Dziś jest:
Piątek, 3 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

CZY TO BYŁO POPRZEDNIE WCIELENIE KANCLERZA NIEMIEC OLAFA SCHOLZA?
Nie, 3 kwi 2022 12:39 | komentarze: 12 czytany: 4830x

[...] Witam Państwa ponownie, Natrafiłem w sieci na ciekawy moim zdaniem możliwy przypadek reinkarnacji znanej postaci. Chodzi o obecnego kanclerza Niemiec Olafa Scholza i jego dziadka Fritza von Scholza.


Dziadek był wysoko postawionym oficerem niemieckim https://pl.wikipedia.org/wiki/Fritz_von_Scholz

Są w sieci niepotwierdzone informacje, że na swoim sumieniu miał wielu Żydów. Zmarł w 1944 w wyniku obrażeń wojennych.

Wnuk Olaf - przyszły kanclerz - urodził się w 1958 r.  Podobieństwo fizyczne moim zdaniem jest duże. Z moich badań wynika, że próba "naprawienia" błędów przeszłości w kolejnej inkarnacji nie jest niczym niezwykłym.

Na ten trop wpadłem na fejsbukowym profilu gruzińskiej jasnowidzki 

https://www.facebook.com/ProphetLelaKakulia/posts/299772752278187

Przy pomocy tłumacza da się nieco z tego zrozumieć. Pisze ona, że Olaf bardzo pognębi Rosję.

Załączam zdjęcia obu postaci.

Pozdrawiam

[...]

Absolutnie może tak być! Dziękujemy za zgłoszenie. Poniżej kilka spraw związanych z reinkarnacją z naszej POCZTY DO FN.

[...] Właściwie to nie tyle pytanie, co prośba. Słuchałem ostatnio audycji o reinkarnacji FN sprzed kilku-nastu lat w której był poruszony wątek dziewczynki, która w poprzednim życiu zginęła z mężem w wypadku na przejeździe kolejowym w samochodzie maluchu i pamiętała to poprzednie wcielenie. Czy jest gdzieś artykuł na ten temat na stronach FN. Jeżeli nie to myślę, że warto żeby Fundacja Nautilus to upubliczniła, swoje materiały, bo pomogłoby to uwierzyć ludziom. Może są jakieś nagrania.

Witamy,

Niestety. Rodzina nie wyraziła wtedy na to zgody przestraszona tym, jak to może zostać przyjęte przez ludzi.

Wielka szkoda.

Pozdrawiamy

FN

 

 

[...] Proszę o odpowiedź jak to jest z tą reinkarnacją, karmą i czynieniem dobra, skro z doświadczenia oraz obserwacji wynika że dobre uczynki często przynoszą szkodę. Nawet funkcjonuje powiedzenie"Żaden dobry uczynek nie ujdzie bezkarnie".  [...]

Prosimy przeczytać ten tekst:

https://www.nautilus.org.pl/artykuly,2946,fenomen-wielkiej-wstegi-i8230-jednego-ogniwa.html

pzdr

FN


From: [...]
Sent: Friday, April 1, 2022 12:07 AM
To: [...]
Subject: Walka o miłość matki do niepełnoprawnego syna

 

Witajcie . Przypomniał mi się dawny artykuł, którego nie mogę znaleźć, dotyczył miłości matki do niepełnosprawnego syna tzn.walki o tą milosc i to miało na celu czegoś nauczyć. Nie pamiętam dokładnie, ale mniej więcej tak. Chodziło w nim o odwróceniu się ról. Mam podobna sytuację w życiu,  która bardzo mi ciąży i zastanawiam się czy to tak jest, bo nie da się od tego uciec...cokolwiek innego chciałoby się robić to ten ból człowiek czuje.

Druga sprawa jest historia p.Beksinskiego, ta która znacie i przekazywaliscie. Czy uważacie, że to chora psychika prowadzi do takiego czynu? Wiecie czasem się nie układa i jest to uczucie bycia niepotrzebnym, niekochanym,  odrzuconym. Jeśli tego dokonał to po co chciał wejść w cialo syna tej Pani,tak jakby chciał być na planie ziemskim. Czy to psychika czy sprawa duchowa ??? Szpitale psychiatryczne przepełnione są ludźmi tak samo jak więzienia,  a przecież w więzieniach są ludzie którym ktoś " cos" zrobil i nie potrafili się pogodzić tzn.pobili kogoś lekko mowiąc albo np.palajacy nienawiścią, co na wolności mogli by komuś coś zrobić . Panie Robercie proszę opowiedzieć co Pan o tym myśli, szczególnie na live,my tak lubimy Pana słuchać. Te historie są fascynujące i zmieniają poglądy na świat. Pozdrawiam
Komentarze (12)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 6 kwi 2022 14:28 | ocena: + 1

Margot17 | Załogant

Kasjopeja, to straszne co ty wypisujesz. Nie dajesz szansy dzieciom z patologicznych rodzin itd.
Nikt nie moze odpowiadac za czyny swojej rodziny ,to niesprawiedliwe podejscie. Smutno sie czyta takie bzdury...

Rozwiń odpowiedzi (2)

Czw, 7 kwi 2022 12:28 | ocena: + 1

Kasjopeja | Załogant

@Margot17, nie napisałam nic o patologicznych rodzinach, tylko o potomkach morderców, którzy zajmują wysokie stanowiska państwowe (poczytaj sobie wspomnienia chociażby Martina Pollacka, o jego szurniętej, wychowującej go babci, która do końca była dumna z syna mordercy i zbrodniarza wojennego). Ten człowiek mógłby sobie założyć firmę, robić cokolwiek, nie obchodzi mnie to, ale pewne stanowiska, choćby dla bezpieczeństwa innych, powinny być jednak zakazane. Takie jest moje zdanie, i tyle.

Czw, 7 kwi 2022 12:32 | ocena: -1

Kasjopeja | Załogant

@Margot17, aha i może od razu idź pogratulować dzieciom Putina w ich willach, na wysokich stanowiskach państwowych, z miliardami na koncie - pieniądze ich ojca nie zostały zarobione uczciwie, a one do dzisiaj nie odcięły się od jego działań, wręcz przeciwnie - korzystają z tego.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Czw, 7 kwi 2022 20:49 | ocena: + 1

SovietVixen | Załogant

@Kasjopeja, jezu co za slippery slope fallacy xD

Wt, 5 kwi 2022 15:42 | ocena: + 1

Martis | Załogant

Czy ktoś wie coś na temat reinkarnacji Zwierząt? Nie chodzi mi o to, że Człowiek w następnym życiu może być Zwierzęciem-choć to też ciekawe zagadnienie i dość sporo Ludzi którzy są w temacie mówi,że jest to możliwe. Ale mi chodzi o to, czy np.Kot który zmarł może urodzić się znów w ciele Kota? Znacie może takie przypadki lub słyszeliście o nich? Wiadomo,Kot nie umie mówić,więc nie opowie nam,że już raz żył i narodził się ponownie,ale zachowuje się identycznie jak ten zmarły,lubi jota w jotę te same zabawki,jedzenie,pieszczoty,wybiera te same miejsca do spania,reaguje identycznie na różne rzeczy,umie robić te same rzeczy choć nie był ich uczony. Powiecie pewnie,że wszystkie Koty zachowują się w ten sam sposób,ale wyobraźcie sobie,że ma Brata bliźniaka-który jest zupełnie inny. Zupełnie inaczej się zachowuje,nie interesują go w ogóle zabawki zmarłego Kota,śpi w zupełnie innych miejscach,lubi inne jedzenie,pieszczoty,nie umie rzeczy które jego Brat i nie chce się ich nauczyć,itd,itp…

Wt, 5 kwi 2022 06:40 | ocena: + 1

Livvi_33 | Załogant

A Jakie jest stanowisko fundacji względem np. bliźniąt jednojajowych?.... co z sobowtórami, przecież zdarza się że ludzie są do siebie niesamowicie podobni w tym życiu ze zdumieniem stwierdzając ów fakt np. spotykając się przypadkowo na ulicy?

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 6 kwi 2022 13:53 | ocena: -1

Kepos | Załogant

@Livvi_33, ja też poruszałem te tematy. FN broni się przed zjawiskiem bliźniąt jednojajowych, bo wstydzi się uznać, że ludzie mają nad sobą duchów, a w przypadku bliźniąt jed. jednego ducha na dwa ciała z duszami.

Pon, 4 kwi 2022 10:47 | ocena: + 4

Kepos | Załogant

To są rody, a nie żadne "reinkarnacje".

Pon, 4 kwi 2022 09:22 | ocena: + 5

SovietVixen | Załogant

W jednym wcieleniu byl urodzonym w dobrym domu czlowiekiem, ktory zostal wysoko postawionym oficerem. Narobil ambarasu, wiec zeby to odpokutowac... w kolejnym wcieleniu znowu urodzil sie w dobrym domu w bogatym kraju, ale tym razem to juz nawet nie oficerem zostal tylko samym kanclerzem.

Tyle w temacie tej calej "karmy" i jej podobnych xd

Nie, 3 kwi 2022 22:42 | ocena: + 4

Kasjopeja | Załogant

Ach ci Niemcy i ich denazyfikacja po II wś... Nie wiem, czy on jest reinkarnacją swojego dziadka, ale to wstyd, że potomek zbrodniarza wojennego może zostać w takich Niemczech kanclerzem. U nas nie daje się żyć Tuskowi za rzekomego dziadka w niemieckiej armii, a tam... Myślałam, że po tych wszystkich protestach w latach 60., kiedy domagali się rozliczenia z przeszłością, poradzili sobie z tym problemem.
Natomiast podobieństwo fizyczne jest duże, bo to dziadek i wnuk, podobno największe podobieństwo jest co drugie pokolenie, to nie musi o niczym świadczyć.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 4 kwi 2022 09:23 | brak oceny

SovietVixen | Załogant

@Kasjopeja, "wstyd, że potomek zbrodniarza wojennego może zostać w takich Niemczech kanclerzem."
Wstydem to by bylo wykluczanie ludzi za to, co robili ich ziemscy przodkowie. Dusza ktora wcielila sie w Olafa moze w zaden sposob nie byc powiazana z dusza Fritza, wiec niby dlaczego chcesz go karac? Czytasz ten serwis od wczoraj czy co xd

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 5 kwi 2022 12:08 | brak oceny

Kasjopeja | Załogant

@SovietVixen, po pierwsze, tutaj nie chodzi o to, czy on jest bezpośrednio winny czy nie, chodzi o ostracyzm dla wszystkich powiązanych ze zbrodniami, dla przykładu, dla zastanowienia. Wyobrażasz sobie, żeby np: syn Hitlera, urodzony przypadkiem w Polsce i z polskim obywatelstwem, stanął na czele naszego państwa np: w latach 80., a jakby był już na świecie w trakcie wojny, to np: w latach 60.? "Szanowni rodacy, Polacy, oto nasz pierwszy sekretarz, Stanisław Hitler w swojej pierwszej wizycie dyplomatycznej w Izraelu." - podaje kronika filmowa... Z takim podejściem nic się na tym świecie nie zmieni, rodziny zbrodniarzy dalej nie będą ponosić żadnych społecznych konsekwencji, zachowają wszystkie możliwości, pieniądze, wpływy, czego nie można powiedzieć o rodzinach ofiar, nie ma dla nich żadnego straszaka, żadnego hamulca zastanawiającego: może powinienem jakoś zareagować, powstrzymać swojego brata/wuja/wpisz cokolwiek, bo jak jego zgarną i powieszą, to ja też za to beknę? I moje dzieci bekną? I jeszcze wnuki będą miały źle? Podejrzewam, że to też w dużej mierze kwestia honoru rodziny. Dodam, że nie chodzi mi o eliminację, ani nic w tym stylu, ale jednak może powinniśmy się zastanwić, czy lekarz to odpowiedni zawód np: dla potomka Mengele, a rola kancelerza może jednak nie przystoi wnukowi zbrodniarza wojennego? Tylko tyle i aż tyle.
Po drugie, istnieje teoria, mająca wyjaśniać, dlaczego jesteśmy pod względem wyglądu czy charaktery tak podobni do ludzi, z którymi nie możemy być tak naprawdę spokrewnieni, jeśli istnieje reinkarnacja i otrzymujemy tylko naczynie. Ta teoria mówi, że dusza co prawda się reinkarnuje, ale definiuje nas również pula genów, dostępna w rodzinie, w której przychodzimy na świat, dlatego np: w jednym życiu możemy mieć większą skłonność do przemocy, a w innym - większe spokój i opanowanie. Dlatego dusza, to jedno, a to, jacy jesteśmy w danym życiu, zależy w dużej mierze od historii naszej rodziny i tego, jaka ta rodzina jest.
Po trzecie, Scholza akurat najmniej podejrzewałabym o bycie dobrym człowiekiem, biorąc pod uwagę, co wyprawia. Dla własnego interesu sprzedałby własną matkę diabłu. A jak nadarzy się okazaja na korzystny dla niego i Niemiec układ pokojowy, to sprzeda Ukrainę dla złóż, a o zbrodniach wojennych zapomni.
Takie przynajmniej jest moje zdanie, każdy ma prawo mieć swoje. Ja takim ludziom nie wierzę i nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN: [...] Dzień dobry,  Podzielę się z Wami pewną myślą dotyczącą reinkarnacji oraz obaw o dalszy los Polski.  W latach 90. w jednym z odcinków Nautilusa Zet były wypowiedzi chłopca, który w poprzednim wcieleniu mógł być rycerzem z Malborka. Powiedział, że specjalnie wybrał sobie kolejne wcielenie teraz we współczesnej Polsce bo tu mu się nic nie stanie, bo nie będzie tu wojen, a on już zginął raz w walce i drugi raz tego nie chce. Obecnie boimy się eskalacji wojny z Ukrainy...

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.