Dziś jest:
Piątek, 27 stycznia 2023

Ten pojazd był potężny. Czułem wibrację od jego napędu, słyszałem lekkie buczenie. To był bardzo zaawansowany technologicznie pojazd latający... daleko nam do tego poziomu techniki.
/Travis Walton, uczestnik spotkania z UFO 5 listopada 1975, USA/

FN 24
WIADOMOŚCI OD NASZYCH CZYTELNIKÓW
Wyślij do nas wiadomość - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

MÓWILI, ŻE SIĘ NIGDY NIE ZASZCZEPIĄ - PARA YOUTUBERÓW ZMARŁA NA COVID-19
Nie, 19 wrz 2021 10:10 | komentarze: 14 czytany: 2644x

Byli znani z miłości do antyków i niechęci do szczepionek. Para antyszczepionkowych youtuberów, w internecie popularna jako "Zbieracze z Alabamy", zmarła z powodu zakażenia COVID-19 w odstępie niecałego miesiąca. - Mam własny paszport - Konstytucję USA, która pozwala mi jechać, gdzie chcę - mówił Dusty na ostatnim swoim nagraniu, krytykując tzw. paszporty covidowe.

Para antyszczepionkowców osierociła dwoje dzieci. "Niestety Dusty i Tristan zmarli. Dziękuję za wszystkie słowa otuchy i wsparcie w tym trudnym czasie" - napisała ich córka Windsor Graham."Mam własny paszport. To Konstytucję USA"

Dusty i Tristan, znani jako "Zbieracze z Alabamy", byli pasjonatami antyków. Youtuberzy prowadzili popularny kanał, na którym dokumentowali podróżowanie po kraju w poszukiwaniu starych przedmiotów, które następnie sprzedawali w internecie. Para na filmikach dzieliła się nie tylko przemyśleniami na temat mebli. Ostatni materiał pt. "Żyjemy i nadal sprzedajemy na eBay" poświęcili temu, dlaczego nie chcą być zaszczepieni. Wyjaśniali też, dlaczego tzw. paszporty covidowe to w ich odczuciu "głupota".

- Mam własny paszport. To Kartą Praw i Konstytucja USA  - powiedział na filmie Dusty. Dodał, że jego zdaniem to, co się podaje ludziom jako szczepionkę, to "technicznie" nie jest szczepionka, tylko "forma terapii odpornościowej". Youtuber podkreślał też, że przeżył już rok bez szczepienia na COVID-19 i ma przyjaciół, którzy zarazili się wirusem razem z dziećmi i to przeżyli. W trakcie nagrania Tristan wyznała natomiast, że przeżyła raka kości. Później oboje zachorowali na koronawirusa. Youtuberzy odeszli w ciągu miesiąca. Dusty zmarł 16 września, a jego żona 25 sierpnia.
Komentarze (14)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 21 wrz 2021 10:07 | ocena: + 3

faceplace | Załogant

Szkoda, że fundacja nie udostępnia postów - zaszczepił się i umarł, zaszczepił się i został kaleką, zaszczepił się i ma poważne problemy ze zdrowiem - tego jest mnóstwo, tylko media i decydenci o tym nie mówią, milczą jak głaz.
Ile to przypadków było, zaszczepiłem się i żyję, a później dowiadujemy się, że zmarł lub ciężko choruje. To nie są żadne teorie spiskowe, tylko prawda, rozejrzyjcie się, zacznijcie rozmawiać z ludźmi. Usłyszycie takie historie, że odechce się Wam tego preparatu.

Nie, 19 wrz 2021 20:52 | ocena: -1

-relatysta | Załogant

Oczywiście jestem za wolną wolą i prawem wyboru, stąd jestem zwolennikiem eutanazji na życzenie.
Jednakże są zawody/służby - ciągły kontakt z ludźmi - gdzie szczepienia powinny być bezwarunkowo obowiązkowe.
Pamiętajmy że w Polsce początkowo najwięcej "rozprzestrzeniali" wirusa medycy, pracujący jednocześnie w kilku placówkach. Wiele osób odeszło przedwcześnie zarażonych właśnie przez takich "pracusiów".

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 20 wrz 2021 05:04 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@-relatysta,

"Oczywiście jestem za wolną wolą i prawem wyboru"

Ja także

"stąd jestem zwolennikiem eutanazji na życzenie. "

a tu juz dałeś plamę bo niejako popierasz to co niektórzy nazywaja szczepionką za którą producent nawet nie gwarantuje skuteczności a więc jest to eksperyment medyczny .
Dla mnie życie to DAR i dlatego je cenie i nie daję sobie wciskać coś co może mnie zabić tak jak mojęgo brata i choć to było dawno temu a szczepionka była ponoć nieszkodliwa to jednak dla Niego okazała się zabójcza.
Znam też dzieci ktore po szczepionce są okaleczone do końca życia, więc proszę mi nie pisać o eutanazji na życzenie --bo to więcej niż kpina z ludzi myślących i szanujących życie.
Jeśli chodzi o smierć tych ludzi, to jest mi przykro jeśli to prawda ale ja nie przyjmuję wszystkich informacji jako pewnik, bo wiem z doświadczenia jak to wyglada naprawdę.

"Mam nadzieję że każdy kto przyłoży rękę do tej farsy w odpowiednim momencie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. "

Tak będzie, widziałam to, ale życia tym którzy uwierzyli propagandzie nie zwróci....no chyba, że wierzymy w reinkarnację lub raj po śmierci...to jakaś nadzieja....
Jeśli jednak istniejemy Tu na planecie to chyba lepiej bez chorób, cierpienia i wczesnej śmierci ale nas się juz na wstepie obciąza karma..jako skutkiem wcześniejszego życia i to sie tak kręci i kręci ...syndrom kata i ofiary

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 20 wrz 2021 07:53 | brak oceny

-relatysta | Załogant

@Maria_st, "a tu juz dałeś plamę bo niejako popierasz to co niektórzy nazywaja szczepionką za którą producent nawet nie gwarantuje skuteczności a więc jest to eksperyment medyczny"
Przykro mi że jesteś tak podatna na wszelkie manipulacje "cwaniaków" robiących kapitał na sianiu zwątpienia, wymyślonych "prawdach" i po prostu na sianiu paniki. Ten filmik który polecałaś spełnia wszelkie znamiona dezinformacji/manipulacji.
Masz doświadczenie z ofiarą poszczepienną, ja mam doświadczenie ze śmiercią bliskiej osoby pod respiratorem. i zrobię wszystko by nie spotkało to inne bliskie mi osoby. Pal sęk ich ewentualne powikłania - chce by żyli.
Znamiennym jest fakt że miłośnicy teorii spiskowej na wszystkim się znają i wypowiadają - taki np. przytoczony przez Ciebie Krzysztof Nazarewicz czy Dr. Jaśkowski. Rozpatrzyć jeden "problem" to by było logiczne i zrozumiałe, ale jak ktoś epatuje wszystkim co mu do głowy przychodzi - to już jest podejrzane, intencjonalne.
Proporcje, proporcje i jeszcze raz proporcje - aktualnie umierają w 80% niezaszczepieni.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 20 wrz 2021 16:32 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@-relatysta,
"Przykro mi że jesteś tak podatna na wszelkie manipulacje "cwaniaków" robiących kapitał na sianiu zwątpienia, wymyślonych "prawdach" i po prostu na sianiu paniki. Ten filmik który polecałaś spełnia wszelkie znamiona dezinformacji/manipulacji."

To tylko Twój obiektywny pogląd. I bardzo mi przykro, że straciłeś w tak straszny sposób bliską Ci Osobę.
Ja straciłam 11 lipca przyjaciółke. Juz na drugi dzień rano miała objawy poszczepienne bardzo nasilone ale dopiero po kilku dniach , gdy już nie mogła znieść problemów z oddychaniem i sercem wezwała pogotowie które zabrało Ją do szpitala. Tam dostała tylko tlen i po kilku dniach wypisano. Zaczęła Sama sobie pomagać i lepiej się poczuła, przyjęła druga szczepionke po ktorej nie miała tak silnych objawów jak po pierwszej choc była bardzo osłabiona. Niestety krótko po drugiej szczepionce zmarła.
Bardzo przeżywam Jej odejście .
12 maja 2020 zmarła mi bardzo bliska Osoba, zdrowa, chodzaca na siłownie, bez nałogów i odzywiajaca się prawidłowo. Zaczęło się od suchego kaszlu. Poszedł wiec do lekarza który stwierdził że nić się nie dzieje, ale choć nie miał goraczki ani objawów covida polecił zrobić test. Wyszedł negatywny. Lekarz doradził paracetamol mówiąc, że samo przejdzie.
Kaszel jednak powrócił, pojawiła się krew wiec szpital, test negatywny i znowu okazalo sie ze wyniki bardzo dobre . Tylko ze stan raptem się pogorszył, bardzo. Przepraszam ale nie jestem w stanie opisać stanu w jakim był. Ja to wszystko czułam, Jego lęk, obawy ale ponieważ nie powiedzieli nam że coś Mu dolega nie wiedzialam skąd to we mnie jest, ten stan, który minął gdy wprowadzono Go w śpiaczkę farmakologiczna przed operacją.
Czuję się winna tej śmierci, bo nie pomogłam ale i tak wtedy nie mogłabym pojechać do Szkocji.
Uważam, że gdyby nie pandemia żyłby bo udzielono by odpowiedniej pomocy . Co zreszta potwierdził w śnie w którym powiedział, że to bład lekarzy.
https://mukisalonblog.wordpress.com/2020/07/16/horror-ktory-idzie-i-nadchodzi/
Horror, który idzie, i nadchodzi.

Wiesz kiedy ludzie się obudzą ?
Gdy zacznie szczepić się dzieci......sam zobaczysz co sie stanie....
OBY SIĘ NIE STAŁO

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 23 wrz 2021 05:08 | ocena: + 1

Winters | Załogant

@Maria_st,

Witam Cię,

"a więc jest to eksperyment medyczny" - nie nie jest, przeinaczasz świadomie, lub brakuje ci wiedzy, proszę źródło:

https://www.gov.pl/web/rpp/rpp-szczepienia-przeciwko-covid19-nie-sa-eksperymentem-medycznym

Dodatkowo:

Szczepionka tu np. Pfizer i Moderna 18.11.2020, przeszły w fazę IV tj. "IV Fazę badań klinicznych prowadzi się po tym, jak nowy lek otrzyma pozwolenie na wprowadzenie do obrotu. Na tym etapie badań nowy lek jest przepisywany przez lekarzy przyjmujących pacjentów w placówkach służby zdrowia, co pozwala na zebranie wyników dla znacznie większej grupy uczestników."

Nie jestem obrońcą szczepień, ale one są wprowadzane tak jak wszystkie szczepionki, działają (ostatnie badania i statystyka) i tak są NOPy.

Wybasz jednak, nie uwierzę w żadne twoje słowo, od lat toczę dyskusję z przeciwnikami i zwolennikami szczepień, zawsze jest tak "mam w rodzinie...""kolega z pracy" "znajomy znajomej" i coś tam, miał, nie miał, dostał NOPa, zmarł itp. Kiedy spróbowałe odnaleźć konkretną osobę... nie mogłem. Tylu ludzi zna takie przypadki a mi nikt nie mógł wskazać konkretnego człowieka który by miał ciężki przebieg po szczepieniu.

Wobec powyższego, jeżeli masz wykaz NOPów do szczepionki i możesz wskazać, że np pozycja xx, śmierć to np ktoś z twojej rodziny to ktoś z twojej rodzini i jest na to dokument, to ok - ale inaczej to wszystko mogą być wymysły kogoś, kto raczej opisuję świat na podstawie emocji, a nie faktów.

Nie, 19 wrz 2021 20:29 | brak oceny

Jury90210 | Załogant

III wojna światowa już trwa i jest to wojna informacyjna w której używane są media głównego nurtu do siania paniki i strachu, bo tylko w strachu można ludźmi kierować. Główną bronią przeciwko ludzkości jest właśnie szczepienie populacji. Przykro mi bardzo że po tylu latach z fundacją aż tak się rozczarowałem że jesteście po tej ciemnej stronie mocy. Bezrefleksyjnie powielacie narrację nadaną przez media głównego ścieku, przez co przyczyniacie się do siania paniki oraz depopulacji ludzi oraz ciężkich chorób i powikłań.
Widać jak daleko to zaszło i jak wiele organizacji się sprzedało, ale że wy to jestem w ciężkim szoku. Myślałem że jako pierwsi zareagujecie że jest coś nie tak i szykuje się największy na świecie eksperyment medyczny na ludziach a tu taka porażka ze strony nautilusa. Mam nadzieję że każdy kto przyłoży rękę do tej farsy w odpowiednim momencie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności. Przynajmniej pokazaliście w tych ciężkich czasach swoje prawdziwe oblicze i mam nadzieję że większość czytelników już się połapała komu służycie....

Nie, 19 wrz 2021 16:16 | ocena: -1

visar | Załogant

Ci co się nie szczepią raczej się ich nie przekona nawet jak ktoś z ich otoczenia zachoruje na covid. Wystarczą im filmiki na youtube z żółtymi napisami o teoriach spiskowych.
A to że Fundacja o tym piszę to dobrze, bo w całym tym ezoterycznym ścieku mają inne poglądy, bardzo bezpieczne podejście do tematu. To że większości czytelników nie podziela ich zdania, a Fundacja nie zmienia swoich poglądów i brnie w to dalej pomimo że może stracić czytelników, należy się szacunek, przynajmniej ode mnie :)

Nie, 19 wrz 2021 11:15 | ocena: + 2

sidhartha | Załogant

no trudno, nie chcieli się szczepić to ponieśli tego konsekwencje :)
choć oczywiście nie wszyscy którzy się nie zaszczepią, zachorują :)
jestem sceptycznie nastawiony do szczepionek, i ich skuteczności :)
ludzie nie chcą się szczepić, a obowiązkowe czy przymusowe szczepienia, wywołałyby fale nienawiści do rządu że strony ludzi, ale argumentów przeciw jest więcej :)
pytanie co dalej z ludzkością i koronawirusem :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Nie, 19 wrz 2021 12:51 | ocena: + 1

FunnyFanka30 | Załogant

@sidhartha, Dokładnie jest tak jak napisałaś. Ja jestem przeciwko szczepieniom , powinna być wolna wola a nie przymus i zniewolenie ludzi. Poza tym chyba jednak więcej ludzi umiera mimo szczepień, niż z ich braku. Ja się zwyczajnie boję tego ustrojstwa i przeraża mnie , dlaczego tak nachalnie jest to wciskane na całym świecie. Chorowalam na covid, dokladnie rok po "wybuchu". Uważam , że to sztuczny wirus , tak czułam i żadna szpryca mówiąc brzydko nie pomoże.

Nie, 19 wrz 2021 11:03 | ocena: + 5

Fisher | Załogant

Po co na stronie Fundacji Nautilus to całe za przeproszeniem pier......e o wirusie, mało tego w mediach głównego nurtu.
Tylko się słyszy w kółko szczepić się, zaszczep się itd. Co to ma być? Eksperyment medyczny na największą w historii ludzkości skale.
Przypomnę że na stronach fundacji wiele razy można było przeczytać "że data śmierci jest człowiekowi pisana" więc jak jest? Pisana? Nie pisana? Dodajmy do tego reinkarnacje i wpływ na nasze wcielenia, to wszystko się kupy nie trzyma.

Pozdrawiam

ps. dodam że sam przeszedłem wirusa

Rozwiń odpowiedzi (3)

Nie, 19 wrz 2021 16:56 | brak oceny

JOK3R | Załogant

@Fisher, data śmierci ponoć jest zapisana, wiele źródeł o tym mówi: przykład z niedawnego artykułu o Stefanie Ossowieckim, wykłady Krzysztofa Jackowskiego na jego kanale, lata badania doświadczeń i historii zbieranych przez FN, lecz także inne. Pamiętam jak Billy Meier kiedyś w swoich notatkach z kontaktów opisywał tę kwestię i zapytany o to mówił, że on obliczał datę śmierci człowieka co do dnia, godziny, minuty, a nawet sekundy, podając przy tym inforację co do miejsca oraz przyczyny śmierci danej osoby. W jaki sposób on to zrobił, pozostaje tajemnicą, prawdopodobnie chodzi o to, że żyjemy w kontinuum czasoprzestrzennym, gdzie obowiązują żelazne prawa fizyczne, których nie da się obejść oraz prawo przyczynowości: przyczyna - skutek rozumiane dosłownie czyli jak była energia to powstał z niej wielki wybuch, jak wypuścisz z ręki kubek to on spadnie na podłogę i się roztrzaska, zachodzą fizyczne procesy na słońcu z których wytwarza się ciepło i światło itp. (tych składników potrzebnych do obliczeń oczywiście jest dużo więcej). Istnieją książki z prawami autorskimi i numerami ISBN z notatkami z kontaktów Billyego, gdzie wyniki tych obliczeń zostały przedstawione w formie pisemnej z numeracją akapitów, natomiast śmierć wyszczególnionej tam osoby nastąpiła później. Ja oczywiście nie będę nikomu ułatwiał, te książki swoje kosztują, każdy musi szukać prawdy sam i nie brać niczego co powiedzą inne osoby za dobrą monetę, tylko podjąć indywidualny wysiłek w poszukiwaniu prawdy.
Oczywiście jeżeli człowiek zostanie zabity (zamordowany) wcześniej lub ulegnie innemu śmiertelnemu wypadkowi ze swojej - bądź nie - winy, to trudno, wyświadczono mu niedźwiedzią przysługę i tyle, nie wszystko można przewidzieć, nie wszystko jest wyryte w kamieniu na 100% jak niektórzy chcieli by to widzieć. Jest na prawdę bardzo, bardzo dużo zmiennych, życie jest dynamiczne.
Karma, która miałaby być przenoszona na następne wcielenia człowieka (inkarnacje, bądź reinkarnacje) nie istnieje. To jest wymysł czysto religijnej natury, nie da się dowieźć istnienia takiej zależności, jeżeli dajmy na to taki islamista z ISIS zabił 50 osób to znaczy że co, miałby teraz sie rodzić jako inna osoba i za każdym razem przez 50 następujących po sobie żyć zgarniać kulkę w głowę, oczywiście zawsze jako zupełnie inna i nieświadoma niczego co było wcześniej osoba? To bez sensu i całkowicie niemożliwe, rzeczywistość tak nie działa. Jak zabił to skrócił komuś życie w sposób nieoczekiwany, jak umarł to jest koniec jego życia, tak więc i jego historii. Nigdy wcześniej takiego nie było i nigdy później nie będzie, na świecie żyje ponad 9 milardów ludzi i każdy z nich jest indywidualny, nawet, jeśli jest kilku podobnie wyglądających....

Nie, 19 wrz 2021 16:57 | ocena: + 1

JOK3R | Załogant

@Fisher, ...Historie o zabarwieniu religijnym, bądź takie w których nie jest wprost napisane, że materiał jest zgodny z informacjami zebranymi przez FN na przestrzeni wielu wielu lat należy traktować jako niepotwierdzoną ciekawostkę, zadawać pytania, dociekać i na koniec decydować samemu, czy może to być prawdą, czy też nie. Zdarzało mi się czytać w serwisie FN historie, z któych możnaby wywnioskować, że duch człowieka może inkarnować się w zwierzętach i vice-versa - jest to absolutnie niemożliwe, ponieważ niczemu nie służy i oparte jedynie na wierzeniach hinduistycznych (znowu zabrwienia i naleciałości religijne).
Mówisz wirus? Niech gadają o wirusie, on jest na swój sposób unikalny, ciekawy i dlatego poświęca mu się tak dużo uwagi. Gdyby nie był to na prawdę nikt by tak tego tematu nie wałkował i myślę (dokładniej to wiem hehe), że jeszcze nie raz nas zaskoczy, ale nie będę teraz na ten temat więcej pisał ;)
Pozdrawiam

Nie, 19 wrz 2021 19:07 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@Fisher, Nie ma zadnego "pisane", przypadek jest wpisany w prawa fizyki kwantowej.
A reinkarnacja jak najbardziej istnieje.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

[.] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy na Polskę. ...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.