Dziś jest:
Środa, 8 lutego 2023

I pokazujemy...
Tekst wypowiedziany przez 10-letniego chłopca podczas incydentu operacji KONTAKT.

Pytania do FN
ODPOWIEDZI NA PYTANIA NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas swoje pytanie - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "Pytania do FN": pytania@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie
KIEDY WASZYM ZDANIEM LUDZIE WIERZĄCY W WIZJĘ ŚWIATA PRZEDSTAWIANĄ PRZEZ ISLAM I CHRZEŚCIJAŃSTWO BĘDĄ W STANIE ZAAKCEPTOWAĆ TO, O CZYM MÓWI FN? OBCE CYWILIZACJE? WĘDRÓWKĘ DUSZ?!
Pon, 29 mar 2021 09:53 komentarze: 22 czytany: 4503x

[...] Szanowna FN, Piszę do Was po raz pierwszy, ale od razu mam trudne pytanie. Mówicie rzeczy od lat, które naruszają wizję świata, która w Polsce jak tornado przejęła umysły. A więc nacjonalizm w wydaniu wiejsko-radiomaryjnym, ponure spojrzenie na obcych wokół czyli wrogów, wizja świata po śmierci dokładnie tak, jak piszecie, czyli tutaj na Ziemi lać wrogów, brać ile się da z tego ziemskiego hipermarrketu.......

czytaj dalej

[...] Szanowna FN, Piszę do Was po raz pierwszy, ale od razu mam trudne pytanie. Mówicie rzeczy od lat, które naruszają wizję świata, która w Polsce jak tornado przejęła umysły. A więc nacjonalizm w wydaniu wiejsko-radiomaryjnym, ponure spojrzenie na obcych wokół czyli wrogów, wizja świata po śmierci dokładnie tak, jak piszecie, czyli tutaj na Ziemi lać wrogów, brać ile się da z tego ziemskiego hipermarrketu, jak ktoś jest zbok to zwalczać zboka bo przecież on nie mógł się taki urodzić tylko baba to jest baba a chłop to chłop, potem po walnięciu w kalendarz łypnąć cwanym okiem do Jezusa i Maryi, oni wybaczą te wszystkie brunatne myśli pod adresem obcych i brudasów, a potem już tylko niebo i praktycznie wieczne wczasy w otoczeniu zmarłych tabunów babć, dziadków, wujów itp.

Jestem ciekaw, czy wy naprawdę wierzycie, że taki nacjonalista Bąkiewicz przełknie informację, że te znienawidzone przez niego „Żydki, które niszczą Polskę” mogą stać się jego rodziną w przyszłym wcieleniu, albo że on już był i Arabem, i Żydem i tym Ruskim, co wybuchami zabił największego z żyjących? Przecież doktryna o reinkarnacji pokazuje, że te całe nacjonalistyczne brednie oblane tym polskim kołtunem to śmiech na sali. Posłuchajcie sobie tego zawodnika i pomyślcie przez chwilę, że mówicie mu ‘Panie Bąkiewicz, w następnym wcieleniu nie ma żadnego fruwania w niebie z Jezusem i Maryją, ale najpierw życie w ubogiej rodzinie z Syrii, a potem w ramach lekcji wcielenie w ortodoksyjnej rodzinie w Izraelu’. Ktoś, kto by mu to powiedział, moim zdaniem musi się liczyć z taką agresją z jego strony, że trzeba by wzywać policję.

Moim zdaniem aby w pełni zrozumieć dramat sytuacji w diabelskim "polskim trójkącie bermudzkim - HISTORIA RELIGIA WÓDA" powinno się uważnie posłuchać przemyśleń o kościele i religii jednego z liderów "myśli narodowej", czyli właśnie Roberta Bąkiewicza. Tytuł tego znakomitego kanału to TRUDNO BYĆ KATOLIKIEM. Tezy jego monologu "O co tak naprawdę walczy Robert Bąkiewicz" w zasadzie wystarczą, aby zobaczyć dramat, jaki rozegra się na Ziemi, kiedy pojawią się oficjalnie obcy z ich wiedzą o złożoności świata, reinkarnacji i zaludnionym wszechświecie.

Link do wykładu poniżej:

Co myślicie o tym? Czy takie Bąkiewicze są gotowe na przyjęcie wiedzy o reinkarnacji? Wędrówce dusz? Absurdzie traktowania Ziemi jako rywalizacji jakiś walczących ze sobą zagonów z ich królami i władcami? Ile lat zajmie zmiana na Ziemi, aby on mógł to przyjąć?

Zachowajcie moje dane dla siebie.

Pozdrawiam

[…]


 

 

 

Dziękujemy za e-mail. Proszę wybaczyć, że odpowiemy krótko – naszym zdaniem musi upłynąć na Ziemi ok. 300 lat, kiedy nacjonalizm zostanie starty w pył przez świadomość planetarną. 300 lat – powtarzamy to od dawna.

 

From: […]

Sent: Monday, March 29, 2021 6:33 AM

To: Fundacja NAUTILUS

Subject: dziękuję za ostatni wpis do SZP

 

Kochana Fundacjo,

Raz jeszcze chciałabym podziękować za Wasze wpisy w SZP, treści w niej zamieszczane niezwykle mocno "pracują" z tym co obserwuję w swoim życiu. 

 Czy nie uważacie, że jednym z najbardziej uwalniających uczuć, dających poczucie szczęścia, spełnienia, jest wdzięczność?

Pozwala widzieć „szklankę do połowy pełną”, docenić to co jest, cieszyć się chwilą obecną, tym czym się dysponuje w danej chwili, np. dwie ręce, dwie nogi, że widzę, że słyszę. Ilu jest takich ludzi którzy chcieliby mieć to co ja a mogą jedynie pomarzyć?... Kiedyś znajoma na moją opowieść o tym jak wnerwia mnie  pewien kolega z pracy powiedziała: „Ju…. tz, że ten ktoś jest twoim największym nauczycielem!!!...” Ależ byłam wściekła, zła, niepogodzona z tym co usłyszałam.

Ale to prawda, ci którzy dają najokrutniejsze, najdotkliwsze, najboleśniejsze lekcje od losu są dla nas wybawieniem. Lekcją. Pogląd niepopularny, ale jakże prawdziwy. Nie oznacza to bynajmniej, że pragnę być chłostana na każdym kroku i doznawać kolejnych „upokorzeń” od życia: cały czas jestem człowiekiem w którym tkwi ta niepohamowana rządza ego która tak łatwo nie daje sobie owych nauk od losu przyjmować…

Mam to szczęście, że na mojej drodze spotykam mądrych, wartościowych ludzi dla których duchowość i budowa relacji z Bogiem jest podstawą ich życiowych działań; właśnie te niezwykłe osoby przekazały mi coś, co pozwala lepiej znosić owe „nie po mojemu strzały” od życia: być wdzięcznym za cokolwiek się dzieje w moim życiu i modlić się, modlić i jeszcze raz modlić za tych którzy wydają się moimi wrogami. Wysyłać same pozytywne i dobre myśli, nie dać się ponieść nienawiści i chęci zemsty bo to sieje ogromne spustoszenie przede wszystkim we mnie samej. Moi przyjaciele nauczyli mnie również modlitwy, którą chciałabym się podzielić z tymi którzy jej nie znają:

Boże, dziękuję za to co mi dałeś, za to co mi zabrałeś, za to co mi zostawiłeś.

Dobrego dnia!

Pozdrawiam

[…]

 

Dziękujemy za ciepłe słowa. Polecamy najnowszy wpis w „Szalupie Ratunkowej” o informacji.

https://www.nautilus.org.pl/szalupa,262,informacja-ksztaltuje-swiat---jest-energia-sprawcza.html

 

From: […]
Sent: Monday, March 22, 2021 12:20 PM
To: Fundacja NAUTILUS  
Subject: Ogólne przemyślenia dla obecnych czasów

 

Kapitanie,

Droga FN,

 Jestem pewien, że codziennie dostajecie takie maile, ale mam potrzebę J i chciałbym podzielić się z Wami moimi przemyśleniami na temat dzisiejszego świata. Jak obecna sytuacja wpłynęła na życie przeciętnego człowieka takiego jak ja.

Mam 35 lat, żonę i dzieci. Nasza codzienność zmieniła się praktycznie z dnia na dzień. Pierwsza reakcja to strach przed Covid (który wciąż mi towarzyszy) i nie ukrywam, że również ekscytacja… Przecież czegoś takiego nigdy wcześniej w życiu nie przeżyłem. Lockdown? Maseczki? Dystans? – Wszystko nowość. Patrząc na to w tym momencie widzę wiele (większość) zalet, jako skutek tej sytuacji. W tym momencie ktoś czytając moją opinię krzyknie: Halo! Straciłem pracę, nie mam za co żyć! Lub: Covid zabrał mi mamę, tatę, dziecko! – Oczywiście oni mają rację. To są ich osobiste tragedie w wyniku, których postrzegają tą sytuację bardzo negatywnie. Z mojej perspektywy to np. lepsze relacje z żoną i dziećmi – Lockdown i praca zdalna pozwoliła się zatrzymać, spędzić więcej czasu razem, rozmawiać ze sobą. Moja żona nie pracuje (zajmuje się dziećmi póki nie podrosną), ale ja będąc więcej w domu bardziej dopełniłem naszą komórkę rodzinną. Kolejna zaleta to zmuszenie wielu firm do umożliwienia pracy zdalnej. Pracując w IT naprawdę z domu mogę pracować z tą samą a nawet większą wydajnością niż w firmie. Konsumpcja powiązana z odzieżą – mocno ograniczona. Koszty dojazdu do pracy zniknęły. Samochód nie był używany przez kilka miesięcy. Jedynie raz na jakiś czas jechałem na większe zakupy spożywcze. Aha zakupy – przemyślane – bez zbędnej konsumpcji. Lista zakupów starannie przygotowana. Nie odczuliśmy szczególnie zamknięcia kin, basenów, restauracji, siłowni czy hotelów, ponieważ korzystaliśmy z tych „atrakcji” w bardzo wąskim zakresie. Praca zdalna umożliwiła też znalezienie więcej czasu dla siebie i dla własnego rozwoju. Wstaję tak jak zawsze ok 6, ale bez konieczności dojazdu mogę np. przeczytać trochę książki, chwilę pomedytować lub zwyczajnie na spokojnie zjeść śniadanie z rodziną. Podobno lockdown skutkuje zwiększoną liczbą rozwodów – nie w każdej rodzinie dłuższe obcowanie ze sobą przynosi pozytywne skutki. Ale czy należy traktować to jako wadę? – Ludzie uświadamiają sobie więcej. Do tej pory wypisałem wiele zalet zarówno dla jednostki jak i globalnie.

A teraz tak ogólnie – Covid w pewnych obszarach dość znacznie ograniczył konsumpcję. Niestety człowiek (w tym momencie rozwoju) to taka istota, która nie ma świadomości globalnej/planetarnej. Nadal siedzimy na tych swoich działkach zwanych potocznie krajami. Człowiek sam w sobie nie zatrzyma się w konsumpcji dopóki nie zostanie mu to uniemożliwione bądź nastąpi postęp w jego rozwoju duchowym. Covid wspaniale ograniczył konsumpcję chociażby powiązaną z wakacjami – nie wiadomo czy się da wyjechać to, po co kupować wycieczkę. Dla zamożnych kupno domów w innych krajach – również nie wiadomo czy będzie to właściwa inwestycja. Samochód? W sumie to po co.. jeśli się pracuje zdalnie i nie ma gdzie pojechać. Wesela i Komunie? Wyścig wśród rodzin – kto da więcej, postaw się a zastaw się. Weź kredyt i daj taki prezent żeby innym oko zbielało. A teraz moim zdaniem jest tak jak powinno być – wąskie grono osób, które po prostu są dla ciebie ważne i dobrze ci życzą. Jak to pozytywnie wpływa na szczere relacje.

Wadą tej sytuacji z mojej perspektywy są wzajemne relacje dzieci. Widzę jak mój syn tęskni za lekcjami stacjonarnymi, za kolegami, koleżankami. Trudno jest budować zdalnie dobre relacje międzyludzkie w środowisku dzieci. Widzę zmęczenie i załzawione, zaczerwienione oczy po 5-6h na MS Teams. Taki czas „naświetlania” dla 8-latka jest zdecydowanie za długi. Dodatkowo niewydolność służby zdrowia, problem z wyleczeniem innych niecovidowych chorób. Teść z zawałem czekał na SORze ok 9 h na wynik testu zanim się nim zajęto – na szczęście zawał był łagodny.

A tak z innej beczki, czy zauważyliście może tzw. PO-Covidowych cwaniaków? W korporacji, w której pracuję to wręcz celebryci. „A tak miałem to, przereklamowane, 2 dni plecy mnie bolały, nie wiem o co to całe halo.” Albo „A ty to nie miałeś to nie wiesz a ja mógłbym bez maski chodzić. Ja to miałem i Radek z mojego pokoju miał (pewnie go zaraziłem hehehe).” Straszne to żałosne i jak ukazuje ułomność naszej cywilizacji. Nawet chorobę można przekuć na możliwość podziału ludzi na lepszy i gorszy sort. Oczywiście w mojej korpo są również osoby, które od początku żartowały z Covid, jako śmiesznej grypki. Jakież było ich zaskoczenie, gdy trafili no szpitala z problemami oddechowymi. Od dwóch/trzech miesięcy nie mogą z tego wyjść. A powikłania po tej strasznej chorobie wśród moich znajomych (wśród młodych osób) można mnożyć. Arytmia serca, podwyższony puls na non stop do 130 bo krew mało natleniona, problemy neurologiczne – znajoma zapomina słowa – nie może się wysłowić. Zespół pocovidowy cały czas poszerza wachlarz powikłań. A jakie będą długoterminowe powikłania? Jak wpłynie to na cywilizację w perspektywie 10,20,50 lat? A jeśli (co bardzo możliwe) pojawi się nowy/nowe wirusy odzwierzęce? Covid to świetna nauczka dla ludzi, aby mieć szacunek do tak niewidocznego istnienia, jakim jest wirus.

Co zrobić żeby świat totalnie się zatrzymał i sparaliżował? Żeby wykonał się tzw. hard reset?

Już o tym wspominaliście lub Krzysztof Jackowski. Nie wiadomo czy do tego dojdzie, ale wojna na bliskim wschodzie jest w stanie zatrzymać dostawy ropy. Wtedy nie będzie, na czym jeździć, transport stanie, loty staną. Ogromna ilość firm upadanie. Nie będzie dostaw żywności, bo nie będzie jak ich dostarczyć. Na wsiach to jeszcze ludzie jakoś sobie poradzą. Zamienią się jajkiem za ziemianka –przysługa za przysługę, wzajemna pomoc – czyżby to przypominało inne cywilizacje, w których nie ma czegoś takiego jak „pieniądz”? Natomiast w miastach zamieszki murowane. Głód, rozboje i śmierć. Ale czy nasza ziemia takiego oczyszczenia nie potrzebuje? Ludzie „czyniąc sobie ziemię poddaną” zachowują się jak szarańcza – pozostawiają zgliszcza. A może będzie to bodziec, aby wejść dawno opatentowaną i wymyśloną technologię wodorową?

Nie wiadomo jak się to potoczy dalej…

Przychylam się do prośby jednego z załogantów, aby badać ten temat dogłębniej z projektem Messing i proszę o Wasze przemyślenia, wskazówki na ten okres – jeśli nadejdzie. Bardzo dziękuję za Waszą pracę – jesteście latarnią dla załogantów na wzburzonym morzu.

 

Pozdrawiam,

[…]

 

 

Dziękujemy za ciekawe przemyślenia. Do sprawy pandemii koronawirusa wrócimy jeszcze w tym tygodniu – prosimy śledzić publikacje w serwisie.

 

From: […]

Sent: Thursday, March 25, 2021 6:46 PM

To: Fundacja Nautilus

Subject: Moje Spostrzeżenia.

 

Witam Załogę.

 

Dziś w pracy naszły mnie dziwne myśli.

 Układanka, która powoli zaczyna się układać w całość, jednak  paru elementów jeszcze jej brakuje.

 Parę lat temu przed wyborem Papieża po Janie Pawle II, słyszeć mogliśmy o pewnej przepowiedni, w której zostanie wybrany "czarny" Papież, bedzie on panował, krótko następnie ujawni się Antychryst i nastanie koniec kościoła i świata który znamy.

 Wielu nie wierzyło w tą przepowiednie, wielu też i odetchnęło z ulgą gdy papierzem okazał się Niemiec, który nie był czarny, jednak w herbie swym posiadał on wizerunek ciemnoskórej postaci.

Patrząc przez pryzmat czasu wiemy, że Benedykt XVI nie był długo papieżem i zastąpił go Franciszek.

 Gdzie ten koniec świata ?

Widzimy co się dzieje na świecie, lockdown'y, blokady, upadające gospodarki, zamykane rozrywki... To nie jest Świat jaki znamy. Czy to jest ten koniec ?

 A co z Antychrystem ?

Dla wielu wyda się to dość mocno kontrowersyjne, jednak to jest moje zdanie, może bardziej myśl, która mi od tak wpadła do głowy.

Anychryst miał się pojawić nagle, ludzie mieli go wielbić, ponieważ miał władze i mocny dar przekonywania dlatego moim zdaniem to aktualny Papież może być tym Antychrystem.

Dlaczego ?

 Urokliwy, spokojny, dobrze mu z oczy patrzy, a jednak całe nasze życie, które opiera się na wieże, zaczyna obumierać, coraz więcej osób odwraca się od kościoła, coraz mniej uczniów uczęszcza na lekcje religii i tym podobne.

 Nie jestem osobą praktykującą czy mocno wierzącą, ot prosty człowiek, który wiecznie nie ma czasu jednak uczono nas wiary w szkołach na religii, w kościołach podczas rekolekcji czy zwykłych niedzielnych mszy. Znaliśmy "zasady" czy "schematy" bycia chrześcijaninem.

Ja dostrzegam, że aktualny Papież jest zaprzeczeniem tych "zasad", które znam. Dla przykładu nie pojęte było bym osoby tych samych płci brali ze sobą ślub, papież na to zezwolił, zezwolił na coś co było nam wpajane jako grzech śmiertelny. Takich przykładów jest wiele, nie będę tego rozpisywał, każdy ma swoje zdanie na ten temat, a temat jest drażliwy. Jednak sami widzimy, że kościoły już nie są tak zwanymi domami bożymi, a instytucjami bijącymi pieniądze.

 

Dlatego nasuwa mi się pytanie: Czy to co dzieje się na świecie czy w kościele nie prowadzi do destrukcji... do czegoś gorszego ?

 

Takie moje dzisiejsze przemyślenia, które zaatakowały z zaskoczenia podczas pracy i spowodowały ciary na całym ciele.

 

Pozdrawiam Was.

[…]

 

O Kościele sporo mówi nasz kolega Igor Witkowski. Niech odpowiedzią na tego e-maila będzie tym razem wyjątkowo jeden z materiałów opublikowanych przez Igora Witkowskiego.

 

 zwiń tekst

CZY MOŻECIE PRZYPOMNIEĆ ZDJĘCIE SŁONIA ZE ZNAKIEM OM?
Czw, 11 mar 2021 14:07 komentarze: 2 czytany: 4960x

Witam FN, Od dawna nie mogę zapomnieć o pewnym zdjęciu lub grafice, którą widziałem w Waszym serwisie. Pamiętam ją bardzo dobrze, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć, gdzie ją zobaczyłem. To był chyba słoń, który na czole miał znak OM czy coś takiego. Zobaczyłem to zdjęcie dosłownie przez sekundę gdzieś wśród tych waszych działów, a może w Kajucie Załogi. Będę bardzo wdzięczny, jeśli pomożecie.......

czytaj dalej

Witam FN, Od dawna nie mogę zapomnieć o pewnym zdjęciu lub grafice, którą widziałem w Waszym serwisie. Pamiętam ją bardzo dobrze, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć, gdzie ją zobaczyłem. To był chyba słoń, który na czole miał znak OM czy coś takiego. Zobaczyłem to zdjęcie dosłownie przez sekundę gdzieś wśród tych waszych działów, a może w Kajucie Załogi. Będę bardzo wdzięczny, jeśli pomożecie mi i napiszecie, czy takie zdjęcie było kiedyś publikowane u Was? Bo czasami wydaje mi się, że je zobaczyłem gdzieś indziej niż w serwisie FN. Będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie tej zagadki.

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 

Dziękujemy za wiadomość. Oczywiście, że znakomicie wiemy, o jakie zdjęcie chodzi. I tu ważna uwaga – według autora jest to fotografia, a nie żadna grafika. Zostało ono wykonane w domu pewnego Holendra, który jest bardzo silnym medium i w jego obecności dochodzi do emanacji przeróżnych zjawisk. Jednym z najciekawszych jest to, że na zdjęciach wykonywanych w jego pobliżu ukazują się potem bardzo niezwykłe kształty, figury, symbole itp. Poniżej to zdjęcie z naszego Archiwum FN.

 

 

From: […]
Sent: Wednesday, February 24, 2021 4:51 PM
To: nautilus
Subject: Przylot

 

Witam FN! Czy obserwowane na całym świecie przelatujące i spadające meteoryty w okresie np 2-3 lata wstecz to oznaka tego że do Ziemi zbliża się coś "większego" i jest z nami na kursie kolizyjnym? Ta cała machina wysyłania przez różne kraje sond badawczych i łazików np na Marsa i inne planety to przykrywka do tego że pewna mniejsza grupa/elita wybranych ludzi ma opuścić Ziemię bo utajniona Notatka "pewnej grupy ludzi trzymających władzę" wie że za 1-2 lata ma dojść do poważnej katastrofy spowodowanej kometą uderzającą w Ziemię..

Pozdr.

[...]

 

Bardzo ciekawa hipoteza. Rzeczywiście – w ostatnim czasie jest podejrzanie dużo tego typu wydarzeń jak obserwacje jasnych bolidów na nocnym niebie. Oby nie były to jedynie „pierwsi zwiadowcy” czegoś większego, co wkrótce pojawi się w pobliżu Ziemi

 

 [...] Mimo ogromnego konsumpcjonizmu i materializmu tej planety coś jednak pomału rusza sie w kwestiach nie tyle nawet ekologii co oszczędzania jej i jej zasobów.

Coraz więcej firm producentów AGD czy środków piorących wskazuje na sposoby 'oszczędzania' środowiska....zwracana coraz częściej jest uwaga czy to w artykułach czy reklamach na albo danie drugiego życia ubraniom (sprzedaż na różnych platformach, przekazywanie ich innym) albo o odpowiednie dbanie o ubrania tak by służyły nam jak najdłużej.
Ostatnio pojawiła się nawet reklama w TV pokazująca iż wyprodukowanie jednego T-Shirt to 2500L wody i że warto dbać o ten który się ma by jak najrzadziej kupować nowy...

poniżej artykuł z netu - sponsorowany jak sie domyślam ale niosący nadzieje na lepsze jutro i kolejne kroki następnych producentów.
https://niechzyjeplaneta.onet.pl/daj-ubraniom-drugie-zycie/czy-mozna-pomoc-planecie-zmieniajac-nawyki-podczas-prania-male-zmiany-ktorych/pm0mdln?utm_source=SG&utm_medium=zajawka_artykul_1&utm_campaign=ariel#js-sponsor

Wspomnieć też warto o tym iż coraz więcej firm kosmetycznych albo zmienia składy kosmetyków na bardziej naturalne albo choc stara się zmienić opakowania swoich produktów na wielorazowe lub łatwiejsze w utylizacji, mniej szkodzące środowisku lub wrecz całkowicie naturalne/biodegradowalne.....coś się jednak zaczyna dziać dobrego...coraz więcej o tym się mówi i reklamuje głośno....jest nadzieja....na lepsze jutro i zmądrzenie społeczeństw....całej ludzkości

 [...]

 Jaki jest stosunek Fundacji do idei "wolnej woli"?

 

Człowiek absolutnie ma wolną wolę, z tym że jego życie jest w pewnych ramach. Już na starcie „pan na niebiosach” jest mistrzem niesprawiedliwości Jednym daję urodę i zdrowie, a innym – wprost przeciwnie. Oczywiście sam akt narodzin i wygląd każdego człowieka nie jest efektem „zabawy stwórcy w najbardziej niesprawiedliwego sędziego wszechczasów”, ale ma swoje podłoże karmiczne.


Wolna wola człowieka jest absolutnie przypisana każdemu z nas, choć musimy się poruszać w pewnych ramach. Dobrze to pokazuje zdjęcie poniżej, które przedstawia drogę po zaporze. Można w jej trakcie wykonywać różne dziwne ewolucje, ale nie można wyjść poza barierki.


 

 

 

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Saturday, February 27, 2021 10:37 AM
To: FN
Subject: Pytanie odnośnie multiwersum i analizy umysłowej

 

Droga Fundacjo Nautilus!

 Dziękuję Wam za ciężką pracę którą wykonujecie, ponieważ w tych mrocznych czasach każdy wasz artykuł i livestream jest balsamem dla duszy.

 Proszę, jeśli znajdziecie czas to odpowiedzcie na moje pytania.

 Zakładając, że istnieje multiwersum gdzie człowiek przeżywa swoje życie w niezliczonej ilości konfiguracji, które różnią się tylko wyborami na pewnych etapach życia oraz posiadając poniższe warunki karmiczne:

 - Człowiek(nazwijmy go Jan), który w swoim planie życia miał ślub z Małgośią i w każdej możliwej konfiguracji ten ślub się odbywa(zjawisko karmiczne).

- Jan ma wybór: wyjazd za granicę i poznanie Małgosi za granicą LUB pozostanie w kraju i poznanie Małgosi w kraju

 Od tego jednego wyboru życie Jana przyjmie zupełnie inna strukturę... warunki życia, znajomi, praca, kontakt z rodziną, przeżywane doświadczenia, zmiany w charakterze etc....

Każdy następny wybór Jana rozwarstwi te multiwersum...Dusza Jana musi być podzielona na niepoliczalną ilość swoich (nie znajduje lepszego slowa) instancji, a do tego doliczając niezliczoną ilość inkarnacji i powiązań karmicznych w niezliczonej ilości multiwersów i osi czasowych.

Moje pytanie jest następujące: Jak w tym wszystkim traktować plan życia duszy który nakreśla ona sobie przed życiem? Na jeden plan wystarczy jedno uniwersum czyż nie mam racji?

(Oglądałem wykład P.Marca Davenport'a i uważam go za bardzo ciekawy, lecz niestety posiada on wiele wzajemnie wykluczających się tez i niestety mam wrażenie że jest to oparte na przekazach mediumicznych, w które tak średnio wierzę... + teorie spiskowe odnośnie rządu amerykańskiego... odbierają mu dużo wiarygodności)

 Ostatnimi czasy większość ludzi przeczuwa konflikt między coraz bardziej totalitarnymi Chinami i resztą świata. Można tylko wyczekiwać dnia w którym bedą próbowały wcielić Tajwan do Chin kontynentalnych... Czy jak się obudzimy i przeczytamy o tym news to będzie to oznaczało że:

 A) Jasnowidze, którzy przewidywali konflikt zbrojny na świecie w końcu trafili?

  1. B) Ludzie posiadający analityczne umysły analityczne też są jasnowidzami?
  2. C) Dodając do siebie: Niestabilną gospodarkę światową, Pandemie, Obozy koncentracyjne w Ujgurskim Autonomicznym Regionie Xinjiang, Zbrojenia Chin, Wykradanie tajemnic wojskowych i technologicznych przez ekipy hakerskie Chin i KRLD, Wycofywanie produkcji półprzewodników z Tajwanu przez firmy Amerykańskie, Walka o surowce ziem rzadkich i reglamentowanie ich przez Chiny etc. etc.... Wskazując w/w fakty, czy nie wskazuje na pełzający konflikt?

 

Troszkę ironicznie ale czyż nie jest tak, że czytając newsy i posiadając umysł analityczny można przewidywać pewnie wydarzeni? Albo zwyczajnie można mówić codziennie "Jutro będzie deszcz", aż w końcu nadejdzie ten deszcz.

 Nie chcę umniejszać zdolności np. P. Jackowskiego(Ale tu nie chodzi tylko o niego... szkoda tylko że jest on najgłośniejszy), ponieważ to co potrafi w kwestii znajdowania zwłok i przeczuwania wydarzeń na małą skalę jest kosmiczne, ale no cóż.... Ja też potrafię stworzyć kanał YT i co filmik mówić o "Wielkim konflikcie", aż w końcu on nadejdzie.

 Przepraszam za tak rozbudowane pytania, ale jest to dość skomplikowana materia.

 P.S Oglądałem "Live" z rozmowy P. Kapitana i P. Jackowskiego... I podziwiam P. Kapitana za umiejętność prowadzenia(i twardego stania przy swoich poglądach) rozmowy z P. Jackowskim, ponieważ przy takiej rozbieżności myśli ja bym się już dawno poddał...

 P.S. 2 P. Kapitan w tym "Live" powiedział, (przepraszam, że parafrazując) że P. Jackowski może mieć najwybitniejsze zdolności jasnowidzenia na świecie... Mam przekonanie graniczące z pewnością, że istnieją osoby o znaczniej potężniejszych zdolnościach... tylko że dla dobra swojej karmy nie są takie "głośne".

 Pozdrawiam i życzę dalszej pięknej przygody!

[…]

 

 

Dziękujemy za e-mail i obszerną treść. Odpowiadając na pytanie o wybór duszy warto przypomnieć słowa starego mistrza, że życie jest niczym „długa wstęga”. Pisaliśmy o tym w naszej SZALUPIE RATUNKOWEJ. Niech to będzie odpowiedź na to pytanie.

 https://www.nautilus.org.pl/szalupa,166,patrz-na-swoje-zycie-jak-na-cudowna-wstege-idaca-w-gore-do-doskonalosci.html

Jeśli chodzi o Jackowskiego i odnajdywanie zwłok – naszym zdaniem nie ma sobie równych. Japończycy szukali najlepszych jasnowidzów na wszystkich kontynentach i po tym, jak daliśmy im „jasnowidza z Człuchowa” i jego trzykrotnym pobycie w Japonii uznali, że jest on numerem jeden, jeśli chodzi o sprawy kryminalne. Być może gdzieś są bardziej skuteczni, ale… my ich nie znamy.

 

 

From: […]
Sent: Friday, February 19, 2021 2:55 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Takie gadanie

Mam jedno krótkie pytanie do Pana Kapitana.
Po przesłuchaniu bardzo interesującej rozmowy z 28 stycznia (nomen omen dzień moich urodzin) między Panem a Panem Jackowskim chciałem zastanowiło mnie całkowite i kategoryczne odrzucenie przez Pana jakichkolwiek teorii spiskowych. Dodam, że jestem prawnikiem, który kredytami frankowymi zajmuje się z sukcesami od 2016 roku, a więc od czasu gdy przez kolegów po fachu byłem jeszcze uważany za szarlatana i naciągacza, i z pespektywy tych kilku lat - w tym towarzyskiej rozmowy z jednym z dyrektorów banku centralnego Szwajcarii - i chociaż jestem sceptyczny co do wszelkiego rodzaju teorii spiskowych to akurat w tym przypadku już nie dałbym sobie ręki uciąć, że cała akcja kredytów walutowych nie była ukartowana. Jest cały szereg argumentów, nie będę ich tu przytaczać gdyż nie o tym, które nakazują co najmniej rozważyć opcję przekrętu zanim np. postawi się własną rękę na tezę, że to zwykły przypadek, na którym nikt nie zarobił. To tyle tytułem wstępu a teraz pytanie.
Skoro nie ma wątpliwości, podzielam tu w całości poglądy załogi, że istnieją potężne istoty uduchowione, które służą innym swoją pomocą, zwracają świat na inne tory, to ci tak zwani przez Was awatarowie. To oczywistą implikacją takiego faktu jest, że istnieją równie potężne istoty uduchowione, które mając ten sam potencjał i wiedzę na temat otaczającej nas rzeczywistości, to samo instrumentarium kształtowania rzeczywistości, kierują się pobudkami zgoła odmiennymi. Skrajnym egoizmem, chęcią zysku i obsesją władzy. Nazwijmy te istoty anty-awatarami, którzy dla "buddów" są jak ing i jang, dzień i noc, ciepło i zimno, ogień i woda, północ i południe czy wiele innych przykładów doskonale Wam – jako osobom wtajemniczonym są znane. Co jeśli to nie Elon Musk, Bill Gates czy inny Rothshield ale właśnie takie anty-boskie świadomości, unikające rozgłosu i kryjące się za fasadą różnych instytucji, jednocześnie świadome swoich reinkarnacji, tworzą te schematy, o których wspomina Pan Jackowski, ale nie dla dobra i rozwoju ludzkości, tylko dla własnej wygody i przyjemności? Co jeśli taki Juliusz Cezar od tysięcy lat przeżywa kolejno klęski i zwycięstwa, klęski i zwycięstwa, pamięta je wszystkie, i wyciąga z nich wnioski, i cierpliwie realizuje swoją egoistyczną wizję świata, którą nie jest osiągnięcie nirwany - jedności z absolutem - tylko zostanie absolutem? Czym dla takiej istoty jest sumienie, czym jest milion milionów śmierci? Co jeśli zostanie absolutem utożsamia ona z osiągnięciem stadium boskiego-tyrana rodem z doskonałych powieści o planecie z Duna Franka Herberta?
Tak tylko próbuję dorzucić ziarenko zwątpienia do niezmąconej wizji świata niepodatnego na niczyje machinacje.
Pozdrawiam i zapału życzę!

PS
Dane zastrzegam do wiadomości redakcji.

 

Witam Pana,

Dziękuję za e-mail. No cóż.. odpowiem tak:

Podczas szkolenia egzorcystów w Watykanie są oni szkoleni, aby nie wierzyć w żadne przypadki opętania wyglądające tak na pierwszy rzut oka, gdyż 90 procent to choroby psychiczne, a 10 procent to rzeczywiste przejęcia ludzi przez złe byty.

Ja postępuję podobnie. Zajmuję się tak nieprawdopodobnymi tematami, że muszę odrzucać te 90 procent, które nazywam „Tworkami spiskowymi”. Jest tam Tupolew z podłożonymi bombami przez Tuska, WTC, w które 11 września Żydzi nawsadzali ładunków wybuchowych i je odpalali (samolotów nie było), płaska Ziemia (30 procent Amerykanów w to wierzy) czy ostatni przebój z tej rodziny czyli „pandemia, której nie ma, a są aktorzy”. Tak się składa, że w te wszystkie zacne teorie wierzą zaciekle ci sami ludzie (miałem okazję to zweryfikować).

Oczywiście istnienie UFO też podchodzi pod kategorię teorii spiskowych, ale jest to nie tylko zupełnie inna półka, ale raczej inny regał, a nawet biblioteka w innym mieście.

Pzdr

RB, FN

 

 

From: [..]
Sent: Friday, March 5, 2021 9:57 PM
To: FN
Subject: Nawiedzony przedmiot

 

Dzień dobry, w mieszkaniu mojej mamy znajduje się nieco upiorna figurka ni to kota ni to małpy, wykonana z drewna, przywieziona jako pamiątka z zagranicznej podróży. Robi ona dosyć mroczne wrażenie i kilka dni temu zbliżyłam do niej licznik EMF. Zapaliła się żółta lampka świadcząca o wykrytej anomalii. Sama bylam zdziwiona. Moje pytanie: co zrobić z takim przedmiotem? Spalić? Wyrzucić? Czekam na sugestie. Pozdrawiam. […]

Mamy w naszym archiwum kilka historii z przedmiotami (zwłaszcza z maskami z Afryki), który doprowadzały do bardzo dużych kłopotów rodzinę, która zawiesiła taki przedmiot w domu. Radzimy go pozbyć się go jak najszybciej. Nawet spalić, jeśli nie stanowi zbyt dużej wartości.

Pozdrawiamy

FN

 

 

 

From: […]
Sent: Sunday, March 7, 2021 10:10 PM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: RE: Pytanie

 

Dzień  dobry,
czy  Pan Krzysztof może odniósł się do tych dat . Czytałem u Państwa artykuł o wielkim konflikcie ale Pan Jackowski nic nie mówił tam o tych datach chociaz jeśli dobrze  kojarzę to w lipcu coś ma sie zacząc.
Może inni jasnowidze coś więcej będą wiedzieć ? Jak Państwo z Pokładu nautilus z Kapitanem  się na to przygotowują. Może podpowiecie  jak sie do tgo przygotować , z tego co czytam to jesli to prawdiwe wizje to naprawde będzie ciężko. Tak jak pisalem nie wiem czy te daty które podałem maja znacznie ale obawiam się że tak i moga byc naprawde wazne, chociaz wolał bym nie miec racji. Jednakże Jesli Pan jackowski tez mówi o lipcu to możne Warto zadbać o swoich czytelników i cos im doradzic :) Dziękuję i pozdrawiam,
ps nie che Państwu zawracać głowę ale jeśli bedzie ten Bardzo wielki Konflit to informacje od Jasnowidzów w projekcie messing bardzo się przydadzą.
Pozdrawiam

 

Pomyślimy o tym.

 

From: […]
Sent: Saturday, March 6, 2021 12:58 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ciężarówka nad lasem

 

Witam załogę,

 piszę do Państwa, ponieważ kiedyś czytałem u Państwa na stronie artykuł o chłopcach, którzy widzieli coś dziwnego. Chodziło o lecącą nad lasem ciężarówkę (TIR). Wczoraj natknąłem się na taki wpis na instagramie: https://www.instagram.com/p/CMEfiYcgNo8/?utm_source=ig_web_copy_link Od razu pomyślałem, że chłopcy mogli widzieć, to zjawisko. Być może jest, to odpowiedź na tą zagadkę.

 Pozdrawiam

Jarosław


 

 

Dziękujemy za wiadomość. Zdjęcie jest bardzo ciekawe, podobnie jak zjawisko. W tej sytuacji jednak relacje wszystkich świadków (9 osób) zdecydowanie wykluczają tego typu „złudzenia mirtażowe”, gdyż kluczowe dla tej całej sprawy było lądowanie tej ciężarówki w lesie obserwowane przez świadków, a potem wyjazd tego dziwnego pojazdu z leśnej polany na normalną drogę.

Poniżej relacja świadków.

 "Latajaca ciężarówka" - incydent z 2005 roku

Wydarzenie miało miejsce w okolicach miejscowości Kolonia Górka w 2005 roku (niedaleko Garwolina). Grupa chłopców grających w piłkę na boisku obserwowała przelot nad lasem... ciężarówki. Dziwny pojazd wylądował na polanie, po czym wyjechał na polną drogę i zniknął.

Pzdr

FN

 Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.

Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.

 

 

 zwiń tekst

CZY ŚWIAT NAUKI AKADEMICKIEJ UZNA KIEDYŚ FAKT, ŻE ZIEMIA BYŁA OD TYSIĘCY LAT ODWIEDZANA PRZEZ ISTOTY Z OBCYCH CYWILIZACJI I INNYCH PLANET?
Czw, 25 luty 2021 06:40 komentarze: 3 czytany: 4820x

Czy znacie Państwo tę publikację polskiego naukowca - religioznawcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego Macieja Grzelczykahttps://www.cambridge.org/core/journals/antiquity/article/amakhee-4-a-newly-documented-rock-art-site-in-the-swaga-swaga-game-reserve/E7EACF28F4EA1BEFC3C8142F34353C49Amak'hee 4: a newly documented rock art site in the Swaga Swaga Game Reserve | Antiquity | Cambridge Corewww.cambridge.......

czytaj dalej

Czy znacie Państwo tę publikację polskiego naukowca - religioznawcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego Macieja Grzelczyka


https://www.cambridge.org/core/journals/antiquity/article/amakhee-4-a-newly-documented-rock-art-site-in-the-swaga-swaga-game-reserve/E7EACF28F4EA1BEFC3C8142F34353C49

Amak'hee 4: a newly documented rock art site in the Swaga Swaga Game Reserve | Antiquity | Cambridge Core
www.cambridge.org

Amak'hee 4: a newly documented rock art site in the Swaga Swaga Game Reserve - Volume 95 Issue 379


 

 

Pan Maciej Grzelczyk odrzucił moje sugestie, że naskalne malowidła mogą przedstawiać przedstawicieli obcej cywilizacji. Jeśli Państwo macie w tej sprawie inny pogląd, chętnie zacytuję go w publikacji prasowej, jaką przygotowuję w tej sprawie
[dane do wiad. FN]


Witamy,
Dziękujemy za e-mail i link.
Rzeczywiście bardzo ciekawa sprawa. Na tych rysunkach można jak najbardziej dostrzec sylwetki jakiś postaci i są one na tyle niezwykłe, że śmiało można zaryzykować tezę, że ten anonimowy, prehistoryczny artysta uwiecznił obce istoty. Tu małe wyjaśnienie – po 30 latach zajmowania się tematyką UFO jest dla nas oczywiste, że UFO nie tylko jest stuprocentowym faktem (nie żadnym 99,9, ale właśnie stuprocentowym) , ale także to, że obce cywilizacje uważnie obserwują ludzkość od dziesiątek tysięcy lat. Erich Daniken ma rację i to jest poza dyskusją. Skoro w tej chwili odwiedzają Ziemię w takiej liczbie wizyt (my i tak rejestrujemy tylko drobny ułamek tego) to jest jasne, że czynili to wcześniej.
Rozmawialiśmy w tej sprawie z Erichem von Danikenem podczas jego pobytu w Warszawie w 2003 roku.Wyjaśnił on nam, że świat nauki akademickiej w sposób tak konsekwentny odrzuca nawet możliwość odwiedzin Ziemi przez obcych, że każdy naukowiec choćby w minimalny sposób dopuszczający taki wariant byłby natychmiast uznany przez środowisko naukowe za niepoważnego, wręcz zwariowanego. To oznacza, że ten naukowiec postępuje w sposób absolutnie racjonalny.
Niestety mamy wręcz komediową sytuację na Ziemi, gdzie najważniejsza i najciekawsza informacja o otaczającym nas świecie jest odrzucana i negowana, a zajmują się nią jakieś amatorskie grupy pasjonatów, kiedy dysponujące gigantycznymi budżetami ośrodki naukowe po prostu ją pogardliwie ignorują. To się kiedyś zmieni, ale taka sytuacja będzie naszym zdaniem jeszcze przez kilkaset lat. Jako cywilizacja na naszym etapie rozwoju (barbarzyńskim) mamy być utrzymywani w przeświadczeniu, że jesteśmy sami we wszechświecie. Kiedy ludzkość zacznie opuszczać etap barbarzyństwa, wtedy pozna tę nieprawdopodobną informacje. Teraz jeszcze wyraźnie nie jest ten czas.
Pozdrawiamy
FN

Ta wiadomość została wysłana przez Fundację Nautilus.
Copyright © 1999-2021 FN. Wszelkie prawa zastrzeżone.zwiń tekst

CZY WIERZYCIE, ŻE NOWY TESTAMENT OPISUJE PRAWDZIWE WYDARZENIA?
Śr, 17 luty 2021 04:58 komentarze: 20 czytany: 5418x

Witam Fundację! Na początku bardzo chciałem podziękować za to, co robicie. Codziennie zaglądam na pokład okrętu Nautilus i nie wyobrażam sobie, abym tego nie robił. Uważam treści prezentowane tutaj za wiarygodne i wynikające z racjonalnego podejścia do tych zjawisk. Chciałem od dawna zapytać o biblię. Czy uważacie, że jest tam prawda? Czy Chrystus rzeczywiście uzdrawiał, wskrzeszał ludzi, chodził .......

czytaj dalej

Witam Fundację! Na początku bardzo chciałem podziękować za to, co robicie. Codziennie zaglądam na pokład okrętu Nautilus i nie wyobrażam sobie, abym tego nie robił. Uważam treści prezentowane tutaj za wiarygodne i wynikające z racjonalnego podejścia do tych zjawisk. Chciałem od dawna zapytać o biblię. Czy uważacie, że jest tam prawda? Czy Chrystus rzeczywiście uzdrawiał, wskrzeszał ludzi, chodził po wodzie? Czy to jest możliwe?

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Wasz wierny czytelnik [dane do wiad. FN]

 

Sprawa oceny Starego i Nowego Testamentu to dwie różne sprawy. Rozumiemy jednak, że pyta Pan o Nowy Testament opisujący życie i śmierć Jezusa z Nazaretu. Nie mamy nawet cienia wątpliwości, że opisywane wydarzenia są prawdziwe, a Jezus był tzw. Awatarem, czyli potężną istotą, która niczym Budda czy Kriszna pojawiły się na Ziemi w ludzkim ciele. Chodzenie po wodzie? Wskrzeszanie? Jasne zapowiadanie przyszłych wydarzeń? To dla takich istot naprawdę żaden problem. Pojawiają się one na Ziemi rzadko, ale kiedy przychodzą, są w stanie zmienić kierunek, w jakim podąża cywilizacja. Taka postać naszym zdaniem wkrótce pojawi się na naszej planecie i będzie to owo słynne „powtórne przyjście zbawiciela”, którego tak bardzo oczekują ludzie wyznający religie monoteistyczne.


Posiadając naszą wiedzę o świecie bardzo ciekawym doświadczeniem jest przeczytanie Nowego Testamentu (o Starym Testamencie napiszemy innym razem). Opisy tego, co robił Jezus Chrystus to absolutna klasyka możliwości Awatarów. Nie ma tam jednej rzeczy, do której można się przyczepić.

Inna sprawa, że świat podzielony jest na kilka zagonów zamieszkałych przez plemiona, które się nawzajem nienawidzą, ze sobą walczą i o zgrozo są absolutnie przekonane, że Bóg jest po ich stronie, bo reszta się myli, a tylko oni wiedzą, jak skutecznie czmychnąć do raju na wieczną labę… Jak Pan pewnie wie my prezentujemy od zawsze jasny pogląd w tej sprawie – jest reinkarnacja czyli wędrówka dusz. Dziś jesteśmy Chrześcijanami, w następnym wcieleniu Żydami, a jeszcze w następnym ateistami czy wyznawcami Mahometa. Każde z tych wcieleń nas wzbogaca, ale wszystkie religie ziemskie których doświadczamy w tych kolejnych żywotach opierają się jedynie na wierze, która z prawdziwą wiedzą ma niewiele wspólnego. Do czego to prowadzi? Zawsze do tego samego: krwi, cierpienia, ofiar, śmierci tylko po to, aby przypodobać się naszego Bogu, bo ci inni błądzą, a my mamy prawdę i jedyną drogę do anielskich pól… Ostatnio jeden z czytelników przysłał na pokład okrętu Nautilus ciekawe zdanie. Jest w nim wiele racji, prezentujemy je na koniec tej odpowiedzi.

 


 

 

From: […]
Sent: Wednesday, February 10, 2021 9:57 PM
To: FN
Subject: Załoga Nautilusa

 

Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się […] i pochodzę z […] woj. Śląskie. mam […] lat.

Z racji tego, iż jestem już z wami troszkę czasu chciałbym zgłosić swoją chęć przynależności do Załogi Nautilusa. Mój tok myślenia, postrzegania świata i otwartości na nowe informacje sprawia, że chcę wspomóc waszą Fundację Nautilus i jeśli się uda to chcę dołożyć choćby jedną cegiełkę aby mieć wkład w wasz rozwój. 

To co robicie to ogromny wkład w rozwój naszej cywilizacji i uświadamianie ludzi, że świat,

który nas otacza to nie tylko dom, praca, i zajęcia dnia codziennego ale coś więcej...coś co czasami przerasta naszą wyobraźnię.

Pozdrawiam was jeszcze raz i zostawiam swoje dane. 

[dane do wiad. FN] 

  

 

Szanowny Panie [dane do wiad. FN],

Pięknie dziękujemy za e-mail. Proszę nam wierzyć, że tylko dla takich osób jak Pan ta cudowna i dość zagadkowa machina jaką jest Nautilus płynie od ponad 20 lat!

Bardzo dziękujemy za ciepłe słowa.

Zapisujemy kontakt do Pana. Cały czas szukamy pomysłu, jak współpracować z ludźmi, którzy zgłaszają się do nas, aby nam pomóc. Proszę spojrzeć realistycznie – serwis jest prowadzony kradnąc czas prywatny w ciągu dnia. Ledwie go wystarcza, aby odpowiedzieć na pocztę, zaktualizować teksty na stronie (i tak aktualizacja napiszemy nieskromnie – jest na poziomie mistrzostwa świata…), ale gdzie znaleźć ten czas na prowadzenie projektów z ludźmi? Pisanie e-maili do tych, którzy mogliby coś działać? Niestety to fikcja. Chyba, że wygramy w Lotto i będziemy mogli opłacać zespół ludzi. FN jest prowadzona przez czystą pasję, ale – proszę nam wierzyć – bez pieniędzy w Polsce się niczego nie zrobi, gdyż wszelkie „bo ja się interesuję” szybko okazuje się słomianym ogniem. Do tego baku trzeba by wlać czystą gotówkę i wtedy byłaby szansa, że ludziom się nie znudzi i szybko nie okaże się, że „będą mieli nowe, ważniejsze sprawy”. Tak po prostu jest z ludźmi w Polsce, którzy mają coś wykonywać społecznie "na gębę" i proszę wierzyć - ta sprawa została wielokrotnie zweryfikowana. Ordynarna forsa błyskawicznie sprawia, że nagle najbardziej zajęci wczoraj nagle doznają cudu i dysponują takimi ilościami czasu, że... wręcz nie wiedzą, co z nim robić. Widzieliśmy takie cuda wielokrotnie! ;)

Mimo zwodniczej nazwy „Fundacja” z pieniędzmi mamy niewiele wspólnego. Tylko dzięki kilku naprawdę kryształowo-diamentowym ludziom wpłacających regularnie swoje prywatne pieniądze na konto FN udaje nam się opłacić serwery, opłaty za samochód czy Bazę FN, a – proszę nam wierzyć – to są gigantyczne jak dla nas pieniądze, jeśli niczego się nie sprzedaje, a witryny jako jedyne miejsce w sieci nie mają reklam. To są trudne sprawy, ale tak wygląda rzeczywistość – 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi pozbawia wszelkich złudzeń, a uczy realizmu i pokory.

Na razie jest jak jest, a i tak – przyzna Pan – nie jest najgorzej, skoro wszystkie serwisy pasjonatów o zjawiskach niewyjaśnionych szybko pozdychały lub zamieniły się w jakieś upiorne rachityczne blogi, a okręt Nautilus w sieci nie ma sobie równych, jeśli chodzi o zjawiska niewyjaśnione (dostajemy od naszych czytelników tyle korespondencji w tej sprawie, że można uznać tę tezę za prawdziwą).

Serdecznie pozdrawiamy, prosimy nie zapominać o okręcie Nautilus i patrzeć na nas życzliwie, bo jest tu najczystsza pasja ze wszystkich pasji tego świata! I na koniec prosimy zawsze być świadomym, że ta cała machina jest tylko i wyłącznie dla takich ludzi jak Pan.

FNzwiń tekst

CZY ZBLIŻA SIĘ MOMENT WIELKIEGO UJAWNIENIA INFORMACJI O UFO I OBCYCH CYWILIZACJACH DLA LUDZKOŚCI?
Sob, 6 luty 2021 05:06 komentarze: 13 czytany: 5397x

Szanowna Załogo i Kapitanie, Jak zapewne wiecie aktualnie odtajnieniu podlega wiele dokumentów różnych służb i wojska w USA (i innych krajach) dotyczących m.in. tematyki UFO oraz obcych ras odwiedzających Ziemię. O dziwo nawet w mainstreamowych mediach światowych pojawia się coraz więcej oficjalnych doniesień o UFO. Czy w związku z tym faktem uważacie, że zbliża się moment częściowego lub całkowitego.......

czytaj dalej

Szanowna Załogo i Kapitanie, Jak zapewne wiecie aktualnie odtajnieniu podlega wiele dokumentów różnych służb i wojska w USA (i innych krajach) dotyczących m.in. tematyki UFO oraz obcych ras odwiedzających Ziemię. O dziwo nawet w mainstreamowych mediach światowych pojawia się coraz więcej oficjalnych doniesień o UFO. Czy w związku z tym faktem uważacie, że zbliża się moment częściowego lub całkowitego odtajnienia tego faktu dla ludzkości? Wygląda to na dosyć skoordynowane działania i wg mnie na pewno nie dzieje się to bez przyczyny. Czy macie jakieś informacje na ten temat?

Poniżej link do ARCYciekawego artykułu opisującego odtajnione dokumenty CIA dotyczące tzw. remote viewing oraz co bardzo ważne, obecności obcych cywilizacji na Ziemi.
Bardzo proszę o uważne przeanalizowanie artykułu i dokumentów w odniesieniach.

https://www.collective-evolution.com/2020/12/17/declassified-cia-document-shows-remote-viewing-attempt-of-a-galactic-federation-headquarters/?fbclid=IwAR1hOJJx511p1yL3edlrNmfcOVVhgBENyE2dXxc7YQkIwG9oG9BR5gf7ZlE

Co wy na to?

Pozdrawiam
załogant [dane do wiad. FN]
Dziękujemy za wiadomość. Z punktu widzenia Fundacji Nautilus wielkie "ujawnianie" informacji o istnieniu UFO jest żartem, skoro praktycznie codziennie od 30 lat dostajemy na ten temat materiały z Polski i ze świata. Wieczne oczekiwanie na mityczny moment, kiedy coś tam zostanie ujawnione i dopiero wtedy ludzie przejrzą na oczy jest błędem i fikcją, gdyż nic takiego się nie stanie raptownie. To długi proces, a wiadomości zawarte w tym linku są jedynie kolejnym etapem tego procesu.

Proszę także pamiętać, że ludzkość jest na takim poziomie rozwoju, kiedy powinna być przekonana, że jest "sama we wszechświecie". Bardzo dobrze jest to wyjaśnione w książce Dolores Cannon "Kosmiczni ogrodnicy". Stąd wszelkie lamenty, że nie ma oficjalnego kontaktu z obcymi cywilizacjami brzmią niedorzecznie. Jesteśmy na etapie buraczano-nacjonalistyczno-barbarzyńskim i próba nawiązania kontaktu w jednym miejscu Ziemi spowodowałaby natychmiastową wojnę całej reszty otaczającej "to wybrane przez obcych miejsce", bo przecież inni są lepsi, godniejsi do tego, a skoro obcy wybrali ich, to... są źli i czas traktować ich jak wrogów. Natomiast w tej sytuacji nawiązanie kontaktu ze wszystkimi państwami, księstwami czy plemionami naszej zabawnej planety "w tym samym czasie - jednocześnie" jest niedorzecznością. Kiedy nasza cywilizacja dojdzie do etapu prawdziwej jednorodnej reprezentacji (ONZ to fikcja), wtedy także dojdzie do kontaktu. Ile lat do tego potrzeba? Kilkaset, może kilka tysięcy. Na razie radzimy cieszyć się z tego, że należy się do elitarnej grupy naszej populacji, która o UFO i odwiedzinach naszej planety przez obcych wie. A to i tak bardzo dużo!
zwiń tekst

CZYM JEST CZAS? CZY CZAS W OGÓLE ISTNIEJE?
Czw, 4 luty 2021 19:59 komentarze: 5 czytany: 4328x

[PYTANIA DO FN] Czym jest czas? Czy on w ogóle istnieje? Jest obiektywny czy relatywny? Jak to jest z liniowością czasu i podróżami w czasie?Dziękujemy za pytanie. Czas jak najbardziej istnieje i jest możliwy do zdefiniowania tylko przez pryzmat energii duchowej. Ponieważ nauka akademicka w sposób całkowity odrzuca istnienie energii duchowej (ponieważ aparatura na uniwersytetach nie jest w stanie .......

czytaj dalej

[PYTANIA DO FN] Czym jest czas? Czy on w ogóle istnieje? Jest obiektywny czy relatywny? Jak to jest z liniowością czasu i podróżami w czasie?
Dziękujemy za pytanie. Czas jak najbardziej istnieje i jest możliwy do zdefiniowania tylko przez pryzmat energii duchowej. Ponieważ nauka akademicka w sposób całkowity odrzuca istnienie energii duchowej (ponieważ aparatura na uniwersytetach nie jest w stanie jej zmierzyć czy wyłapać…) nigdy nie pojmie, czym jest czas. Oczywiście, że są możliwe podróże w czasie. Skąd to wiemy? Od obcych, którzy czasami byli o to pytani przez ludzi podczas Bliskich Spotkań z UFO. Jest możliwe nie tylko swobodne podróżowanie po linii czasu, ale w trakcie takiej podróży można istnieć jako byt w różnych światach, a nawet w tym samym czasie… w dwóch takich samych osobach! Prosimy zapomnieć o tych wszystkich „paradoksach dziadka” i innych, o których mówią fizycy teoretyczni. Prawda jest jeszcze bardziej niezwykła, niż mogłoby to się im śnić.
Czas jest bowiem także czymś, co przypomina „sprężynę slimky”. Można ją zwijać, zawijać, a nawet… nakładać na siebie.
Bardzo precyzyjnie wyjaśnia to niestety już od wielu lat nieżyjący Marc Davenport w swoim wykładzie ok. 28 minuty. Polecamy jego uważne obejrzenie!

UFO POJAZDY SPOZA CZASU - wykład Marc`a Davenport'a
zwiń tekst

KIEDY SKOŃCZY SIĘ PANDEMIA KORONAWIRUSA? I INNE PYTANIA DO FN.
Nie, 24 sty 2021 12:31 komentarze: 5 czytany: 5887x

Witajcie, Jak wg. Was z aktualnego punktu widzenia zakończy się ta cała pandemia koronawirusa? Z dziesiątek Waszych artykułów, badań, wypowiedzi naukowców, przepowiedni jasnowidzów wynikało, że najpierw nastąpi pierwsza fala, potem się uspokoi i mocno wyhamuje żeby przed zimą wrócić że zdwojoną siłą i swoim zasięgiem przyćmić to działo się w trakcie pierwszej fali... I generalnie te wszystkie prognozy.......

czytaj dalej

Witajcie, Jak wg. Was z aktualnego punktu widzenia zakończy się ta cała pandemia koronawirusa? Z dziesiątek Waszych artykułów, badań, wypowiedzi naukowców, przepowiedni jasnowidzów wynikało, że najpierw nastąpi pierwsza fala, potem się uspokoi i mocno wyhamuje żeby przed zimą wrócić że zdwojoną siłą i swoim zasięgiem przyćmić to działo się w trakcie pierwszej fali... I generalnie te wszystkie prognozy i przepowiefnie się wypełniają jak w zegarku ale najciekawsze jest to jak to wszystko się zakończy? Wielokrotnie wspominaliście o tym, że to potrwa tylko (czy raczej aż) do kwietnia 2021r.
Czy dzisiaj mając aktualny obraz całej sytuacji, widząc jak rozprzestrzenia się ta cholerna zaraza, jaj mocno jest odporna na wszelkie zmiany środowiska i wahania temperatury, widząc jak szybko replikuje się w dziesiątkach tysięcy nowych mutacji każdego tygodnia, czy nadal wierzycie w to że to wszystko potrwa ot tak sobie po prostu do kwietnia i koniec ???

[...]Dziękujemy za wiadomość. Oczywiście, że przepowiednie światowych mediów w sprawie koronawirusa praktycznie perfekcyjnie się sprawdzają. Warto przypomnieć, że choćby na naszych łamach w wakacje zapowiadali oni pojawienie się pod koniec 2020 roku mutacji koronawirusa, które będą odporne na szczepionkę. Bez dwóch zdań ta historia nie zakończy się ani w kwietniu tego roku, ani przyszłego… Świat nie wyciąga żadnych wniosków z tego, co się stało. Chce jedynie jak najszybciej zaszczepić się, aby wrócić do tego, co było. A tak się nie uda.

Pozdrawiamy
FN

[...] Witam,

W jednym ze swoich filmików na kanale YouTube Krzysztof Jackowski powiedział takie zdanie: "Wprowadzenie do użytku gotowych szczepionek w żadnym stopniu nie rozwiąże problemu koronawirusa". To bardzo ciekawe zdanie wg mnie.
W czasie kiedy niemalże jednogłośnie wszyscy lekarze, specjaliści i najwięksi światowi politycy grzmią, że tylko masowe szczepienia populacji w skali globalnej są w stanie wygrać walkę z wirusem to w tym samym czasie Jackowski stwierdza że szczepionki problemu nie rozwiążą. I nie mówi kompletnie nie więcej.
A to przecież jest bardzo ciekawe z jakiego powodu szczepionki nie okażą się zwycięska bronią w walce z koronawirusem?
Czy szczepionek będzie zbyt mało ? Czy będzie utrudniony dostęp do szczepień ? Czy będą masowe efekty uboczne i liczne zgony po zastosowaniu nowatorskich i wyprodukowanych w pośpiechu szczepionek ? Czy w końcu szczepionki okażą się zupełnie nieskuteczne z powodu nowych setek mutacji koronawirusa które będą całkowicie odporne już na stosowane dotychczas szczepionki ?
Czy w końcu może sami ludzie oczytani w teoriach spiskowych sami nie będą chcieli się szczepić w obawie o przymusowym zaczipowaniu ich na polecenie Billa Gatesa?
Czy moglibyście przy okazji zapytać Krzysztofa Jackowskiego o rozwinięcie tej krótkiej myśli? Żeby wyjaśnił Waszym czytelnikom a jednocześnie własnym słuchaczom dlaczego szczepionki w żadnym stopniu nie rozwiąże problemu koronawirusa na świecie ?

Pozdrawiam serdecznie całą załogę...

Internauta


Dziękujemy za wiadomość. Oczywiście możemy zapytać Krzysztofa Jackowskiego o tę sprawę, ale czy odpowiedzią na to nie jest przypadkiem najnowsza informacja opublikowana w dziale FN24?

Link do tej publikacji poniżej:

https://www.nautilus.org.pl/news24,820,23-stycznia-2021--mutacja-koronawirusa-z-rpa---swiat-dopiero.html

Pozdrawiamy
FNFrom: [...]
Sent: Sunday, January 17, 2021 1:47 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Szczepienia
 
Dzień dobry,
 
Mam wątpliwości co do szczepień, w mojej pracy będą niedługo szczepienia, jest dużo głosów że to nie jest nic dobrego dla nas, ale są też głosy takie jak https://www.youtube.com/watch?v=EdV9PglbjPw (wydarzenia na świecie zjednoczenie się ludzkości ,szczepienia ,USA Polska Unia ,styczeń 2021) - gdzie Aron Jasnowidz mówi że szczepionki Pfizera wzmacniają układ odpornościowy i likwidują gen irytacji, agresji, gen drapieżnika. Co Nautilus o tym myśli :-) ?
 
pozdrawiam serdecznie
[...]Napiszę Panu to, co ja myślę (Nautilus to wiele osób).
Planeta Ziemia jest od wielu lat „planetą starców”, gdyż tak bardzo wydłużyła się długość życia, a zwłaszcza w tych rejonach, gdzie szczepienia są czymś normalnym.
To szczepienia sprawiły, że ludzie zamiast umierać „w dawnym stylu ok. 20-30 roku życia” żyją i żyją ponad 60-70 lat i dłużej.
Niech to będzie odpowiedź na Pana pytanie.
Pzdr
RB, FN

From: [...]
Sent: Saturday, January 23, 2021 4:05 AM
To: Fundacja NAUTILUS
Subject: RE: Szczepienia

Dziękuję i cieszę się że podzielił się Pan ze mną swoim zdaniem.

pozdrawiam serdecznie
[...]


 

From: [...]
Sent: Friday, January 22, 2021 11:36 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ciekawe zdjęcie!
Importance: High

  Szanowny Panie Robercie, droga Fundacjo,
 
przesyłam Wam w załączniku zdjęcie. Zdjęcie to zauważyłem 26 listopada 2020 roku, około godziny 11.30. Zdjęcie to było zamieszczone na głównej stronie portalu tvn24.pl jako zdjęcie do wiadomości o sytuacji covidowej w Polsce. Nie pamiętam dokładnie, ale wiadomość dotyczyła chyba informacji o zakażeniach i zgonach na Covid-19 w Polsce, a zdjęcie to chyba któryś ze szpitali polskich. Skopiowałem to zdjęcie na komputer, bo wydało mi się dziwne i ciekawe. I tak było na komputerze i zapomniałem o nim, ale jak oglądałem Pana wykład dla naszych braci w Czechach, gdzie prezentował Pan zdjęcia z katedry w Pradze, to przypomniałem sobie o tym zdjęciu i postanowiłem Wam wysłać. Co mnie zdziwiło to to, że ktoś to zdjęcie zamieścił na głównej stronie portalu, i nie zauważył, że coś z tym zdjęciem jest nie tak, to zdjęcie mógł widzieć cały świat. Nazwa pliku nie została przeze mnie wymyślona, tylko automatycznie zdjęcie zapisało się pod taką nazwą. Co to jest Waszym zdaniem?
 
Pozdrawiam i życzę zdrowia i dalszych sukcesów w drodze do prawdy,
[...]
Witamy,
Dziękujemy za e-mail i zdjęcie. Naszym zdaniem to jest jakiś stojak – proszę zwrócić uwagę na załącznik.
Pzdr
FN

From: [...]
Sent: Wednesday, January 20, 2021 2:30 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: RE: Pomysł na Projekt "Przełęcz Diatłowa"!!! 2
 
Dzień Dobry
Przesyłam zapytanie do Was oraz prośbę o informację czy zaproponowany przeze mnie pomysł na projekt "Przełęcz Diatłowa" z udziałem
Pana Jackowskiego będzie przez Was realizowany czy może już był realizowany? Uważam że to bardzo dobry pomysł dlatego proszę o informację czy coś
w tej materii się dzieje?
Pozdrawiam
[...]Witamy,
Przez pandemię nie spotykamy się osobiście z KJ, a namówienie go na taki eksperyment „w sieci” jest poza naszym zasięgiem, gdyż… proponowaliśmy mu przez telefon różne eksperymenty zawsze z tym samym skutkiem. Po prostu musimy być obok niego.
Pomysł jest jak najbardziej ciekawy i na pewno taka sesja z Jackowskim byłaby ciekawym pomysłem.
Pzdr
FN
 
From: [...]
Sent: Friday, January 22, 2021 10:59 PM
To: Fundacja NAUTILUS <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: RE: Pomysł na Projekt "Przełęcz Diatłowa"!!! 2

Dzięki za informacje
OK
Wszystko rozumiem i domyślam się jak jest
Pozdrawiam
[...]

zwiń tekst

O CO CHODZI TEMU BOGU? DLACZEGO WYCIĄŁ TEN NUMER Z KORONAWIRUSEM TAKŻE NAM,  A NIE TYLKO TYM... [...]?
Wt, 19 sty 2021 13:41 komentarze: 7 czytany: 4827x

Witam FN! Mam takie pytanie związane z tym, co się teraz dzieje na świecie z koronawirusem. Jestem akurat bardzo dotknięty tą całą sprawą, gdyż w październiku ub. roku przez tę chorobę z diabła rodem zmarła moja babcia, a także jej siostra. Ale mam pytanie w sprawie tego, co na ten temat mówią księża i w ogóle szerzej kościół. Przy okazji śmierci i pogrzebu babci moja mama rozmawiała z księdzem i .......

czytaj dalej

Witam FN! Mam takie pytanie związane z tym, co się teraz dzieje na świecie z koronawirusem. Jestem akurat bardzo dotknięty tą całą sprawą, gdyż w październiku ub. roku przez tę chorobę z diabła rodem zmarła moja babcia, a także jej siostra. Ale mam pytanie w sprawie tego, co na ten temat mówią księża i w ogóle szerzej kościół. Przy okazji śmierci i pogrzebu babci moja mama rozmawiała z księdzem i zapytała go, dlaczego Bóg pokarał ludzkość. Bardzo zaskoczyła mnie jego odpowiedź, bo on powiedział, że Bóg zesłał tę chorobę na tych ludzi, którzy plugawią jego imię. A przecież jest to bzdura, bo moja Ś.P. babcia była osobą niezwykle wierzącą i praktykującą, co tydzień chodziła do kościoła, a nawet dała jakieś potężne pieniądze na Rydzyka, przez co dwa lata temu była ogromna awantura z jej dziećmi, ale to inna sprawa. Co o tym myślicie? Czy rozmawialiście z księżmi o tym, jak oni to wszystko widzą? Bo coś mi się wydaje, że mają z tym problem.
Pozdrawiam pokład okrętu, trzymajcie dalej ten kurs!
[dane do wiad. FN]

Bardzo ciekawe pytanie. Kościół faktycznie nijak sobie nie radzi z wyjaśnieniem tego, co się wiąże z pandemią koronawirusa. O ile AIDS był prosty do wytłumaczenia wiernym, bo była to „kara boża za grzech homoseksualizmu”, to koronawirus trudno już tak tłumaczyć, gdyż dotyka on bynajmniej nie jedną, znienawidzoną grupę, ale idzie szerzej – po wszystkich, w tym po wiernych w kościołach.

- O co temu Bogu chodzi? Dlaczego nie karze tylko tych, których my od lat wskazujemy jako grzeszników, a uderza także w nas jakąś zarazą? – takie pytanie często zadają wierni i nie bardzo rozumieją, dlaczego Najwyższy nie docenia ich wysiłków i zamiast karać całą pozostałą część ludzkości, którzy nie wyznają jedynej i prawdziwej wiary, to on spuścił ze smyczy bestię, która kąsa wszystkich jak leci…

Słuchanie księży wyjaśniającym wiernym, dlaczego to wszystko jest tak, jak jest – to bardzo ciekawe doświadczenie i niezwykle pouczające. Oczywiście nikt z nich nawet nie dopuszcza do myśli, że jest reinkarnacja, karma zbiorowości, karma całej planety jako jednej duchowej istoty itp. Oni żyją raz, potem umierają i mają wieczną labę w niebie jako nagrodę za to, co robili tutaj. Nie bardzo rozumieją, dlaczego ten okres pobytu na Ziemi ktoś im zepsuł, skoro tylu ludziom udało się go przeżyć wesoło, przyjemnie i jak gdyby nigdy nic umarli przed pandemią i spokojnie pomaszerowali do nieba. Ci także oczywiście wierzą, że tam natychmiast trafią, ale dlaczego Bóg tamtym wcześniejszym dał spokój, a teraz popsuł zabawę jakimś wirusem?! To są niesamowicie ciekawe „wygibasy tłumaczeniowe”, aby wyjaśnić, o co Bogu chodziło, że jednym odpuścił i dał luz, a innych teraz przydusza i psuje fajną zabawę… Oczywiście bez idei wędrówki dusz i wielokrotnego pobytu na Ziemi tego wytłumaczyć się nijak nie da, ale próbują. Dzięki temu można mieć trochę radości z obserwowania, jak próbują sobie poradzić z rozwiązaniem równania, które bez jednego elementu jest nierozwiązywalne. Tym elementem jest oczywiście reinkarnacja.
From: […]
Sent: Monday, January 18, 2021 3:13 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Koronawirus a karma i sprawiedliwość

Witam

To wszystko co raz na jakiś czas piszecie odnośnie koronawirusa jest bardzo ciekawe (m.in. wpis z 14-10-2020 w Dzienniku Pokładowym), ale niestety nie zgadza się jedna podstawowa kwestia. Otóż, gdyby rzeczywiście ten wirus pojawił się po to, żeby położyć kres drapieżnej eksploatacji naturalnych zasobów Ziemi, ludzkiej chciwości, bezduszności i egoizmowi to zgodnie z prawem przyczyny i skutku (karmy) zagrażałby realnie wyłącznie tym osobom, które sobie na to bezdyskusyjnie zasłużyły. Mam tu na myśli osoby drwiące z potrzeby segregowania śmieci, ludzi bezmyślnie zmieniających co chwilę smartfony czy samochody pod dyktando mody, myśliwych polujących na niewinne zwierzęta dla zaspokojenia swoich chorych zachcianek, czy chociażby przeciętnych ludzi jedzących regularnie mięso bo "oni tak lubią i nikt im nie będzie zabraniał". Tymczasem podejrzewam, że koronawirus dokładnie tak samo jak wyżej wymienionych osobników atakuje również wegetarian (sam od dawna nim jestem), obrońców praw zwierząt (bardzo je kocham), miłośników przyrody (od zawsze ją szanuję i podziwiam jej piękno) itp. Co to ma wspólnego ze sprawiedliwością, karmą, prawem przyczyny i skutku? Moim zdaniem nic, bo w atakach koronawirusa nie widać żadnej selektywności, która mogłaby wskazywać na wyraźnie powiązanie przyczynowo-skutkowe. Nawet w ludzkich, niedoskonałych systemach wymiaru sprawiedliwości nie wsadza się do więzienia całej ludzkości tylko dlatego, że pewna jej część to mordercy i zwyrodnialcy. Wsadza się tych, którzy ewidentnie na to zasłużyli. Czy według doskonałej boskiej sprawiedliwości, dokonującej się za pomocą prawa przyczyny i skutku w myśl zasady "co zasiejesz, to zbierzesz" nie powinno być tak, że koronawirus atakowałby selektywnie jedynie te organizmy ludzkie, w których wnętrzu napotkałby jakieś ślady po spożywanym w ciągu ostatnich kilkunastu godzin mięsie? Tymczasem działa on według absurdalnego zamysłu, według którego skoro niektórzy jedzą mięso i niszczą przyrodę to dla uproszczenia można wybijać wszystkich jak leci a prawo karmy odłożyć na bok i udawać, że go w ogóle nie ma.

Pozdrawiam
[…]Jednym z najpopularniejszych sposobów na pozorne „miażdżenie” doktryny reinkarnacji i karmy jest przykład autobusu prowadzonego przez osobę nikczemną i pijaną, który na skutek nieuwagi kierowcy spada w przepaść i ginie 50 osób, czyli wszyscy. Wśród tej grupy są bandyci, ale giną także ludzie przyzwoici.
- Jaki to ma sens? Gdzie tu jest ta wasza karma, skoro jeden dureń pociągnął w ramiona śmierci niewinne dzieci? – pytają ludzie próbujący negować reinkarnację przywołując ten przykład tragicznego wypadku.
Ale prawda o mechanizmach duchowych rządzących ludzkim losem jest bardziej złożona. Zło wpływa nie tylko na los jednego człowieka, ale także na los zbiorowości wokół. Dlatego jest tak groźne, wręcz niszczycielskie. Błąd takiego rozumowania jednak jest gdzie indziej. Trzeba bowiem założyć, że ludzkie życie jest gigantyczną wstęgą złożoną z dziesiątków tysięcy ogniw tę wstęgę tworzących. Nasze obecne życie jako np. „Jan Kowalski” jest jedynie jednym z elementów tej gigantycznej wstęgi. Jeśli spojrzymy na jedno jej ogniwo – faktycznie wszystko wydaje się niesprawiedliwie. Nawet, jeśli weźmiemy pod uwagę ledwie kilka ogniw, to także wydaje się to sprzeczne z rozsądkiem i sprawiedliwością. Ale z punktu widzenia tysięcy ogniw wstęgi widać, że mimo chwilowych upadków wstęga pięknie idzie do góry. Stąd ocena zła musi być jednoznaczna, ale wynik końcowy pozornych „błędów zdarzeń uznawanych za niesprawiedliwe” staje się nieistotny patrząc na wszystkie życia z perspektywy. Takie spojrzenie mogą mieć jedynie istoty bardzo rozwinięte duchowo, potężne na tyle, że widząc człowieka (lub inną żywą istotę) widzą jej wszystkie poprzednie życia, a także następne.


zwiń tekst

KIEDY POKAŻECIE MATERIAŁY O WYLATOWIE Z LAT 1999/2000/2001?!
Czw, 14 sty 2021 18:22 komentarze: brak czytany: 4725x

[…] Szanowna FN! Jestem wieloletnią fanką Waszego fantastycznego serwisu. 3 lata temu miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w wykładzie pana Roberta w Gdyni, gdzie prezentował materiały o tak bardzo ciekawych sprawach, ale także o Wylatowie. Zdumiało mnie, że tak dużo jest materiałów z roku 1999, a także 2000 i 2001. Myślałam, że Wylatowo zaczęło się w roku 2002, a tu okazało się, że wszystko najbardziej.......

czytaj dalej

[…] Szanowna FN! Jestem wieloletnią fanką Waszego fantastycznego serwisu. 3 lata temu miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w wykładzie pana Roberta w Gdyni, gdzie prezentował materiały o tak bardzo ciekawych sprawach, ale także o Wylatowie. Zdumiało mnie, że tak dużo jest materiałów z roku 1999, a także 2000 i 2001. Myślałam, że Wylatowo zaczęło się w roku 2002, a tu okazało się, że wszystko najbardziej ciekawe było wcześniej. Mam pytanie: kiedy pokażecie w serwisie te fantastyczne zdjęcia i filmy z lat 1999-2001? Ja bardzo interesowałam się Wylatowem, ale w ogóle nie przypuszczałam, że tam się tyle niezwykłych rzeczy działo z UFO. Mam nadzieję, że nie zabieram Wam czasu, ale naprawdę ten wykład był świetny, a właśnie zwłaszcza ta część o Wylatowie. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
[dane do wiad. FN]Dziękujemy pięknie za pytanie. Oto odpowiedź naszego kolegi z pokładu okrętu Nautilus:

[…] Droga Pani Magdo! Bardzo mi miło, że była Pani na moim wykładzie. Faktycznie Wylatowo cały czas czeka na swój moment. Ostatnie dwie różne ekipy producentów filmowych poprosiły mnie o pomoc w realizacji filmu o kręgach zbożowych, w tym oczywiście o Wylatowie. Byli niezmiernie zdziwieni, kiedy im powiedziałem, że wszystko zaczęło się w roku 1999, najciekawsze wydarzenia miały miejsce w latach 2000-2001, a to, co było potem było jedynie cieniem tego, co się działo wcześniej. Niestety w latach 1999-2001 jeszcze była audycja Nautilus Radia Zet, a materiały o Wylatowie które wtedy do nas trafiały były jedynie archiwizowane. Serwis to późniejsza historia, więc nawet nie było szansy tego wszystkiego zaprezentować. Kiedy na prośbę tych producentów przejrzałem moje materiały o Wylatowie odpowiedziałem im stanowczo, że moim zdaniem wszystko warte uwagi było w latach 1999-2001, co zresztą powtórzyłem także na moim wykładzie. Jestem pewien, że jak tylko zakończy się pandemia i ruszą produkcje telewizyjne i filmowe, to zmobilizuję się i uporządkuję ten materiał. Proszę mi wierzyć – wszystko musi mieć swój czas! ¯_(ツ)_/¯
Pozdrawiam serdecznie z pokładu okrętu Nautilus!
[…]Na koniec tematu Wylatowa krótka wiadomość od naszego kolegi Łukasza, który przejeżdżał przez tę miejscowość 2 stycznia 2021.


From: […]
Sent: Wednesday, January 6, 2021 4:17 PM
To: FN
Subject: ZNACZENIE PIKTOGRAMÓW

Informacja dla pana Roberta[…].  

Nie interesuję się specjalnie kręgami w zbożu ale ponieważ jestem osobą, która ma kontakt z
tzw. innymi wymiarami, zostały mi przekazane pewne informacje, które dla pana mogą wydać się interesujące.  Informacje te zostały mi pokazane podczas mojego snu.
Te tzw. kręgi w zbożu TO NIE SĄ  Piktogramy.
Wzory te to rodzaj architektury ( budowy) procesora komputerowego.  
Ta część komputera, ktorą widziałam we śnie to prawdopodobnie był procesor ( nie jestem informatykiem więc opieram się na własnej wiedzy). Znaki w zbożu ( Piktogramy) powinny zostać wygrawerowane laserem na płytce procesora.
Procesor musi być wykonany z metali o barwie srebrnej, prawdopodobnie z metali szlachetnych  ( białe złoto, srebro, platyna ) - ponieważ miał bardzo mocny połysk.  Aby procesor wykonał instrukcje należy użyć światła (promieniowania)  - być może takiego jak podczas odtwarzania płyty CDROM.
Po prawidłowym uruchomieniu procesora komputer przekaże ZAPISY DŹWIĘKOWE.
Zapisy te są informacjami dla ludzi.  
Prawdopodobnie nie istnieje jeszcze taka technologia, która pozwalałaby odtworzyć te zapisy. Pojawi się wtedy, kiedy ludzie będą gotowi na przyjęcie PRAWDY , która jest niezwykle trudna do zaakceptowania  ---szczególnie gdy ktoś kieruje się  LUDZKĄ logiką, która nie obowiązuje w innych wymiarach.
Pozdrawiam NAUTILUSA.Dziękujemy za pozdrowienia. Trudno coś napisać rozsądnego na temat tej hipotezy… ale sprawa została zapisana w naszym Archiwum.


From: […]
Sent: Wednesday, January 6, 2021 11:45 AM
To: Redakcja FN
Subject: plansza anty-Covidowa...

Szanowni Państwo

Czy wiecie coś na temat tej planszy, która to ma być podobno anty-Covidowa?...
Moja ciocia, która  też się interesuje Nieznanym, mi ją przysłała... Podobno ta plansza likwiduje Covid?!...
Jakby co, to sobie ją wydrukujcie i powieście  w Waszej siedzibie! ;)

Pozdrawiam serdecznieDziękujemy za ciepłe słowa! Nic nam na ten temat nie wiadomo, ale… zdjęcie załączone do e-maila poniżej.

zwiń tekst

CZY SIŁĘ MEDIALNĄ KORONAWIRUSA MOŻNA PORÓWNAĆ (POD WZGLĘDEM ILOŚCI KOMENTARZY) Z PRZYSZŁYM, OFICJALNYM POJAWIENIEM SIĘ OBCYCH NA ZIEMI?
Pt, 27 mar 2020 20:36 komentarze: 8 czytany: 4672x

Droga Fundacjo,Biorąc pod uwagę, że mamy w tej chwili do czynienia z sytuacją bez precedensu w czasach, w których zdecydowanej większości z nas przyszło żyć, nurtują mnie aż dwa krótkie pytania: 1. Czy Waszym zdaniem oficjalne okazanie się przedstawicieli obcej cywilizacji na naszej planecie byłoby bardziej, czy mniej komentowanym wydarzeniem w stosunku do tych związanych z istniejącą pandemią? (Całkowicie.......

czytaj dalej

Droga Fundacjo,

Biorąc pod uwagę, że mamy w tej chwili do czynienia z sytuacją bez precedensu w czasach, w których zdecydowanej większości z nas przyszło żyć, nurtują mnie aż dwa krótkie pytania:
1. Czy Waszym zdaniem oficjalne okazanie się przedstawicieli obcej cywilizacji na naszej planecie byłoby bardziej, czy mniej komentowanym wydarzeniem w stosunku do tych związanych z istniejącą pandemią? (Całkowicie hipotetycznie, już chyba nie raz wypowadaliście się, że do takiego kontaktu jeszcze długa, o ile w ogóle możliwa droga)
Dziękujemy za przesłanie pytania. Odpowiedź w sprawie kontaktu z obcymi jest oczywista i wielokrotnie była przez nas podejmowana - na taki kontakt nie ma najmniejszych szans, dopóki planeta jest podzielona na 195 zagonów, z których niektóre są rządzone przez lokalnych watażków (według ONZ na świecie istnieje 195 państw). Jednoczenie się ludzi i pojawienie się planetarnej świadomości to proces długotrwały i niestety bolesny. Koronawirus bez dwóch zdań jest wydarzeniem, które przyspieszy pojawienie się świadomości, że jesteśmy istotami zamieszkującymi bardzo małą planetę.


Naszym zdaniem proces uzyskiwania planetarnej świadomości ludzkości zajmie jeszcze kilkaset lat najmniej. Koronawirus doprowadzi wielkie zbiorowości na Ziemi do poziomu barbarzyństwa, będzie odrodzenie nacjonalizmów w najgorszej, najbardziej drapieżniczej wersji, które bez dwóch zdań doprowadzą do wojny, gdyż nacjonalizm w prawdziwej wersji (nie tej "light", która jest obecnie) zawsze prowadzi do wojny, bo wokół "są wrogowie". Po takiej wojnie dopiero musimy osiągnąć poziom całkowitego wyczerpania naturalnych zasobów, w tym ropy naftowej, której obfitość jest największym przekleństwem naszej planety. I wtedy dopiero pojawi wśród ludzi to,co my nazywamy właśnie "planetarną świadomością". Powtarzamy - to jeszcze kilkaset lat przed nami do tego momentu. I jedna uwaga - czy pamiętacie świat z roku 2019? Nowe samochody o coraz mocniejszych silnikach, wielkie stadiony wypełnione ludźmi, całkowity hedonizm (radość z życia za wszelką cenę nawet kosztem innych żywych istot) - jest wielce prawdopodobne, że ten świat już nie wróci.

2. Czy uważacie, że bieżące tragiczne wydarzenia już niebawem przyczynią się do zmniejszenia bezwzględnego konsumpcjonizmu na rzecz skłaniania się ku pozytywnym wartościom duchowym?

Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedź!Nie. Koronawirus doprowadzi do nieprawdopodobnej nędzy miliardy ludzi na Ziemi - to już jest jasne, ale jego przewrotność jest na tyle niezwykła, że paraliżuje świat i gospodarkę, ale zabija umiarkowanie i nie bezpośrednio, lecz pośrednio. Prawdopodobnie obecna wersja koronawirusa jest jedynie próbą generalną. Jeśli jednak wirus zmutuje (o czym cały czas mówią naukowcy) i jego śmiertelność sięgnie wyników np. czarnej ospy w czasach Śreedniowiecza, czyli przekroczy 90 procent, wtedy bez dwóch zdań będzie to dla ludzkości wydarzenie, które musi obudzić duchowość na Ziemi. Proszę pamiętać, że według obcych cywilizacji odrodzenie duchowe na planetach barbarzyńskich (a do takiej się zaliczamy) pojawia się nie w efekcie ewolucji, ale dramatycznych i niezwykle bolesnych wydarzeń o zasięgu globalnym. Teraz mamy okazję obejrzeć jedynie próbę generalną takiego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że nasza odpowiedź choć częściowo była zadowalająca.

[...]
Szanowna FN,
Czy obecna sytuacja nie zagraża Waszej działalności? Napiszcie więcej, jaki macie plan działań na ten straszny czas? moim zdaniem ta upiorna pandemia dosłownie demontuje świat kawałek po kawałku (załączam grafikę z NYTimes)
Pozdrawiam
[...]
Proszę Państwa, sytuacja jest bardzo, bardzo poważna i każdy z nas może za chwilę runąć w nieznaną przepaść. Mamy rodziny, mamy firmy, jesteśmy gdzieś tam zatrudnieni i za chwilę możemy nie mieć pracy, a niektórzy z nas także środków do życia. A więc jest identycznie jak w przypadku 97-98 procent ludzi w Polsce, którzy za chwilę zmierzą się z potężną falą tsunami w gospodarce, które zmiecie prawie wszystko.

Ludzie nie są do końca świadomi tego, co się stało skupiając się na koronawirusie, tymczasem on jest tylko zapalnikiem do prawdziwej hekatomby. Ona dopiero eksploduje i jej podmuch także dojdzie do okrętu Nautilus -  nie ma innej możliwości. Mogą być okresy bez żadnych publikacji (przez np. miesiąc i dłużej), mogą być inne rzeczy, które nawet teraz nie przychodzą nam do głowy, gdyż brakuje wyobraźni. Jedno jest bardzo pozytywne - Fundacja Nautilus jest od samego początku prowadzona bez żadnych honorariów, nikt nie pobiera pieniędzy, nikt z niej "nie kupuje dla siebie nawet jednej bułki". Zero! Jedyne koszty to serwer, opłaty za domeny, opłaty za samochód NAUT-Mobile, sprzęt i inne tego typu rzeczy. Stąd nawet całkowity brak pieniędzy nie spowoduje żadnych konsekwencji, bo na koncie mamy zebraną "żelazną rezerwę" na opłaty. Jesteśmy gotowi na nadejście tej strasznej fali...

Zobaczcie, jak w internecie ludzie prowadzący np. witryny na youtube o tematyce zbliżonej do naszej w ostatnich dniach praktycznie codziennie dają nowe materiały ze swoimi monologami, choć wielu z nich naprawdę nie ma wiele ciekawego do powiedzenia... ;) Dlaczego w ostatnim okresie są tak bardzo płodni? Bo... oni z tego żyją - dochody z reklam np. w serwisie youtube to dla nich "być albo nie być". Patrząc z tego punktu widzenia jesteśmy w sytuacji naprawdę komfortowej. Jedynie prosimy o wyrozumiałość, jeśli nagle w serwisie przez jakiś czas nie będą ukazywać się wiadomości. Mamy nadzieję, że tak nie będzie, ale... uwierzcie nam - idzie straszny czas. Koronawirus jako choroba jest najmniejszym problemem ludzkości. Fala tsunami zacznie się od gospodarki, a będzie związana z pojawieniem się "Czterech Jeźdźców Apokalipsy" (szykujemy o tym oddzielny tekst).zwiń tekst

CZY OBCY Z UFO MOGĄ POMÓC NASZEJ CYWILIZACJI W ZNISZCZENIU ŚMIERTELNEGO WIRUSA, KTÓRY STANOWI ZAGROŻENIE DLA CAŁEJ ZIEMI? /i inne pytania/
Nie, 22 mar 2020 08:07 komentarze: 7 czytany: 7554x

[…] Co myślicie o pomyśle by osoby które znasz a mające kontakt mentalny z obcymi wysłały swego rodzaju SOS do bliskich nam kosmitów z prośbą o pomoc w pokonaniu Dźumy XXI wieku. Pomogli już Ludzkości po katastrofie w Fukushimie, Czernobylu, podregulowali Słońce itd. Ja przed snem staram się wysłać taką SOS prośbę do kosmitów z którymi jak sadzę miałem , a może mam poprzez implant kontakt.......

czytaj dalej

[…] Co myślicie o pomyśle by osoby które znasz a mające kontakt mentalny z obcymi wysłały swego rodzaju SOS do bliskich nam kosmitów z prośbą o pomoc w pokonaniu Dźumy XXI wieku. Pomogli już Ludzkości po katastrofie w Fukushimie, Czernobylu, podregulowali Słońce itd. Ja przed snem staram się wysłać taką SOS prośbę do kosmitów z którymi jak sadzę miałem , a może mam poprzez implant kontakt. Obawiam się jednocześnie że skoro Jackowski miał wizję "że ludzie będą bali się oddychać" powiązaną z kryzysem światowym banków który był sterowany i realizowany planowo. Spanikowani przybyli wówczas aż z Izraela do Jackowskiego sprawdzić czy to od nich był przeciek informacji. Obawiam się ze są siły prowadzące swoją politykę przetrzebiena ludzi. Mam nieodparte uczucie że antidotum już istnieje i jest dostępne tylko dla swoich. Mogę się mylić i wirus pochodzi od zwierząt. Pozdrawiam. […]

 

Dziękujemy za wszystkie e-maile, które dostajemy w tych dniach oczywiście o koronawirusie. Wybaczcie, że nasze odpowiedzi będą zdawkowe, ale zawsze mamy mało czasu, a w ostatnich tygodniach prawie nie mamy go wcale… ;) Pytanie o obcych i dlaczego nie pomagają. Czy tak się dzieje – tego nie wiemy. Gdyby chcieli, to znając możliwości ich technologii łeb zostałby ukręcony bestii w ciągu jednego dnia.

Jeśli tak nie robią, to widocznie jest to część tego, co powtarza się w wiedzy, o której mówią obcy. Jest zakaz ingerowania w los danej planetarnej społeczności. Istnieje zarówna karma jednostki, jak i całej ludzkiej populacji zamieszkującą Ziemię. Jeśli ludzkość niszczy wszystko wokół po to, aby produkować kolejne przedmioty służące niepohamowanej konsumpcji, to znaczy, że Ziemia jako istota (Gaja) mogła po prostu wykorzystać prawo wszechświata i wygenerować koronawirusa. Ludzie oczywiście nie wierzą w karmę, a tym bardziej w to, że Ziemia jest istotą zdolną do powstrzymania dzieła samozagłady, na którą wkroczył wiele lat temu nasz gatunek. Koniecznie mieszają w to wojsko, obcych, Chińczyków i tak dalej, a tymczasem jesteśmy istotami duchowymi w wielkim oceanie duchowej energii. Każde nasze działanie przynosi skutek, każde wydarzenie ma swoją przyczynę. W tych kategoriach koronawirus jest czymś, co wcześniej czy później musiało się pojawić. I tak jest w wersji „Light”. Wersja „Hard” z pewnością pojawi się wcześniej czy później i jeśli śmiertelność będzie wynosiła np. 97-98 procent, wtedy dopiero ludzkość z pewnością zatrzyma budowanie cywilizacji w oparciu o drapieżniczą eksplorację naturalnych zasobów Ziemi.

 

 

[…] Jak postrzegacie zachowanie się kościoła i religii? Mnie śmieszą zachowania księży, którzy przyjęli z radością (takie odnoszę wrażenie) pojawienie się wirusa z Wuhan, bo wreszcie mają potwierdzenie tych wszystkich swoich fobii i urojonych wyobrażeń Boga jako wielkiego despoty, który owszem – ma miłość i tak dalej – ale głównie, to się mści na milionach za to czy siamto mordując wszystko z trawą. ;) załączam link:

 

 

Odpowiedź na pytanie dotyczące tego, dlaczego naszym zdaniem ten wirus się pojawił już padła z naszej strony, ale o temacie „Wielka zemsta Boga na ludziach” i absurdzie takiego założenia promowanego przez wszelkiej maści kościoły chrześcijańskie (także Judaizm i Islam – co zabawne i ciekawe, lecz oczywiście z trochę innej strony!) napiszemy dłuższy tekst do serwisu. Mamy już zebrane na ten temat materiały.

 

 

[….]

Szanowna FN, śledzę informacje o koronawirusie i tak sobie pomyślałem, że natura wreszcie tym bezwględnym ludziom zabijających zwierzęta dała po nosie. Ostatnio była taka niesłychana rzecz, że rekin jak delfin pokazał ludziom swoją potęgę przy okazji wykazując się inteligencją i poczuciem humoru. Miałem takie wrażenie, że podobnie robi ten cały koronawirus.

/link do filmu poniżej/

 

Terrifying moment a 4-metre great white shark breaches the Surface

 

 

 

 

From:  
Sent: Wednesday, March 18, 2020 1:19 PM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: Pytanie
Importance: High

 

Witajcie

Kiedyś kontaktowałem się już z Wami w sprawie Orbsów w moim sklepie https://nautilus.org.pl/artykuly,2798,przelot-dziwnego-obiektu-na-nagraniu-z-monitoringu-w-sklepie.html

Teraz mam pytanie o obecną sytuację na świecie związaną z epidemią,wojną z "niewidzialnym wrogiem". Czytając Nautilusa wiem,że na Wyższych Planetach nie ma "państw i narodów" które nieustannie ze sobą walczą.

Czy myślicie,że w obecnej sytuacji jest szansa na przyspieszenie zmian i większą, wewnętrzną integrację Ziemian, mam tu na myśli, że wirus dotyczy zarówno Azji, Europy, Ameryki, Afryki... i w tym momencie to nie jest już "ja i oni" ale może wreszcie zacząć się myślenie "my Ziemianie"??

Czy to może być początek przemian na Ziemi związany z jakąś ewolucją duchową jaka nas wszystkich być może czeka wkrótce??

 

Druga sprawa,kilka lat temu miałem wizjo-sen który doskonale zapamiętałem i bardzo głęboko wrył mi się w pamięć. Wiem, że teraz może brzmieć to niewiarygodnie ale opiszę co zobaczyłem:

-tajne laboratorium i naukowców ubranych w "kosmiczne stroje"-komputer z prośbą o wybranie opcji krytycznej (coś jak przy formatowaniu dysku,że operacja będzie nieodwracalna): były dwie opcje "Anuluj" oraz "OK"

-tajniak błędnie wybiera opcję "OK" (wielu z nas zdarzyło się przypadkowo skasować jakieś dane w komputerze)  później zaczyna się coś dziać.... -brudny, zapchany kibel jak na dworcu, z którego zawartość zaczyna wylewać się na podłogę

-a później jest "grzyb atomowy"

Czy może to być wizja tego co obecnie się dzieje, a może coś innego (jeszcze gorszego) ??

 

 

 

Odpowiadając na pytanie: jak najbardziej pojawienie się problemu z koronawirusem na całym świecie po raz pierwszy w historii sprawiło, że wiele osób zaczęło postrzegać ludzkość poprzez społeczność planetarną. Jeśli można wskazywać jakieś plusy tej upiornej pandemii, to właśnie ogromne przysłużenie się do wzrostu świadomości ludzkości.

Powtarzamy to do znudzenia: na planetach zamieszkiwanych przez obce cywilizacje, które wyszły w etapu barbarzyństwa (a na takim etapie jesteśmy obecnie) nie ma żadnych państw, granic, gier między jakimiś zaciekłymi i wygrażającymi sobie nawzajem pięściami zagonami, a tym dokładnie są państwa narodowe, w których na zabój zakochała się ludzkość, a przynajmniej jej znaczna część.

Świadomość planetarna będzie powstała powoli, będzie ten proces przebiegał boleśnie, ale proszę nam wierzyć – za 300 lat skończą się ropa naftowa, gaz ziemny i podstawowe surowce. Ludzkość zamieszkująca Ziemię dopiero wtedy zrozumie, że to, co się dzieje w jednym punkcie globu może mieć natychmiastowy wpływ na całą planetę. Wirus w Wuhan to ledwie „zabawa” przy tym, z czym jeszcze przyjdzie się ludzkości zmierzyć. Czerwona linia już dawno została przekroczona w niszczeniu zasobów Ziemi. Egoizm i bestia nacjonalizmu (tak dokładnie traktujemy nacjonalizm – wszelkie bajdurzenia o dobroczynnym wpływie dzielenia ludzkości na nacje odrzucamy tym bardziej, im więcej wiemy o innych światach i planetach, ale przede wszystkim o reinkarnacji czy wędrówce dusz – dziś jesteś Żydem, w następnym życiu Polakiem, a jeszcze następnym muzułmańskim uchodźcą) – w każdym razie wszystkie egoistyczne ideologie kiedyś znikną z Ziemi w stu procentach. Nie 99, ale właśnie stu! Ile to zajmie? Kilkaset lat minimum. Im szybciej wyczerpią się złoża naturalne i woda, tym szybciej to nastąpi. To nie nasze przypuszczenia, ale wiedza płynąca od obcych cywilizacji przybywających na Ziemię. Oni też przechodzili etap zagonów zwalczających się z zaciekłością walczących jadowitych węży, więc… patrzą na nas ze współczuciem, ale i zrozumieniem.

 Ludzkość musi najpierw zobaczyć w zwierzętach istoty posiadające taką samą duszę jak my, choć znajdujące się na długiej drodze do doskonałości znacznie za nami, ale oni także idą w tym samym kierunku co my. To nie są "biologiczne biegające szynki, boczki, kiełbasy, skóry na torebki" itp

To nasi młodsi bracia! Już tylko zrozumieniem tego faktu znacznie naprawiłoby sytuację na planecie, choć dla ludzi nieświadomych duchowej natury wszechrzeczy oczywiście to nie ma nic do rzeczy. Ale ma i to bardziej, niż komukolwiek by się nawet śniło.

 

From: […]
Sent: Wednesday, March 18, 2020 11:23 AM
To: Fundacja Nautilus <nautilus@nautilus.org.pl>
Subject: przepowiednia a koronawirus
Importance: High

 

Witam,

Na początku marca br. Pan Krzysztof Jackowski przewidział, że coś się stanie w sprawie koronawirusa. O ile dobrze pamiętam,  Pan Krzysztof wspomniał, że aktywność wirusa zacznie maleć po 17 marca br.  W dniu wczorajszym na stronie Internetowej  stacji TVN24.pl zobaczyłem taką informację i od razu skojarzyłem z przepowiednią Pana Krzysztofa.  Poniżej treść wiadomości na stronie TVN24.pl (jest obecnie dostępna) :     

Oto link:

 

https://tvn24.pl/poznan/koronawirus-w-polsce-66-letni-pacjent-z-zielonej-gory-pierwszy-z-sars-cov-2-juz-zdrowy-4359530

 

Pierwszy zdrowy pacjent

Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce odnotowano czwartego marca u mężczyzny w wieku 66 lat. Zakażony mężczyzna, mieszkaniec Cybinki w województwie lubuskim, przyjechał autokarem z Niemiec. Trafił do szpitala w Zielonej Górze. Ten pacjent jest już - według lekarzy - zdrowy. Kolejny test dał wynik negatywny. W środę, po dwóch tygodniach, ma wyjść do domu.

Z poważaniem

[…]

/imię i nazwisko do wiadomości Redakcji/

 

 

[...] Stały czytelnik wita szanowną FN

 A może to Rosja niechcąca stoi za tym wirusem

oto link do artykułu z września ub. roku który dotyczy wybuchu laboratorium z wirusami na Syberii.

 https://polskatimes.pl/rosja-eksplozja-w-laboratorium-wektor-w-kolcowie-na-syberii-wybuch-mogl-uwolnic-smiercionosne-wirusy/ar/c1-14431481

 

[...] Witam serdecznie!

Pisałem już wcześniej do Państwa min. w sprawie dziwnego snu z obcymi, który przyśnił się mnie i mojej mamie tej samej nocy pomimo, że mieszkamy osobno. Przypomnę tylko, ze dotyczył istot o ciemnych oczach.

Sprawa ma ciąg dalszy. Wczesniej nie pisałem, bo nie byłem pewien czy mogę. Teraz mam pewność że tak.

Po pierwsze zmieniono mojej Mamie jeden ze snów o którym opowiadała mi dużo wcześniej. Nie wiem czy wspomniałem moja Mama wychowała się w gospodarstwie przy lesie oddalonym od innych domostw. Sen opowiadał o ladowaniu UFO i porwaniu całej rodziny na pokład. Tego snu moja Mama już nie pamięta. W to miejsce ma sen o całej flotylli dziwnych pojazdów powietrznych. Jeden z nich zawisa nad domem i przez otwór istota w skafandrze kieruje w ich stronę rodzaj kija. Tutaj sen się urywa.

Po wtóre, kilka dni po wysłaniu do Was maila pojawiło się za moim uchem twarde zgrubienie. Formą przypominało malutką zapałkę. Nie było śladów ugryzienia czy zapalenia. Utrzymywało się prze 2-3 tygodnie po czym nagle znikło bez śladu.

Najciekawsze jest to że przez długi czas męczyła mnie jakaś myśl , której nie mogłem sprecyzować. W lutym po pierwszych informacjach z Wuhan, nagle przypomniałem sobie jakby fragment rozmowy sennej. Ktoś ( nie mogę przypomnieć sobie postaci) ze smutkiem i jakby z przeprosinami w głosie powiedział te słowa: Każdy dobry Ogrodnik musi dbać o swój ogród i musi przyciąć winorośl by ta mogła puścić nowe pędy.

Skojarzyłem te słowa z sytuacją w Chinach. Wtedy nie było tak dramatycznie jak dzisiaj, ale myślę ,że może te słowa przyniosą otuchę na przyszłość.

Pozdrawiam

P.S Proszę o anonimowość.

 

 

 

[…]

Szanowna FN,

Czy nie zauważyliście, że ten pan Adam od pogody z Projektu Messing trafnie przewidział pojawienie się wirusa w Wuhan?! Zamieściliście jego przepowiednie na 2020 na wiele tygodni przed tym, zanim ktokolwiek dowiedział się o pojawieniu się koronawirusa.

Jako dowód poniżej link. W tekście jest wzmianka "dżuma w Chinach" w dobie korona wirusa, o którym nikt nie słyszał w listopadzie. Przepowiednia trafiona w 100%

 

Pozdrawiam

[dane do wiad. FN]

 http://www.messing.org.pl/artykuly,2925.html#commentForm

 

List od p. Adama dostaliśmy tuż po tym, jak go napisał, czyli 11 listopada 2019. Nasz koordynator projektu Messing przysłał go do publikacji (uwaga... pan Adam pisze listy tylko i wyłącznie ręcznie!!!) na skrzynkę pocztową naszego koordynatora w Szczecinie, ten go zeskanował i przysłał do FN, ale skany chwilę poczekały w katalogu (jak większość tekstów) i artykuł pojawił się w serwisie kilka tygodni później.

zwiń tekst

JAK OCENIACIE WIZJE KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO, KTÓRY WYRAŹNIE BAGATELIZUJE KORONAWIRUSA? /i inne pytania do FN/
Nie, 15 mar 2020 17:36 komentarze: 7 czytany: 8004x

Drodzy załoganci serwisu FN! Nadeszły paskudne czasy, które przełożą się na wiele aspektów naszego życia, także na pewno będą miały wpływ na okręt Nautilus. Jesteście z nami tyle lat, że mamy nadzieję, że będziecie z nami także wtedy, kiedy jest ciężko. Kiedy ten podły czas minie (oby jak najszybciej!), znowu wrócimy do dawnej, zwykłej pracy na pokładzie okrętu Nautilus. W najbliższych dniach spodziewamy.......

czytaj dalej

Drodzy załoganci serwisu FN! Nadeszły paskudne czasy, które przełożą się na wiele aspektów naszego życia, także na pewno będą miały wpływ na okręt Nautilus. Jesteście z nami tyle lat, że mamy nadzieję, że będziecie z nami także wtedy, kiedy jest ciężko. Kiedy ten podły czas minie (oby jak najszybciej!), znowu wrócimy do dawnej, zwykłej pracy na pokładzie okrętu Nautilus. W najbliższych dniach spodziewamy się wielu rzeczy, które mogą być niestety trudne dla nas wszystkich. Odwiedzając pokład okrętu Nautilus musicie brać poprawkę, że wszystko będzie działało trochę w trybie awaryjnym, zarówno nasze projekty, jak i aktualizowanie serwisu FN. Przysyłacie nam wiele pytań. Na zaledwie kilka z nich postaramy się odpowiedzieć teraz – reszta musi zaczekać „na lepszy czas”.

 

From: […]
Sent: Saturday, March 14, 2020 11:32 AM
To: FN
Subject:

 

Pisze do Was , w tym gorącym czasie , z zapytaniem o stan Waszego zdrowia . Mam nadzieję , że wszystko jest w ładzie .

[…]

 

Dziękujemy za ciepłe słowa. Żyjemy. Trzymamy się, choć odwołaliśmy wykład pod Poznaniem 13 marca 2020, choć kupiliśmy z własnych pieniędzy bilety lotnicze (mieliśmy rano przylecieć i wieczorem odlecieć - taki był plan). To pierwsze znaczące dla nas straty przez koronawirusa, a przecież to jest ledwie początek tego, co nas dopiero czeka.

 

[…] Szanowna FN,

Czy robicie zapasy w Bazie FN? Czy przygotowujecie się na to, co może się wydarzyć, czyli pełną blokadę systemu zaopatrzenia?

 

Nie robimy zapasów i żadnych zapasów nie mamy. Cały czas mamy nadzieję, że ludzkość (nie Polska czy Europa, ale właśnie… ludzkość – można tak chyba pierwszy raz śmiało pisać w historii) sobie z tym poradzi i nie dojdzie do głodu, bo tylko wtedy takie zapasy miałyby sens. Jedna rzecz nie ulega wątpliwości – jest dość niebezpiecznie przy tak dużej koncentracji ludności w miastach. Nazywamy to czynnikiem „dostawczaka do Żabki lub Biedronki”. System jest tak niestety chwiejny, że wystarczy, że któregoś dnia z jakiegoś powodu ten samochód nie przyjedzie. Ludzie nie potrafią nic wyhodować na trawnikach czy w parkach, poza tym ludzi jest za dużo. Faktycznie w tej sytuacji (odpukać!), gdyby syndrom „dostawczaka do Żabki” nagle zawiódł, to… miej nas Panie w swojej opiece – głód pojawi się praktycznie natychmiast, przynajmniej w dużych miastach. Pisaliśmy wiele razy, że wyścig na liczbę ludności pomiędzy nacjonalistami przeróżnych „zagonów na Ziemi” jest nieodpowiedzialny w skrajnym stopniu i prowadzi do co prawda rosnącego PKB (szybszego, niż ma „zagon obok”… duma… siła!), ale jest igraniem z ogniem, jeśli dojdzie do minimalnego kryzysu. Wtedy masy ludzi będą próbowały się ratować uciekając z głodujących miast. Pytanie tylko, czy na wsi znajdą to, czego będą szukały? Nie będą to bowiem tysiące, ale miliony.

 

 

 

From: […]
Sent: Saturday, March 14, 2020 7:15 PM
To: Fundacja NAUTILUS  
Subject: wizja Jackowskiego z 2011 r.

 

Szanowni Państwo,

ostatnimi czasy przez koronawirusa każdy dzień jest tak zaskakujący i przynosi takie zmiany jak nigdy dotąd. Z przerażeniem śledzę informacje jakie docierają z gospodarki. I nie mam tutaj na myśli tych oficjalnych z mediów ale od znajomych, przedsiębiorców, tych którzy mają firmy w różnych branżach. I ludzi, pracowników, którzy boją się o swoje miejsca pracy. To jest przerażające. W tym kontekście przypomniałem sobie coś co mówił Jackowski wiele lat temu. W końcu udało mi się to znaleźć, a więc wizję dotyczącą upadki Polski:

 https://www.se.pl/wiadomosci/polska/krzysztof-jackowski-polska-upadnie-w-listopadzie-aa-bWzx-pGmp-1DUH.html


Wiem, że jego wizje często nie są osadzone dokładnie w czasie. I tym bardziej przygnębiająca jest ta wizja z 2011 r. Czy to możliwe, że może odnosić się do 2020 r.?

 

pozdrawiam

Tomek

 

 

Witam

Czy macie Państwo jakieś nowe informacje od Pana Krzysztofa odnośnie jego przeczuć, co dalej z tym koronawirusem?
Czy przewiduje jakiś rozwój dalszych wypadków?
Zwłaszcza jak to może być w Polsce...

Pozdrawiam
Maciej

 

[…] Oglądam ostatnio Krzysztofa Jackowskiego i oczom nie wierzę: świat leci w dół przez koronawirusa, a ten robi sobie podśmiechujki i bredzi te dawno nieaktualne wobec choćby sytuacji we Włoszech pierdoły, że to zwykła grypa i tak dalej. Jak oceniacie ten rozdźwięk, który jest między tym, co jest choćby u was w dziale FN24 a Jackowskim? Czy nie myślicie, że brak docenienia siły koronawirusa jest jego największą kompromitacją?

 

 

Wiele osób pyta nas o Krzysztofa Jackowskiego. Jego bagatelizowanie koronawirusa jest faktycznie bardzo interesujące, ale mamy na to własną hipotezę. Naszym zdaniem najsłynniejszy polski jasnowidz raz powiedział, że ten cały „koronawirus to śmiech na sali” i będzie się tej wersji trzymał. Z wielu powodów, które w pełni rozumiemy. ;)

Ostatnio w wideo-blogu powiedział, że 17 marca może dojść do jakiegoś przełomu w tej pandemii w sensie „coś się stanie, że wszystko się zacznie cofać”.

Kończąc wątek Krzysztofa Jackowskiego – my nie jesteśmy jasnowidzami i nie ma sensu wymądrzać się o tym, czy wirus dla ludzi jest groźniejszy niż „zwykła grypa” czy też nie. To sprawa wbrew pozorom jest drugorzędna. W rozmowach telefonicznych z jasnowidzem mówiliśmy mu jednak, że jego ocena skutków koronawirusa może być błędna. I nie dlatego, że 17 marca pojawi się coś, co ukręci zarazie łeb i wszystko powoli wróci do normy…  być może tak będzie, ale chodzi o to, że ruszyły kostki domina systemu związanego z zaufaniem ludzi na świecie. A to zupełnie inna historia niż medyczny wymiar tej choroby.

Naszym zdaniem nie ma znaczenia, jak zakończy się przygoda ludzkości z koronawirusem w sensie medycznym. Poza dyskusją jest jednak to, jakie będą skutki dla świata z punktu widzenia gospodarki, a tu koronawirus może spowodować wręcz apokaliptyczne – i naprawdę to słowo jest na miejscu – skutki dla gospodarki.

Już tylko ten drobiazg, że ludzie od pojawienia się tej zarazy przestali latać samolotami być może już na zawsze (będzie gigantyczny lęk przed wejściem na pokład już zawsze) może mieć skutki dla światowej gospodarki takie, że nawet nasza wyobraźnia odmawia posłuszeństwa. Śmiertelność wirusa, nawet trwałe uszkadzanie płuc ludzi przechodzących „łagodnie i spokojnie” zarażenie – to rzeczy ciekawe, ale brakuje nam danych ukrywanych pewnie przez rządy na całym świecie, jak naprawdę wygląda sprawa z tą pandemią. Aby jednak ocenić skutki tego, co się dzieje wokół dla gospodarki, nie trzeba być jasnowidzem… wystarczy się rozejrzeć, zobaczyć puste ulice i pojedyncze osoby przemykające w maskach, aby wiedzieć, jakie będą skutki takiej pełnej blokady krajów i to nie na tygodnie, ale wszystko wskazuje na to, że na miesiące.

Bardzo chcemy, aby Jackowski miał rację. Nie jesteśmy z tych, którzy publikują swoje materiały w internecie i mimo pomstowania na koronawirus czuć wyraźnie, że powitali go wręcz z radością, bo wreszcie przyszedł ten „kochany armagedon”, o którym mówili tyle lat. Obawiamy się jednak, że nawet jak wirus zniknie, pozostanie coś, co trudno nazwać, zdefiniować, co jest związane z naruszeniem światowego systemu zaufania do organizacji życia. Skutki tego "czegoś" mogą być nawet bardziej poruszające niż kolejne tysiące ofiar koronawirusa we Włoszech czy Hiszpanii.

 

From: […]
Sent: Sunday, March 15, 2020 12:11 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Płacząca figurka we Włoszech

 

Droga Fundacjo,
czy pamiętacie może przypadek płaczącej figurki we Włoszech?
https://www.nautilus.org.pl/artykuly,2939,przypadek-placzacej-figurki-we-wloszech.html?cat_id=122
Czy myślicie, że to było jakieś ostrzeżenie przed tym, co teraz dzieje się we Włoszech w związku z koronawirusem?
[…]

 


 

Od dawna nie śmiejemy się z płaczących figurek, choć czyni to 99 procent ludzi wokół. Dlaczego? Mieliśmy okazję z bliska przyjrzeć się temu fenomenowi na Ukrainie i gwarantujemy, że nie jest to żadne oszustwo, żart itp. Kto lub co stoi za tym fenomenem? Nie wiadomo. Ale na pewno – możecie nam wierzyć – nie jest to zabawa miejscowych nastolatków wspólnie z wikarym. Czy to mógł być zwiastun tego, co się stało? Jak najbardziej tak.

 

 

[...]Czy sądzicie, że obce istoty przybywające na Ziemię dzięki swojej technologii zdecydują się na interwencje i powstrzymają namnażanie się koronawirusa? [...]

 

Obcy bez dwóch zdań obserwują to, co się obecnie wyprawa na Ziemi, ale prosimy pamiętać o podstawowej zasadzie związanej z życiem we wszechświecie nazwanej Prawem Kreacji – jest absolutny zakaz wpływania na los planetarnych społeczności, gdyż jest coś takiego jak karma całej planety jako istoty duchowej. W naszym wypadku ta istota nazywa się Gaja.

Być może właśnie w duchowości trzeba szukać przyczyn powstania tego nieprawdopodobnego wydarzenia. Znamy ludzi, którzy uprzedzali nas, że może dojść do czegoś, co nazwali „buntem Gaji”.

- Ziemia nie wytrzyma takiej dewastacji, tak bezwzględnego wykorzystywania ich zasobów. To potężna istota, która swoją mocą przyciągnie jakieś wydarzenie, które ludzkość uzna za losowe, a tak naprawdę jego sprawczość będzie w siłach duchowych, które powstrzyma ludzkość w dziele samozniszczenia, do którego prowadzi nacjonalistyczny wyścig ziemskich zagonów zwanych zabawnie krajami… Ona coś ściągnie, co sprawi, że przestaną być wycinane lasy Amazonii i prowadzone rabunkowe wydobywanie surowców naturalnych jak węgiel, gaz ziemny czy ropa. Ludzie myślą, że globalnie nie ma takiego wydarzenia, że tak jak jest teraz będzie zawsze aż do całkowitego wyczerpania zasobów za 300 lat. Ale nie doceniają mocy tej potężnej istoty, czyli Gaji!

Takie wiadomości dostawaliśmy na pokład okrętu Nautilus od wielu lat.

 

 

From: […]
Sent: Saturday, March 14, 2020 8:12 PM
To: FN
Subject: Zapytanie

 Szanowni Państwo,

Czy macie jakieś nowe informacje lub ustalenia dotyczące "powrotu obcych" do Emilcina? 
Serdeczne życzenia zdrowia i ... cierpliwości w najbliższych dniach - Abe11Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa. Ani w sprawie Emilcina, ani w sprawie Projektu KONTAKT nie mamy żadnych na tyle znaczących wiadomości, aby zawiadamiać o tym czytelników. Jest cisza i… to także jest intrygujące.  Pamiętacie nasze spotkanie w Bazie FN poświęcone Projektowi KONTAKT, kiedy fotopułapka na kilka minut przed naszym przybyciem wykonała to szokujące zdjęcie, a korki na wszystkich słupach wysokiego napięcia wokół baz pop prostu wystrzeliły?

Od tego czasu, a minęło już przecież kilka miesięcy, naprawdę nic się nie wydarzyło. Czekamy, co będzie dalej – cóż innego nam pozostaje? Liczyliśmy, że przy okazji tego wykładu pod Poznaniem coś się wydarzy (miała na niego przybyć rodzina p. Mariusza – osoby kluczowej dla projektu KONTAKT), ale jak już pisaliśmy przez koronawirusa spotkanie zostało odwołane.


I jeszcze jeden tekst, który dostaliśmy na naszą skrzynkę e-mailową (wraz z grafiką).
zwiń tekst

JAKIE JEST STANOWISKO FN WOBEC GŁODU NA ŚWIECIE? CZY WIDZICIE JAKIŚ SPOSÓB NA ZLIKWIDOWANIE TEGO PROBLEMU?
Sob, 7 mar 2020 14:13 komentarze: 7 czytany: 4890x

Witam, Przeczytałam ostatnio pod zdjęciem głodującego afrykańskiego dziecka taki tekst: "Coronavirus: około 3000 zabitych na świecie w ciągu 3 miesięcy, światowa panika, codzienne wiadomości w mediach. Głód na świecie: około 24 tysięcy zabitych dziennie, z czego 3 z 4 to dzieci poniżej 5 roku życia. 0 komunikatach prasowych Głód nie jest rzeczą, przez którą bogaci mogą umrzeć, więc się nie martwią.......

czytaj dalej

Witam, Przeczytałam ostatnio pod zdjęciem głodującego afrykańskiego dziecka taki tekst:
"Coronavirus: około 3000 zabitych na świecie w ciągu 3 miesięcy, światowa panika, codzienne wiadomości w mediach. Głód na świecie: około 24 tysięcy zabitych dziennie, z czego 3 z 4 to dzieci poniżej 5 roku życia. 0 komunikatach prasowych Głód nie jest rzeczą, przez którą bogaci mogą umrzeć, więc się nie martwią."

... i zastanowiło mnie co myślicie na temat głodu na świecie? z jednej spotykam sie z argumentami, ze żywności jest wystarczająco duzo by wykarmić calą ludność świata, a jest ona po prostu żle dystrybuowana i marnowana przez ludzi Zachodu.  Z głodem moznaby tez walczyć przechodząc na wegetarianizm. "Żeby wyprodukować 1 kg wołowiny, trzeba zużyć 10 kg zbóż. Tym zbożem można nakarmić 10 osób lub obsiać pola, ale zamiast tego produkuje się kilogram wołowiny i wysyła bogatemu mieszkańcowi Zachodu" [Martín Caparrós]. Istotne jest to, ze umierają w większości malutkie dzieci, niewinne, bezbronne. Trudno od nich oczekiwać, ze same zatroszczą sie o swój los, to rola nas dorosłych...

Z drugiej jednak strony, zastanawia mnie kwestia dlaczego ludzie, którzy nie mają jedzenia, sami głodują, obserwują to wokół  i mają świadomość, ze szybko sie to nie zmieni decydują sie na dzieci i to w dużej ilości. Narażają je na cierpienie i raczej pewną śmierć. Znajomy, który sporo czasu spędził w Afryce, tłumaczył mi, ze tubylcy nie myślę o przyszłości w takich kategoriach jak człowiek zachodu, nie zastanawiają sie nad " jutrem", nie planują, a posiadanie dużej ilości dzieci jest nobilitujące... 

Jakie jest zdanie Fundacji na ten temat? Serce rozdziera patrząc na zdjęcia jak to w załączniku. Mozna wnieść w poprawę sytuacji swój maly wkład np.  nie jedząc mięsa, ale przecież to niewiele zmieni. Musiałyby sie zmienić miliardy ludzi na świecie. Mozna cos zrobić Waszym zdaniem, czy to jest po prostu etap w rozwoju naszej prymitywnej cywilizacji i te dzieci będą sie rodzic, życ w cierpieniu i umierać z glodu...?

Pozdrawiam serdecznie

[…]

 

Zdjęcie przysłane przez czytelnika serwisu poniżej.


 

Pięknie dziękujemy za pytanie. Odpowiedź jest oczywista: problem głodu może rozwiązać jedynie błyskawiczne w skali globalnej wprowadzenie wiedzy duchowej, o której piszemy w serwisie. Aby była jasność – to sytuacja niewyobrażalna, gdyż ludzie nigdy na obecnym stadium rozwoju się na takie rozwiązanie nie zgodzą. Pełna kontrola urodzeń? Od razu podniósłby się wrzask, że to ograniczanie wolności i pomysł demonów na to, że Kowalska chce mieć 15-ścioro dzieci i wara komu od tego, co ona chce! Tymczasem wiedza duchowa mówi tak: jesteś dziś tym, jutro umierasz i jesteś kimś innym, gdyż jest reinkarnacja. Twoje życie jest tak naprawdę długą wstęgą żyć, a nie tym pojedynczym epizodem, który dla ciebie wydaje się wszystkim. Ograniczenie liczny potomstwa nie jest żadnym „zamachem na wolność”, ale być lub nie być dla ludzkości.


Problem głodu na świecie jest oczywiście przerażający, jeśli spojrzymy na Afrykę, bo tam od tysięcy lat ludzie umierają z głodu masowo i nie stanowi to dla nich wielkiego wydarzenia (dobrze opisał tę sprawę Ryszard Kapuściński w Cesarzu). Jednak z punktu widzenia mieszkańca Polski, który idzie do Żabki czy Biedronki i widzi pełne półki jest to absolutna fikcja. Tymczasem zabawa z głodem zacznie się dopiero wtedy, kiedy ten klient Żabki z pogardą i nienawiścią wygrażający pięściami do „demonów, które chcą ograniczać rozrodczość kobiet” poczuje smak głodu. A stanie się to niedługo, gdyż stać się musi. Zasoby Ziemi nie są w stanie znieść takiej ilości ludzi – obce cywilizacje, które mają za sobą milion lat rozwoju i więcej, dokładnie o tej sprawie mówią. To już – mówiąc brutalnie – zostało już dawno przerobione i wszelkie brednie o tym, że na Ziemi może żyć i sto miliardów ludzi i nikomu nic do tego – można uznać za szkodnictwo wynikające z niewiedzy. Obce cywilizacje mówią wyraźnie – przy waszych zasobach wody max to 500 milionów ludzi. Będzie więcej niż 500 milionów? Wtedy cywilizacja zamieszkująca daną planetę (mimo groźnych i buńczucznych pohukiwań wszelkiej maści nacjonalistów, że naród powinien być liczny, bo wtedy siła…. Duma!) czeka zagłada. My tę barierę dawno przekroczyliśmy i wszystkie straszne rzeczy, które obserwujemy z naszą planetą od kilku lat (włącznie z koronawirusem) to efekt tego, że Ziemia jest przeludniona.

Nic i nikt nie powstrzyma tego procesu samozagłady. Nikt nie przekona ludzi owładniętych szaleństwem pomnażania dóbr (w tym dzieci, które także się traktuje w kategoriach kolejnego dobra, które trzeba pomnożyć), że należy natychmiast zatrzymać wszelkimi sposobami niepohamowaną żądzę namnażania się ludzkości. W wielu rejonach świata ludzi podczas pierwszego spotkania zadają sobie pytanie na zasadzie takiej, jak my mówimy „Dzień Dobry”. Brzmi ono:

- Ile masz dzieci?

Tak jest na przykład w wielu regionach Chin. Jeśli odpowiedź pada „ nie mam lub mam jedno”, wtedy rozmówca podnosi ręce do góry i mówi ze współczuciem, że jest mu rozmówcy bardzo szkoda, że fatalnie, że tak zły los pokarał itp. Nie dziwne, że trwa wielki wyścig, aby ilością dzieci dosłownie rozjechać konkurujących z nami w wyścigu o szczęście sąsiadów czy rodzinę. Rekordzistki osiągnęły w tej dziedzinie naprawdę imponujące rezultaty – zdarzają się kobiety w Afryce, które urodziły 50 dzieci i więcej.

Głód dotrze także do tych, którzy chodzą do Żabki czy Biedronki, tyle że… trochę z innej strony. Obce cywilizacje mówią, że dramat zacznie się nie tyle od braku mięsa, lecz wody. Ten problem na razie wydaje się nam abstrakcyjny – ot idzie się do kuchni, odkręca kran i wody ile tylko dusza zapragnie. Ale proszę nam wierzyć – zasoby wody słodkiej na Ziemi są tak ograniczone, że za chwilę ludzkość dowie się, że cienka czerwona linia samozagłady jest dawno za nami. I nikt nie powtrzyma ludzkości, żaden człowiek, wykład, organizacja, żadne monity czy apele. To, co sprawi, że ludzkość się obudzi z tego szaleństwa, niestety będzie związane z dramatem, który zaczęliśmy obserwować my, ale tak naprawdę zobaczą go w pełni nasze dzieci.

 

 

[...] Witam. Czy wiecie że Michel desmarquet napisał 8 książek a książka Misja jest tylko jedną z nich? Reszta książek z tego co widzę także jest o Thiaooubie. Szkoda że tylko jedna jest przetłumaczona na polski bo zapewne w kolejnych książkach jest sporo nowych informacji o życiu na 9 planecie. Na YouTube są także nagrania z konferencji Michaela gdzie opowiada o swoich przeżyciach z tym że wszystko po francusku.

W razie gdybyście mieli informacje lub tłumaczenia tego co w innych książkach opisuje to ja jak i inni internauci będziemy wdzięczni za udostępnienie.

Pozdrawiam
[…]

 

Nie wiedzieliśmy, że napisał więcej książek, ale zainteresujemy się tym. Opisana przez niego historia naszym zdaniem jest w 100 procentach prawdziwa, a sama książka jest faktycznie jedną z najważniejszych książek, które kiedykolwiek zostały napisane na Ziemi. Od czasu jego śmierci staramy się ściągnąć ze wszystkich miejsc świata informacje na jego temat. Niedługo zaprezentujemy ciekawy tekst na ten temat w serwisie FN.

 

 

 

 

-----Original Message-----
From: […]
Sent: Friday, March 6, 2020 12:59 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Billy Meier

 

Witam przesyłam link do bardzo ciekawej witryny, jest po angielsku ale może znacie kogoś kto mógłby nawiązać z nimi kontakt i napisać polską wersję artykułów.

 

http://www.futureofmankind.co.uk/Billy_Meier/Main_Page

 

Pozdrawiam

 

[…]

 

 

Jak wszystko dobrze pójdzie i nie pokrzyżuje naszych planów np. ekspansja koronawirusa, to będziemy na farmie Billego Meiera za kilka miesięcy. Wtedy zapytamy o tę sprawę ludzi z FIGU.

 zwiń tekst

CZY WIERZYCIE W TEORIE SPISKOWE TYPU 11 WRZEŚNIA?
Śr, 4 mar 2020 06:16 komentarze: 12 czytany: 7536x

Szanowna FN, Mam pytanie dotyczące teorii spiskowych. Zauważyłem, że jest w waszym serwisie ich bardzo mało, jeśli nie wcale. Czy to znaczy, że nie wierzycie w teorie spiskowe? Jak oceniacie hipotezy o płaskiej Ziemi czy o tym, że ludzie nigdy nie polecieli w kosmos, lecz wszystkie tzw. loty są wielką mistyfikacją dla mediów? Albo że 11 września był sfingowany przez Żydów? Będę wdzięczny za odpowiedź.......

czytaj dalej

Szanowna FN, Mam pytanie dotyczące teorii spiskowych. Zauważyłem, że jest w waszym serwisie ich bardzo mało, jeśli nie wcale. Czy to znaczy, że nie wierzycie w teorie spiskowe? Jak oceniacie hipotezy o płaskiej Ziemi czy o tym, że ludzie nigdy nie polecieli w kosmos, lecz wszystkie tzw. loty są wielką mistyfikacją dla mediów? Albo że 11 września był sfingowany przez Żydów? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Pozdrawiam

[…]


Dziękujemy za pytanie. Zacznijmy od tego, że to nieprawda, że nie publikujemy tekstów o teoriach spiskowych. Robimy to rzadko, ale to robimy. Przykładem jest to, co pojawiło się w okienku TAJNE ARCHIWUM FN i co przysłał nam jeden z naszych czytelników, co ma być tajną historią koronawirusa w Wuhan. Tekst dostaliśmy 29 lutego b.r.,  jest tłumaczeniem z angielskiego i jest na tyle obszerny, że jego stworzenie musiało być dla potencjalnego autora dość pracochłonne – doceniliśmy ten fakt i materiał ukazał się w naszej Kajucie Załogi. Oczywiście tezy w takim tekście są całkowicie nieweryfikowalne i mogą się wydawać nawet absurdalne, ale czasami robimy wyjątek i je publikujemy. Inna sprawa, że dostajemy dosłownie dziesiątki linków do przeróżnych teorii spiskowych, w tym tak absurdalnych (naszym zdaniem) jak te o płaskiej Ziemi czy tym, że człowiek nigdy nie poleciał w kosmos.


Prowadząc serwis o zjawiskach niewyjaśnionych nie sposób pominąć ten dział „nieznanego”, jakim są teorie spiskowe, ale mamy do nich w przeważającej mierze stosunek krytyczny. Powtarzamy bowiem od wielu lat prostą zasadę ze służb specjalnych: jeśli tajemnicę zna dwóch ludzi, to ryzyko ujawnienia jej jest gigantyczne. Trzech? Praktycznie jest pewne, że ktoś z tej trójki się wyłamie i wszystko ujawni. Mimo największych kar, tego „mitycznego zastraszenie jego, jego rodziny i jego ukochanych zwierząt domowych”, czym w sposób dziecinny tłumaczą sobie milczenie zaciekli miłośnicy teorii spiskowych. Rzeczywistość jest zupełnie sprzeczna z ich marzeniami o „kochanym zastraszaniu, które działa… działa!” – nie ma takiej siły, nie ma takiej groźby zastraszenia, aby na przykład w ulubionej operacji spiskowej „11 września Amerykanie zabili 3 tysiące swoich rodaków dla kasy i władzy” nie wyłamały się całe legiony chętnych pomimo najbardziej okrutnych gróźb (włącznie ze straceniem życia – praktyka pokazuje, że to też nie działa) i nie wykablowali wszystkiego w mediach społecznościowych, w mediach zwykłych, dla obcych wywiadów, dla kościołów, dla jakiś aktywistów prowadzących stowarzyszenia, dla sądów itp. Operację „zwykli Amerykanie z CIA, czyli zwykłe i kobiety i zwykli mężczyźni zamordowali swoich sąsiadów, zwykłych mężczyzn i zwykłe kobiety po to, aby dostać premię z CIA i pojechać na wakacje na Hawaje, a także oprócz kasy zyskać trochę władzy” jest już nawet nie dziecinne, jest idiotyczne… W USA na Uniwersytecie w Stanford policzono, że aby przeprowadzić taką operację potrzeba w takiej skali ok. stu tysięcy najwyżej wykwalifikowanych fachowców, nie tylko z USA, ale także z innych krajów. Razem z ich rodzinami i podwykonawcami oszacowano, że w teatr z samolotami, ukrytymi ładunkami wybuchowymi, odpowiednio teatralnie wyćwiczonymi tysiącami aktorów, aby odegrać "mega teatr 11 września" w ten czy inny sposób musiałoby być zaangażowanych bezpośrednio lub pośrednio około 15 milionów ludzi.

Brak (całkowite zero!) osób, którzy przez te wszystkie lata nie wykazali najmniejszej ochoty do zapisania się złotymi zgłoskami w historii świata jako ci, który ujawnili największy, najbardziej bezczelny mord w historii naszej planety świadczy o jednym: teoria spiskowa 11 września jest już nawet nie brednią, ale jest królową światowych bredni.

 

Proszę spojrzeć na kolejną sprawę, którą też na siłę można by uznać za teorię spiskową, ale jest w 100 procentach prawdziwa, czyli UFO. Tu świadków i relacji jest tyle (nawet wśród najwyższego dowództwa armii amerykańskiej, kanadyjskiej, chińskiej itp.), że można nimi wypełnić wszystkie trybuny na stadionach całego świata, a i tak się nie pomieszczą… Dlaczego? Bo UFO jest w 100 procentach prawdziwym fenomenem.

Kryterium „wielkiego milczenia, bo rzekomo tysiące zostały zastraszone przez hordy agentów z piekła rodem” jest bezlitosnym mieczem, który ścina łby teorii spiskowych. I na koniec – zasada „Dwóch? Tajemnica trudna do utrzymania. Trzech? Praktycznie niemożliwa” została zweryfikowana w sposób absolutny przez śledczych prowadzących sprawy kryminalne. I działa równie skutecznie jak prawo ciążenia.

Poniżej komentarz z naszej strony na fb, który bardzo dobrze ujmuje sprawę "zachowania tajemnicy w gronie trzech osób" ;)/poniżej publikujemy jeszcze jeden z tekst z naszego archiwum z 2015 na ten ciekawy temat "Zabijanie niewinnych rodaków... jaki problem?" ;), który zakochani na zabój w teoriach spiskowych ich miłośnicy pomijają jako ich mało interesujący. Mówią tak: "Co wy opowiadacie? Pracujecie w CIA jako trzydziestolatek i macie zadanie np. sfingować zamach na swoich rodaków w tym sąsiadów oczywiście z ich prawdziwą śmiercią, robicie ten zamach, potem dostajecie wypłatę i premię za dobrą robotę i po sprawie. Za premię kupujecie nowy samochód i gra muzyka! Owszem, każdy zarobiony przez was dolar jest przesiąknięty krwią ofiar, ale komu to przeszkadza? Praca jak każda inna./ ;)

Ludzie wyobrażają sobie, że agenci "robiący zamachy" wyglądają tak jak w filmie DICK TRACY - gęby zakazane, wzrok nienawistny, mordują dla "kasy i władzy swoich rodaków", a potem - bach - biorą czek za robotę i zabawa... i zakupy nowych samochodów, i podróże wakacyjne za pieniądze za mordowanie ludzi, których dzień wcześniej spotkali na ulicy!


Tymczasem ci, którzy mieli "robić zamachy na swoich rodaków" wyglądają tak, jak we wszystkich innych biurach. Połowa pracowników agencji (!) to kobiety,  sporo ludzi starszych... banał, jak we wszystkich innych firmach w USA. To tacy ludzie mieli robić krwawy zamach na swoich rodaków dla "kasy i władzy"... ;)


O NIEZWYKŁYM ASPEKCIE UCZESTNICZENIA W... MASOWYM MORDERSTWIE, ZA KTÓRE DOSTAJE SIĘ PREMIE OD PRACODAWCY

Bardzo bliska mi osoba przesłała mi bardzo ciekawą dyskusję e-mailową z osobą, która na zabój zakochała się w tzw. spiskowych teoriach 11 września. Zakładają one ni mniej, ni więcej, tylko że:

- Nie ma żadnego „islamskiego terroryzmu”, a jedynie jest to wielka inscenizacja amerykańskich i żydowskich służb specjalnych, które dla jakiejś mitycznej „kasy i władzy” inscenizują zamachy, a tak naprawdę z uśmiechem własnymi rękami mordują tysiące ludzi, czyli swoich rodaków.
 
Dlaczego to robią? Tu miłośnik spisków natychmiast strzela do nas krótkim, dosadnym komunikatem: dla kasy i władzy! Kiedy zadamy pytanie „dla jakiej władzy?” pada natychmiastowa odpowiedź: Iluminatów, służb specjalnych, rodziny Bushów, koncernów naftowych itp. Itp. – można wyliczać tych, którzy (według wyznawców tej teorii) zyskują na zamachach przez najbliższe 20 minut. Wysyłają oni do nas cały czas setki linków do przeróżnych stron, gdzie z regularnością kury znoszącej w kurniku jaja pojawiają się kolejne, „miażdżące dowody”.

Dyskusja z takimi ludźmi jest trudna, o ile w ogóle nawet niemożliwa, gdyż ich miłość do „teorii spiskowych zakładających nikczemność zachodniej cywilizacji” jest tak duża, że przypomina tylko zakochanie w „koleżance/koledze z podwórka” nastolatków – ma siłę bomby atomowej i zmiata wszystko na swojej drodze…

Moja koleżanka jest jednak osobą szczególną ze względu na swój zawód. Jako psycholog sądowy przez wiele lat wycierała korytarze najbardziej mrocznych zakładów karnych w Polsce i rozmawiała z dziesiątkami ludzi, którzy albo kogoś zamordowali, albo uczestniczyli w morderstwie. Jej obserwacja opierająca się na wieloletnim doświadczeniu jest bezlitosna dla wszystkich rozgrzanych do czerwoności miłośników teorii spiskowych, a sprowadza się ona do bardzo prostego stwierdzenia: zabijanie innych osób nie jest takie proste!

I nie chodzi tutaj o technikę, gdyż nawet zwykły nóż kuchenny i odrobinę zręczności w palcach pozwoli wbić go komuś w serce, doprowadzić do krwotoku z tętnicy i pozbawić życia… nie o to chodzi! Najważniejsze jest to, co dzieje się później z takim człowiekiem.

A dzieją się rzeczy ciekawe, gdyż tacy ludzie w większości nie wytrzymują obciążenia psychicznego związanego z pozbawieniem życia niewinnej osoby lub pośrednim uczestniczeniu w takiej zbrodni. Część natychmiast targa się na życie, inna grupa po krótkich wahaniach idzie sypać morderców (nawet z bliskiej rodziny) lub – jeśli sama zamordowała – zgłasza się na policję. Oczywiście jest jakiś promil psychopatów, którzy z zabijania czerpią przyjemność i ich psychika znosi obciążenie owej „krwi ofiary na rękach”, ale są to dosłownie pojedynczy ludzie na miliony populacji.

Ta niby bardzo prosta obserwacja jest fundamentalna dla oceny, a raczej wysadzenia w daleki kosmos wszelkich teorii o ataku „zwykłych ludzi idących na ulicy na zwykłych ludzi idących na ulicy dla czegokolwiek” w naszej kulturze, którą ogólnie nazwijmy Judeo-chrześcijańską.

Aby to zrozumieć, posłużę się przykładem. W kraju który znam chyba najlepiej (gdyż tam jeżdżę najczęściej) czyli Stanach Zjednoczonych jest dziwaczny zwyczaj, że wszyscy „mówią wszystko w mediach”. Mamy więc tam całe korowody agentów przeróżnych służb występujących w programach informacyjnych, publikujących książki, prowadzących blogi. Można zobaczyć ich twarze, poznać rodziny, psów, także ulubione filmy. Już nawet krótka lektura ich blogu pokazuje, że ludzie ci niczym się nie różnią od całej reszty ludzi na ulicy. Łysieją, mają kłopoty z nadwagą, żona od dawna uważa ich za zbyt leniwych, dzieci bardzo często sprawiają niemiłe niespodzianki itp. Mówiąc krótko: zwykli ludzie prowadzący zwykłe życie.

Ile takich osób jest? Liczba jest utajniona, ale oceniam, że w służbach specjalnych (administracji itp.) pracuje około 500 tysięcy osób. Razem z firmami współpracującymi, a także ich rodzinami w ten czy w inny sposób w amerykańskim „przemyśle wywiadowczym” jest około dwóch milionów ludzi. Dużo? Sporo, ale w końcu jest to potężny kraj.

W każdym razie są to kobiety i mężczyźni, młodzi i starzy, w pełni zdrowi i zmagający się z przeróżnymi chorobami, czyli pełen przekrój społeczny tak jak w każdej grupie zawodowej. Co ciekawe – mniej więcej 1/4 to kobiety, gdyż od dawna w służbach specjalnych jest bardzo silne lobby kobiece domagające się równego zatrudniania „obu płci” także w wojsku czy służbach specjalnych. Osobiście uważam to za idiotyzm, ale pomińmy tę kwestię.

Mniej więcej rok po zamachach 11 września w USA powstała teoria, która zakłada bardzo ciekawą sytuację. Otóż mówi ona mniej więcej tak:

Ci zwykli Amerykanie, kobiety i mężczyźni, matki i ojcowie, córki i synowie, prowadzący codziennie samochód autostradą do pracy, chodzący na niedzielne msze do zborów protestanckich, robiących zakupy w hipermarketach, odprowadzający dzieci z dziećmi innych rodziców do przedszkoli, więc ci wszyscy ludzie bez najmniejszego oporu uczestniczyli w bestialskich zamordowaniu swoich rodaków, których na co dzień spotykają na mszach, na zakupach w hipermarketach, odbierając dzieci ze żłobków. Dlaczego tak zrobili? Cóż, taką mają pracę. Jeden sprzedaje buty, inny jako pracownik agencji morduje tysiące swoich rodaków. Za dobrze wykonaną robotę oczywiście są uśmiechy od szefa i premie.

Ilu uczestniczyło w inscenizacji „11 września”? W Stanach Zjednoczonych na uniwersytecie „Cornell University” (Ithaca) zrobiono taką symulację, którą posiadam. Niezależną symulację ilości osób potrzebnych do zorganizowania teatru 11 września zrobiono na uniwersytecie w Stanford. Założono, że 11 września był wielką inscenizacją zrobioną przez wysokiej klasy specjalistów. Wstępne symulacje pokazały, że w sprawę musiałoby być zaangażowanych około 15 milionów (!) ludzi. Zarówno największej klasy specjalistów od scenografii, jak i np. aktorów udających głosy „rzekomych” pasażerów porwanych samolotów, które słyszały rodziny w słynnych ostatnich pożegnalnych rozmowach z pokładów.

Czyli 15 milionów? Oczywiście, że nie! Znacznie więcej, bo dodajmy do tego ich rodziny, które muszą wiedzieć o tym, że nowy dywan kupiony przez tatusia jest nasączony krwią ofiar, które skakały płonąc z wież WTC. Także dodajmy do tego firmy współpracujące – mamy w tym momencie zawrotną liczbę kilkudziesięciu milionów Amerykanów, którzy uczestniczyli w operacji zabicia innych Amerykanów. I co się stało? Nic. Według miłośników spisków „spłynęło po nich jak po kaczce”. Dostali na konto przelew premii za „dobrą robotę z zabiciem 3 tysięcy niewinnych osób”, uśmiechnęli się szeroko i za zarobione w ten sposób pieniądze kupili „rower dla trzyletniej córki, żonie nową sukienkę, a za resztę wyjechali z dzieciakami do Disneylandu. Tam bez najmniejszego problemu patrzyli na smutne dzieci zamordowanych przez nich wcześniej rodziców, gdyż… taka praca. Jeden sprzedaje hamburgery, a jeden/jedna robi krwawe zamachy na swoich sąsiadów, rodaków, ludzi spotykanych w parku, na ulicy czy hipermarketów.

Oczywiście wyczuwacie Państwo ironię w moim głosie i dobrze wiecie, że tego typu założenie nie jest nawet szczytem idiotyzmu, ale wręcz Himalajami kompletnego zidiocenia! Moja koleżanka psycholog sądowy mówi, że współczesna kultura masowa gier komputerowych i filmów sensacyjnych wbiła ludziom do głów przekonanie, że morderca „morduje”, a potem normalnie działa dalej.

Tymczasem ludzka psychika okazuje się potężnym taranem, który potem uderza w takiego człowieka. Ten patrząc na płaczące i osierocone dzieci (w wyniku jego udanej operacji) nie wytrzymałby nawet jednej sekundy i natychmiast wpadłby w potężne załamanie nerwowe, poszybował do mediów sypać cały spisek, a bardzo możliwe, że sam targnął by się na własne życie…
Moja znajoma mówi wyraźnie: jest tylko jedna sytuacja, kiedy człowiek jest gotów utopić we krwi własnych sąsiadów, ludzi spotykanych na zakupach w sklepie czy spacerze w parku: kiedy jest owładnięty szaleństwem religijnym i wierzy, że owo bestialskie spalenie ludzi żywcem i wysadzenie w powietrze zapewni mu nagrodę od samego, najwyższego Boga. Innej możliwości nie ma!
 
Ale to nie wszystko - wysadzają się tylko młodzi. Nie ma "starych terrorystów-samobójców", zwróciliście na to uwagę? Powód tego jest prosty - starsi dżihadyści mają dzieci, rodziny, nie potrafią zabić ojców tworząc sieroty, gdyż przed oczami mają własne dzieci... Zabijanie wtedy nie jest takie proste, jak w sytuacji, kiedy się ma lat dwadzieścia.
Jaki jest z tego wszystkiego wniosek? Wszystkie teorie zakładające „udział milionów amerykańskich kobiet i mężczyzn w zabiciu innych amerykańskich kobiet i mężczyzn” jest szambem głupoty i największego idiotyzmu, który mógł powstać tylko w głowach ludzi myślących, że zabijanie rodaków dla „kasy i władzy” przypomina sprzedawanie hamburgerów w McDonalds – pakujesz, sprzedajesz, uśmiechasz się i następny, a pod koniec miesiąca przelew od pracodawcy na konto.

I na koniec: nie wiem czy wiecie Państwo, że z tym samym problemem spotkali się przywódcy faszystowskiej Rzeszy. W 1941 roku tak zwane Grupy Operacyjne (Einsatzgruppen) rozpoczęły mordercze działania na terenach Białorusi i Ukrainy. Natrafiono na zaskakujący problem. Rozstrzeliwanie żołnierzy lub partyzantów? Tu żołnierze z Grup Operacyjnych nie mieli problemów – zabijali mężczyzn, którzy chcieli ich zabić, mieli broń itp. Mówiąc krótko – taki żołnierski los. Kiedy jednak Einsatzgruppen zaczęły robić masowe rozstrzeliwania całych wiosek żydowskich, w szeregi żołnierzy... wkradły się nowe zjawiska.

Pojawiły się samobójstwa, coraz więcej osób prosiło o zmianę jednostki, żołnierze wpadali w depresję. Bardzo szczegółowo to zjawisko zostało omówione w pracach historycznych poświęconych osobie Heinricha Himmlera. Był on świadkiem jednej z takich egzekucji na Ukrainie. Zrobiła na nim wstrząsające wrażenie, ale także wstrząsnęło nim… zachowanie najtwardszych żołnierzy SS. Nie rozumieli oni, dlaczego mają zabijać bezbronne kobiety i dzieci. Oczywiście byli tam także rasowi psychopaci, ale milcząca większość patrzyła na Himmlera z ogromną dezaprobatą. Jeden ze współpracowników Himmlera powiedział:

- Jeśli nadal będziemy robić te rzezie, to stracimy naszych (!) najlepszych ludzi.

To była praprzyczyna tego, aby odejść od masowych rozstrzeliwań, a śmierć uczynić bardziej anonimową w obozach koncentracyjnych. Zabić człowieka… to naprawdę nie jest taka prosta sprawa, jak myślą gracze „Call of Duty” – prujesz serią w ludzi, flaki latają w powietrzu, jak masz szczęście i zrobisz "headshot" czyli najwyżej ceniony przez rozbawionych graczy "strzał w głowę" to zobaczysz przepiękny widok wylatującego mózgu, następnie kończysz zadanie w grze i masz dobry wynik, a w życiu prawdziwym za podobną rzeź - na swoich rodakach/sąsiadach/ niewinnych ludziach - tyle że prawdziwą otrzymujesz premię w szeleszczących banknotach, za którą zabierasz dzieci na wakacje… to nie jest takie proste i jest to jedno z największych kłamstw współczesnego świata. Takie rzeczy może robić tylko człowiek, który fanatycznie wierzy, że tego od niego oczekuje jego religia, a dla niego jest to droga do raju. I jedna uwaga - nawet ten świr nie zdecyduje się mordować bliskich mu rodaków, lecz "wrogi obóz". Ale to temat na zupełnie inny felieton.

 

[...] Szanowna FN,

A jak wyjaśnicie zawalenie się WTC7? A atak na Pentagon?

Pzdr

[...]

Mamy na ten temat bardzo obszerny materiał wideo. Upadek wieży południowej WTC naruszył WTC7, który cudem się nie zawalił. Strażacy widząc uszkodzenia konstrukcji WTC7 wyprowadzili narażając własne życie wszystkich ludzi z budynku prawie w ostatniej chwili... Szkoda, że nie możemy zaprezentować tego materiału, gdyż ze względu na prawa autorskie natychmiast zablokuje nam go youtube. To naprawdę świetny 1,5 godzinny film dokumentalny o dzielnych ludziach z nowojorskiej straży pożarnej, którzy mimo lęku przed możliwością zawalenia się WTC7 wchodzili do tego budynku i po resztkach schodów wyprowadzali ludzi.

O ataku na Pentagon pisaliśmy także w tekście SPISEK WSZECHCZASÓW. Niestety zmiana oskryptowania wycięła nam adjustowanie tekstu, ale... jeśli ktoś chce przeczytać - polecamy.

https://nautilus.org.pl/artykuly,1646,spisek-wszechczasow.html

 

/poniżej krótki fragment innego programu, gdzie pojawia się wątek akcji ratunkowej w WTC7 tuż przed zawaleniem budynku/

 

...i jeszcze atak na Pentagon.

 

From: […]
Sent: Saturday, February 29, 2020 11:46 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Mam pytanie bo bardzo nurtuje mnie sprawa piekła którego się boję i chciałbym się dowiedzieć czy dusza czuje ból. Bo piekło jest to miejsce wiecznych tortur np. ogniem ale dusza CHYBA nie czuje bólu. Bardzo mnie to dołuje bo wiele było objawień piekłaNic nam o piekle jako miejscu z diabłami i kotłami ze smołą nie wiadomo, choć mamy wiele przykładów, że np. dusze samobójców przez wiele dziesięcioleci nie chciały opuścić miejsca swojej samobójczej śmierci i bardzo przez to cierpiały. Skąd to wiemy? Od mediów, które im pomagały „przejść na stronę światła”. Czyli coś takiego jak cierpienie duszy jest, choć nie ma związku z bólem fizycznym.


 

[...] Witam


Ja w nawiązaniu do tego wpisu: https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3900,fobie-i-zadziwiajace-leki-od-urodzenia--ich-zrodlo-bardzo-czesto.html

W dzieciństwie, jak byłem bardzo mały, miałem może z 4, 5, góra 6 lat też miałem pewną fobię, ale zupełnie inną. Mianowicie bardzo bałem się śmierci, bo uważałem (zresztą dalej tak uważam), że przestać istnieć tak całkowicie, że już nigdy nigdzie człowieka nie będzie to jedna z najstraszniejszych rzeczy jakie tylko sobie człowiek może wyobrazić. Tak bardzo się tego bałem, że przez pewien czas codziennie lub prawie codziennie modliłem się razem z mamą o to abyśmy żyli wiecznie i nigdy nie umarli.

Potem ten strach całkowicie zniknął gdy dowiedziałem się o tym, że człowiek ma duszę, o Bogu, niebie (prawdopodobnie z lekcji religii w szkole), ale wcześniej jak jeszcze nikt mi o takich rzeczach nie powiedział jako bardzo małe dziecko strasznie się bałem śmierci.

Co to może oznaczać według was? To chyba bardzo niespotykane, aby małe, około 5 letnie dziecko zastanawiało się nad tym co będzie jak skończy się jego życie i bało śmierci.

Nie wiem czy to ma jakiś związek z poprzednimi wcieleniami czy chodzi o coś innego.

[...]Śmierć potrafi być bolesna, a pamięć o niej przenosi się na kolejne życie. Proponujemy zobaczyć materiał z naszego archiwum, w którym mężczyzna miał ogromny strach przed wejściem do lasu, gdzie zawsze czuł, że tam z irracjonalnego powodu czai się śmierć (znamy szczegóły tej historii, które się są zaprezentowane w filmie). Ogromny lęk miał także przed wejściem na cmentarz.

Dopiero podczas regresji hipnotycznej okazało się, że miał wyjątkowo okrutną śmierć w jednym z poprzednim żywotów, bo został zaatakowany przez dzika i w sposób straszny rozszarpany…
Przepraszamy za słabą jakość dźwięku.
From: […]
Sent: Sunday, March 1, 2020 7:48 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Re: Sprawdz moje filmy i powiedz mi co widzisz czy to jakies dziwne paranormalne czy nie?

Witam czy mozliwe ze to co dzis nad polska rzepin lubuskie widzialem to mogl byc star link?satelity?

Widzialem cos takiego jak na tym filmiku : https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=674648306273342

lecace od prawej do lewej w rownych odstepach co 20 cm.

Prosze o odpowiedz czy to byly satelity te space x starlink ????Filmik nie moj z facebooka ale takie cos widzialem z prawej do lewej lecace w odstepachTo bardzo dziwny efekt i najprawdopodobniej to był Starlink, ale nam wiadomo o kropkach w równym rzędzie, które przemierzały niebo. Tak osobliwe poruszanie się tych kropek (start pojedynczych i dołączanie do reszty) jest na tyle ciekawe, że postaramy się o tym czegoś więcej dowiedzieć od naszych znajomych z obserwatorium astronomicznego.zwiń tekst

CZY ISTOTY POZAZIEMSKIE MOGĄ ŻYĆ POMIĘDZY LUDŹMI?
Pt, 28 luty 2020 07:24 komentarze: 6 czytany: 4572x

Witam FN. Chciałbym zapytać o taką recz. Czy według informacji jakie posiada Fundacja realnym jest, że przybysze z innych planet mieszkają na ziemi i co więcej czynnie uczestniczą w życiu pomiędzy nami? Czy posiadacie co do tej tezy jakieś materiały, przekazy bądź zeznania świadków?  Dziękujemy za pytanie. No cóż... Po wielu latach zbierania materiałów na ten temat na całym świecie wydaje się.......

czytaj dalej

Witam FN. Chciałbym zapytać o taką recz. Czy według informacji jakie posiada Fundacja realnym jest, że przybysze z innych planet mieszkają na ziemi i co więcej czynnie uczestniczą w życiu pomiędzy nami? Czy posiadacie co do tej tezy jakieś materiały, przekazy bądź zeznania świadków?

 

Dziękujemy za pytanie. No cóż... Po wielu latach zbierania materiałów na ten temat na całym świecie wydaje się, że teza o życiu istot pozaziemskich wmieszanych w tłum ludzi na Ziemi jest bardzo mało prawdopodobna. Oczywiście są tysiące linków prowadzących do jakiś tam relacji, ale szybko okazuje się, że wszystko jest dęte, a rzekomi świadkowie i dowody „wyparowały”.

Problem jest jeden: istoty z bardziej rozwiniętych od naszej planet mogą schodzić na Ziemię tylko na bardzo krótki czas. Jest to związane z wibracją naszej planety, niską i prymitywną. Przebywanie dłużej na Ziemi oznaczałoby dla nich obniżenie wysokiej wibracji ich własnych ciał, co oznaczałoby przyspieszony proces starzenia. Obcy wielokrotnie mówili o tym ludziom podczas Bliskich Spotkań Trzeciego Stopnia z UFO. Na Ziemi ludzie żyją krótko właśnie przez niską wibrację całej planety. We wszechświecie nie zdarza się, aby rozwinięte światy (technologicznie i duchowo) zamieszkiwały istoty, które żyją zaledwie 80 lat! Przylot na Ziemię zawsze oznacza ryzyko obniżenia wibracji, co narzuca przybyszom dość rygorystyczne ramy czasowe poruszania się po naszej planecie podczas np. lądowania. To trwa najwyżej godzinę, nie dłużej. Zapytani o to odpowiadają:

- Dłuższy pobyt oznacza, że przejmiemy niską wibrację Ziemi i zaczniemy starzeć się w tempie, w jakim starzejecie się wy.

Jeśli istnieją bazy obcych istot na Ziemi (są też takie informacje), to prawdopodobnie potrafią wytwarzać jakieś pola ochronne wokół bazy, które pozwalają zachować wewnątrz nich wyższą wibrację. I jeszcze jedno: wibracja jest związana z kolorem planety. Niebieska (Ziemia) jest bardzo niską. Wraz z podwyższeniem poziomu rozwoju duchowego ludzi będzie się (tak!) zmieniała barwa planety widocznej z głębi kosmosu w kierunku czerwieni. Ostatnim, dziewiątym etapem (najwyższym) będzie barwa złota. Tam wibracja jest tak wysoka, że istoty zamieszkujące „Złotą Planetę” są w stanie siłą własnych umysłów powstrzymać swój proces starzenia się.

 

 

 

[…] Załogo okrętu Nautilus,

Kilka dni temu czytając artykuł o znakach na ludzkim ciele, po prostu wbiło mnie w fotel.

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3887,kolejny-fenomen-zagadkowego-znaku-na-ludzkim-ciele.html

W liście, który otrzymaliście, ktoś napisał o bąblu przed nadgarstkiem, który pojawił się w nocy 17/18 lutego 2012. Bąbel, który powstał, wg autora można by wytłumaczyć jedynie bardzo dziwnym ułożeniem ręki na rurze od grzejnika w nocy.

 

Kilka lat temu miałem niemal identyczną sytuację! W moim przypadku bąbel powstał po drugiej stronie nadgarstka (tj. na dłoni, tuż nad nadgarstkiem), również po zewnętrznej stronie. Obudziłem się z tym bąblem pewnego dnia rano i... jedyne wytłumaczenie, które wtedy znalazłem, to oparzenie przez rurę od grzejnika!

Ale jeśli tak było, to jak to możliwe, że nie obudził mnie ból? Tego do dziś nie wiem. Rana była bardzo głęboka. Gdy bąbel zszedł, pozostało wgłębienie w skórze na co najmniej kilka milimetrów. Każdy z kim się spotykałem, zauważał tę dużą ranę i nikt nie chciał mi uwierzyć, że naprawdę szedłem wtedy spać trzeźwy ;-).

Do dziś została mi blizna, choć po latach już ledwo widoczna. Zdarzyło się to w mieszkaniu, które wynajmowałem w latach 2011-2014. Okres ten pokrywa się z rokiem 2012, w którym przytrafiło się to autorowi tamtego maila, ale dokładnej daty nie pamiętam, choć mógłbym spróbować do tego dojść, gdyby to było ważne.

Tyle lat żyłem, nie przejmując się tym specjalnie, uważałem, że to niecodzienne, pechowe zdarzenie, ale ten mail uświadomił mnie, że mogło być inaczej.

Czy to rzeczywiście mogło być coś innego, niż nieprawdopodobne oparzenie? Czy spotkaliście się kiedyś jeszcze z czymś podobnym?

Pozdrawiam

[…]

 

Dziękujemy za pytanie. Sprawa tych znaków jest prawdziwym ‘top of the top’ zjawisk niewyjaśnionych i jest w 100 procentach prawdziwa. Nie wierzymy w przypadkowe wypalenia grzejnikami itp. – opisy tych historii są zbyt intrygujące, aby można je było wyśmiać i wykpić. Mamy kilka hipotez, ale czekamy na odpowiedzi na pytania, które skierowaliśmy do naszych jasnowidzów z Projektu MESSING w tej sprawie. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.zwiń tekst

STRONA
1 2 3 4 5 6 7
Nowsze Nowsze
Strona 1 / 7

szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[...] Dzień dobry, Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski. W latach 90. w jednym z odnicków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. Jeśli wierzyć...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Sobota, 4 lutego 2023 | 8 stycznia minęła rocznica incydentu z UFO w Zdanach. Fascynującego, poruszające do głębi swoją prawdziwością i w ogóle wszystkim, każdym elementem. Był kamieniem milowym dla mnie w zrozumieniu, jak złożone jest to zjawisko. To zdumiewające, jak wiele analogii dostrzegam z historią operacji „Kontakt”. I już wyjaśniam, dlaczego.

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.