Dziś jest:
Niedziela, 2 października 2022

Zanim umrę, chcę walczyć o życie. Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę.
/Coelho Paulo/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

DLACZEGO TAK CZĘSTO OBIEKTY UFO MAJĄ KSZTAŁT DYSKÓW?
Nie, 5 lip 2020 07:15 komentarze: 8 czytany: 4735x

Czy zastanawialiście się Państwo, dlaczego obce obiekty mają kształty dyskoidalne? Odpowiedź jest prosta dla fizyka teoretycznego. Zapraszam do zapoznania się z publikacją Waltera Dröscher1a i Jochema Hausera, z Institut für Grenzgebiete der Wissenschaft, Innsbruck, Austria oraz Faculty Karl-Scharfenberg, University of Applied Sciences, Salzgitter, Germany, oraz z teorią Heima. W tym kontekście, jeśli macie znajomych fizyków zastanówcie się, do czego tym platformom potrzebna jest woda. Jeśli nie będziecie mogli znaleźć odpowiedzi, chętnie służę pomocą. ps. nazwa "UFO" nie jest używana przez służby. Używamy nazwy "ople" od Obce Platformy Latające.

Obiekty UFO mają różne kształty, ale rzeczywiście najczęściej są to dyski zwane także przez ludzi spodkami. Poniżej kilka przykładów tablic z najczęściej występującymi kształtami Niezidentyfikowanych Obiektów Latających.


Oczywiste, że kształt dysku wynika z technologii napędu tych pojazdów. Bardzo ciekawe informacje w tej sprawie podaje od lat Bob Lazar. Polecamy zwłaszcza ostatni dokument o tym człowieku, który jest do obejrzenia w serwisie Netflix. W nim Bob Lazar wyjaśnia, jak generowane jest pole antygrawitacyjne przez obiekty w kształcie dysków.


Co z Prometeuszem ze Strefy 51? Pisaliście, że nikt nie powstrzyma Prometeusza od pokazanie ludziom prawdy. Zatem dlaczego wciąż mamy tylko legendy o Strefie 51?
[…]

 Sprawa Strefy 51 nie jest oczywista. Byliśmy wiele razy w pobliżu tej amerykańskiej bazy, rozmawialiśmy ze świadkami, ale cały czas teza o przetrzymywaniu obcych z UFO przez amerykańskich wojskowych wydaje się bajeczką rodem z filmów z Holywood. Możliwości tych istot są zbyt potężne, aby nie dały sobie rady z tak prostym zadaniem jak wydostanie się z jakiegoś hangaru US Army.

 


 

From: […]
Sent: Sunday, December 16, 2018 1:40 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ufo

FN! Powinniście się zainteresować fenomenem Ufo od strony że to nie jest pozaziemska manifestacja lecz to jest wymysł ziemski. Są w tej chwili dostępne tak skomplikowane technologie (lecz ukryte przed ludźmi) w posiadaniu ich - tych technologii - są takie państwa jak Niemcy, Japonia, Usa, Izrael i Rosja. To co widzimy to są ziemskie wynalazki i to sprzed lat - mniej więcej 80-90.  Bum technologiczny - dopracowywanie tych technologii - rozpoczął się w latach 2000-2015 i w tej chwili jest to cały czas rozwijane do przodu.
Te państwa ściśle współpracują ze sobą w ukryciu. Ludzie którzy to wymyślili są to tak tęgie umysły że w skali mądrości od 1 do 10  maja gdzieś po 7-9. Zwykły człowiek w tej skali to 1-3 by utrzymać się przy życiu. Dziesiątki nie ma na szczęście żaden człowiek.
Takie jest moje zdanie lecz ja nie jestem tęgim umysłem i dopuszczam możliwość pomyłki w swoim rozumowaniu.
Pozdr.


Nie zgadzamy się z tezą, że UFO to ziemska technologia. Materiał zebrany przez FN w ciągu 30 lat absolutnie tego nie potwierdza. To pozaziemskie pojazdy obcych cywilizacji. Wojsko USA czy Chin i ich pojazdy latające… w ogóle nie ma o czym gadać.
From: […]
Sent: Saturday, September 8, 2018 2:15 PM
To: nautilus@nautilus. org. pl <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: świadkowie

Witam,

Przed laty na spotkaniu (konferencji) MUFON-u zadaliście pytanie dlaczego świadkowie „wzięci” na pokład UFO płaczą opowiadając o swoich przeżyciach. Ciekawi mnie jaką dostaliście odpowiedź.

Pozdrawiam,
[…]W 2014 na kongresie MUFON uczestniczyliśmy w spotkaniu, gdzie był poruszony ten temat. I my i nasi koledzy z MUFON mieliśmy to samo zdanie – łzy ludzi na wspomnienie spotkania z obcymi z UFO to nie efekt „bólu i cierpienia”, ale przebywania z istotami o bardzo wysokim stopniu rozwoju duchowego. Mówiąc krótko: wspomnienie wyższych duchowych wibracji, jakimi charakteryzują się te istoty wywołuje tak dziwny efekt jak wzruszenie i często mimowolny płacz.[...]Dzień dobry,
Piszę do Państwa, ponieważ zauważyłam, że ostatnio pojawia się w internecie wiele wymyślonych informacji na ich temat. Tematyką kosmitów interesuję się praktycznie od dziecka. Najbardziej fascynuje mnie ich mentalność  i kultura. Swoją wiedzę opieram wyłącznie na podstawie prawdziwych relacji porwanych osób np. Travis Walton, Betty i Bradley Hill. W dzisiejszych czasach wiele osób chce zaistnieć, dlatego opowiadają bzdury na ten temat. Nie chcę nikogo obrażać, ale śmieszy mnie gdy słyszę, że kosmici wierzą w Boga i są dla nas jak zbawiciele. To tylko przykład jednej z kompletnie bezsensownych informacji. Czy mogą Państwo zająć się tą sprawą? Laicy uwierzą we wszystko, co powie im ktoś głodny sławy i tak powstaje sporo upiększony obraz istot z innych planet, które też mają wady. Proszę poczytać o okaleczaniu krów, lub o zaginięciu pilota Fredericka Valenticha. Kosmici nie są święci. To tylko ludzie z innych planet. Bardzo proszę o poruszenie tego tematu.
Pozdrawiam
[…]Nie musimy szczególnie „poruszać tego tematu”, gdyż robimy to od 30 lat we wszystkich naszych serwisach. Sprawa tematu „obcy i religie na Ziemi” wydaje się bardziej skomplikowane niż można by to sobie wykoncypować na podstawie ufologicznej klasyki czyli np. relacji o spotkaniu z UFO Travisa Waltona, którego zresztą mieliśmy okazję poznać osobiście w Las Vegas w 2016 roku.

Wystarczy przeczytać książkę Misja Michaela Desmarqueta, która wydaje się być oparta na faktach i prawdziwym spotkaniu z obcymi. Wizja świata ducha i obcych cywilizacji przedstawiona przez obcych podczas spotkania z autorem książki jest zgodna z tym, co potwierdzają materiały zebrane przez Fundację Nautilus. Poniżej bardzo ciekawy fragment książki przeczytany przez jednego z youtuberów, który pokazuje historię pierwszych ludzi na Ziemi. Ale cała książka jest fantastyczna i rzeczywiście zgodna z tym, co nam się udało ustalić przez 30 lat.
From: […]
Sent: Friday, June 26, 2020 6:13 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Związki

Dużo piszecie na temat rozwoju obcych istot, interesuje mnie czy u nich występują związku, małżeństwa, rozwody, pary homoseksualne. Czy moglibyście na to pytanie odpowiedzieć na stronieO związkach homoseksualnych w relacjach o obcych cywilizacjach nic na nie wiadomo. Natomiast rodziny jak najbardziej są częścią tego, co obcy mówią na temat ich światów. Warto jako przykład przedstawić fragment książki Guido Moosbruggera „UFO z Plejad”, który jest relacją Billego Meiera o kontakcie z istotami z planety Erra w konstelacji Plejad.


Komentarze (8)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 21 lip 2020 12:51 | brak oceny

speedy29 | Załogant

Nie ma UFO o kształcie tego z Emilcina.

Wt, 21 lip 2020 12:49 | brak oceny

speedy29 | Załogant

UFO o kształcie kija baseball-owego ?

Wt, 7 lip 2020 23:41 | ocena: + 1

Einstein | Załogant

Według moich analiz,obserwacji: za jakieś od 2 do 5 lat nastąpi wielki przełom, oficjalny kontakt z obcą cywilizacją- chodzi oto, że nie będzie już można dłużej ukrywać faktów, robić z ludzi idiotów itd... Będzie to miało związek z planowanymi lotami na Księżyc, Marsa, oraz naciskami Kongresmenów Stanów Zjednoczonych-oni nie odpuszczą, pozdr.

Wt, 7 lip 2020 01:01 | ocena: + 5

Caoii | Załogant

Chciałem się odnieść do tych fragmentów z książki o Plejadanach których zdjęcia zamieściliście w tym wpisie.

Widzę tam pewne sprzeczności. Nie neguje tego czy jest to prawda, być może jest, ale jednak pewne rzeczy są delikatnie mówiąc dziwne...

A mianowicie: Z jednej strony jest tam ślub dopiero w wieku 70 lat, długie i dokładne testy czy partnerzy do siebie pasują, roczna rozłąka aby sprawdzić czy będą za sobą tęsknić, budowanie bardzo dojrzałej prawdziwej relacji, zjednoczenie parterów. A z drugiej... jeden mężczyzna i cztery żony. Przecież to się praktycznie wyklucza i to z banalnego powodu. Jest powiedzmy nieco podobnie jak z przyjaciółmi, nie można mieć więcej jak 2-3 przyjaciół ponieważ nikt nie ma aż tyle czasu aby poświęcać go dla większej ilości niż 2-3 przyjaciół, a aby przyjaciel był przyjacielem, by relacja była dostatecznie głęboka trzeba spędzać razem dużo czasu, dużo rozmawiać. Jeśli ktoś twierdzi, że ma więcej jak 2-3 przyjaciół, to tak naprawdę nazywa przyjaciółmi dobrych znajomych. A znajomy nawet dobry to nie to samo co przyjaciel. Tak jest w przypadku przyjaźni. A miłość? Tutaj trzeba poświęcać drugiej osobie jeszcze więcej czasu i uwagi aby była to prawdziwa głęboka relacja, aby partnerzy byli sobie naprawdę blisko. A więc jesli jeden mężczyzna ma dzielić swoją uwagę i czas na cztery żony to z żadną z nich nie będzie miał dostatecznie głębokiej relacji chyba, że którąś będzie faworyzował. I to się moim zdaniem trochę wyklucza z tymi superprzygotowaniami do małżeństwa i upewnianiem się czy na pewno partnerzy są dla sobie dostatecznie bliscy.

Druga sprawa. W Ziemskim społeczeństwie jest duży problem tego, że 20% mężczyzn sypia z 80% kobiet (wśród młodego pokolenia 20-30 lat, bo u starszych może być inaczej). Najprzystojniejsi, najbogatsi i najbardziej atrakcyjni mężczyźni mają zatrzęsienie kobiet które są nimi zainteresowane, partnerek seksualnych, podczas gdy rzesza mało atrakcyjnych facetów nie może sobie znaleźć partnerki co rodzi u nich wiele frustracji, powstają zjawiska takie jak ''incel'' i inne problemy.

Naprawdę ogrom facetów w wieku 20-30 lat jest samotnych i ma problem w znalezieniu sobie kogoś między innymi przez to własnie, ze 80% kobiet wzdycha do garstki najatrakcyjniejszych facetów którzy korzystają z tego ile wlezie i nie są zainteresowane mniej atrakcyjnymi facetami.

Więc jak to musi wyglądać w cywilizacji gdzie jeden mężczyzna może mieć 4 żony? A co z pozostałymi mężczyznami? Bo przecież w takim układzie to kobiet nie starczy dla wszystkich, chyba, że u nich jest cztery razy więcej kobiet niż mężczyzn. To wygląda na jakaś patologię bo skoro nawet na Ziemi jest z tym problem, a przecież formalnie żonę można mieć tylko jedną to jak to musi wyglądać w cywilizacji gdzie żony można mieć cztery...

Wszelkie polygamie związkowe i miłosne całe życie wydawały mi się czymś nienaturalnym. Czuję, że zgodnie z prawem kreacji czy stwórcy człowiek może mieć tylko jednego partnera/partnerkę jednocześnie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 10 lip 2020 18:14 | brak oceny

Vrill | Załogant

@Caoii, tak, uważam że jeśli Meier naprawdę miał jakiś przekaz na ten temat to musiał tam wcisnąć swoją własną aberrację - w końcu to tylko "ziemski robak".

Pon, 6 lip 2020 14:46 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Rozwój duchowy obcych - temat rzeka.
Plejadanie mają dość wybiórcze podejście do wolności w związkach. Jeśli naprawdę preferują miłość do partnera w sposób bezgraniczny, to skąd ta nierówność i brak swobody płci. Zazdrość niedopuszczalna ale tylko jednostronna. Coś mi tu nie gra.
U Raelian jednym z elementów rozwoju duchowego jest miłość bezwarunkowa.
Bezwarunkowo kochasz partnera - osobę - myśląc jedynie o jej dobru/szczęściu. Ma ochotę spędzać z kimś innym miłe chwile więc Ty powinieneś być zadowolony/szczęśliwy że jej to sprawia przyjemność.
Taką miłość wzajemną to ja akceptuje i rozumie w zupełności.
Takie podejście nieuchronnie prowadzi do globalnej przemiany, szacunku i zrozumienia wszystkich ludzi. Wszyscy jesteśmy jednością/równością.

Nie, 5 lip 2020 14:25 | ocena: + 2

Gorki73 | Załogant

Witam Załogantów co do przetrzymywania Obcych w strefie 51 powtórzę już coś, co kiedyś napisałem; Również w to nie wierzę i postaram się to udowodnić....myślę, że istoty tak potężne jak OBCY (którzy "władają" czasem i przestrzenią) bez trudu mogłyby się uwolnić same lub oczekiwać na uwolnienie ze strony swoich bliskich...byłoby to bardziej spektakularne i zarazem niewytłumaczalne dla nas ludzi niż moglibyśmy sobie to wyobrazić ! To tak jak hipotetycznie oddział komandosów z Navy Seals miałby odbić ze średniowiecznego zamku jakiegoś więźnia z jego lochów...tyle w temacie moim zdaniem. Pozdrawiam Załogantów i Mostek Kapitański

Nie, 5 lip 2020 11:58 | ocena: + 3

Jaroslaw_222_prezes | Załogant

Problem polega na tym, że pod "ufo" kwalifikuje się, zalicza praktycznie wszystkie niezidentyfikowane obiekty latające w atmosferze ziemskiej. Natomiast prawdziwe U.F.O. [w tym także obiekty dyskoidalne] są na 100% pochodzenia pozaziemskiego, daleko [setki, tysiące a nawet miliony lat] wykraczające poza ziemską technologię. Te obiekty w 99% są niewidoczne dla ludzkiego oka, w 90% nawet dla radarów. Potrafią w mgnieniu oka przejść ze stanu fizycznego w energetyczny i vice versa... Jeśli już są widoczne dla oka ludzkiego, to najczęściej manifestują się wybranym ludziom w stanie "półmaterialno / półenergetycznym", widzimy je w postaci OBIEKTÓW ŚWIATŁA.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Ukraiński wywiad ostrzega: Ryzyko użycia taktycznej broni jądrowej jest bardzo duże [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

Na wyższych piętrach... - opowieścć z pokładu okretu Nautilus wrzesień 2022

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.