Dziś jest:
Środa, 1 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Małpia ospa - kolejne przypadki w Europie
Nie, 22 maj 2022 10:55 | komentarze: 15 czytany: 5754x

Małpia ospa. Naukowcy ostrzegają: Spodziewamy się wzrostu przypadków w najbliższym tygodniu
Naukowcy z Wielkiej Brytanii podziewają się, że w tym tygodniu nastąpi dalszy wzrost zachorowań na małpią osobę, bo ochrona zdrowia aktywnie wykrywa kolejne osoby, które przechodzą chorobę łagodnie i mogły zostać źle zdiagnozowane.

W Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii wykryto do tej pory 92 przypadki małpiej ospy. Najwięcej, bo 20, w Wielkiej Brytanii - podała w sobotę Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Małpia ospa nie rozprzestrzenia się łatwo między ludźmi, dlatego lekarze są zaskoczeni nagłym wzrostem zachorowań i równoczesnym pojawieniem się przypadków na różnych kontynentach. Wirus przenosi się z człowieka na człowieka tylko przez bliski kontakt fizyczny - w tym seksualny.

- To pewne, że wkrótce odnotujemy więcej przypadków - powiedziała dziennikowi "The Guardian" Charlotte Hammer, ekspertka Uniwersytetu Cambridge w dziedzinie nowo pojawiających się chorób. - Przede wszystkim, ochrona zdrowia bardzo aktywnie szuka kolejnych przypadków zachorowań. Mamy zatem większe szanse na wykrycie pacjentów, którzy przechodzą tę chorobę łagodniej, ale - albo ich objawy zostały przeoczone, albo źle zdiagnozowane. Co więcej, okres inkubacji małpiej ospy wynosi od jednego do trzech tygodni, więc jest prawdopodobne, że wykryjemy nowe zakażenia wśród osób, które miały wczesny kontakt z pierwszymi przypadkami - dodała.

Brytyjska gazeta zwróciła uwagę, że w przeszłości na małpią ospę chorowano także poza Afryką, ale tym razem liczba i zasięg przypadków są niezwykle duże. Jak to się stało? - Zasadniczo możliwości są dwie: albo wirus jest teraz z natury inny, albo zmieniła się nasza podatność na jego działanie - stwierdziła Hammer. Wskazała, że zadziałał najpewniej jakiś splot czynników, który wpłynął na transmisję wirusa.

Małpia ospa. Ekspert uspokaja: Ten wirus nie będzie mutował tak szybko jak COVID-19

Z kolei prof. Keith Neal z Uniwersytetu w Nottingham uspokaja: - Czy wirus się zmienił? Nie sądzę, aby był bardziej śmiercionośny, chociaż coś mogło wpłynąć na jego zdolność przenoszenia się. Nie zapominajmy, że to wirus DNA i jest mało prawdopodobne, aby mutował w takim tempie, w jakim mutują wirusy RNA, w tym wirusy powodujące zakażenie wirusem COVID lub HIV. Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zbytnio zaniepokojony - powiedział ekspert.ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W NASZEJ ECHO-SONDZIE w KAJUCIE ZAŁOGI.

Komentarze (15)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 6 cze 2022 20:16 | ocena: + 4

NautiONE | Załogant

Prawda jest taka że my ludzie jesteśmy jedynym złem tego ziemskiego padołu, wszystko to co robiliśmy i robimy sprowadza się do tego że niszczymy to co jest dla nas najcenniejsze czyli naszą planetę, Możni tego świata ,wszelkiego rodzaju korporacje z potrzeby zysku wszelkimi sposobami drenują nasze kieszenie nie patrząc na to jaki koszt ponosi ludzkość no i w gruncie rzeczy nasza planeta, taki syf jaki wylał się na nas przez ostatnie lata to dokładnie przemyślany plan działania. Tak że jestem przekonany że temu światu,tej planecie przydał by się reset , i może przyszłe gatunki stworzenia żyły by wtedy w zgodzie z naturą

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 26 cze 2022 19:55 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@NautiONE, Jeżeli nie mamy żadnego naturalnego wroga, jak reszta żyjąca na ziemi, to tylko my jesteśmy sobie wrogiem.
Reset - nieprawdopodobny, zawsze ktoś/coś przeżyje.
Musimy mieć naturalnego wroga, i właśnie nim jesteśmy.
Naturalna czy sztuczna regulacja populacji musi być. Jestem za prezerwatywami dla wszystkich.
- obowiązkowo.

Sob, 4 cze 2022 01:35 | ocena: + 2

NautiONE | Załogant

Jestem ciekaw czy w niedługim czasie ktoś przedstawi jakieś dane,jakieś info odnośnie tego , jak to się ma ta ospa do osób zaszczepionych i nie zaszczepionych na COV 19 , Bo jakoś mam mieszane uczucia. A może szczepionki na COV-19 w jakiś sposób przyczyniły się do tego że teraz mechanizmy obronne tych ludzi zfiksowały a oni są teraz bardziej podatni

Czw, 2 cze 2022 07:20 | ocena: + 1

Braveheartt | Załogant

Ludzie obudźcie się!!!! Globaliści i WHO sterują nami jak im się tylko podoba!!! Małpia Ospa niby skąd nagle się pojawia... Szczepionki na srowid było nią zakażone i teraz będą chorować osoby które się szczepiły!!! A oni zmienią to w wielką pandemię i wielka umieralność by zatuszować skutki uboczne szczepionek!!!
Nie jestem antyszczepionkowcem ale jestem homosapiens i ruszam mózgiem. Nie wierze te szczepionki.
https://youtu.be/ys7xPP-UlOY
już w 2021 roku planowali Małpią Ospę i już wiedzieli ile osób będzie umierało na nią... czy nie jest to dziwne?
OBUDŹCIE SIĘ I ZACZNIJCIE URZYWAĆ TEGO CO MACIE W GŁOWIE!!!

Pon, 30 maj 2022 13:45 | ocena: + 3

Canis | Załogant

Następny cyrk się szykuje.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 3 cze 2022 13:14 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@Canis, a ludzkosc to maupy

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 lip 2022 06:27 | brak oceny

PIOTRo17 | Załogant

@magdakowalska48,
Nie wszyscy Madziu :) ludzie z RH- nie należą do tej wspólnej małpiej grupy:):)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 14 sie 2022 23:01 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@PIOTRo17, to skad ludzie wyewoluowali? z bananow?

Wt, 24 maj 2022 14:09 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

Szczepionka na ospe wlasciwa (nie mylic z wietrzna) chroni przed malpia ospa w 85% przypadkow.
Idzcie sie zaszczepic i tyle.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pt, 3 cze 2022 13:13 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@SovietVixen, a jak sie zaszczepie dwiema to bede miec 170% odpornosci

Czw, 9 cze 2022 04:30 | brak oceny

PIOTRo17 | Załogant

@SovietVixen,
Puknij się w głowę jeśli następnym razem będziesz kogoś nakłaniał do czegoś ok?
na tym okręcie są jeszcze ludzie racjonalnie myślący więc każdy podejmuje decyzje zgodnie z jego pojmowaniem rzeczywistości i bardzo proszę bez reklam.

Wt, 24 maj 2022 06:20 | ocena: + 4

faceplace | Załogant

Medycyna XXI wieku - to już nie jest medycyna, to jeden wielki biznes, brudny biznes... zachłanny, bezlitosny itp.

Pon, 23 maj 2022 18:18 | brak oceny

Minonalag | Załogant

Jackowski w zeszłym roku jeszcze (a może i w 2020) mówił coś mniej więcej takiego, że 'kojarzą mu się czerwone zmiany u ludzi na skórze (kolejną zaraza), którym naukowcy/lekarze się przyglądają i przypadki te są wyłapywane i izolowane'. Może to się właśnie zaczyna sprawdzać. Tak jak ten pas na wschodniej granicy Polski, na którym byli uwięzieni ludzie - sprawdziło się po kilku miesiącach, a gdy to słyszałem to myślałem, że brednie. Albo ta 'zablokowana cieśnina' (kanał Sueski) lub też 'upokorzony Macron' co sprawdziło się po przeszło miesiącu.

Pon, 23 maj 2022 07:17 | ocena: + 1

androzek | Załogant

...i dziwnym zbiegiem okoliczności , "szczepionki" na SrasCov2 będą "pasowały" do leczenia ospy....dostanę Nobla ?... o przepraszam w dziedzinie zdrowia w tym roku faworytem jest Putin...

Nie, 22 maj 2022 19:39 | ocena: + 2

majomir | Załogant

Już się mówi w pewnym kręgu, że dwie dawki niewystarczą

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.