Dziś jest:
Niedziela, 28 listopada 2021

"Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego co przynosi powodzenie wam i innym."   (Siddhartha Gautama, znany jako Budda, Kalama Sutra, Indie, Vi w. p.n.e.)

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

SEN JASNOWIDZA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO O DZIWNYM NIEBIE - 11 marca 2021
Sob, 13 mar 2021 04:00 | komentarze: 10 czytany: 4735x

12 marca 2021 na pokład okrętu Nautilus zadzwonił jasnowidz Krzysztof Jackowski. Opowiedział o niezwykłym śnie, który miał dzień wcześniej, czyli 11 marca. Poniżej opis jego niezwykłego snu.


[...]To było wczoraj, wypiłem rano herbatę i położyłem się jeszcze na chwilę. Czasami, kiedy tak zasypiam nad ranem, to śnią mi się przeróżne rzeczy, czasami bardzo ważne.
Zasnąłem od razu i spałem ok. pół godziny. Śniło mi się, że jest wieczór, późny wieczór. Stoję przed swoją kamienicą na podwórzu. I widzę sąsiadów, którzy tak jakby mnie poznali i mówią dziwną rzecz, którą ja słyszę:
- Chodźcie na pola, będzie burza... coś zobaczycie!
We śnie Jackowski poszedł z nimi i nagle zobaczył, jak niebo zmienia kolory. Chmury to pojawiały się, to znikały. Były błyski na niebie, niczym pioruny, jakieś istne tajfuny z chmur. To wszystko było ruchome, miały te chmury przerażające barwy.
I wtedy w tym śnie ja do nich mówię:
- To nie jest żadna burza... to błyski od bomby atomowej!
Kiedy to powiedział, wtedy wszyscy zaczęli uciekać. I nagle z tej strony, gdzie uciekali, we śnie wyjechała wielka amfibia z żołnierzami. Jasnowidz opowiada, że we śnie po rosyjsku (choć nie zna tego języka) zaczął z jednym z tych żołnierzy rozmawiać. Tłumaczył mu, że jego zabrać do wojska nie mogą, bo on jest po operacji serca. Pokazał nawet na piersi bliznę i wyjął z kieszeni złotówkę mówiąc, że on w sersu ma taką sztuczną zastawkę jak ta złotówka, tej wielkości. Jego argumentacja trafiła chyba do tych żołnierzy, bo mieli go zostawić, ale brać młodych.
- Żal mi było tych młodych, że idą na zatracenie... - mówił Jackowski opisując swój sen.
Żołnierze otoczyli jego i uciekających przed chmurą sąsiadów. Jasnowidz zrozumiał, że powinien iść z tymi ludźmi w mundurach. Tak się stało. Weszli do jakiegoś pomieszczenia, gdzie była jakaś kobieta. Nagle rozbawiona trochę kpiąco zapytała go:
- Zanim Pan pójdzie panie Jackowski, to niech pan powie... będzie ta wojna czy nie?
Jackowski uśmiechnął się i przeszedł do kolejnego pomieszczenia. Tam zobaczył niezwykły widok: w pomieszczeniu byli wojskowi w mundurach. I wtedy Jackowski ich zapytał:
- O, panowie żołnierze... to by będziecie wiedzieli lepiej ode mnie... będzie ta wojna czy nie?
Oni wszyscy twierdząco pokiwali głowami. I wtedy Krzysztof Jackowski się obudził.
/spisane w Bazie FN 14 marca 2021/

Komentarze (10)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 16 mar 2021 03:56 | ocena: -2

Kamchy5197 | Załogant

Dlaczego Jackowski w opisie dla fundacji powiedział: "Kiedy to powiedział, wtedy wszyscy zaczęli uciekać. I nagle z tej strony, gdzie uciekali, we śnie wyjechała wielka amfibia z żołnierzami. Jasnowidz opowiada, że we śnie po rosyjsku (choć nie zna tego języka) zaczął z jednym z tych żołnierzy rozmawiać.", a już w filmie jest, że w obcym języku tylko. Zauważyłem, że j.boi się mówić prawdy o Rosji, o Putinie i że ta wojna będzie. Jasnowidz Nazar jest inny. Nie dość, że lepszym, bo ma wielką sprawdzalność, a nie mówi ogólnie jak j.to jeszcze jest odważny i nie zależny. Jackowski jest zastraszony przez służ.....y z którymi być może współpracuje.

Pt, 12 mar 2021 18:55 | brak oceny

lukasz... | Załogant

Się akurat złożyło, że od paru dni w mojej głowie "siedzi" intensywnie Krzysztof Jackowski w związku z pewną jego wizją z 2007 roku.

To była taka tam "kamera-lna" wizja, gdzie padały ciekawe sformułowania, oraz gdzie jasnowidz opowiedział o "przygotowaniach" KOGOŚ do tego "co MOŻE się wydarzyć".

Pzdr.

Pt, 12 mar 2021 17:15 | ocena: + 2

Vrill | Załogant

Czarnowidzem (ni jasno-) nie jestem a sny też mam.
I śnił mi się kiedyś też z takimi żywo-barwnymi chmurami znad których leciały potężne pioruny, jeden za drugim; jakby w tym samym momencie widziałem nad wyraz pobudzone Słońce i zderzenie 《implozję i eksplozję》gwiazd w innej części galaktyki
Wszystko to było ze sobą połączone


[Jeśli zaś chodzi o te pioruny, choć potężne i przenikające budynki a nawet pod ziemię - nikomu żadnej krzywdy nie wyrządzały {poza sianiem powszechnej paniki}]

[[był to czas w którym nie mogłem się oderwać od encyklopedii, dokumentów i newsów dot. wiedzy astronomicznej, stąd ten sen]]

Pt, 12 mar 2021 17:02 | ocena: + 4

sidhartha | Załogant

akurat wojny do zmiany wibracji nie potrzebujemy.
nikt nam za darmo raju nie da.
te przepowiednie o wojnie, kryzysie finansowym(bo akurat to brednie)robią ludzie którzy widzą że ludzkość coraz bardziej podnosi wibracje i tyrania się powoli kończy, a oni tego nie chcą.
ale i tak przegrają :)
wygra dobro, i szczęście, wszelkie powodzenie.
lol co najwyżej w ziemię może uderzyć asteroida, przebiegunowanie było w 2012 roku, że co?że nie było wtedy kataklizmów?a czy przy przebiegunowaniu muszą być?

Pt, 12 mar 2021 15:30 | ocena: -2

Smaggie | Załogant

Ten sen z opisu zgadza się dokładnie z opisami jasnowidza Nazara. Mówi on ataku ze strony Rosji i o zniszczeniu Litwy, możliwe że właśnie bombą atomową. Następnie zostanie zaatakowana Polska oraz że Czechy zostaną całkowicie zniszczone (żółty pył). Opowiadał także o błyskach na niebie, które mają pozbawić całe obszary elektryczności i jakichś atakujących bezzałogowcach z kamerami termowizyjnymi (narysował coś co wygląda jak Forpost - rosyjski dron).

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 16 mar 2021 04:00 | ocena: + 1

Kamchy5197 | Załogant

@Smaggie, Nazar jest najlepszym polskim jasnowidzem. Jest 100 razy lepszy od jackowskiego, którego media wykreowały. Jackowski zachowuje sie dziwnie od dłuższego czasu. To chwalenie Putina i Rosji jest dziwne i pachnie kremlowską propagandą nawet nieraz. Kim jest jackowski? Komu się sprzedał? Co otrzymał? Dziwny, dziwne słowa mówi. Putin dobry, rosja cacy, wojny nie będzie, a potem będzie. Córce każe z Polski uciekać do Bułgarii, a zaraz widzom jak mantra powtarza, że w Polsce wojny nie będzie i ok ma być. To przed czym uciekać? Fundacja powinna zwrócić uwagę na Pana Jasnowidza Nazara bo jest lepszy po prostu!!!!!!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 16 mar 2021 08:26 | ocena: + 3

Maria_st | Załogant

@Kamchy5197,
Nie podobaja mi sie Twoje słowa odnośnie Krzysztofa Jackowskiego. Wiem, ze są subiektywne i możesz je wyrażac ale moze lepiej dwa razy się zastanowic zanim coś się napisze.
Narzucanie swoich opinii innym nie świadczy o Tobie dobrze .
Nie wziąłes pod uwagę, że Krzysztof Jackowski wszystkich traktuje jednakowo i po prostu mówi, opisuje swoje wizje, sny . Nie chcesz czytać, słuchać, nie musisz.
Jesteś niczym fanatyk a to już jest grożne .
Ja uważam, że osoba która przekazuje swoje wizje wie co robi......bo dzieki temu ulegają zmianie scenariusze, które nie chcemy by zaistniały.
Dlaczego ?
Chyba nie muszę na to odpowiadać.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

28 listopada://Afrykański wariant koronawirusa znany do tej pory jako B.1.1.529 otrzymał nazwę greckiej litery Omikron i jest w pobliżu Polski. WHO zakwalifikowała go jako wyjątkowo niebezpieczny. Kolejne kraje blokują połączenia z Afryką, gdzie wirus się pojawił. Nowy wariant koronawirusa prawdopodobnie...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wczoraj, 16:14 | 25 listopada 2021 nad Wawrem (Warszawa)  widoczne były jasne obiekty na niebie. Sprawa pojawiła się na portalu społecznościowym facebook. Nie można wykluczyć, że były to chińskie lampiony czy wojskowe flary, ale jedna rzecz przeczy tej tezie. Jest bowiem nagrany film, na którym widać moment zakończenia manifestacji. Wszystkie obiekty zgasły (zniknęły) praktycznie w tym samym czasie, co wyklucza chińskie lampiony czy flary.

Dziennik Pokładowy

Piątek, 19 listopada 2021 | Zgadzam się z Krzysztofem Jackowskim, że jesteśmy w przededniu wielkiej światowej wojny, choć widzę ją zupełnie gdzie indziej niż jasnowidz z Człuchowa i trochę inaczej. Moim zdaniem wybuchnie nie na Bliskim Wschodzie i nie w pobliżu tak znienawidzonego przez najsłynniejszego obywatela Człuchowa Izraela (którego cały czas nazywa małym państwem, którego nazwy nie wymieni), ale być może w dwóch punktach...

czytaj dalej

FILM FN

PIĘĆ OBIEKTÓW UFO NA NIEBIE WIDOCZNYCH POD WARSZAWĄ - 25 listopada 2021

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.