Dziś jest:
Wtorek, 28 września 2021

„Człowiek powinnien wybierać swój los, a nie zadowalać się tym, co dostaje.”
Paulo Coelho

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

JAK CHCECIE ROZPOCZĄĆ AKCJĘ UWALNIANIA Z ŁAŹNI KRWI I ŁEZ NASZYCH MŁODSZYCH BRACI?
Śr, 30 paź 2019 09:41 komentarze: 17 czytany: 2786x

Witam Droga Fundacjo Nautilus! W związku z ukazanym się artykułem pt. Obce istoty z UFO mówią : ,Słyszymy płacz Waszych młodszych braci, chciałbym Państwa zapytać czy w tej sprawie dokonacie radykalnych zamierzeń. Wiem, bo piszecie że jest to zadanie numer jeden dla okrętu Nautilus. Czy w związku z tym zostanie wystosowane ewentualne pismo do rządzących w naszym kraju a  także do  przedstawicieli Unii Europejskiej. Jak wszyscy wiemy te przypadki bestialskiego zachowania człowieka wobec zwierząt mają miejsce także na terenie Polski. Myślę, że brak reakcji na to zagadnienie jakże istotne dla dla nas wszystkich może negatywnie wpłynąć na próbę  kontaktu z obcą cywilizacją w ramach prowadzonego przez  Fundację Projektu KONTAKT. Jestem pewny że Wasza olbrzymia wiedza i doświadczenie jakie posiadacie pozwoli na wyhamowanie tego Płaczu Naszych Młodszych Braci na terenie Europy i może i dalszych zakątków świata.

Pozdrawiam (Orion_1957)

 

Pięknie dziękujemy za wiadomość. Oczywiście, że ta sprawa jest miliona razy ważniejsza niż UFO, zagadki obcych cywilizacji itp. – ratowanie tych biednych, zarzynanych miliardami przerażonych i płaczących prawdziwymi łzami (mamy relacje z miejsc uboju) istot jest zadaniem numer jeden dla okrętu Nautilus. Uwolnienie zwierząt od ludzkiego bestialstwa i zachłanności w barbarzyńskim pozbawiania życia dla zaspokojenia własnych przyjemności jest priorytetem. Ludzie uwielbiają jeść mięso naszych braci i mają w nosie, że gdzieś tam umiera życie we łzach, bólu i strachu… Oddzielną sprawą są polowania – to już jest szczyt bestialstwa i od tego zaczniemy w pierwszej kolejności. Mamy dokładnie rozpisany, bardzo precyzyjny i sprytny plam działań. Projekt ma już nazwę (nie chcemy jej jeszcze zdradzać), a w przyszłym tygodniu w piątek o 13.00 mamy pierwsze poważne spotkanie w tej sprawie.

Dobrze, że tekst w serwisie wstrząsnął tyloma ludźmi… obudził ich. Zobaczyli dzięki niemu, co się dzieje na Ziemi i jak jesteśmy postrzegani przez inne, wyżej stojące od naszej cywilizacje.

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3833,obce-istoty-z-ufo-mowia-slyszymy-placz-waszych-mlodszych-braci.html

Po przyszłotygodniowym spotkaniu sprawy przyspieszą. Planujemy akcję w skali, jakiej jeszcze nigdy robiliśmy, więc wymaga to od nas działań niekonwencjonalnych, wręcz unikalnych. Bardzo będziemy prosili wszystkich czytelników serwisu o wsparcie, ale na szczegóły przyjdzie czas.


I już na koniec – ostatnio podczas narady FN w naszej bazie pojawił się temat filmu, który nie zawiera w sobie okrucieństwa wobec zwierząt w sposób bezpośredni, ale jednocześnie pokazuje upadek naszej cywilizacji. Jest tam moment, kiedy jeden z mieszkańców Teksasu mówi coś bardzo smutnego, że on z nudów codziennie zjada gigantyczne ilości mięsa, bo… lubi i już. I nikomu nic do tego!

Ta obrzydliwa, obłąkańcza ideologia zdobywa świat. Jedząc z nudów i próżności gigantyczne ilości mięsa oczywiście nikt z „pasjonatów jedzenia” nie myśli o płaczących z bólu zwierzętach, bo… mają to w nosie. Te gigantyczne potwory ważące po 200 i więcej kilogramów w Teksacie i jeżdżące na wózkach jednocześnie opychając się jedzeniem mówią więcej o stanie naszej cywilizacji niż… nawet tysiąc naszych artykułów w serwisie FN.

Ten wstrząsający i jakże smutny film poniżej.


Komentarze (17)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 31 paź 2019 13:22 | ocena: + 3

Wodz | Załogant

Ostatnio w pracy słuchałem jak koledzy, którzy mają swoje gospodarstwa opowiadali o zabijaniu zwierząt.
Po tym, jak Nautilus mnie uświadamia miałem wrażenie, że słucham morderców rodem z holokaustu. Potem strasznie się czułem.
Zmiana świadomości ludzi to będzie wielka praca granicząca z niemożliwym.
Opowiadali jak zabijają gołębie ,kury, świnie. Mówili o tym ze trzeba oddzielac od siebie zwierzeta bo te które zostaja przy zyciu tesknia i cierpią za tymi zabitymi. Opowiadali o tym w sposób wręcz barbarzyński jak oprawcy,jakby nie mieli świadomości tego ze te zwierzęta to cos więcej niż żywiec na ubój, jak ss- mani.
Zastanawiam się jak to zmienic, ale nie widze rozwiązania by uświadomić takich i wszystkich innych ludzi.
Zaprzestanie od tak jedzenia mięsa graniczy z cudem. W samej Polsce straciło by prace setki tysięcy osób, a cala reszta nie miała by sil lub zaczęła chorować z niedoborów wielkiej ilości składników odżywczych zawartych w mięsie. Przejście na wegetarianizm może spowodować chyba tylko wielki kryzys albo wojna lub trwający wiele dziesięcioleci proces uświadamiania ludzi.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 31 paź 2019 18:12 | brak oceny

Gorki73 | Załogant

masakra...ja też miałem niedawno taki "popis" od kolegi ze wsi (zrobił to wg. mnie specjalnie bo wie że nie znoszę bestialstwa i zabijania zwierząt) ...wysłał mi zdjęcie własnoręcznie zabitego królika...no i co ja mam z nim zrobić...wie dobrze, że gdyby on czy ktoś znęcał się nad zwierzęciem w mojej obecności to zrobiłbym mu lub komuś "z d....jesień średniowiecza" !

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 18 lis 2019 13:46 | brak oceny

fenikste | Załogant

@Gorki73, na ziemi na 3000 osób i duszy ziemskich przypada jedna dusza z poza ziemi która ma za zadanie niszczyć świadomość , życie, naturę na tej planecie.

Osoby te są wpełni świadome zadania oraz wciągają w tą grę również nieświadomych sytuacji ludzi z predyspozycjami w cechach bardzo niepokojącymi wymienię główne cechy: nienawiść, fałsz, manipulacja, ograniczenie wolności, ograniczenie woli, dręczenie psychiczne , gnębienie fizyczne i psychiczne , ból fizyczny, fetysz bólu , tortury, śmierć

Większość ludzi z tymi cechami to osoby pod wpływem tych obcych dusz siedzących w naszych ciałach. Stopniowo liczba będzie się zmniejszać w czasie bo umierają jednak ludzie sami za siebie powinni wziąść odpowiedzialność i coś z tym robić. Problem polega na tym iż wybierali oni sobie dzieci których rodzice mieli pozycję społeczną , pieniądze , czy władzę... Dobrym przykładem w temacie jest Afryka czy inne kraje 3-go świata oraz każde inne miejsce gdzie ludzie zwierzęta i natura musi cierpieć z powodu tego zewnętrznego zagrożenia.

Czw, 31 paź 2019 10:50 | ocena: -1

Mario2571 | Załogant

Na forum w tym temacie objawili się miłośnicy piesków i kotków i ochrony zwierząt. Znam osobiście jedną zdeklarowaną obrończynię praw zwierząt i wielką wielbicielkę swojego pieska , która zapewnia swojemu pupilkowi wszystko co najlepsze , w tym najlepszą karmę dla piesków ....... Problem w tym że każda dobra karma dla psów i kotów jest stworzona na bazie mięsa. Żeby nakarmić pieska lub kotka trzeba zabić inne zwierzę. Ale większości forumowych obrońców zwierząt raczej to nie przeszkadza. Jak to zauważył już jeden z forumowiczów sama natura stworzyła świat w którym jedne zwierzęta zabijają i konsumują inne zwierzęta. A często zwierzęta zabijają inne zwierzęta wcale nie w celu konsumpcji , a w celu czerpania radości z procesu samego zabijania. Przykład , - orki czy chociażby domowe koty. Biolodzy określają człowieka jako gatunek wszystkożerny , człowiek ma układ pokarmowy bardziej zbliżony do drapieżców jak do typowych wegetarian takich jak krowy , konie czy owce. Także uzębienie człowieka zostało stworzone ( wyewoluowało )w celu rozrywania , miażdżenia i konsumpcji mięsa. Ktoś może powiedzieć że zabijanie i konsumpcja mięsa jest okrutna. Problem w tym że taka jest natura , a wszelkie ewentualne zastrzeżenia należy kierować do Natury , Pana Boga , czy też tzw. Kreacji , - że tak a nie inaczej stworzyli ten świat.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 lis 2019 06:05 | ocena: + 2

Caoii | Załogant

@Mario2571,


ODWROTNIE! Całkowicie pomieszałeś. Człowiek ma układ pokarmowy, a zwłaszcza ZĘBY I PAZURY jak ROŚLINOŻERCA, a nie mięsożerca.

Spróbuj sobie wyobrazić człowieka w stanie całkowicie 100% naturalnym jak zwierzęta (bez żadnych narzędzi) który miałby coś upolować. I co? Co niby taki człowiek upoluje swoimi paznokciami i zębami kompletnie nie nadającymi się do takich rzeczy? Co najwyżej złapie i zadusi jakiegoś królika czy inne małe zwierzę. Ale niczego swojego rozmiaru nie upoluje. Tygrys czy lew bez problemu zabiją inne zwierzę takich samych rozmiarów. Człowiek bez narzędzi tylko zwierzę wielokroć od niego mniejsze i tylko z racji większych rozmiarów.

A jak już coś upoluje... Jak to zje bez gotowania? Bez użycia ognia człowiek miałby duży problem zjeść mięso. Jest twarde, a ludzkie zęby nie bardzo się do tego nadają.

Człowiek budową ciała, a zwłaszcza uzębieniem przypomina roślinożerce, a nie mięsożerce.

Ludzie w dzisiejszych czasach jedzą mięso tylko dlatego, że mogą. Nie że potrzebują, nie że tak zostali stworzeni przez nature, nic z tych rzeczy. Tylko dlatego, że mogą. Nie muszą, ale mogą więc jedzą bo lubią.

Śr, 30 paź 2019 22:35 | ocena: + 4

Tomasz_J | Załogant

Ze wszystkim co tu piszecie w sprawie zabijania zwierząt należałoby się w pełni zgodzić. Jest jednak jeden aspekt tej sprawy, który nie do końca jest w zgodzie z tym problemem. Otóż jest to sama przyroda, a ściślej świat zwierzęcy, który sam dla siebie nie zna litości. Od zarania dziejów zwierzę zabija inne zwierzę tylko i wyłącznie w celu zjedzenia go. Od zarania dziejów zwierzę zjada inne zwierzę, rozszarpuje je często w najbardziej brutalny - z ludzkiego punktu widzenia - sposób, na żywca, kiedy zjadane po kawałku zwierzę jeszcze ciągle żyje. To zjadające zwierzę jakby w ogóle nie znało pojęcia litości, empatii, nic sobie z tego nie robi, że jego "strawa" rozszarpywana po kawałku, jeszcze żyje i jest przerażona i płacze z bólu. Taka jest natura świata i tego żaden rząd, żadna Unia Europejska, żadna organizacja, żadna ustawa nie zmieni. Świat zwierzęcy sam dla siebie będzie zawsze bestialski, krwawy, bez litości. Głodne zwierzę nie cofnie się przed bestialskim rozszarpaniem innego zwierzęcia tylko dlatego, żeby go zjeść. Tak więc, gdyby nawet ludzkość w końcu odeszła od zabijania zwierząt w celach konsumpcyjnych, to te i tak nadal będą się same nawzajem zabijały i wzajemnie zjadały.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 1 lis 2019 06:11 | ocena: + 2

Caoii | Załogant

@Tomasz_J,


Jest ogromna różnica między zabiciem jednego zwierzęcia przez drugie w stanie naturalnym, a budowaniem obozów koncentracyjnych dla zwierząt w których cierpią całe życie od urodzenia, z dala od natury.

Cierpienia zwierzęcia upolowanego przez inne trwa od krótkiej chwili do może paru godzin. Natomiast cierpienia zwierzęcia w ludzkich hodowlach trwa praktycznie całe życie.

Śr, 30 paź 2019 20:09 | ocena: + 4

Orion_1957 | Załogant

W moim domu mięso pojawia się sporadycznie są to przede wszystkim soboty i niedziele a w zasadzie niedziele. Nie dlatego że fundusze są nie wystarczające ale jest to po prostu nasz świadomy wybór. Już od wielu lat stosujemy odmienne jedzenie. Oczywiście jak zaznaczyłem niedziela to ewentualny indyk ale też nie zawsze. Uwielbiam zupy które nie posiadają wkładki mięsnej lecz duże ilości jarzy i ziół. Naprawdę trzeba spróbować i smak się zmieni. Mięso nie będzie wówczas konieczne. Owoce, warzywa, kasze to zestaw który daje również człowiekowi siłę a przede wszystkim zdrowie. Szkoda nam każdego zwierzęcia. Nie chcemy by musiały cierpieć zanim trafią na nasz stół. Polecam każdemu ten jadłospis Po pewnym czasie stwierdzicie że mogliśmy uratować miliony naszych zwierząt.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 30 paź 2019 21:11 | ocena: + 1

Gorki73 | Załogant

Super Orionie a jak u Ciebie z rybami...jaki masz stosunek do jedzenia tych stworzeń?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 31 paź 2019 18:25 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@Gorki73, Oczywiście , że nie jesteśmy w stanie całkowicie zrezygnować ze wszystkiego. Lubię ryby i śledzie ale nie spożywam ich codziennie. Wydaje mi się , że przy tak zanieczyszczonych oceanach ryby znikną z naszych stołów. Naukowcy mówią, że skoro ryby mają w swoim ciele plastik oraz inne związki chemiczne to jakie spustoszenie grozi nam samym. Dzięki człowiekowi ryby będziemy widywać tylko w atlasach. Powoli tracimy również ryby.

Śr, 30 paź 2019 15:46 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

Myślę teraz nad cytatem z artykułu : " jeden z mieszkańców Teksasu mówi coś bardzo smutnego, że on z nudów codziennie zjada gigantyczne ilości mięsa, bo… lubi i już. I nikomu nic do tego! " ....no cóż można mu powiedzieć ?! .."człowieku" powodzenia !, szybko umrzesz i już nie będziesz przykładał się swoim zachowaniem do cierpienia wielu zwierząt.. wkrótce nastąpi szybka samoregulacja przyrody...osobnik lub osobnicy zagrażający innym zostaną w pewien sposób wykluczeni z "gry" i co najśmieszniejsze sami się wykluczą.... Zbyt duże jedzenie mięsa to cholesterol, miażdżyca, udar lub zawał i wiele innych "ciekawych przypadłości" które kończą się najczęściej śmiercią osobnika lub jego wyeliminowaniem z "normalnego" życia. Pozdrawiam Załogantów

Śr, 30 paź 2019 12:14 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

Jeśli reformizm zawiedzie, zawsze jest jeszcze insurekcjonizm.

Śr, 30 paź 2019 11:12 | ocena: + 6

ABe11 | Załogant

Doczekałam się szerszej dyskusji o uboju zwierząt, o zmianach klimatycznych, wycince lasów tropikalnych, myślistwie jako hobby i sporcie...
Czuję ulgę i wielką satysfakcję, chociaz smakuje ona cierpko, bo jest już trochę za późno...
Przez ostatnie ćwierć wieku ludzie o moich przekonaniach i myśleniu o ochronie przyrody byli traktowani jak wariaci, bujający w obłokach, nieżyciowi, zdziecinniali i generalnie niezbyt rozgarnięci... Pozdrawiam wszystkich, którzy studiowali ochronę środowiska w latach 90-tych, wybierając pionierski wtedy kierunek studiów z potrzeby własnych przekonań. Wszystkich, którzy nie mieli szans podjąć pracy w zawodzie wyuczonym, by swoja wiedzą i wrażliwością zmieniać ten świat na lepsze... Wszystkich, którzy mając dyplom magistra ochrony środowiska byli traktowani jak wybrakowane kuriozum na rynku pracy. Wszystkich, którzy nawet w rodzinach byli osamotnieni ze swoim światopoglądem.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 30 paź 2019 22:05 | ocena: + 2

Vrill | Załogant

@ABe11, o jak szanuję!!!

Śr, 30 paź 2019 11:09 | ocena: + 3

Margareta | Załogant

Ważną kwestię poruszyliście kochani. Sposób pozyskiwania mięsa, czyli znęcanie się nad ofiarą czy też szybka śmierć, stanowi różnicę. Ja bym jeszcze zwróciła uwagę na marnowanie ogólnie jedzenia nie mówiąc już o mięsie. Obrzarstwo, to moim zdaniem choroba jak każda inna, tych ludzi trzeba leczyć i odizolować od źródła jedzenia. Niestety coraz więcej ludzi ma z tym problemy, a to głównie przez wszechobecny fast food, wiedzieliście co się dzieje we wtorki pod barami z popularnej sieciówki w kurczakami? Ludzi karmi się reklamami, później wzmacniaczami smaku, żeby wszystkim smakowało, żeby klient wrócił i przyniósł pieniądze, bo tylko to się liczy. Świetna rozrywka. Dzięki wam udało mi się ograniczyć mięso do tego stopnia, że jest spożywane w moim domu tylko w niedzielę, w tygodniu to są śladowe ilości. Może kiedyś zupełnie z niego rezygnujemy.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Śr, 30 paź 2019 15:20 | ocena: + 3

Gorki73 | Załogant

Witaj Margareto z tym ograniczeniem mięsa to super sprawa...ja też to rozważam i już ograniczyłem troszeczkę nie jem codziennie mięsa (może 2-3 razy w tygodniu) i jak na polskie warunki to jem go mało...ale wciąż za dużo :(…. pozdrawiam Cię i całą Twoją rodzinę

Pon, 18 lis 2019 13:48 | brak oceny

fenikste | Załogant

@Margareta, Jak pisałem wcześniej nieraz pieniądz , interesowność , władza i niszczenie natury i już teraz nawet samego zdrowia ludziom to czynniki zewnętrzne z poza planety , ubolewam że wiele osób uwikłanych jest w te wszystkie gry.

Dawniej ludzie jedli więcej warzyw owoców i ogólnie żyli zdrowiej i nie mordowali na taką skalę zwierząt.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

28 września: // W tym tygodniu w Bazie FN wywiad do działalności fundacji ... dla jakiej redakcji  - powiemy wkrótce.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Nie, 26 wrz 2021 08:32 | Witam FN, Wiem, że macie takich obserwacji dużo, ale sam chyba widziałem UFO. Było to 24 września 2021 w Katowicach, godzina 23.16. Wracałem od mojej dziewczyny, kiedy nagle na niebie zauważyłem jasny punkt. Pomyślałem, że to gwiazda, gdyż punkt stał nieruchomo. Nawet nie wyciągnąłem aparatu, bo wiadomo gwiazda. Ale dosłownie po chwili ten punkt ruszył w kierunku północnym i dosłownie z prędkością niewyobrażalną dla mnie odleciał. Zatkało mnie wtedy. Próbowałem szybko wyjąć z plecaka komórkę ...

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 10 sierpnia 2021 | Historia występu tzw. „badaczy UFO” w nieistniejącym od wielu lat programie „Rozmowy w Toku” pokazuje wiele aspektów czegoś, z czym spotykam się od wielu lat, co mnie zaskoczyło i wprawiło w bezgraniczne zdumienie. Z upływem lat przekonuję się, że jest to niestety typowo rodzima przypadłość oparta na wszystkich ciemnych demonach polskiej duszy: zawiści, zazdrości, kompleksach...

czytaj dalej

FILM FN

POWRÓT DO EMILCINA - FN 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.