Dziś jest:
Poniedziałek, 24 lutego 2025
Jeśli chcesz zbudować statek, nie zbieraj ludzi, by rąbali drwa i ostrzyli narzędzia, ani też nie przydzielaj robót i nie rozdawaj zadań. Naucz ludzi tęsknoty za bezkresnym morzem
Antoine de Saint-Exupery
Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie.
Adres email do wysyłania newsa do działu "FN 24": nautilus@nautilus.org.pl
W nawiedzonym domu latają noże, a niewidzialny byt rzuca w domowników ciężkimi sprzętami. O sprawie wydarzeń w wiosce Maraksa napisał serwis http://siberiantimes.com
Wszystko zaczęło się w domu rodziny Żukowków, która mieszka na obrzeżach wioski. Rodzina była atakowana przez niewidzialną siłę, która próbowała zranić ludzi rzucając w nich np. nożami.
Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy także zostali zaatakowani przez niewidzialny byt. To właśnie dzięki ich dramatycznym relacjom sprawa trafiła do rosyjskich mediów. O pomoc został poproszony kapłan z lokalnej cerkwi prawosławnej. Po zbadaniu sprawy na miejscu uznał on, że rodzina jest nękana przez wyjątkowo silnego i złośliwego ducha.
O tym, że w tym domu naprawdę dzieją się rzeczy "wykraczające poza skalę" najlepiej świadczy raport policji (oficjalny), który sporządził major E. G. Artamonow.
Wejście na pokład
Wiadomość z okrętu Nautilus
UFO24
więcej na: emilcin.com
Dziennik Pokładowy
FILM FN
HENRYK BRONOWICKI O UFO w 1984
Archiwalne audycje FN
Poleć znajomemu
Najnowsze w serwisie