Dziś jest:
Wtorek, 31 stycznia 2023

"Pamiętam że na jednym ze spacerów Einstein nagle się zatrzymał, obrócił w moją stronę i spytał czy naprawdę wierzę, że księżyc istnieje tylko wtedy, kiedy na niego patrzę"
/Abraham Pais, fizyk zajmujący się mechaniką kwantową/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Co myślicie o tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk? Czy może to być opętanie?
Sob, 13 maj 2017 08:47 komentarze: 8 czytany: 7299x

Sprawa absolutnie zbulwersowała wszystkich, gdyż młoda 27-letnia kobieta Magdalena Żuk wyjechała do Egiptu w bardzo dziwnym stanie psychicznym, mówiła dziwne rzeczy, a kiedy została przewieziona do szpitala rzuciła się przez okno i zginęła. Dostaliśmy wiadomość z pytaniem dotyczącym tej sprawy.

 

[…] Witam, może zajmiecie się głośną w całym kraju tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie.Ja uważam ,za całkiem możliwą opcję, że została ona opętana przez złe moce. Widać to po jej dziwacznym zachowaniu , a chorobę psychiczną można raczej wykluczyć. Jestem ciekaw co Państwo na ten temat sądzicie? Być może są Wam znane inne tego typu przypadki? Pozdrawiam

 

Dziękujemy za te pytanie i na samym początku trzeba jasno oświadczyć, że każdy psychiatra nazwie tego typu zachowanie tej kobiety jako pełnoobjawowy atak schizofrenii. Lęki przed „nimi, którzy czyhają i po nią przyjdą”, głosy słyszane wokół, dziwne zachowanie połączone z agresją wobec innych – książki medyczne tutaj nie pozostawiają wątpliwości. To może być choroba psychiczna. Piszemy „może”, bo przecież zawsze można założyć, że została poddana działaniu jakiegoś silnego psychotropu, narkotyków oszałamiających itp.

Ale tu dochodzimy do pytania: czy na pewno medycyna jest świadoma, czym jest schizofrenia? Czy owe „głosy słyszane przez osoby dotknięte tą straszną przypadłością” są wyłącznie produktem własnego mózgu, czy może coś niewidzialnego i złego, o istnieniu czego czytelników serwisu FN nie trzeba przekonywać, nie dostało właśnie dostępu do takiej osoby?

W Bazie FN odbyliśmy długą rozmowę na temat tej dramatycznej historii. Nie ma wątpliwości, że raczej można wykluczyć celowe działanie lekami – opieramy się tutaj na relacjach świadków, którzy mówili wyraźnie i bardzo precyzyjnie, że dziwne zachowanie dziewczyny zaczęło się już na lotnisku w Polsce (!), gdzie przecież nikt jej nie był w stanie niczego dosypać do napoju. Oczywiście można tutaj wyobrazić sobie, że jej partner nazywający się „Markus” to zrobił, ale jego zeznania wypadają na tyle wiarygodnie, że raczej można to wykluczyć. Pozostaje więc pytanie: co sprawiło, że Magdalena Żuk zaczęła słyszeć glosy wokół siebie? Co sprawiło, że zachowywała się w tak dziwaczny sposób? Co było tą siłą, która doprowadziła do tego, że targnęła się na życie wyskakując przez okno?

Naszym zdaniem absolutnie można założyć, że na skutek zwykłego picia alkoholu mogła sobie obniżyć odporność na wpływ złych, niewidzialnych bytów, z których jeden (lub kilka) mogły sobie znaleźć w niej tzw. bezpieczną przystań. Czy mamy podobne przypadki w archiwum? Oczywiście, że tak - prawie identyczne jak to wydarzenie z Egiptu. Czy ktokolwiek poza ludźmi Fundacji Nautilus, egzorcystami i świadkami tzw. opętań może wziąć na serio taką hipotezę? Oczywiście, że nie. Tego typu hipotezy są z marszu nazywane "bredniami nawiedzeńców". Przerabialiśmy to, więc dobrze o tym wiemy.

Proszę śledzić publikacje na ten temat. Zwłaszcza polecamy fragmenty tego, co jej chłopak Markus mówił o jej opowieściach na temat jej pokoju w hotelu w Egipcie. Ona tam słyszała głosy, które próbowały ją wystraszyć, także do czegoś namówić…

Mówiąc krótko: z punktu widzenia wiedzy o opętaniach nie wygląda to ciekawie, ale o takiej hipotezie nie ma z kim rozmawiać, bo nikt poza nami nie potraktuje jej poważnie.

Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pon, 22 maj 2017 15:18 | brak oceny

stevan | Gość

Sprawa jest jasna- kelnerzy dosypują to do zup samotnym kobietom, które po tym głupieją. Tam jest jedna wielka mafia. A rodzice, jak dzieci, nie wiedzieli o tym. Bo nic nie czytają. Wyborcza pisze- to narkotyk Flakke.
http://noizz.pl/zdrowie/narkotyk-zombie-ktory-jest-smiertelnie-niebezpieczny-czym-jest-flakka/tslz4kx

Wt, 16 maj 2017 23:31 | ocena: -1

Komentator | Gość

Wysłałam wczoraj komentarz który się nie pojawił. Naprawdę uroczo z waszej strony. Nie wiem nawet jak to skomentować.

Wt, 16 maj 2017 21:24 | ocena: -1

Dzony | Gość

Z wywiadu w tv ze świadkami wynika i tylko to mi pasuję, że mogła zostać opętana. Gdyby podano jej jakieś środki chemiczne to kilka tych dni co była tak długo by nie działały. Drugie to to, że nie jadła, zamknięta była w sobie, mało rozmowna albo wcale nie mówiła, radykalna zmiana zachowania która mogłaby być tylko spowodowana jakimiś traumatycznymi przeżyciami a raczej ona nie miała. Problemem jest, że tej hipotezy się nawet nie zakłada więc nawet nie będzie weryfikowana a poza tym nie wyobrażam sobie jak można sprawdzić nie mając żywej osoby tylko z relacji i materiałów medialnych. Moja teoria jest, że mogła mieć początkowy stan opętania dlatego tłumaczyłoby jej jeszcze normalny wygląd ale już dziwne zachowanie. Nie mogę też wykluczyć pojawiającej się tu choroby psychicznej chodź powtarzam nie można tego zweryfikować bo nie ma pacjentki.

Sob, 13 maj 2017 23:03 | ocena: -3

Piotrek | Gość

Z pokazanych materiałów w tv nie widać, żeby była ubezwłasnowolniona. Miała kontakt z wieloma osobami (pracownicy hotelu, rezydent, lekarze w szpitalu, telefoniczny z osobami w Polsce). Nie była więziona. Jej zachowanie jest bardzo zagadkowe... Czyżby reakcja na nieprzewidzianą sytuację (sama w Egipcie)? Opętanie to w bajkach jest.

Sob, 13 maj 2017 22:19 | ocena: + 2

Odyseusz A | Załogant

Uważacie ,że wiecie wszystko ? Są różne metody ubezwłasnowolnienia ! Nie należy lekceważyć możliwości użycia metody o której niewiele wiemy . Chłopak który zgodził się na wyjazd swojej dziewczyny obiektywnie jest w najgorszym możliwym,, świetle ". To jest anormalne i najbardziej podejrzane zachowanie .

Sob, 13 maj 2017 12:19 | ocena: + 5

Wojtek | Gość

Czy wy jesteście normalni jakie opętanie. Ona nie schodziła na dół na śniadania była prawdopodobnie więziona i gwałcona podawali jej jakieś psychotropy aby łatwiej ja można było wykorzystywać i wmawiać innym że mówi głupoty i robi dziwne rzeczy ludzie trochę rozumu.

Sob, 13 maj 2017 09:51 | ocena: + 5

S | Gość

Drodzy Państwo z całym Szacunkiem, ale teoria opętania Pani Magdaleny przez rzekomą "obcą siłę" jest oparta na bardzo wątłych dowodach.

1. Skąd dokładnie wiecie co tam się dokładnie wydarzyło?

2. Kiedy dokładnie zaczęła słyszeć głosy?

3. Czy nie ma potencjalnie innych, bardziej prawdopodobnych wyjaśnień tej
tragedii?


Schizofrenia z objawami wytwórczymi (objawy tzw. pozytywne, czyli urojenia) to niestety choroba ludzi młodych. Często pierwszy rzut choroby występuje w wieku 20-30 lat. Jakoś nie było tam przesłanek sugerujących nadnaturalne zjawisko tj. mówienie nieznanymi językami, siła motoryczna mięśni powyżej fizjologicznej możliwości organizmu itp.

W mediach jest masa pseudoinformacji, które są niezweryfikowane, potencjalnych wyjaśnień jest zatem wiele.

Odnośnie schizofrenii skoro objawy takie jak urojenia (głosy, paranoja, że kosmici śledzą, nasyłają fale, sąsiedzi wpuszczają truciznę przez kaloryfer itp.) mogą być hamowane przez leki antypsychotyczne to:

A. Przeczy to tezie demonicznego wpływu, bo idąc tym tokiem rozumowania nadnaturalny byt, działał by wbrew prawom obowiązującym człowieka i leki by tego "demona" nie wyrzuciły z organizmu.

B. Jeżeli nie ma innych przesłanek wskazujących na ingerencję nieznanych bliżej sił duchowych czyli nadnaturalnych zjawisk...

C. To czemu nie, drogą eliminacji wybrać teorię ze schizofrenią?


A co jeżeli Wasze źródła informacji nie mówią prawdy? A co jeżeli MOŻLIWE było otrucie jej w drodze na lotnisko? albo w domu? A czy na lotnisku na pewno nic nie piła? nie jadła? - nierealne byłoby przygotowanie pułapki już tam?

Idą tokiem rozumowania do następstwa dobieracie jedną rację: ingerencja sił nadnaturalnych, a ignorujecie państwo bardzo dużą liczbę innych racji, które mogą uzasadniać wiele, ziemskich naturalnych wytłumaczeń.

W kontekście tragedii Prosiłbym Państwa o pozostawanie otwartym nie tylko na alternatywne wytłumaczenia, ale i te standardowe.

Pozdrawiam Serdecznie


S

Sob, 13 maj 2017 09:49 | ocena: + 3

gamma | Załogant

Mam swoją teorię na ten temat, która powstała gdy dwa dni temu po raz pierwszy usłyszałam o tragedii tej pięknej dziewczyny, a potem gdy zobaczyłam zdjęcia Póki co zostawiam dla siebie.
Czy opętanie? A może Mind Control?zadam pytanie.Trzeba poczekać

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga wszyscy śledzący  Projekt KONTAKT. Za tydzień przedstawimy zapis rozmowy telefonicznej z p. Pawłem, czyli osobą, która jest bliską rodziną p. Mariusza i który przesłał nam zdjęcie UFO w 2016, od którego zaczęła się ta historia. Naprawdę warto jej wysłuchać... pozdrawiamy z pokładu okrętu Nautilus! FN

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.