Dziś jest:
Niedziela, 28 lutego 2021

"Czy macie tu jakieś obiekty? Właśnie coś nad nami przeleciało i nie chcę tego mówić, ale miało długi cylindryczny kształt, który wyglądał prawie jak pocisk balistyczny i poruszało się naprawdę szybko" - pilot samolotu American Airlines do kontroli lotów, 21 lutego 2020.

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Co myślicie o teorii przedstawionej przez p. Sławka w Tagen TV ‘Rozmowy z ojcem Pio’?
Czw, 31 sie 2017 07:55 komentarze: 14 czytany: 17522x

Ta sprawa zaczęła się pojawiać w listach przysyłanych do nas, co oznacza, że bardzo poruszyła czytelników. Chodzi o rozmowę z kimś przedstawionym jako „pan Sławek” w kanale na youtube nazwanym Tagen TV. Jeden z czytelników zapytał o ostatnią część opublikowanej rozmowy, ale dwie pierwsze są równie ciekawe. Poniżej pytanie, które trafiło na pokład okrętu Nautilus.


Co myślicie o teorii przedstawionej przez p. Sławka w Tagen TV "Rozmowy z ojcem Pio". Chodzi o trzecią część tjego wypowiedzi w której mówił o wklęsłej ziemi, zamkniętych wszechświatach i plancie królewskiej czy jakoś tam. Opowiadał on w sposób wydaje się szczery, tak się nakręcił, że chyba zapomniał o nagrywających go kamerach, a to właśnie jedna z oznak braku konfabulacji. Takie mam wrażenie, że mówił prawdę (jego prawdę) bo mówił z niekłamanym ogniem w głosie [...]

Zanim odpowiemy na to pytanie warto pokazać całą rozmowę (być może nie wszyscy ją widzieli), która jest w kanale youtune. U nas już pojawiała się w różnych „działach” w naszym serwisie, ale warto zaprezentować ją w całości.
Czy Ojciec Pio za pośrednictwem „pani ze Śląska” spotykał się z papieżami i największymi dostojnikami kościoła?
W tej sprawie jest kilka rzeczy, które wprawiają nas w zdumienie. Pierwsza i najważniejsza jest taka, że nic do tej pory o tym nie wiedzieliśmy. Siła naszych serwisów jest  bowiem na tyle duża, że praktycznie każda karta z talii „polskich zjawisk niewyjaśnionych” wcześniej czy później przewinęła się przez pokład okrętu Nautilus. „Pan Sławek” mówi o gigantycznej skali związanej z 50-letnim okresem tego fenomenu, w którym brało udział pośrednio czy bezpośrednio kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset osób. Jednoznacznie daje także do zrozumienia, że u medium pojawiał się „najwyższy dostojnik”, czyli papież. Jak ten fakt udało się ukryć? W głowie to się nam nie mieści, ale widzieliśmy już tyle niepojętych rzeczy, że i tę da się jakoś zrozumieć.
Drugą sprawą jest sam „pan Sławek”, który naszym zdaniem niewątpliwie mówi prawdę w tym sensie, że faktycznie jego mowa ciała, sposób formułowania myśli itp. świadczą niezbicie, że relacjonuje o prawdziwych wydarzeniach, czyli że naprawdę uczestniczył w spotkaniach w jakimś śląskim mieszkaniu z panią, która po krótkim „klik jak prąd elektryczny” zaczynała przemawiać jako Ojciec Pio.
Zadacie pytanie: czy to jest możliwe? Hmmm… Są trzy możliwości.

1.    Była to prawdziwa sytuacja, w której duch ojca Pio mówił wykorzystując ciało tej kobiety jako transmiter
2.    W ciało tej pani wchodził byt podający się za Ojca Pio
3.    Wszystko było cudowną grą aktorską tej kobiety, a – proszę nam wierzyć – mieliśmy okazję na własne oczy widzieć bardzo podobny przypadek z Polski, kiedy to jedna z kobiet także „mówiła przekazami niczym seriami z karabinu maszynowego”, ale po bliższym przyjrzeniu się tym przekazom był to stek bzdur. Nabrało się jednak na to kilkaset (!) osób.

Która z tych możliwości jest prawdziwa? Wiemy zbyt mało i dajmy szansę na to, aż zgłosi się i ujawni kolejna osoba, która uczestniczyła w tej historii. Zwłaszcza, że jak powiedział „pan Sławek” zostały po tych seansach „grube zeszyty ze spisanymi odpowiedziami na pytania do Ojca Pio”. Na pewno są co najmniej dwie rzeczy, które można poczytać „na plus” uznania tych przekazów za prawdziwe. Jedna to uznanie wbrew stanowisku kościoła faktu istnienia wędrówki dusz, o czym mówi bohater rozmowy. Druga dotyczy istnienia obcych cywilizacji przylatujących na Ziemię, o czym też – jak możemy usłyszeć – „ojciec mówił”.
Sprawa „wklęsłej Ziemi” czy teorii Davida Icke na razie zostawmy na boku przynajmniej do czasu, kiedy pozwolimy sobie wyrobić więcej wiedzy na ten temat. I ocenić wiarygodność całej historii.


Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.
1 2

Czw, 15 mar 2018 12:52 | brak oceny

ja | Gość

Ciekkawostka.
Pare dni temu p. Sławek poważył swoje bajania poczynajac od odcinka 9.
A dzis widzę że znikły wszystkie włacznie z chwilowo otwartym kanalikiem p. Sławka.
A pisałem u niego.
"Ciekaw jestem kiedy odkryjesz że wszystkie te przekazy i twoje bajania były bullshitem"

Czw, 15 mar 2018 12:49 | brak oceny

ja | Gość

Oczywiscie okolice 3 plus p. Sławek obserwował kolejna "nawiedzoną" przekazami.

Śr, 3 sty 2018 19:23 | ocena: + 2

Marsjanin | Gość

Niektóre rzeczy które mówi p.Sławek się potwierdzają w innych źródłach więc wydaje się być szczery. Niby grzech nie istnieje, piekło i niebo jako miejsce teź nie według innych przekazów. Ale istnieje przecież karma za którą koźdy podąża bardziej lub mniej. Reptilanie są najstarszą rasą na ziemi. A gen.Byrd juź w latach 30 tych lecąc samolotem nad biegunem zobaczył inny świat wolny od lodu z innymi mieszkańcami i zwierzakami. Tak więc niewiele wiemy o naszej ziemi, jak niektórzy sądzą źywym organizmie. Warto więc posłuchać p.Sławka i niektóre rzeczy rozważyć.

Śr, 25 paź 2017 19:37 | ocena: + 2

gosc | Gość

Uwielbiam pana Slawka

Wt, 24 paź 2017 02:09 | brak oceny

Anna Wróbel | Gość

Witam Państwa. Czy Pan Sławek nie powiedział wszystkiego? Wydaje się. że wie coś o czym nie mówi wprost. Sączy wiedzę jakby czekał na jakieś znaki.
Ojciec Pio jest istotą której nie zależało na ludzkiej sławie. Zakładam, że dzięki rozgłosowi wokół swojej istoty realizował jakiś cel. Ten cel realizują teraz osoby które "były blisko" niego. Czy można "o tym" wymienić opinie, już prywatnie, z Panem Sławkiem. Pozdrawiam

Czw, 12 paź 2017 00:20 | brak oceny

Ra | Gość

Pan Sławek albo mówi prawde, albo myśli że mówi prawdę. W tym drugim wypadku, może być on ofiarą jakichś eksperymentów wojskowo-podobnych typu 'Mk ultra', mind Control, hipnoza. Byc może ktoś mu nawciskał kitu a on teraz... dał by się pociąć że to wszystko prawda. Zrobili z niego wektora dezinformacji? Dodam, że wyczekuje każdego nowego odcinka że Slawkiem i chciałbym żeby była to prawda.

Pt, 6 paź 2017 17:59 | ocena: + 2

Odkrywca | Gość

Ten Pan to właściciel (były?) firmy produkującej obuwie dziecięce, więc to się zgadza z jego opowieści.
https://youtu.be/0zo-6wnlabc

Ciężko w 100% ocenić wiarygodność tego co mówi, niemniej jego wywody sklejają się w całość o dość 'logicznej' strukturze, która wydaje się mieć potwierdzenie w wielu niezależnych od siebie źródłach.

Intuicja podpowiada mi że to dobry kierunek rozumowania...

Pt, 1 wrz 2017 00:01 | ocena: + 2

Malutka | Gość

Witam. Czy ktoś mógłby odnalesc pana Sławka i przeprowadzić następny wywiad?

Czw, 31 sie 2017 21:26 | ocena: + 5

oxy | Gość

Mam wrażenie,że ten pan konfabuluje. Mówiąc patrzy w górę, co sugeruje kłamstwo. Za dużo niedopowiedzeń...

Czw, 31 sie 2017 21:01 | ocena: + 5

efekt2 | Załogant

Jeszcze nagrania z udziałem P.Roberta - Sławka ,może się bardziej coś wyjaśni .
http://porozmawiajmy.tv/kamienne-kregi-i-kosmiczne-bazy-w-polsce/

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 31 sie 2017 22:33 | ocena: + 5

oxy | Gość

@efekt2, no właśnie, wyczuwam mitomanię u tego pana o wielu imionach

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

STRONA
1 2
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy wszystkich sympatyków okrętu Nautilus do wysłuchania kolejnego LIVESTREAM Z POKŁADU NAUTILUSA, który jest planowany w niedzielę 28 lutego o 20.00. Oprócz sprawy tajemniczych 'znaków na ludzkim ciele', obserwacji UFO i dziwnych energii będą także informacje o projekcie KONTAKT, w tym przede wszystkim wiadomości w tej sprawie od naszych czytelników. Zapraszamy wszystkich interesujących się największymi tajemnicami wszechświata tego dnia o 20.00 na pokład okrętu Nautilus!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Mimo ogromnego konsumpcjonizmu i materializmu tej planety coś jednak pomału rusza sie w kwestiach nie tyle nawet ekologii co oszczędzania jej i jej zasobów. Coraz więcej firm producentów AGD czy środków piorących wskazuje na sposoby 'oszczędzania' środowiska....zwracana coraz częściej jest uwaga czy to w artykułach czy reklamach na albo danie drugiego życia ubraniom (sprzedaż na różnych platformach, przekazywanie ich innym) albo o odpowiednie dbanie o ubrania tak by służyły...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 18 luty 2021 04:26 | 13.02.2021 roku około godziny 18 w miejscowości Okonek spędziłem czas z rodziną przy ognisku. Niebo było czyste gwiaździste. W pewnym momencie na niebie pokazała się jasnozielona długa łuna światła i zamierzała w stronę ziemi. Nie był to meteoryt czy bolid. Znam te zjawiska . To coś weszło w atmosferę zbyt wolno i w pewnym momencie wygasło bez płomieni i dymu. W ostatnim momencie udało mi się zobaczyć czarny obiekt który leciał dalej. Przez ułamek sekundy i zniknął . Widzieliśmy to wszyscy. Każdy...

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 19 stycznia 2021 | Witam - Panie i Panowie… jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie! Takimi słowami ostatnio rozpocząłem wirtualny wykład w sieci (mała fucha na boku) dla pracowników jednej z firm w ramach ‘szkoleń w sieci’. W zasadzie zabrzmiało to jak żart, bo przecież ktoś na naszej planecie musi być bardziej szczęśliwy niż ja, ale potem już po zakończeniu wykładu zacząłem długo o tym myśleć i doszedłem do...

czytaj dalej

FILM FN

21 LUTEGO 2021 OBIEKT UFO OBSERWOWAŁA ZAŁOGA SAMOLOTU LINII AMERICAN AIRLINES NAD NOWYM MEKSYKIEM (USA) - zapis rozmów z kokpitu

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.