Dziś jest:
Piątek, 28 sierpnia 2026

Bądź iskierką światła dla świata, który jest twoim otoczeniem.
/Helmut Thielicke/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz

Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie.
Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie




VHST czyli Very High Speed Transit System
Wt, 5 gru 2023 23:34 | komentarze: brak czytany: 5708x

[Z POCZTY DO FN] Lata temu ludzie mówili ,że są w Stanach Zjednoczonych takie pociągi które jeżdżą pod ziemią z ogromnymi prędkościami, że to tajemnica armii , a same owe pociągi są magnetyczne i połączone z miastami pod ziemią . Wtedy ci ''racjonali'' pukali się w czoła i śmiali do rozpuku , oczywiście ''spiskowa teoria dziejów'' i takie tam różne dyskredytacje rozmówców , ludzie głoszący takie wersje o pociągach pod ziemią  w zasadzie ustępowali obawiając się ośmieszenia, ostracyzmu etc etc .
.
VHST czyli : Very High Speed Transit System , taka była nazwa operacyjna projektu , raczej już produktu . Faktem jest że to istnieje , ba ... Philip Schneider ujawnił istnienie miast pod ziemią , za co organizowano mu zamachy w sumie 7 na jego życie , za 8 razem się udało ! Materiały i wypowiedzi Phila znajdziecie na youtube , część się zachowała . Okazuje się ,że dziś nazywane ( wersja premiera Morawieckiego ) pociągi próżniowe , to raczej mało precyzyjna nazwa , elektromagnetyczne - prawidłowa- to rzekomo nowa technologia transportu która ma też dojechać do polski , no proszę  , coś co przez lata było głupotą okazuje się że nie jest !



Dziś nazywają to Hyperloop i co ciekawsze przykleili ową technoliogię - poszła do cywila - do rzekomego geniusza aby nie wymieniać jego nazwiska , to powiem że do pana co to swą firmę nazwał od nazwiska prawdziwego geniusza takiego który miał na imie Nikola . Poszukano ''słupa''  , który ma ładną  buźkę , jest elokwentny i tak ucywilizowano VHST , za wszystkim stoi funcacja C...  taki prezydent był w Stanach , a  jego żona próbowała też zasiąść na fotelu w białym domu .









.




Technologia VHST jest nawet dziś  szokująca , sposoby drążenia tuneli i szybkość ich drążenia !! W mediach ogólnych nurtów tego nie znajdziecie , nikt o tym nie mówi , a maszyny używane do tego drenażu szokują  swoją wielkością i napędem - atomowym - no proszę , jak to wychodzi ,że nic nie było , raptem wszystko jest , a obśmiewanych wcześniej ''wariatów'' nikt nie przeprosił za to że ich tak nazywano . V

HST pozwala z jednego brzegu stanów do drugiego przejechać  , prześliznąć się  w bezmała 30 minut !!!  2.5 macha !!! Teraz zaczyna się dopiero ciekawiej , bo... jak taką prędkość mogą znosić pasażerowie takiego pojazdu , przeciążenia  przy starcie i hamowaniu , mało kto by taki eksperyment wytrzymał , zatem jak to jest rozwiązane ? Odpowiedź jest banalnie prosta - WODA , urządzenie oparte na wodzie , to co mówili bracia H - Boris i Max , pracuje tak ,że może powodować przeciwsiłe , odwrotnie do przeciążenia , jazda takim wehikułem z takim urządzeniem nie różni się od jazdy zwykłym pociągiem !! Dwa - rezonans , efekt działania dokładnie taki sam , sposobów na pokonanie tak silnych przeciążeń jest w sumie 10 ! Teraz pytanie do zaciekawionych : skoro tunele  można drążyć  tak szybko , tak doskonale , tak dobrze , czy zatem nitki połączeń są tylko w USA , czy też może otaczają one cały glob ziemski ?
.
Mariusz
.
PS - Wisienka na tort na koniec - pomysłodawcą napędu , konstrukcji  był Polak !!! Nazwisko jest mi znane ilustracje posiadam !





* Komentarze są chwilowo wyłączone.

//

Wejście na pokład

//

Wiadomość z okrętu Nautilus

[KONTAKT] Witam.  Nie wiem czy to jest dla Pana istotne . Czuję że muszę o tym opowiedzieć.  Ponad 20 lat temu byłem po drugiej stronie 'w niebie'. To nie jest historia którą się da opisać,  bo ta wiadomość byłaby bardzo długa.  Jeśli ma Pan ochotę poznać moją przygodę to nagram film i wyślę.  Mam przeczucie, że to właśnie pan jest tą osobą której miałem o tym opowiedzieć .

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 25 sie 2026 22:22 | Dzień dobry, Panie Robercie, kontaktuje się z Panem ponieważ mam w swoim życiu kilka historii którymi chciał bym się podzielić. Od przelotu czarnego bezgłośnego trójkąta do wizyty trzech szarych karłów w moim mieszkaniu. Będę wdzięczny za kontakt.

Dziennik Pokładowy

Wtorek, 28 lipca 2026 | Wracam do publikacji w Dzienniku Pokładowym mocnym akcentem. A zresztą... przeczytajcie sami!

czytaj dalej

FILM FN

Zobacz niesamowite obiekty UFO uchwycone na niebie

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.