Dziś jest:
Sobota, 8 lutego 2025
Jeśli chcesz zbudować statek, nie zbieraj ludzi, by rąbali drwa i ostrzyli narzędzia, ani też nie przydzielaj robót i nie rozdawaj zadań. Naucz ludzi tęsknoty za bezkresnym morzem
Antoine de Saint-Exupery
Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl
Wiadomość otrzymana 16 lipca, 2019 1:21 PM - Dzień dobry,
Oglądając na mapach Google okolice Pozo de Guadalajara w Hiszpanii zauważyłem, że na wielu zdjęciach widać na niebie zagadkowy kulisty obiekt. Można nawet ocenić, że przemieszczał się on ze znaczną prędkością, wielokrotnie większą od prędkości przejeżdżających samochodów. Na wielu ujęciach jest on zamazany, podejrzewam że waśnie z powodu dużej szybkości ruchu, na niektórych jednak dobrze widać jego kształt.
Przesyłam Państwu link do miejsca na mapach Google skąd przy użyciu Street View można dostrzec ten zagadkowy obiekt na niebie.
https://goo.gl/maps/TghAPjrt4hSMwgb56
Załączam również przykładowe zrzuty ekranu na których można zobaczyć lecącą kulę, spacerując wirtualnie po okolicy można ją oglądać z wielu różnych miejsc.
pozdrawiam,
Artur
/poniżej screeny/
Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Dziennik Pokładowy
FILM FN
HENRYK BRONOWICKI O UFO w 1984
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie