeniem wymrą wszystkie lasy. Skaliste góry skruszą się aż do swych podstaw. Nikt nie zdoła powstrzymać ich upadku, a z dziesięciu ludzi jeden tylko człowiek utrzyma się przy życiu. Gdyby zaś ktoś nie dawał temu wiary, niech zważy, że są to słowa Zwycięskiego. Żałować należy czujące istoty!

Dziamyang Khyentse chokyi Lodro (1896 - 1959)
Zło pięciuset krotnie przybierze na sile w latach Ognistej Owcy (2027) i Ziemnej Małpy (2028). Wielki zamęt nadejdzie ze wszystkich kierunków głównych i pośrednich. Kłótnie i niepokoje będą niszczyć ludzi. Jednak ten duchowy tekst, pod warunkiem ufności weń oraz pisania o nim i propagowania go, wyzwoli od tych złych omenów tego, kto tak czyni. Dzięki temu ustąpi wzburzenie. Czynienie tego sprowadzi nieograniczone dobro. Niechaj istoty będą wolne od terroru i strachu! Ten duchowy tekst wraz z jego jasnym przekazem służyć ma wszystkim czującym istotom. Rozprzestrzeni się on we wszystkich sferach cyklicznej egzystencji, co przyniesie ludziom szczęście. Niechaj będą wolne od niedoli szlachetne czujące istoty! Jeśli braknie komuś energii, aby poświęcić temu tekstowi swą uwagę przez 5 lub 6 miesięcy, nadejdzie czas chorób. Jednych złoży gorączka, innych dreszcze, kolejnych dolegliwości żołądkowe, następni oszaleją, a jeszcze inni cierpieć będą z powodu chorób skóry. Niektórzy padną na zawał serca, a innych pokona chora wątroba. Lecz jest lekarstwo na to wszystko. Kiedy nietrwałość zawita w ciele, niech mężczyźni oraz kobiety użyją ochronnej mantry umieszczonej na swych ciałach. Ona da im ochronę i moc wyzwolenia od plag i szkód czynionych przez demony, wodne duchy i bogów.

Mantra, o której mowa jest następująca:

E MA HO PEN NO PEN NO SO HA!Nosić ją należy umocowaną po prawej stronie ciała w przypadku mężczyzn oraz po lewej w przypadku kobiet.
Wyzwoli ona każdego od chorób i plag oraz zapewni dobre życie. Pisanie o niej, rozpowszechnianie i ufanie jej, ponad wszelką wątpliwość wyzwoli z krwawego oceanu niedoli. O nieszczęśni ludzie rozrzuceni po świecie! Oby dało się przezwyciężyć męczarnie przedwczesnej śmierci. Oby nastały czasy tak dobre, jak wcześniej! Obyś nagromadził nieprzebraną zasługę! Dla tych, którzy nie ufają temu duchowemu tekstowi nie będzie żadnej nadziei i dlatego też wszędzie w miastach zakwitną choroby. W tych czasach tak ciężkich, nawet gdy dostępne będzie pożywne jedzenie, wątpiący nie znajdzie do niego dostępu."
Aby zasiać współczucie w sercach czujących istot, głos zabrał Wielki Współczujący, Szlachetny Avalokiteśvara:
"O Zwycięski, modlę się o to, abyś konsekrował ten tekst, nadając mu pełne umocowanie."

Zwycięski odparł na to:
"Wszelkie zło ustanie wtedy, gdy ludzie z wiarą i oddaniem będą się do tego tekstu modlić. Uleczy to wszelkie choroby i dolegliwości. Oby wszyscy zamieszkujący powierzchnię ziemi zbierali nieprzeliczalną zasługę. Kiedy tylko będą wolni od nieszczęścia, epidemii, chorób oraz będących znakiem epoki zła niepokojów, oby cieszyć się mogli czasami tak dobrymi, jak przeszłe. Wznoszenie takich próśb posiada niewyobrażalnie pozytywną naturę, gdy czynić to w miesiącach Królika i Konia. Ci, którzy będą o tym pisać oraz to upowszechniać, posiądą życie długie i wolne od chorób oraz odnajdą szczęście i dobrostan. Nawet jeśli przepiszą tylko część tego tekstu, zdołają w danym im czasie uspokoić wszystkie trujące wpływy epoki zła. To, co było przedtem, zaistnieje pośród ludzi ponownie w Roku Smoka. Będzie zauważalne, lecz niezdolne do rozprzestrzenienia się po świecie, gdyż czasy będą coraz gorsze. Ale później, w Roku Ognistego Konia (2026), niniejszy tekst zyska na popularności.
Dzieło to jest sposobem na odwrócenie negatywnych wpływów zła. Jeśli nie zdołasz go upowszechniać w różnych krajach, trzy ataki mrozu lub gradu zniszczą dojrzałe już zboża. Obszar głodu się powiększy. A jeszcze większe nieszczęście i cierpienie nadejdzie wraz z chorobami o nieznanych przyczynach. Ten jednak, kto ten tekst przepisuje i propaguje go, ponad wszelką wątpliwość zostanie wyzwolony z nieszczęścia. Jest on schronieniem dla czujących istot dopóki nie nadejdzie Maitreja. Zaufanie i oddanie dla tego świętego tekstu usunie wszystkie przeszkody i zaciemnienia, czyniąc czystym tego, który ufa. Oby najwspanialsze dobro zwyciężyło! Oby zamanifestowały się klejnoty konieczności i życzeń! Oby wszystkim krajom sprzyjało szczęście! Oby cała ziemia stała się przyjemnym miejscem! A gdy ustaną wreszcie niepokoje, choroby oraz głód, oby wspaniałe deszcze ożywiły ziemię pod uprawę zbóż, a wszystkie istoty mogły spełnić swe życzenia! Oby szeroko rozprzestrzeniał się wspaniały dobrobyt narodów. Oby z niezachwianą pewnością obracało się koło duchowych nauk!"

Kiedy Zwycięski zakończył swą przemowę, zapanowała wielka radość i jej pochwała wśród wszystkich bogów. Cieszyli się także Avalokiteśvara, Maitreja, Ananda, półbogowie, ludzie oraz istoty żywiące się zapachami.
Na tym kończy się tekst zatytułowany „Światło ukazujące prawdę: przepowiednia o tym, co nadejdzie.
zwiń tekst

Krąg w zbożu w okolicach Białegostoku - lokalna prasa opublikowała zdjęcia
Sob, 29 lip 2017 04:42 | komentarze: 4 czytany: 4707x

Kilka dni temu w serwisie FN napisaliśmy o tym, że pod Białymstokiem został zauważony znak w zbożu. Nie sposób ocenić, czy jest to dzieło ludzi, czy też prawdziwy krąg w zbożu. O sprawie napisała lokalna prasa, o czym zawiadomił nas czytelnik serwisu FN.http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/g/ufo-w-bialymstoku-przy-ul-eliasza-pojawily-sie-kregi-w-zbozu-zdjecia,12314745,/Poniżej zdjęcia opublikowane.......

czytaj dalej

Kilka dni temu w serwisie FN napisaliśmy o tym, że pod Białymstokiem został zauważony znak w zbożu. Nie sposób ocenić, czy jest to dzieło ludzi, czy też prawdziwy krąg w zbożu. O sprawie napisała lokalna prasa, o czym zawiadomił nas czytelnik serwisu FN.

http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/g/ufo-w-bialymstoku-przy-ul-eliasza-pojawily-sie-kregi-w-zbozu-zdjecia,12314745,/
Poniżej zdjęcia opublikowane pod adresem:

 http://www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/g/ufo-w-bialymstoku-przy-ul-eliasza-pojawily-sie-kregi-w-zbozu-zdjecia,12314745,/


zwiń tekst

Niezwykłe zjawisko zostało zarejestrowane w 2014 przez kamerę monitorującą teren wokół stacji paliw przy szybie ZG Sieroszowice przy drodze krajowej nr „3”.
Pt, 28 lip 2017 07:18 | komentarze: 1 czytany: 5317x

Wszystko wskazuje na to, że miejsce jest regularnie odwiedzane przez ducha i śmiało można je umieścić na naszej mapie "miejsc nawiedzonych". Sprawę właśnie przypomniała Gazeta Lubuska, ale jest tam wyraźnie podkreślone, że w tym miejsu cały czas można obserwować obecność niewidzialnego bytu.http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/glogow/a/tajemnicza-zjawa-przy-stacji-benzynowej-w-okolicach-glogowa,.......

czytaj dalej

Wszystko wskazuje na to, że miejsce jest regularnie odwiedzane przez ducha i śmiało można je umieścić na naszej mapie "miejsc nawiedzonych". Sprawę właśnie przypomniała Gazeta Lubuska, ale jest tam wyraźnie podkreślone, że w tym miejsu cały czas można obserwować obecność niewidzialnego bytu.

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/glogow/a/tajemnicza-zjawa-przy-stacji-benzynowej-w-okolicach-glogowa,12307029/


W serwisie internetowym Gazety Lubuskiej jest zamieszczony także film - zapis z monitoringu. Widać na nim, jak do budynku zbliża się obłok przybierający w pewnym momencie kształt ludzkiej postaci. Poniżej kilka screenów z tego filmu.


film jest do obejrzenia pod adresem:

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/glogow/a/tajemnicza-zjawa-przy-stacji-benzynowej-w-okolicach-glogowa,12307029/zwiń tekst

STRONA
1 2 3 4 11
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 11

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.