Dziś jest:
Wtorek, 27 września 2022

'Nie bój się. Nie masz powodu, żeby się bać. Nie zamierzamy was skrzywdzić. Chcemy przeprowadzić tylko kilka testów. Kiedy je skończymy, odprowadzimy cię z Barneyem do waszego samochodu. Wkrótce będziecie z powrotem w drodze do domu.'
Słowa, który powiedziała jedna z obcych istot podczas CE III z UFO Betty i Barneya Hillów 19 września 1961 roku

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY ZNACIE HIPNOTYZERA, KTÓRY MOŻE TAK ZAHIPNOTYZOWAĆ LUDZI, ŻE BĘDĄ CHODZILI ‘JAK ROBOTY’?
Pon, 4 maj 2020 06:53 komentarze: 3 czytany: 5001x

[...] Witam Fundację, Mam pytanie dotyczące hipnozy. Kiedyś dawno temu widziałem na scenie hipnotyzera, który zahipnotyzował taką jedną babkę z widowni, a ona dosłownie wykonywała jego polecenia na przykład podnosiła ręce w górę, kiedy on do niej mówił, aby podniosła. Miała wtedy zamknięte oczy i byłem trochę zdziwiony, bo ten hipnotyzer mi wyjaśnił potem jak do niego podszedłem, że po pierwsze w hipnozę wprawić można tylko niektórych ludzi, a poza tym lepiej, jak mają zamknięte oczy, bo jak mają otwarte, to się mogą wybudzić. Trochę mnie to rozczarowało, bo inaczej sobie wyobrażałem hipnozę. Czy znacie przypadki takich hipnotyzerów, którzy mogą zahipnotyzować ludzi, aby chodzili jak roboty na przykład przez kilka lat? Sory za moje pytanie, ale bardzo mnie rozczarował wtedy ten hipnotyzer, choć ta kobieta na scenie faktycznie podnosiła do góry ręce na jego polecenie.
Pozdrawiam[dane do wiad. FN]


Odpowiedź jest bardzo prosta: nie ma ani jednego przypadku w historii kryminalistyki, aby ktokolwiek użył kogokolwiek do jakiegoś przestępstwa i użył do tego hipnozy. Po prostu nie ma, gdyż tego typu bajki o „mocarzach-supermenach-hipnotyzerach” są bredniami z amerykańskich komedii czy filmów science-fiction... Trzeba być naprawdę dziecięco naiwnym, żeby kupić tak idiotyczne bajki jak ta, która została przedstawiona w znakomitej komedii „Naga Broń”. Naciskasz guzik, a tu – bach! – zahipnotyzowana osoba chodzi jak ten robot.Hipnoza jak najbardziej jest faktem i rzeczywiście podobno można kogoś za jej pomocą tak ustawić, że jak sięgnie po papierosa, to natychmiast będzie rzucał palenie. Nie ma jednak możliwości, aby komuś hipnotycznie „wdrukować jakieś polecenia na przykład zamordowania kogoś” albo przez długie miesiące czy lata „odgrywania teatru”. Historia świata (nie tylko kryminalistyki) nie zna ani jednego takiego przypadku, ani jednego! ;)

 Ten zakłamany, zidiociały mit o hipnozie wykorzystany został przez nikczemnych, paskudnych krętaczy do „opluskwienia” osoby Jana Wolskiego (który miał być zahinotyzowany jak w filmie „Naga Broń”) przez demona zła i „mistrza hipnozy wszechczasów”, czyli Ś.P. Witolda Wawrzonka miał uderzyć w nas… dopiero skontaktowanie się z rodzina p. Witolda (jego synem i żoną) pozwoliło nam zrozumieć, jak to draństwo z hipnozą było klecone.
Warto przypomnieć postać Witolda Wawrzonka, spojrzeć na twarz tego człowieka, a także przez chwilę jego posłuchać. Już to pozwala wyleczyć się z bredni o  hipnotyzerze "mistrzu wszechczasów"...

 


Po tym, jak w sposób nikczemny została zszargana jego pamięć i – to już prawdziwe Himalaje skretynienia – na siłę zrobiono z niego hipnotyzera, aby tylko opluskwić znienawidzony Emilcini, a w ten sposób, aby uderzyło to w nas… ;) Zawiść, zazdrość, małość – te trzy słowa są kluczem do zrozumienia, jak powstała hipoteza o „mistrzu hipnozy z warsztatu w Lublinie, gdzie reperowano zepsute telewizory”.
Poniżej rozmowa z żoną Ś.P. Witolda Wawrzonka.I rozmowa z jego synem Adamem.


W sprawie Emilcina i tej sprawy mamy pewien pomysł (zaprezentował go nam pewien czytelnik śledzący losy Emilcina) i wrócimy do niego wtedy, jak tylko będzie można bezpiecznie go zrealizować i minie największe zagrożenie związane z pandemią koronawirusa.[…] Dzień dobry, mam pytanie dotyczące artykułu o samospaleniach. Zainteresowała mnie historia małego chłopca, który uległ samospaleniu. Czy Państwo jako Fundacja lub wcześniej, w latach 90-tych, jako indywidualni badacze mieli kontakt bezpośredni z tą rodziną? Jestem ciekawa okoliczności i tła tej historii. Czy mogło tam dziać się coś co spowodowało kumulację złej energii? Czy w historii rodziny były wzmianki o pożarach? Czy samospalenie chłopca mogło być jakąś karmą z poprzednich wcieleń - stąd pytanie o pożary?
[…]

 


Witamy,
Tak, mieliśmy kontakt z tą rodziną, a także byliśmy u nich w domu. Ale nie przypominamy sobie nic z tego, o co Pani pyta. Było to w 1998 roku.
Pozdrawiamy
FN

 

From: […]
Sent: Sunday, May 3, 2020 8:46 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Czy obcy umierają? - pytanie do FN

Droga Fundacjo,

w jednym z wywiadów dotyczących UFO Kapitan załogi mówił, o życiu po śmierci, ale wątek nie został rozwinięty stąd moje pytania:  czy Obcy umierają jak my? Czy to wygląda jak u nas, opuszczenie ciała fizycznego? [ oczywiście jeśli wszyscy Obcy mają ciała fizyczne ] Czy zjawisko śmierci istnieje też na wysoko rozwiniętych planetach? Co mówią o życiu po śmierci? O Bogu? Czy po śmierci wszyscy trafiamy do jednego "miejsca", czy są różne "miejsca" dla przedstawicieli różnych planet/gatunków/poziomów rozwoju itp. Napiszcie proszę co wiecie na ten temat.

Pozdrawiam serdecznie. Wspaniałą pracę robicie.

A.


Witamy,
Prosimy wybaczyć, że odpowiedź będzie krótka, ale… sam Pan rozumie. Czy umierają fizycznie? Oczywiście (choć jest jeden wyjątek, o którym za chwilę). Mają taką samą duszę jak my, idą w to samo miejsce jak my po śmierci. Ich też dotyczy reinkarnacja, choć żyją z punktu widzenia ludzi bardzo, bardzo długo (zależy od ras zamieszkujących dany świat-planetę, ale ci najkrócej żyjący i nam znani żyją minimum 800-1000 lat, czyli mniej więcej tyle, ile ludzie opisywani w Biblii przed Potopem). Śmierć dla nich nie jest straszna i nie jest związana z bólem i lękiem jak na Ziemi, lecz jest traktowana jako „przejście do kolejnego etapu życia”. Bóg? Wszyscy mówią o potężnej Kreacji, która stworzyła życie i była od zawsze, co mniej więcej odpowiada naszemu wyobrażeniu Boga, więc nie ma z tym najmniejszego problemu.
I teraz ten wyjątek: istoty zamieszkujące najbardziej rozwinięte duchowo „złote planety” (z dziewiątek, najwyższej grupy zamieszkałych planet) są w stanie za pomocą umysłów całkowicie powstrzymać starzenie. Cały czas wyglądają (istoty ludzkie, a są takie!) na ok. 20-23 lata. Wspominaliśmy o tym bez wymieniania tego szczegółu w LIVESTREAM „PLANETA BUDDÓW”. 

From: […]
Sent: Saturday, May 2, 2020 7:10 PM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Pytanie do fundacji

Witajcie załogo!

Teraz jak wiadomo jest jeden temat ciągle na tapecie tylko zaraza, strach, bankructwa i same czarne wizje. Od kilku miesięcy nic nie pojawia się w sprawie projektu KONTAKT. Czy coś może wydarzyło się nowego może jakieś nowe ustalenia ?? Tak szczerze chciałbym w końcu przeczytać coś pozytywnego coś co będzie jakąś siłą napędową. Człowiek traci prace zostaje z dnia na dzień z niczym wkoło tylko same negatywne rzeczy. Pan Bernatowicz widzę, że prowadzi wydanie informacyjne w telewizji gdzieś mam taką obawę, żę nautilus będzie jakoś ( proszę źle nie zrozumieć ) nie zaniedbany ale będzie mniej czasu na projekty i sprawy które do tej pory prowadzone. Może jakieś medium ma kontakt z istotami z tego projektu były takie plany by nawiązać z nimi jakąś komunikację. Dajcie proszę znać czy coś w tej sprawie jest nowego, dajcie czytelnikom troche czegoś pozytywnego. Trzymajcie się wszyscy w zdrowiu i nie przestawajcie dążyć do prawdy.
Pozdrawiam
[…]

Od wielu miesięcy nie mieliśmy najmniejszego nawet sygnału w sprawie projektu KONTAKT. Jest całkowita cisza, co także jest oczywiście niezwykle intrygujące. Niech to jednak będzie dowodem dla wszystkich zainteresowanych, że ta historia jest w 100 procentach prawdziwa i jeśli nic się nowego nie pojawia, to nikt z nas na siłę nie tworzy nowych rzeczy… tu jest czysta prawda. I tylko prawda!
To nie znaczy, że nie mamy dużo pracy w związku z tym projektem. Teraz będziemy starali się przetłumaczyć na angielski wykład na temat wszystkich etapów nieprawdopodobnej, wręcz zapierającej dech w piersiach historii z Projektu Kontakt i prześlemy ten materiał do osób, które uczestniczyły osobiście w słynnym Incydencie Rendlesham. Oni muszą się dowiedzieć, że coś tak niezwykłego, co ma absolutnie jakiś związek z tym ich spotkanie z UFO, miało miejsce w Polsce.


 


From: […]
Sent: Saturday, May 2, 2020 5:40 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Pytanie :)

Witam szanowną Fundację,

Kiedyś w artykule pisaliście że nastąpią takie czasy że ludzie którzy całe życie gonią za pieniędzmi i trzymają je w bankach w postaci cyferek... utracą je, bo coś się wydarzy i nie będzie można już dojść do tego ile każdy miał tych pieniędzy na koncie...
Czy myślicie, że może to nadejść niedługo ? np. w tym roku, czy może to być związane z obecną sytuacją ?
--
Pozdrawiam,
[…]

 


Dziękujemy za wiadomość i pytanie. Koronawirus jest stosunkowo mało groźny dla życia osób, które zostały zainfekowane (zabija zaledwie 2-3 procent głównie starszych), ale naszym zdaniem z koronawirusem idzie energia duchowa związana z energią Gai (ducha Ziemi), której celem jest oczyszczenie Ziemi z tego, co my nazywamy „filozofią mordowania planety, zasobów naturalnych, roślin i zwierząt”, aby tylko dobrze się bawić i utrzymać wzrost gospodarczy wyższy, niż w krajach wokół, bo tego wymagają agresywne nacjonalizmy… Ta taktyka jest mordercza dla Ziemi i właśnie rozpoczął się proces jej ograniczania. O tym, że ludzie „utracą cyferki w bankach” mówimy nie tylko ludzie tacy jak my, ale także naukowcy. Prosimy przeczytać fragment wywiadu z prof. Marcinem Królem, który jest na końcu najnowszego wpisu w Dzienniku Pokładowym.

https://www.nautilus.org.pl/dziennik,193,3-maja-2020--kilka-porad-dla-tych-ktorzy-nie-chca-odpasc-od-.htmlO najnowszym tekście Kapitana Okrętu Nautilus napisała także niezrównana autorka wielu tekstów w serwisie FN, czyli Beata Dąbek (bardzo się cieszymy, że już jest Pani z nami na pokładzie po krótkiej – spowodowanej wyższymi czynnikami - przerwie!)

From: […]
Sent: Saturday, May 2, 2020 4:19 PM
To: Mostek Kapitański Okrętu Nautilus
Subject: Poprzez piąty wymiar

Dzień dobry. Chciałam podziękować za bardzo ciekawy wpis w Dzienniku Pokładowym i zamieszczenie w nim rozmowy z profesorem Marcinem Królem. To ważne, aby udostępniać w tym właśnie czasie rozmowy z mądrymi ludźmi, którzy doskonale wiedzą,co mówią. Wracając do Pana wpisu w Dzienniku, to tak jak Pan zauważył, to ci badacze faktycznie mają rodzaj obsesji na Pana punkcie, bo jak Panu napisałam jakiś czas temu o tej książce Krzysztofa Drozda "Emilcin 1978 w poszukiwaniu prawdy", to zadałam sobie trud i wysłuchałam wtedy wykładu tego pana. Tam była mowa między innymi o tym, że zarówno on jak i B.Rdułtowski po wydaniu swojej książki byli zdziwieni brakiem reakcji ze strony Fundacji Nautilus, a oni chcieliby, aby Pan podjął z nimi dyskusję, a tu kompletna cisza :) Faktycznie ci ludzie mają zapewne z zazdrości i innych tego typu emocji obsesję na punkcie […], gdzie lata mijają, a Pan się cały czas z zaangażowaniem tymi sprawami zajmuje.
A tego typu pasje tak jak Pan zauważył zaczynają się od najmłodszych lat, dlatego chciałam już kiedyś wspomnieć, a teraz mi się to ponownie przypomniało o dwóch krótkich filmach nakręconych na podstawie opowiadań science fiction. Może w tym czasie zarazy wspomnieć sympatykom Fundacji o takich małych polskich perełkach filmowych z dawnych lat dla zrelaksowania? Mam tutaj na myśli film z 1964 roku "Gdzie jesteś Luizo" o lądowaniu statku UFO, porwaniu, przekazie, a wszystko zaczyna się od spotkania przez głównego bohatera (Władysław Kowalski) tajemniczej kobiety siedzącej na fotelu na środku autostrady. Film został nakręcony na podstawie opowiadania z tomu "Bardzo dziwny świat" pt.:"Fotel na autostradzie" Czesława Chruszczewskiego. Dla ludzi interesujących się tą tematyką może być ciekawa informacja, że był to autor,który napisał wiele opowiadań na tematy SF, przedstawień radiowych i telewizyjnych. Zdobył wiele nagród za swoją twórczość, propagowanie tematyki SF i twórczości fantastycznonaukowej. Był też wiceprezydentem Komitetu Europejskiego SF. Zmarł w 1982 roku. Napisał między innymi opowiadania oprócz wspomnianego "Bardzo dziwnego świata", "Rok 10000","Potrójny czas galaktyki","Miasto nie z tej planety", oraz powieści "Fenomen Kosmosu","Gdy niebo spadło na ziemię" i "Powtórne stworzenie świata". Opracował też antologie np.:"Ludzie i gwiazdy" czy też "Gwiazdy Galaktyki".
Drugi film to również krótka nowela z roku 1973 "Poprzez piąty wymiar" na podstawie noweli Konrada Fiałkowskiego. Tutaj ciekawa jest postać samego autora tej noweli, na podstawie której nakręcono ten krótki film, ponieważ jest nim żyjący nadal naukowiec, profesor zwyczajny specjalizujący się w informatyce i cybernetyce. Pracował w zespole tworzącym oprogramowanie pierwszego polskiego komputera XYZ. Był operatorem-programistą pierwszej polskiej maszyny cyfrowej. Jest specjalistą od spraw komputerowych organizacji UNESCO, napisał ponad 80 prac naukowych z zakresu informatyki, a jego głównym kierunkiem badań jest modelowanie ewolucyjne, gdzie prowadzone są prace nad hipotezą dotyczącą powstania mózgu ludzkiego jako efektu ubocznego stresu cieplnego. Jest twórcą koncepcji maszyny cyfrowej ANOPS do zastosowań biomedycznych. Pracował na wielu uniwersytetach na świecie, jest członkiem-seniorem Institute of Electrical and Electronics Engineers.
Profesor Konrad Fiałkowski jest też pisarzem fantastyki naukowej. Tutaj ciekawe jest to, że przedstawione koncepcje podróży w czasie w noweli "Poprzez piąty wymiar" są całkiem realne z naukowego punktu widzenia. Warto na to zwrócić uwagę, że nie są to jakieś wymysły, ale koncepcje naukowe znajdujące potwierdzenie we współczesnych badaniach naukowych. Postać profesora zagrał w tej noweli jak zawsze wspaniały Gustaw Holoubek.
Pomyślałam zatem, że może jeżeli Pan zechce, można polecić czytelnikom Nautilusa do obejrzenia te dwie krótkie etiudy filmowe sprzed lat dla zrelaksowania. Obecnie niestety się takich rzeczy nie filmuje, a szkoda. Oczywiście to tylko taka moja propozycja, więc nic się nie stanie, jak Pan tego nie zamieści :) Dziękuję jeszcze raz za ciekawy wpis w Dzienniku Pokładowym (dzięki tej nieustającej pasji zauważono Pana w tym ciemnym pokoju:)) i pozdrawiam serdecznie BD

Link do filmu "Gdzie jesteś Luizo":


Link do filmu "Poprzez piąty wymiar":
From: […]
Sent: Saturday, May 2, 2020 11:14 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: David Icke i teorie dotyczące Pandemi Koronawirusa

Witam Fundacje.
Postaram sie napisać najkrócej jak sie da.
Oczywiście znane jest mi stanowisko Fundacji Nautilus dotyczące obecnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19. I do czasu kiedy nie trafiłem na bardzo ciekawy wywiad z Davidem Ickiem - brytyjskim pisarzem i osobą która od 30 lat głosi teorie spiskowe dotyczące "Grupy trzymającej władze nad światem", miałem takie samo zdanie o tym wszystkim jak Wy. W wywiadzie do którego link przesyłam poniżej David w sposób bardzo spokojny i przekonywujący tłumaczy z czym mamy do czynienia. Co najważniejsze tłumaczy również jak wygląda cała struktura tego spisku i jak to jest możliwe ze tak niewielu potrafi wprowadzić tak wielkie i diametralne zmiany przy asyście nic nie świadomych wszystkich innych, którzy również, nieświadomie pomagają te zmiany wprowadzić. Szanowna Fundacjo, wiem ze macie niedobór czasu ale wywiad ten tak mnie zaintrygował, a argumenty w nim przytoczone są tak spójne, ze postanowiłem go do was wysłać. Trwa ponad 2 godziny ale sam obejrzałem go dwa razy żeby lepiej zrozumieć co chce nam przekazać David Icke. Sam wywiad został usunięty z Portalu YouTUBE oraz Facebooka, pod pretekstem tego ze teorie łączące Pandemie i technologie 5g wpływają na postawę ludzi - są przypadki gdzie ludzie zniszczyli anteny do sieci 5g) Na portalu https://londonreal.tv/   jutro kolejna odsłona (już część III) wywiadu z Davidem ICKE. Uważam ze pozycja obowiązkowa dla wszystkich a Wy powinniście chociaż raz przesłuchać tego wywiadu i skonfrontować swoją wiedzę z tezami prezentowanymi przez Davida.

Poniżej link do strony gdzie wywiad przetłumaczony jest na język polski. Pierwszy film pod tekstem
https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/slynny-wywiad-z-davidem-icke-usuwany-z-sieci-co-takiego-powiedzial

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
[…]


Dziękujemy za wiadomość. Pana e-mail jest pewnie trzydziestym e-mailem z linkami do tego „materiału Icke”, który rzekomo jest tak usuwany, a chyba z pół Polski go już czytało sądząc po ilości e-maili do nas. ;) Ale to na marginesie.
No cóż… jak by to Panu powiedzieć… Pan Icke wiele lat temu zdemaskował „Smoleńsk” jako oczywistą robotę „wiadomo kogo”. Mówił o tym spokojnie, bez emocji, w sposób bardzo przekonujący i „merytoryczny” wręcz zmiażdżył oficjalną wersję mówiącą o tym, że katastrofa w Smoleńsku była efektem łamania wszelkich procedur i powtórką wypadku pod Mirosławcem, bo przecież „polski pilot wyląduje nawet na drzwiach od stodoły”. Ilość bredni, kłamstw i naprawdę wyjątkowo nikczemnych wariackich bełkotów podawana przez pana Icke`a pokazała, że nawet największe bzdury można podawać „w sposób bardzo spokojny i przekonywujący tłumaczyć z czym mamy do czynienia”. Jeden z naszych kolegów z FN był także członkiem Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych. Kiedyś zamieściliśmy link do materiału „Icke dosłownie miażdży oficjalną bajeczkę o Smoleńsku” i nasz kolega zagroził, że jeśli jeszcze raz zamieścimy jakikolwiek materiał z tym nawiedzonym, ciężkim id….ą, to on nie chce mieć z nami nic wspólnego. Pomni jego słów i ostrzeżenia najnowsze zdemaskowanie pandemii jako „wielkiego światowego teatru” (bo nie ma żadnego koronawirusa… nie ma!) umieszczamy w katalogu „ciężkie odloty spiskowych wariatów”. Proszę nas zwolnić z wątpliwej przyjemności recenzowania kolejnych wystąpień człowieka, którego teoriami zachwyca się – lekko licząc – tak z 90 procent polskich użytkowników internetu, a którego my uznajemy za… nawet nie kończąc tego zdania Pan dobrze wie, jakie słowa powinny się tam znaleźć. ;)


I jeszcze coś, co dostaliśmy na pocztę w ostatnich godzinach:


Kilkadziesiąt godzin temu Centrum Przeciwdziałania Nienawiści Cyfrowej (CCDH) opublikowało list otwarty wzywający firmy technologiczne do zakazania działalności w sieci pana Davida Icke'a. W liście napisano, że Amazon, Facebook, Twitter i YouTube wzmocniły „dezinformację Icke'a o Covid-19 dla milionów ludzi”. CCDH twierdzi, że filmy Icke'a przedstawiającego „nieprawdziwe i spiskowe twierdzenia o Covid-19” były oglądane w Internecie ponad 30 milionów razy.

Jako przykłady przytoczyli:

wywiad na YouTube, w którym Icke fałszywie twierdził, że za koronawirusem stoi grupa żydowskapost na Instagramie, w którym fałszywie twierdził, że sieci komórkowe 5G uniemożliwiają ludziom wchłanianie tlenufilm na YouTube, w którym fałszywie twierdził, że nie można złapać wirusa z uścisku dłonipost na Twitterze, w którym fałszywie twierdził, że Niemcy zamierzają „zalegalizować gwałt” dla muzułmanów

List został opublikowany po tym, gdy Facebook nagle usunął stronę pana Icke'a. W kwietniu YouTube usunął też wywiad z nim, w którym stwierdził, że „istnieje związek między 5G a tym kryzysem zdrowotnym”. Facebook uznał również, że teorie spiskowe wielokrotnie promowane przez Icke'a mieszczą się w przedziale "szkodliwych dezinformacji". Tym razem jednak platforma społecznościowa nie usunęła tylko treści, które uważa za niewłaściwe, ale poszła o krok dalej, usuwając całą jego stronę.

więcej:

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/david-icke-zostal-usuniety-z-facebooka-i-youtube-za-rozprzestrzenianie-niebezpiecznych

 I ostatnie pytanie pośrednio związane z ostatnim e-mailem.

From: […]
Sent:  May 1, 2020 13:14 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Koronawirus i ośrodki Pomocy Społecznej – mój pomysł!

Witam,
Mam pytanie w sprawie teorii, że „koronawirusa nie ma”. Czy nie sądzicie, że wszyscy głoszący ten idiotyzm powinni zgłosić się jako wolontariusze do pomocy w Domach Opieki Społecznej, które są w tak potwornej sytuacji przez koronawirusa? Akurat mam żonę pracującą w takim miejscu i dosłownie tam jest piekło, bo wiele osób z personelu się zakaziło tym świństwem nie mówiąc o mieszkańcach tego domu, czyli ludziach starszych. Tymczasem zwolennicy tego kretyńskiego kłamstwa mogliby pomagać w takim domu bez maseczek czy jakiś ochronnych kombinezonów, bo przecież nie zarażą się czymś, czego nie ma, nie? ;)
Może jakby 3, 4 tych spiskowych półgłówków zmarło na skutek zakażenia, to by reszta otrzeźwiała, bo inaczej będzie jak ze Smoleńskiem i kłamstwo zacznie być uznawane za alternatywną prawdę. A ta choroba naprawdę potrafi wystraszyć! Wiem od żony, która ją przeszła, a raczej przechodzi, choć najgorsze ma już za sobą. Już sama gorączka 40 stopni jest czymś, z czym wiele osób ma do czynienia pierwszy raz w życiu. Potem trudności z oddychaniem - tego typu objaw sprawia, że ludzie chcą się ratować i dzwonią na pogotowie. Załączam linka do materiału, jak wygląda koronawirus z punktu widzenia osoby, która zachorowała. Ostatnio takie farmazony opowiada też Krzysztof Jackowski w swoich blogach. Kiedyś startował do sejmu z list Samoobrony za czasów Leppera. Dostał łomot i przegrał z kretesem, co powinno go wyleczyć do obwąchiwania się z idiotami, ale wyraźnie niczego się nie nauczył.
Pozdrawiam FN
[dane do wiad. FN]Dziękujemy za link – już kiedyś prezentowaliśmy ten materiał. Pomysł, aby ludzie opowiadający te żenujące kocopały spiskowe głoszone przez przeróżnych naprawdę nawiedzonych ludzi (wielu niestety bardzo przekonywujących dla zwłaszcza młodych, podatnych na „pornografię dla duszy”, czyli agresywne teorie spiskowe) o tym, że miliardy ludzi na Ziemi uczestniczy w wielkim „teatrze NWO, BŚ, Tesli, UE, WHO, UFO, MFW itp.”
Faktycznie w sprawie koronawirusa sprawa jest prosta. Chcesz „zachwycić Davide`a Icke`a? Chcesz być bohaterem milionów miłośników teorii spiskowych?”. Tym razem jest to bardzo proste. W całej Polsce są poszukiwani wolontariusze do pomocy w Domach Opieki Społecznej, które są na krawędzi po tym, jak dostał się tam koronawirus. Każdy miłośnik „Icke`a, który zmiażdżył oficjalne bajeczki!” powinien zgłosić się jako wolontariusz, dostać się domu i wejść do pokoju, gdzie są seniorzy, u których jest potwierdzony koronawirus. Już w pokoju powinni… zdjąć maseczki i wszystkie zabezpieczenia, a potem śmiejąc się z tego, jak setki tysięcy symulantów udają coś, czego nie ma – zrobić sobie z nimi na przykład zdjęcie typu „selfie”… ;)Ale oni jakoś-takoś nie bardzo się do tego palą… bo to, bo śmo. Ale dla chcącego nic trudnego! 

¯_(ツ)_/¯
Szanowna FN,
Kiedy usprawnicie komentarze, o czym wam pisałem? Jestem gotowy wam pomóc
Pzdr.
[…]


Dziękujemy za ofertę pomocy. Mamy całą listę błędów, które dotyczą działania systemu strony. Planujemy kompleksową modernizację skryptu. Tam także dołączymy Pana uwagi.
 


Komentarze (3)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 10 maj 2020 19:37 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

Co do hipnozy i ewentualnych zagrożeń przy jej pomocy, polecam znakomitą komedię Woody Allena "Klątwa skorpiona".
Co do Pana David Icke’s to mam mieszane uczucia.
Moja ocena tej osoby była i jest negatywna, ale...
Precedens z likwidowaniem stron jest niebezpieczny, chociażby ze względów badawczo/socjologicznych. Daje obraz społeczeństwa - miłośników - demagogii, teorii spiskowych i takich tam ukrytych w nas "dewiacji".
Można chyba obligatoryjnie zamieszczać wyjaśnienia/objaśnienia, przestrzegania...

Nie, 3 maj 2020 18:41 | ocena: + 1

Senlandia | Załogant

W sprawie projektu Kontakt:
Pisałem w komentarzu do wiadomości i nagrania z channelingu Zespołu Pani Hanuty https://www.nautilus.org.pl/kajuta,widget.html?widget=3&expandId=446 (nie wiem czy uda się otworzyć, ale potem było jeszcze kilka wpisów w tym temacie), że moim zdaniem ich akcja kończy pewien etap sprawy zaczętej jeszcze w lesie Rendelsham.
Wobec braku(?) dalszych znaków w tej sprawie od ponad roku - podtrzymuję tą opinię.
Po przeczytaniu powyższego tekstu naszła mnie jednak myśl, że może właśnie temat koronawirusa jest dalszym ciągiem tej sprawy - pewnymi działaniami grupa ludzi pokazała, że są ludzie gotowi przejść na wyższy poziom i to się zaczęło..
Oczyszczanie, zmiana świadomości, postawy wobec planety, natury, innych, itd..

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Barney i Betty Hill byli amerykańską parą, która twierdziła, że ​​zostali uprowadzeni przez istoty pozaziemskie w wiejskiej części stanu New Hampshire Stało się top 19 września 1961 roku. Do dziś ich historia jest uważana za jedną z najbardziej wiarygodnych w historii.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.