Dziś jest:
Wtorek, 29 listopada 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

UMACNIA SIĘ KULT ZABIJANIA JEDNEGO CZŁOWIEKA PRZEZ DRUGIEGO. JAK SĄDZICIE – KIEDY TO WSZYSTKO RUNIE?
Nie, 25 paź 2020 07:29 komentarze: 28 czytany: 5343x

[…] Poniżej wklejam streszczenie wiadomości z jednego z najpoczytniejszych portali internetowych w Polsce, oznaczonej jako "PILNE" i zadam raczej trudne pytanie:

Robert Whittaker (22-5, 9 KO, 5 SUB) pokonał Jareda Cannoniera (13-5, 9 KO, 2 SUB) jednogłośną decyzją sędziów (29-28, 29-28, 29-28).
Alexander Volkov (32-8, 21 KO, 3 SUB) pokonał Walta Harrisa (13-9, 13 KO) przez TKO (kopnięcie na korpus i ciosy w parterze) w drugiej rundzie.
Phil Hawes (9-2, 7 KO, 2 SUB) pokonał Jacoba Malkouna (4-1, 2 KO) przez TKO (ciosy) w pierwszej rundzie.
Lauren Murphy (13-4-0, 8 KO, 1 SUB) pokonała Liliyę Shakirovą (8-2-0, 3 KO, 1 SUB) przez poddanie (duszenie zza pleców) w drugiej rundzie.
Magomed Ankalaev (14-1, 8 KO) pokonał Iona Cutelabę (15-6, 12 KO, 2 SUB, 1 NC) przez TKO (ciosy) w pierwszej rundzie.

W świetle pandemii zagrażającej istnieniu tej pozornej sielanki, a w gruncie rzeczy kultu zabijania jednego człowieka przez drugiego albo siłą, albo innym ubezwłasnowolnieniem - jak myślicie, za ile lat, dekad, wieków to wszystko runie?
[dane do wiad. FN]
Dziękujemy za pytanie. Bardzo trafne sformułowanie – „kult zabijania”. Bo dokładnie tak jest. Wszelkie umiłowane przez miliony (nie tysiące czy setki tysięcy, ale właśnie miliony) naszych rodaków tzw. sporty walki to nic innego jak rozkoszowanie się widokiem próby zabicia jednego człowieka przez drugiego, a przynajmniej trwałego uszkodzenia jego mózgu, oczu, zniszczenia go. Krew wzbudza entuzjazm, jest witana skandowaniem tłumu, który chce więcej. Oni oczywiście do tego nigdy się nie przyznają, że chcą śmierci i chcą zobaczyć śmierć, a będą mieli gęby pełne fałszywych frazesów o tym, że „to jest tylko sport i jak ktoś chce próbować zabić kogoś w klatce, to nikomu nic do tego… wolność, wolność!”, ale konsekwencje tego są dramatyczne dla całej cywilizacji. Krwawe bójki dziewcząt w szkołach średnich jako „pojedynki” oglądane przez pozostałych uczniów (o czym regularnie relacjonują media) są oczywistą konsekwencją walk ludzi w klatkach, które non-stop pokazują media. Także nonszalanckie traktowanie cierpienia zwierząt (przez grupę, którą my nazywamy polskim kołtunem) i obdzieranie naszych młodszych braci żywcem ze skóry (nazywają to bezsensownym ograniczaniem branży futerkowej) to także naturalna konsekwencja promowania pogardy dla ludzkiego życia, a tym są ludzie walczący w klatkach. Ostatnio na gołe pięści, bo dzięki temu jest większe prawdopodobieństwo, że na żywo będzie można zobaczyć np. wydłubanie komuś oka, a tego oczekują miliony miłośników wolności – bo tak nazywają się ci straszni ludzie.Kiedy to się skończy? Wierzymy, że koronawirus to coś więcej niż światowa pandemia. Od samego początku absolutnie skłaniamy się do hipotezy, że to co się stało na świecie ma wymiar wydarzenia opartego na energiach duchowych, czyli ten proces jest nie do powstrzymania żadną szczepionką, cudownym lekarstwem itp. To jest działanie matki Ziemi, tej mitycznej Gaji, która jest prawdziwym bytem, a nie jakąś bajką rodem z opowieści ‘z mchu i paproci’. Postanowiła ona bronić istoty żywe przed ludzką bestią, która promuje kult śmierci i namnaża się w stopniu niewyobrażalnym. Jak to zrobić? Nie trzeba jej wcale zabijać, wystarczy wstawić w kod genetyczny mały fragment, który np. doprowadzi do powstania bezpłodności. Za 10-15 lat będą pierwsze efekty tzw. bezobjawowego przechodzenia koronawirusa, które ‘niczym drobna grypka’ znikły, ale pozostawiły malutką pamiątkę – bezpłodność. I już tylko ten drobiazg wystarczy, że to wszystko – używając sformułowania z Pana e-maila – zacznie się kończyć za ok. 20-30 lat. O tym, że koronawirus wkodowuje w kod genetyczny mechanizm powodujący bezpłodność sygnalizowaliśmy już na początku roku, kiedy nikt o tym nie mówił. Byliśmy przekonani, że naukowcy w żaden sposób nie będą w stanie tego udowodnić, wykazać, ale okazało się, że myliliśmy się.

Poniżej e-mail do naszej redakcji z ostatnich godzin:

From: […]
Sent: Saturday, October 24, 2020 3:21 PM
To: FN
Subject: Covid 19 a bezpłodność - Link do artykułu

https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,koronawirus-a-bezplodnosc-u-mezczyzn--hipoteza-chinskich-naukowcow,artykul,21781485.html

Poniżej fragment tej publikacji:
        
[PYTANIA DO FN] Witam,

Zastanawia mnie bardzo mocno jedna rzecz:
Skoro jesteście święcie przekonani i macie jednocześnie pewność że Koronawirus jest nawet nie jednym z najważniejszych ale wręcz najważniejszym wydarzeniem w dziejach ludzkości od chwili pojawienia się pierwszego człowieka na ziemi to jak to możliwe że nie ma żadnych przekazów od obcych cywilizacji mówiących o tym wydarzeniu ? Do czego ono doprowadzi i jak ono się ostatecznie zakończył ? Kosmici odpowiadają na pytania o Bogu, o inkarnacji o śmierci o podróżach w czasie, o stworzeniu wszechświata? O sensie ludzkiego istnienia i bytu tutaj na ziemi... To dlaczego nie ma od nich wyczerpujących przekazów o sytuacji której wszyscy jesteśmy teraz naocznymi świadkami ? Wg nich to chyba raczej uderzenie asteroidy będzie dużo ważniejszym wydarzeniem w dziejach ludzkości niż jakiś tam Koronawirus ? Jak Wy to oceniacie ?
Pozdrawiam serdecznie,
[…] CzytelnikJednym z praw Kreacji jest zakaz ujawniania przyszłości dla istot, które stoją niżej na drodze rozwoju duchowego i ich siła duchowa nie pozwala zaglądać za kurtynę przyszłości. Stąd obcy bardzo oszczędnie mówią o tym, co nas czeka. Są to przeważnie bardzo ogólne sformułowania jak to ze Szczecinka z 2003 roku, kiedy powiedzieli Lechowi Chacińskiemu:
„Chrońcie ziemię, powietrze i wodę
Bo grozi wam zagłada lub katastrofa”.
Nigdy nie podają żadnych dat, żadnych szczegółów, które pozwoliły by jednoznacznie ustalić, że wielka przemiana na Ziemi to „to, to i to”. O tym, że w Ziemię ma np. uderzyć asteroida wiemy ze źródeł pośrednich, jak choćby relacja Amaury Rivery z Puerto Rico, któremu na pokładzie pojazdu UFO pokazano obrazy z przyszłości. Ale jest to raczej wyjątek niż reguła – jest zakaz zdradzania przyszłości dla tak prymitywnej, barbarzyńskiej rasy jak ludzkość. Brak mówienia o takich konkretach jak światowa pandemia czy wojna ‘tych z tamtymi w tym i tym roku’ jest czymś absolutnie logicznym. Przy okazji – relacja Amaury Rivery o uderzeniu asteroidy jest w filmie „UFO DOWODY”. Ten fragment z jego relacją zaczyna się ok. 1 godziny 13 minuty tego znakomitego filmu dokumentalnego.From: […]
Sent: Saturday, October 24, 2020 7:11 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: tajemnica Antarktydy

Dzien dobry,

slyszeliscie o tej histori? Co o niej mysliecie?

https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/lot-richarda-byrda-nad-antarktyda-tajemnicze-istoty-utajnione-relacje-teorie-spiskowe/cy33f7z,07640b54

Pozdrawiam
[dane do wiad. red.]

 Filozofia FN opiera się na założeniu, że za prawdę uznajemy historie lub zagadnienia, które maja przesłanki o prawdziwości w materiale, który udało się zebrać przez 30 lat. W tym przypadku nie mamy jakiejkolwiek informacji o tym, aby to mogła być prawda. Proszę pamiętać: zjawisko UFO jest w 100 procentach prawdziwa i na Ziemię naprawdę przylatują załogi z innych planet czy światów. To jednak nie zmienia tego, że w sieci za pomocą wyszukiwarki google można trafić na góry idiotycznych, zmyślonych przez ludzi historii i teorii. Tak po prostu jest.

 

From: [...]
Sent: Sunday, October 25, 2020 12:11 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Protesty w Warszawie - przepowiednia p.Jackowskiego

Witam,

Natknęłam się dzisiaj na takie nagranie z maja. Wydaje mi sie, ze bardzo pasuje do obecnej sytuacji w kraju.
Krzysztof Jackowski zobaczył coś strasznego. PiS wprowadzi stan wojenny w Polsce?
    


    Krzysztof Jackowski zobaczył coś strasznego. PiS wprowadzi stan wojenny w Polsce?
— Ten protest, który ma być w Warszawie, będzie dużym, poważnym protestem. Ten protest będzie miał swoje konsekwencje. Pokaże, jak rząd jest zdeterminowany,    


Pozdrawiam (prosze zachowac moj mail do Panstwa wiadomosci)

Wasza Czytelniczka

Obecna sytuacja w Polsce faktycznie może doprowadzić do wprowadzenia stanu wojennego. Krzysztof Jackowski być może znowu miał rację, a jego wizja z wiosny b.r. może okazać się trafna.

 

[...] Droga Fundacjo,

Zadam pytanie/paradoks, które prześladowało mnie w dzieciństwie, a dzisiaj wróciło po przeczytaniu Waszego artykułu o "betoniarce": "Jakby to było, gdyby nic nie było - ale przecież musiałoby coś być, ciągle mówił mi wewnętrzny głos..." Pamiętam, że kierowałem takie dziwne pytanie klkadziesiąt lat temu np. do rodziców lub kolegów nastolatków i odpowiedzi, jakie też pamiętam, to: "to by nic nie było". Nigdy nie zadowalała mnie taka odpowiedź. O ile jestem sobie w stanie wyobrazić rozmiar kosmosu lub rozmiar przestrzeni atomowych w zwykłej szklance wody, to nadal nie potrafię wyobrazić sobie "nic". I tu właśnie pytanie do Was: Czy uważacie, że przed tzw. Wielkim Wybuchem mogło istnieć po prostu "nic"?

 

Oczywiście, że nie mogło "istnieć nic". Jeśli jest coś nietrwałego, to musi być także coś trwałego. Obce cywilizacje mówią, że jest jakiś byt wieczny odpowiadający za wszystko, który istnieje od zawsze. Nazywają go Kreacją, ale nawet oni nie wszystko o nim wiedzą. Sami się zresztą do tego przyznają.


Komentarze (28)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 8 lis 2020 16:51 | brak oceny

OSTOJA | Załogant

Sprawca zabójstwa po zatrzymaniu powiedział policjantom, że słyszał głos, który kazał mu zabić starszą siostrę.

Według lokalnych mediów, mieszkańcy Głowaczowej są zaskoczeni tragedią. Mówią, że była to normalna rodzina, a 15-latek dobrym i spokojnym uczniem.

https://niezalezna.pl/362089-15-letni-zabojca-siostry-trafi-do-schroniska-dla-nieletnich

Pon, 26 paź 2020 16:44 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

Każdy ma prawo do życia, prawo do miłości i prawo do śmierci.
Każdy jest panem swojego życia i swojej śmierci, każdy ma prawo popełnić samobójstwo. Każdy może pozwolić na oklepywanie swej facjaty - mordobicia. Jego prawo i wolny wybór, oczywiście leczenie tylko i wyłącznie na własny koszt.
Społeczeństwo rozwinięte i pokojowe powinno zezwalać na sporty brutalne a nawet bardzo brutalne. Są one jakby wentylem bezpieczeństwa, umożliwiające pragnącym tego młodzieńcom brutalną rywalizacje: ale czerpanie zysków z tego i promowanie/reklamowanie winno być napiętnowane. Tak jak piętnowanym powinno być pokazywanie "instruktażowych" filmów o zabijaniu - czyli co drugi film.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 paź 2020 10:25 | ocena: -3

Kepos | Załogant

@-relatysta, Człowiek nie jest swoją własnością. Właścicielem człowieka jest Bóg. Ciało człowieka należy do Ducha (Anioł Stróż). Bóg daje człowiekowi wolną wolę i sumienie i za dobre wynagradza, a za złe każe. Każde samobójstwo z wolnej woli człowieka karane jest bardzo w tzw. czyścu.
W sportach brutalnych wprawiają się Aniołowie Stróżowie, którzy będą uczestniczyć w walce Aniołów z duchami Szatana przepowiedzianą w Apokalipsie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 27 paź 2020 13:48 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

@Kepos, W swych dogmatycznych poglądach masz jednak jakieś wątpliwości skoro jesteś na stronach Fundacji.
Ciekawe czego tu szukasz/oczekujesz?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 paź 2020 14:21 | brak oceny

Kepos | Załogant

@-relatysta, Chcę przekazać prawdę o Świecie tym, którzy nie są pewni tego co piszą (błądzą).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 28 paź 2020 08:30 | ocena: + 1

-relatysta | Załogant

@Kepos, A masz jakieś dowody, atesty, certyfikaty...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 28 paź 2020 10:11 | brak oceny

Kepos | Załogant

@-relatysta, Jestem po śmierci klinicznej oraz po spotkaniach z Aniołami, Archaniołami i duchami potępionymi. Miałem pokazany Świat z punktu widzenia wymiaru duchowego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 28 paź 2020 12:57 | ocena: + 2

-relatysta | Załogant

@Kepos, Nie wiem czy wypada powiedzieć w Twym przypadku - gratuluje takich spotkań/doświadczeń. Masz niewątpliwe prawo wypowiadania się w tej kwestii.
Co prawda mam na półce "Polskie życie po życiu" i tam nie ma tak religijnych nawiązań ale co tam, każdy interpretuje to co przeżył jak umie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 13:36 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@-relatysta, oni pokazali mu co chcieli pokazac a baran uwierzyl. zreszta tak samo jak mochery. kepos to przekazuje jedynie ich "prawde" czyli falsz i zaklamanie. on nawet logicznie nie pomysli. on nawet nie zastanowi sie po co bog dal wolna wole skoro ma zamiar karac? po co bog nas stworzyl? on tylko gada glupoty delikatnie mowiac. i ja żądam aby keposa usunac raz na zawsze i jemu podobnych

Nie, 8 lis 2020 13:34 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@Kepos, >wolna wola
>za zle karze za dobre wynagradza
gdzie tu sens gdzie logika?
czy Fundacja moze usunac keposa? i jemu podobnych? to bedzie z pozytkiem dla calej ludzkosci

Nie, 25 paź 2020 23:36 | ocena: -3

Arkaim369 | Załogant

I straszna wojna się stanie,
Narody fałszywego boga strasznej użyją broni,
Miasto z domem samozwańczego władcy świata w pył obrócone zostanie,
A także wiele miast, które popierać go będą w gruzy się zamieni,
Wtedy na polskim tronie zasiądzie wielki wódz,
Który odbierze magnatom to co zagrabili po fałszywych braciach,
I wraz z ludem panować nad tym będzie,
Ruszy do boju przeciwko narodowi niewiernych,
A czarny lud z południa przyjdzie mu z pomocą,
A także lud z kraju gdzie piękne niewiasty o czarnych włosach mieszkają,
Bratni ich związek narodów niewierne narody zwycięży,
Pomoże podnieść się z gruzów krajom zachodnim,
Które przez mamonę podźwignąć nie będą się umiały,
I wypędzi od nich rozpustę i mamonę rózgą żelazną,
Narody zachodnie wybiorą sobie nowych królów,
A polski król nad wyborem dobrym czuwał będzie,
Polskę z czarnym narodem południa bratni związek połączy,
I będzie czarny naród polskiej mowy się uczył,
A król polski poślubi dziewczynę z tamtego narodu,
I wielka połączy ich miłość,
Narody z południa nie będą więcej cierpiały głodu i strasznych schorzeń,
Które w czasach wyzysku ich z wielką siłą nękały,
W związku z narodem polskim,
Utworzą wielkie wspólne, szczęśliwe królestwo,
Rządzone przez króla i radę ludową,
Majątek narodów zostanie sprawiedliwie rozdzielony,
Źli ludzie zostaną ukarani,
I w nowym, wspólnym, szczęśliwym królestwie,
Stanie się miłość bliźniego bez granic,
A kraje które osobno zostaną,
Będą wdzięczne wielkiemu królestwu,
Lecz będą pomiędzy sobą zwaśnione

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 26 paź 2020 12:40 | brak oceny

John-316 | Załogant

@Arkaim369, czy czarny naród z południa to górnicy?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 27 paź 2020 18:18 | ocena: + 2

Arkaim369 | Załogant

@John-316, Nie wiem czemu ale myślę o Turcji. Mozna przytoczyć jeszcze Ojca Klimuszkę i jego hmmm mega trafne ostrzeżenia jak i wskazówki. Są pewne przepowiednie w których wyraźnie jest przekaz ze oni (lud z południa) tez przejdą transformacje i obala rezim muzułmański w swoim kraju. Śmiali sie tutaj niektórzy ze ludzie piszą laboraty ale to sie sprawdza łącznie z tym co dzieje sie na Eceti Rancho. Do tego ostrzeżenia Slawika Kraszennikowa który po prostu opowiedział jaka będzie historia na ziemi i co należy czynić aby sie uchronić od zla - tez mnie wyśmiano. Ostrzegał o Misingach i innych pseudo terapeutach.
pozdrawiam

Nie, 25 paź 2020 23:35 | ocena: -1

Arkaim369 | Załogant

Gdy zachodni i wschodni wróg nasz między siebie nas rozdzieli,
Ci, którzy obiecali przyjść z pomocą, nie przyjdą,
Oni zdradzać nas będą przez następne wieki,
Jednak wróg zachodni przeciwko wschodniemu się obróci,
A ten zmiażdży jego potęgę, bo choć tępy ma miecz,
To żołnierzy ma stokroć więcej od niego,
Wróg wschodni z królem naszym pakt podpisze,
I nastanie pokój,
Jednak król wschodni królów naszych będzie trzymał za rękę,
I wielkich wodzów bez wiary ręką kierować nasz kraj będzie,
Będą wtedy głosić, że wszyscy jesteśmy braćmi,
Że mamonę wyrzucili a szlachtę z pospólstwem zrównali,
Ale to będą tylko fałszywe przysięgi owych królów ze Wschodu,
Którzy choć dobrze mówią, źle będą czynili,
Aż na polskim tronie zasiądzie wielki wódz,
Wódz ten lud prosty na pomoc wzywać będzie,
Siłą i wolą ludu chciał będzie budować potęgę,
Jednakże przez wschodniego króla będzie miał związane ręce,
I rozwieją się wtedy marzenia narodu,
Który jednak silny duchem nie podda się,
A pomagał mu będzie sługa Boży w białej szacie,
Który z tego narodu wywodził się będzie,
I zwycięży naród za lat dziesięć w powstaniu,
Radość będzie wielka,
Lecz wkrótce nowi królowie polscy,
Miast spełnić ślubowanie złożone narodowi,
Magnatom wielkim z zachodu wysługiwać się będą,
Ich kramy i bankierów do siebie sprowadzą,
I to co narodu polskiego ich teraz własnością będzie,
A wielką lichwę i wyzysk czynić oni będą,
A także polscy magnaci odbiorą królestwu i ludowi własność jego,
I wielkie majątki na grabieży tej zdobędą,
A cenić bardziej mamonę będą niż bliźniego swego,
I wtedy kto nie będzię im z czego dać miał,
Nic wartym dla nich nie będzie,
A od czasu gdy żelazne strzały wieże dwie z ziemią zrównają,
Coraz gorzej na świecie dziać się będzie,
I pełno kłamliwych obrazów przy drogach ustawionych będzie,
Na nich zachwalać kramarze chciwi swój towar będą,
A także głosem z daleka słanym i żywym obrazem czynić to będą,
A na zachodzie mężczyzna z mężczyzną żyć będzie,
A kobieta do kobiety się będzie tuliła,
I jak kobieta z mężczyzną małżeńskie łoże dzielić będą,
A ślubu świętokradzkiego król im udzielać będzie,
I będzie się tam też dzieci zabijało,
Choć zdrowe i niewinne światła dziennego nigdy nie ujrzą,
A królowie zachodni te zwyczaje w Polsce będą zaprowadzić chcieli,
Lecz polskich władców dwóch, którzy matkę wspólną mieli,
A panować krótko będą,
Wypędzić chcieli będą z Polski zachodnie złe obyczaje,
Lecz pod naciskiem króla z zachodniego kraju zwyczaje te wprowadzić musieli będą,
A naród okłamywany wiwatował im będzie,
I wybierze na króla swojego magnata wielkiego,
Który kłamliwymi słowami do swawoli namawiał będzie,
I zabroni mieć ludowi czegokolwiek wspólnego,
I wszystko co służy ludowi magnatom innym rozdawać każe,
A oni jeszcze gorsi od poprzedników swoich będą,
Kto nie zapłaci, mieć niczego nie będzie,
Mamona i rozpusta zapanuje nad narodami świata,
Lecz narody które innego boga czcić będą,
A które chciwym kramarzom wieże dwie w pył obróciły,

Nie, 25 paź 2020 17:53 | ocena: + 3

Dialektyka222 | Załogant

Wszystkie sporty walki powinny być zakazane,wycofane! Osoby, korporacje które organizują te najkrwawsze walki powinny być pociągnięte do odpowiedzialności, a Ci "pseudosportowcy" powinni być leczeni... Pozostaje jeszcze kwestia rzeszy, milionów oglądających to powolne, brutalne zabijanie jednego człowieka przez drugiego. Niestety gatunek ludzki to bestie i barbarzyńcy, żyjemy w piekle. Na szczęście ostatnio wielu ludzi na całym świecie budzi się... To zasługa OBCYCH, którzy postanowili coś w końcu z tym zrobić...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 25 paź 2020 22:02 | ocena: + 1

Nac2_3lny | Załogant

@Dialektyka222, Czy koniecznie TYCH obcych? Niekoniecznie, może nawet my sami możemy nimi kiedyś być. Ale zgadzam się całkowicie z twierdzeniem o zakazie barbarzyńskich spektakli, zwanych też "galami", czy już luźniej opisując, manifestami pozornej wolności, honoru i innych bzdetów, jakie we łbach organizatorów tego procederu się jawią. Bo ich fizyczni uczestnicy to już raczej tylko nieszczęśliwe i nieświadome ofiary. W prawie większości cywilizowanych krajów (czy też "zagonów", jak kto woli) mimo wszystko istnieje pojęcie tzw. szkodliwości społecznej. Podany przez FN przykład walczących nastolatek dopiero uświadomił mi, że ta "szkodliwość społeczna" jest straszliwa i o nieprzewidzianych konsekwencjach.

Nie, 25 paź 2020 07:46 | ocena: -6

Kepos | Załogant

Przed Wielkim Wybuchem istniał Raj, w którym były wszystkie istoty, które teraz są wcielane.

Nie, 25 paź 2020 07:06 | ocena: -2

majomir | Załogant

Brawo nautilus wreszcie ważna opinia na temat mordowania nienarodzonych i eksterminacji narodu Polskiego poprzez legalną aborcje jestem z wami
Nie ma przyzwolenia na zabijanie nigdzie we wszechświecie

Rozwiń odpowiedzi (3)

Nie, 25 paź 2020 13:31 | ocena: + 4

John-316 | Załogant

@majomir, nie można zrobić czegoś legalnie (walki psów na przykład) to się to robi nielegalnie, ale się to robi. Nie będzie można usunąć trwale upośledzonego płodu w Polsce, to się pojedzie gdzie indziej i usunie. Chodzi o to, by człowiek mógł sam zadecydować, odwołując się do swojego sumienia. Nie powinien decydować o tym dyktator, który nie ma pojęcia o życiu w pełnej rodzinie (może być z kotem) o problemach, z którymi borykają się małżeństwa. Nie będziesz chciał się zaszczepić, to przyjadą, założą kaftan i zaszczepią ku chwale ojczyzny. O to Ci chodzi? Zdejmij klapki z oczu majomir!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 25 paź 2020 14:54 | ocena: -4

Kepos | Załogant

@John-316, Większość ludzi w dzisiejszych czasach zdominowana jest przez swoich "przypisanych" więc ich Sumienie, którym jest indywidualny Anioł Stróż, ma wielkie problemy, aby po bożemu prowadzić człowieka, oddziaływując na niego tak, aby nie zabronić mu wolnej woli. Ludzie będą rodzili się chorzy, bo taka jest ich "karma" sprzed wcielenia, a mówiąc językiem religii chrześcijańskiej - "grzech pierworodny". W tej sytuacji aborcji niesprawnych płodów, Aniołowie którzy wcielają Dusze poczekają aż człowiek urodzi się zdrowy i rzucą na niego chorobę w jakiś czas po urodzeniu. Dla przypomnienia dodam, że Anioł Stróż połączony jest z płodem już od chwili poczęcia. Film "Niemy krzyk" obrazuje reakcję Anioła Stróża podczas wykonywanej aborcji.

Nie, 25 paź 2020 14:58 | brak oceny

majomir | Załogant

@majomir,
To co przeczytałem to bełkot
Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 26 paź 2020 12:36 | ocena: + 2

John-316 | Załogant

@majomir, powiem Ci, że masz jaja odpowiadając samemu sobie i to jeszcze krytycznie. Nie każdego stać na takie coś, ale rozumiem, że przeczytałeś swój post, złapałeś się za głowę i stwierdziłeś, że jednak bełkot. Szacun, naprawdę szacun.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 26 paź 2020 19:57 | ocena: -2

majomir | Załogant

@John-3maj się
Grubo u Pana

Wt, 27 paź 2020 09:25 | ocena: + 1

John-316 | Załogant

@majomir, i vice versa kolego, i vice versa.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 13:38 | ocena: + 1

magdakowalska48 | Załogant

@John-316, mowi sie i vice wersal ;)

Nie, 8 lis 2020 13:37 | ocena: + 2

magdakowalska48 | Załogant

@majomir, to sobie urodz dziecko ktore zaraz umrze w cierpieniach. kolejny debil

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 8 lis 2020 19:20 | ocena: -1

majomir | Załogant

@magdakowalska48, tego mi życzysz?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 12 lis 2020 10:15 | brak oceny

magdakowalska48 | Załogant

@majomir, tak tego

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.