Dziś jest:
Środa, 7 grudnia 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

MÓJ SEN O NAPISIE ‘PREMA SAI’ I DZIWNEJ SCENIE NA PLAŻY - 15 czerwca 2021
Wt, 22 cze 2021 05:40 | komentarze: 5 czytany: 3893x

[…] Witam załogę okrętu! Jestem Waszym czytelnikiem od 8 lat i nie pomyślałem, że kiedyś sam napiszę moją historię. Nie jest ona może czymś bardzo nadzwyczajnym, bo dotyczy snu, który miałem 15 czerwca 2021. Tu może wyjaśnię, że nie mam ani snów proroczych czy z osobami zmarłymi, a raczej takie banalne jak wszyscy. Ale ten sen był wyjątkowy, bardzo wyraźny i od razu po przebudzeniu opowiedziałem o tym bliskiej mi osobie, aby go nie zapomnieć. W waszym serwisie czytałem kiedyś tekst o Prema Sai Babie. Nawet znalazłem link do tej publikacji:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3860,nadchodzi-prema-sai.html?cat_id=58

 

W moim śnie, który był bardzo wyraźny to jeszcze raz powtórzę, śniło mi się, że jestem nad morzem na plaży, a może nawet nad oceanem. Wiedziałem, że nie jest to Polska, ale gdzieś daleko w ciepłym miejscu. Zachodziło słońce nad wodą, miało intensywnie czerwony kolor, było bardzo ciepło, cicho, spokojnie, bez wiatru. Mimo, że był to sen, to pamiętam ten obraz bardzo wyraźnie. I nagle dostrzegłem, że nie jestem na tej plaży sam. Zauważyłem, że kilkanaście metrów ode mnie tuż nad wodą jakiś człowiek był na kolanach i coś rysował palcem na piasku. Podszedłem do niego i nachyliłem się nad nim, a wtedy zobaczyłem, że tym czymś narysowanym na piasku są dwa słowa „Prema Sai”. Ten człowiek to był młody mężczyzna o długich sięgających do ramion włosach, cały czas w moim śnie był pochylony, więc nie zobaczyłem jego twarzy, ale zapamiętałem te dwa słowa i jak tylko je zobaczyłem, to się od razu obudziłem. Wiedziałem, że ten sen był bardzo ważny dla mnie, ale nie wiedziałem, dlaczego.

Na wszelki wypadek prawie natychmiast po przebudzeniu zapisałem sobie te dwa słowa w notesie i dopiero kilka godzin później skojarzyłem, że przecież ja o tym dawno temu czytałem w serwisie FN. W sumie nic takiego, bo zawsze ktoś może powiedzieć, że się zasugerowałem i dlatego to pojawiło się w moim śnie, ale ja wierzę, że to nie był przypadek. W końcu to są bardzo rzadko spotykane słowa no i ta scena na plaży.

Pomyślałem, że może zainteresuje kogoś ta historia, bo przecież różne takie opowieści publikujecie w xxi piętrze, więc ja także zezwalam na taką publikację, choć proszę usuńcie moje dane osobowe jak email czy telefon.

Najlepsze życzenia dla załogi nautilusa

[dane do wiad. FN][...] Dzień dobry
Nie mogłam się powstrzymać żeby do Was nie napisać, bo od przedwczoraj nie daje mi spokoju sprawa Prema Sai Baby.
Siedzę sobie w górach i wypoczywam, mam też dużo czasu na różne pierdoły i tak wczoraj wieczorem z nudów zaczęłam przeglądać YouTube.
Natrafiłam na rzekomego Premia Sai. W myślach go obśmiałam bo tłuściutki, wiek też się nie zgadza ,bo ma obecnie ok.16 (?) lat i wyglądałoby na to, że przyszedł na świat jeszcze za życia Sathya Sai Baby i tak jakoś mi nie pasował, ale film obejrzałam i ....zbaraniałam. Chodzi o to, że chłopiec w tak młodym wieku materializuje vibuti i naszyjniki dla swoich wyznawców.
I tu nie wiem co o tym myśleć, bo wiem z różnych źródeł, że takie umiejętności może posiąść(wyćwiczyć) jogin, tylko że według słów Sathya Sai, jeżeli takie umiejętności posiada zwykły człowiek, czyli taki, który posiada EGO, to tego rodzaju moce wykorzystywane w celach innych niż dla dobra drugiego człowieka, po prostu zanikają. Chłopak powiedział otwarcie, że jest kolejnym awatarem Prema Sai. Gdyby to było kłamstwem (czyli chłopak miał ukryte nieszczere zamiary np zdobycie popularności itp) to nie powinny manifestować się jego moce. Innymi słowy, tego typu moce może trwale posiadać osoba pozbawiona EGO(Bóg).
Pytania pojawiają się w związku z jego datą i miejscem narodzin, bo nie pokrywają się z tym co Sathya mówił o kolejnym swoim wcieleniu. Jednak jak pamiętamy to data śmierci Sathya Sai również nie pokrywała się z tą, o której Baba wspominał (przecież miał umrzeć w wieku 96 lat (jakoś tak)).
I teraz tak, ja niedawno czytałam biografie Szirdi Sai Baby i charakterystyczny był fakt, że bardzo dbał o to, by nie każdy miał wiedzę o jego boskości. O tym wiedzieli tylko jego wyznawcy.Czytając książkę odniosłam wrażenie, że z jakichś powodów nie życzył sobie, by osoby nie powołane(może niezbyt rozwinięte duchowo) zbliżały się do niego.
U Sathya Sai odniosłam wrażenie ,że ta ściema z datą śmierci to po to, by ludzie nie "odwalali szopki" w roku w którym miałby umrzeć (albo może po to, by zasiać wątpliwości wśród intruzów?).
Natomiast jeśli chodzi o chłopca (You Tube: PREMA SAI web cast), to być może data i miejsce urodzin są dlatego inne,by też wprowadzić w błąd osoby nie powołane. Jego prawdziwi wyznawcy Go rozpoznają na bank. Natomiast dla intruza będzie On zwykłym oszustem i tym samym taka persona będzie się trzymać z daleka. Chodzi być może o kwestie bezpieczeństwa?
Zagadkową sprawą jest też fakt, że miałby się narodzić jeszcze za życia Sathya Sai, z drugiej strony czy można to wykluczyć? Przecież wszyscy wiemy że Baba mógł być w kilku miejscach naraz. Bilokacje były u Niego na porządku dziennym, to czy nie jest możliwe żeby w pewnym krótkim okresie żył w 2-ch ciałach naraz (sorry sama nie wierze że to napisałam)???
Chyba p. Renata Engel wspominała że istnieje taka możliwość, że dana dusza może żyć równolegle (przynajmniej? ) w dwóch ciałach.
Drogi Nautilusie być może to co napisałam to wierutne bzdury i niezły odlot, ale te manifestujące się moce u tak młodego chłopca(nie wierzę że w tak młodziutkim wieku byłby zainteresowany robieniem takiego szwindla(podszywanie się pod Prema Sai)) wywróciły moje poglądy całkowicie do góry nogami.
Gdyby ktoś mógł przyjrzeć się aurze tego chłopca to myślę, że wszystko by się szybciutko wyjaśniło. Mam cichą nadzieję że może zainteresuje Was ten temat i coś się wyjaśni.

[dane do wiad. FN]

Przesyłam linki odnośnie Prema Sai Baby

https://m.youtube.com/channel/UC8hWO5PQ6T4egXhMpY9NSqw

https://www.premasaiashram.org/
From: [...]
Sent: Monday, May 18, 2020 5:18 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Pet Goat II i domniemany Prema Sai - dziwne skojarzenie

Dzień dobry,

Dziękuję serdecznie, że Państwo poświęcają swój wolny czas na tworzenie strony Nautilusa (stronę odkryłam 13 lat temu)!
Dawno temu oglądałam filmik Pet Goat II i jestem do niego bardzo sceptycznie nastawiona tzn. nie wierzę, że powstał w dobrej intencji, a raczej po to żeby nam jeszcze bardziej namieszać w głowie (a dokładniej żebyśmy uwierzyli, że to co złe jest dobre i na odwrót). Dlatego też długo zastanawiałam się czy napisać w sprawie takich głupot;)  i mam nadzieję, że nie marnuje Państwa cennego czasu :).
W załączeniu przesyłam 2 kadry z animacji, przedstawiające "zbawiciela" i zdjęcie chłopca opublikowane kiedyś na stronie Nautilus. Dla mnie to dziwne skojarzenie nic nie znaczy oczywiście, mam duży dystans do tego co serwuje nam internet. Państwu przesyłam to w formie ciekawostki, może kogoś zainspiruje do innych przemyśleń ;).  

Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=-cWRy0QJsRY
kadry z filmu: 3:36 i 5:36

Pozdrawiam serdecznie,
 (dane do wiadomości redakcji)

/poniżej grafika dołączona do wiadomości przez czytelniczkę serwisu FN/

Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Czw, 24 cze 2021 10:20 | brak oceny

sidhartha | Załogant

choć bardzo szanuję sai babę bo jest potężną istotą ;)
moce są zarezerwowane dla każdego kto często siedzi w kuckach :)
nie musi być to lotos(choć jest zalecany)
z tym premą będą się działy dziwne rzeczy :)

Czw, 24 cze 2021 10:16 | brak oceny

sidhartha | Załogant

hehe, zamiast czekać na mesjasza, lepiej medytować i rozwijać się duchowo :)
a pierwszym krokiem który do tego doprowadzi jest wiedza o Reinkarnacji która jest faktem.sai baba to osoba która osiągnęła szczyt szczytów jeśli chodzi o duchowość, osiąga się mnóstwo wcieleń by osiągnąć mistrzostwo :)
ale tak szczerze to uważam że prema sai baba nie osiągnął szczytu, bo bycie awatarem nie 0znacza jeszcze
"Ruchu"
awatarzy są śmiertelni, moim zdaniem niebawem(wraz za premą)pojawi się maitreya, budda naszych czasów, z tymże bardziej zaawansowany niż Śakjamuni :)
sai baba może czyścić mu buty :)

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 24 cze 2021 10:39 | brak oceny

lilka123 | Załogant

Taaaaa...., @sidhartha, Ty tam wiesz....

Śr, 23 cze 2021 12:58 | brak oceny

-relatysta | Załogant

Wystarczy spojrzeć na tapetę na ścianie, by się dowiedzieć o jakiej "duchowości" myśli ten młodzieniec.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 5 lip 2021 16:19 | ocena: + 2

Empatka11 | Załogant

@-relatysta, Zgadzam się w 100%, osoba oświecona na takim rozwoju duchowym o jakim się mówi, ma za nic dobra materialne, a już na pewno nie zaserwowałaby sobie fototapety z własną osobą obok białego Merca w swojej siedzibie. Wręcz odrzucające, aż bije po oczach.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.