Dziś jest:
Sobota, 14 czerwca 2025

„Nigdy nie zostaniesz młodszy niż teraz. Nie marnuj więc czasu, skorzystaj z każdej chwili.”
Mark Twain

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz

Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie.
Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie




UFO NAD CALGARY (Kanada) - 3 lutego 2019
Pon, 4 gru 2023 23:57 | komentarze: brak czytany: 4490x

Setki mieszkańców Calgary w Albercie były świadkami dziwnego obiektu na niebie pojawiającego się na niebie ponad budynkami mieszkalnymi. Są zdjęcia dziwnego zjawiska. O manifestacji UFO napisał polonijny portal http://bejsment.com


Do incydentu doszło 3 lutego. Mieszkańcy miasta mówią, że kiedy było już całkiem ciemno, zauważyli dziwny obiekt unoszący się na niebie, ponad domami. Był czarny i na pierwszy rzut oka można było pomyśleć, że to najzwyklejsza chmura. Ale wówczas można było odnieść wrażenie, że coś jest nie tak z tym obiektem: w ogóle się nie poruszał, nie zmieniał kształtu, podczas gdy chmura zdecydowanie zmieniłaby swój kształt lub pozycję.

Wszystko to sugerowało, że dziwny przedmiot nie może być zjawiskiem naturalnym, ale został stworzony sztucznie. Ponadto po pewnym czasie obiekt natychmiast zniknął, rozpływając się w powietrzu, jakby go tam nie było, co dodatkowo zaskoczyło obserwujących go ludzi.

Naoczni świadkowie przyznają, że byli bardzo zaskoczeni i twierdzili, że nie zauważyli żadnych sztuczek ani instalacji. Według nich było to prawdziwe UFO, które monitorowało miasto, chowając się za chmurą. Ufolodzy również wierzą, że był to obcy obiekt, sugerując także, że maskował się jako chmura.

Były minister obrony Kanady Paul Hellyer nieustannie powtarza, że rząd jest w posiadaniu licznych dowodów na obecność UFO w Kanadzie, ale nie zamierza ich ujawniać.

źródło: http://bejsment.com/2019/02/17/widzieli-dziwny-obiekt-na-niebie/

Film poniżej:



Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

2 maja - pozdrowienia dla Załogi FN i życzenia udanego długiego weekendu [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pon, 24 mar 2025 21:16 | [KONTAKT] Szanowny Panie Robercie nie wiem czy taka informacja jest warta katalogowania ale podaję. Dziś w nocy ok godź 2 osoba rocznik 44 obudziła się i na białych drzwiach zobaczyła czerwony odblask. Potem wstała zobaczyć co to ...odblask pochodził od jakiegoś słońca za drzewami co prawda prowadzone są tam pewne roboty i zastanawiamy się co to było reflektor i to czerwony? Tym bardziej że osoba podała że źródło światła nie było punktowe i miało jakieś światełka na tarczy. I jeszcze jedno wolno...

Dziennik Pokładowy

Sobota, 5 kwietnia 2025 | Czy można jednym zdaniem zmienić świat? Ja wierzę, że trafna myśl zapisania słowami ma gigantyczną energię, jeśli zawiera w sobie światło czyli prawdę. I może zmienić jednego człowieka, czyli tak naprawdę cały świat. Jak to działa? Zobaczycie sami, bo chłopaki już wyruszyli!

czytaj dalej

FILM FN

Teleskop Webba sfotografował UFO?

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę




Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.