Dziś jest:
Środa, 7 grudnia 2022

Człowiek ma ogromną moc. Medytacja i wewnętrzna siła zwielokrotniają tę moc. Nie zmierzy jej ani nauka, ani żaden przyrząd. Nie ogarnie jej wielkości także ludzki umysł.
/Liao Sifu, chiński mistrz Nei Kungu/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

TAJEMNICZA KULA - TO SIĘ ZDARZYŁO NAPRAWDĘ... TO NIE BYŁ SEN!
Czw, 12 sie 2021 08:52 | komentarze: 13 czytany: 4211x

[...] Chciałbym opowiedzieć o pewnym zdarzeniu które przydarzyło mi się w pierwszych dniach czerwca 2021 roku kiedy przebywałem na swojej działce. Oczywiście byłem tylko kilka dni ale ten czas wystarczył mi aby zadbać o rosnące piękne kwiaty i utrzymać w miarę możliwości okalające działkę trawniki. Padające deszcze na początku miesiąca spowodowały, że trawa rosła jak szalona    i wymagała codziennie uruchamiana kosiarki.

Jak to się mówi ten krótki urlop w zasadzie wykorzystałem na zajęcia w ogrodzie. Intensywna praca na działce przy silnie operującym słońcu  trwająca praktycznie od rana do zachodu słońca powodowała spore zmęczenie które uniemożliwiało poźniejszy sen. Niektórzy mówią , że jak się zmęczysz to szybko uśniesz. To jednak nie jest prawdą. W zasadzie każdej nocy zasypiałem ok. godziny 2.00, czyli można powiedzieć, że nad ranem kiedy niebo łapało prawie szarość poranka.

Pewnej nocy tj. 09.06.2021 r ok. godz. 1.30  leżąc i rozmyślając co rano jeszcze będę musiał zrobić ze spraw porządkowych – nagle zauważyłem przed sobą tj. w odległości około może 160 cm białą kulę która mignęła niczym włączone światło latarki. Kula o średnicy 50- 60 cm zawisła na wysokości 170 cm. Pojawiła się przede mną kiedy ja leżałem. Myślałem, że coś mi w oczach mignęło ale faktycznie ta kula wisiała nad szafką która jest szerokości 2 m i wysokości 160 cm, czyli ta kula była tuż nad nią. Było to białe, mleczne światło.


 

Wisiało nad szafką nad którą również wisiała przeszklona w ramach ikona / patrz zdjęcie /

Cały czas się przyglądałem tej kuli a ona jakby patrzyła na mnie. I nagle nie wiem dlaczego wyciągnąłem prawą rękę w jej kierunku ( teraz wiem, że do kuli było ok. 160 cm i nie było możliwości bym ją dotknął ) i poczułem jakby ciepło na dłoni. Niby ta kula była w pewnej odległości ode mnie ale to ciepło sprawiło, że moja ręka jakby zagłębiła się w jej wnętrzu co raczej jest niemożliwe ale wówczas odniosłem takie wrażenie. I po chwili przesunąłem rękę w lewo na co kula również przesunęła się w lewo po czym przesunąłem rękę w prawo i kula również podążyła w tym kierunku.

Przesuwała się w  tempie jak moja ręka. Po chwili przesunąłem rękę dalej w prawo tzn. w kierunku mojego tapczanu czyli bliżej mnie. Kula przesunęła  się tak jak chciałem. Zatrzymała się tuż przede mną  praktycznie naprzeciw miejsca gdzie stawiam kapcie przed tapczanem. Była bardzo blisko mnie może ok. 60 cm. Kiedy rękę przesunąłem do siebie kula nadal wisiała obok mnie i po chwili zgasła niczym wyłączona latarka. W  tym czasie było bardzo cicho, nie było żadnego szumu czy dźwięku. Kiedy kula zniknęła ja po chwili mogłem spokojnie usnąć. Kiedy kula była w moim pokoju czułem niesamowity spokój. Wszystko trwało może 3 minuty. Kiedy kula ukazała się nie byłem jakby zaskoczony, przyjąłem to za fakt.

Może to ona  sprawiła bym tym się nie przejmował i tak też było. Ona się pojawiła a patrzyłem na nią nie wnikając w szczegóły- widocznie tak musiało być. Pamiętam, że kiedy wpatrywałem się w wiszącą kulę zauważyłem, że jej wnetrze jakby żyło, że to nie było tylko światło ale w jej wnętrzu jakby się wszystko poruszało czy też pulsowało. O tym wszystkim pomyślałem dopiero rano kiedy się obudziłem. Przychodziły mi różne pomysły do głowy. Oczywiście pierwsze co zrobiłem to opowiedziałem wszystko swojej mamie która wówczas spała w sąsiednim pokoju. Dopiero rano kiedy zastanowiłem się nad tym nocnym zdarzeniem pomyślałem sobie czy to był może jakiś znak od mojej siostry która zmarła nagle w maju b. roku. Nadal zastanawiam się  dlaczego ta świetlna kula podążała niczym sterowana za wiodącą moją dłonią.

To co się stało tej nocy jest tak dziwne i trudne do wytłumaczenia  a jednak to się wydarzyło. Nie pisałabym o czymś czego bym osobiście nie doświadczył. Mogę powiedzieć wszystkim, że nie jesteśmy sami na tym świecie. Możliwe, że ktoś nas odwiedza  i chce nam coś przekazać poprzez tego typu znaki.

 Pozdrawiam

( Orion_1957)

/opis historii dostaliśmy 25 czerwca - autor potem dosłał małe wyjaśnienie/

From: e[..]
Sent: Wednesday, July 7, 2021 8:34 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: dot. opisu ,,Tajemnicza kula"

Witam serdecznie Fundację Nautilus !
W nawiązaniu do mojego opisu który do Państwa wysłałem w dniu 26.06.2021 r. pt. ,,Tajemnicza kula " Który ma się ukazać w zakładce XXI p. chciałbym nadmienić, że mimo, iż miałem obok siebie telefon nie mogłem wykonać zdjęcia obiektu który pojawił blisko mnie. Dlaczego tak się stało tego nie wiem, może tak musiało być. To coś pozwoliło mi w tym momencie zapomnieć jakby o wszystkim i przenieść mnie chociaż  na chwilę do świata ciepła , ciszy, spokoju. Tylko liczyła się ta kula i jej wędrówka z jednego położenia w drugie. Oczywiście zdjęcie które wysłałem jest wizualizacją obiektu który widziałem tej nocy. Możliwe, że będzie jeszcze ciąg dalszy wspomnianego spotkania z kulą.
Pozdrawiam ( Orion_1957)

 I jeszcze taka ciekawostka z naszej POCZTY DO FN


From: [...]
Sent: Friday, June 25, 2021 8:14 PM
To: pytania@nautilus.org.pl
Subject: dzieci pytają...

Witam. Przesyłam wam filmik o tym jak córka znanego aktora pyta jak zejście dzieci odbywa się u Boga. Co ciekawe ja też jako kilkuletnie dziecko pytalam mamy skąd się biorą dzieci ( myślę, że jak większość dzieci) - to pamiętam , ale też jak się to odbywa u Boga? ( tego pytania zadawanego przeze mnie nie pamiętam) .Wczoraj mi powiedziala, że takie pytanie też zadawalam, szczególnie jak na dobranoc czytała mi książki.Na pewno byłam jeszcze przed przedszkolem, może miałam 4-5  lat.Moim zdaniem świadczy to o tym, że dzieci mają jakieś przeblyski tego zanim ich dusza zeszla na ziemię, ale dopytuja bo jednak nie jest to takie oczywiste, szukają poparcia u dorosłych. Co FN myśli na ten temat ? Pozdrawiam.
Komentarze (13)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Pt, 10 wrz 2021 17:00 | ocena: + 2

poza_czasem | Załogant

Ludzie są istotami wielowymiarowymi. Posiadają formę, którą można określić jako człekokształtną, aż do dziewiątego wymiaru, z tym, iż każdy kolejny wymiar świadomości jest subtelniejszy i mniej zagęszczony od poprzedniego U istot, które docierają do wymiaru dziesiątego i wyżej, forma cielesna w jakimkolwiek stopniu zagęszczenia zanika całkowicie. Na obecnym etapie rozwoju ludzie należą do istot z trzeciej, czwartej i piątej gęstości. Kule Orb są w pełni eterycznym istnieniem, zatem to dziesiąty wymiar gęstości. Spotkanie z tak subtelną formą sferyczną wpływa pozytywnie na nasze emocje i dostraja nas do wyższych częstotliwości, tak bardzo teraz potrzebnych. Co do kwestii zrobienia zdjęcia w takiej sytuacji - po prostu we wszechświecie nie jest to ważne ( u nas: mam to, mam to i na fejsa) poza naszą gęstością to nie ma znaczenia. Dlatego dostroiłeś się do subtelnych częstotliwości i nie zwracałeś uwagi na to, czy zrobisz fotkę czy nie.

Pon, 16 sie 2021 21:22 | ocena: + 3

Smaggie | Załogant

Wspaniałe przeżycie, Orionie. Fajnie, że w liście ujęte są również wrażenia i uczucia podczas tego "spotkania", takie bardziej głębsze, "wewnętrzne" odczucia, a nie tylko to, że ją widziałeś i w jaki sposób. Wydaje mi się to ważne, żeby takie wydarzenia odbierać nie tylko w sposób fizyczny, materialny, ale właśnie też duchowy. Opisujesz również, że nie mogłeś wykonać zdjęcia pomimo, że miałeś obok siebie telefon, jakby to po prostu nie miało znaczenia lub jakby kula to sprawiła, że to było nieistotne. To by tłumaczyło dlaczego tak wiele takich zjawisk pozostaje słabo udokumentowanych. A może po prostu takiej chwili człowiek nie chce "psuć" przyziemnymi sprawami.

Pon, 16 sie 2021 20:21 | ocena: + 1

Smaggie | Załogant

Wspaniałe przeżycie, Orionie. Fajnie, że w liście ujęte są również wrażenia i uczucia podczas tego "spotkania", takie bardziej głębsze, "wewnętrzne" odczucia, a nie tylko to, że ją widziałeś i w jaki sposób. Wydaje mi się to ważne, żeby takie wydarzenia odbierać nie tylko w sposób fizyczny, materialny, ale właśnie też duchowy. Opisujesz również, że nie mogłeś wykonać zdjęcia pomimo, że miałeś obok siebie telefon, jakby to po prostu nie miało znaczenia lub jakby kula to sprawiła, że to było nieistotne. To by tłumaczyło dlaczego tak wiele takich zjawisk pozostaje słabo udokumentowanych. A może po prostu takiej chwili człowiek nie chce "psuć" przyziemnymi sprawami.

Nie, 15 sie 2021 13:38 | ocena: + 6

Orion_1957 | Załogant

Chciałbym jeszcze jedno dodać. Chyba nikt z nas obecnych nie zastanawiał się nad tym co My tu robimy jako załoganci Fundacji Nautilus. Może właśnie ta tajemnicza siła skierowała nas na ten tor abyśmy mogli być tu razem z tymi dla których to wszystko układa się w całość. Bo właśnie tu możemy opowiadać o swoich tajemnicach o których byśmy nawet nie powiedzieli w swoich rodzinach czy dobrych znajomych z miejsca pracy. Wydarzenia te powodują, że świat może się dowiedzieć o czymś co niedawno było wielką tajemnicą lub też nie istniało w teraźniejszym świecie. To właśnie Fundacja Nautilus umożliwia nam bliższy kontakt ze sobą. Wydaje mi się, że stajemy się lepsi dla siebie i to jest właściwym celem człowieka. Pozdrawiam

Nie, 15 sie 2021 13:11 | ocena: + 5

Orion_1957 | Załogant

Ktoś może zapytać po co o tym wszystkim napisałem. Jak to możliwe, że zobaczyłem coś na własne oczy czego inni nie doświadczają. Muszę powiedzieć, że sam po raz pierwszy zobaczyłem kulę która pojawiła się w moim domu. W momencie kiedy ją zobaczyłem nie myślałem o niczym innym tylko o tym świetle co wynika z treści opisu. To się wydarzyło a Ja mogę Wam wszystkim tylko o tym opowiedzieć. Może jest to zapowiedź czegoś co w Nas nastąpi. A jeżeli ,,ktoś" od wieków pracuje nad naszym ulepszeniem tzn. chce byśmy mogli inaczej postrzegać ten inny świat - świat który dziś nie jest nam znany ale w przyszłości będziemy mogli z nim się kontaktować. Piszę również dlatego, że podobne zdarzenie może pojawić się u innych. Kiedyś bym nawet nie pomyślał o takim spotkaniu z tajemniczą kulą. Zawsze marzyłem o Kosmosie i byłem i nadal jestem nim zafascynowany. Jeżeli to nasi bliscy usiłują się z nami skontaktować w ten sposób to proszę sobie wyobrazić jaka to musi być potężna siła która w ten sposób pokazała nam swoją moc. Przyszła do nas i po chwili nas opuściła. Powiem jeszcze jedno. Wydarzenie już nas zmieniło. Daje dużo do myślenia i nie sposób by przejść obok niego obojętnie. To w nas pozostaje na zawsze. Myślę o tym codziennie i zastanawiam się dlaczego Ja. Dziękuję wszystkim załogantom za komentarze bo one są tu najważniejsze. Pozdrawiam

Rozwiń odpowiedzi (2)

Wt, 17 sie 2021 19:31 | ocena: + 1

Maria_st | Załogant

@Orion_1957,
"...świat który dziś nie jest nam znany ale w przyszłości będziemy mogli z nim się kontaktować."

Orionie jeśli sie nie mylę to osoby w oobe widzą istoty z tamtej strony .
Człowiek posiada ciało eteryczne które można zobaczyć w czasie oobe i gdyby nie ten stan może nigdy byśmy się nie dowiedzieli że je posiadamy nawet gdyby ta informacja była przekazywana od tzw starożytnych.
Ja miałam rózne kontakty z Istotami z zaświatów, który jest obok i możliwe jak już wcześniej napisałam, że orby to właśnie ONI a nieraz potrafią przejawiać się w postaci kul, ktore widzimy.
Oczywiście nie pisze o kulach światła które wiemy że to pojazdy .
Choć tak naprawdę po tamtej stronie jesteśmy Światłem ktore jest i pojazdem przemieszczającym się poprzez wszechświaty .
I ta biała kula może być tego potwierdzeniem.
Oczywiście to tylko moje odbiory ale przecież do końca nie znamy zjawisk jakie często dostrzegamy i dla nas są niczym magia.

Śr, 18 sie 2021 05:28 | ocena: + 1

ania28261 | Załogant

@Orion_1957, Witaj Orionie, ciekawa sprawa z tą kulą raczej niesamowita. Ja coś podobnego doświadczyłam też z kulą, ale we śnie, potem zaczełam to łączyć z tą niesamowitą książką i z Thao. Na własne oczy ujrzeć taką kule na żywo to zmienia człowieka, coś do naszej świadomości wnosi i pozostaje. Niesamowity jest ten świat, a jeszcze ciekawszy z okrętem Nautilus, dla mnie to niekończąca się podróż. Pozdrawiam.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 18 sie 2021 06:18 | ocena: + 1

Orion_1957 | Załogant

@ania28261, Witam Cię. To, że świat jest coraz ciekawszy to prawda a jeszcze staje się bardziej interesujący z Fundacją Nautilus. Tu właśnie możemy opowiedzieć i pokazać wszystkim co rejestrujemy na naszym niebie, co sami przeżywamy i co czasami dostrzegamy. To jest ważne by człowiek uwierzył, że prócz niego na tym świecie jest jeszcze to ,,coś,, jeszcze nieznane. Gdyby nie Fundacja nie byłoby możliwości pokazania ludziom tego wszystkiego. I to jest piękne, że nasze opisy trafiają do nas i dają nam dużo do myślenia. Od dawna wiedziałem, że ten tajemniczy, niewidzialny dla nas świat istnieje i czasami jakaś siła pozwala nam go dotknąć. Pozdrawiam

Nie, 15 sie 2021 09:24 | ocena: + 3

kasiask | Załogant

Piękne doświadczenie Orionie_1957.Znam to uczucie spokoju i pełnej akceptacji, niepowtarzalne i piękne. Tak jak napisałeś może będzie ciąg dalszy...
Pozdrawiam

Pt, 13 sie 2021 11:41 | brak oceny

Kepos | Załogant

Podczas seansów spirytystycznych widziałem kule tej wielkości, osoba prowadząca wywołała je oraz umieściła pod stołem i mnie dała zadanie abym to zobaczył. Z lekkim trudem rozróżniłem to zjawisko - powiedziała, że dobry jestem. Kule były o średnicy ok. 0,5 m i sprawiały wrażenie że są złożone z mieniących się kryształków w kolorze szarym ( były to czarty ).
Natomiast jasna kula w kolorze mgły jest obecnością anioła.

Czw, 12 sie 2021 16:34 | ocena: + 4

Maria_st | Załogant

Orionie uważam, że to Twoja Siostra w ten sposób pokazała Ci, że Istnieje a śmierć ciała nie jest końcem naszego bytu.
Zauważ, gdzie znajdowała się najdłużej--- nad szafką przed ikoną, z pewnością te dwie rzeczy są dla Was w rodzinie ważne i wiedziała, że będziesz wiedział, że to Ona.
Jako nastolatka / teraz nie pamietam ile miałam lat..10,11, czy 12 / również w moim pokoju pojawiła sie tajemnicza kula tylko niebiesko-pomarańczowa, wielkości piłki plażowej .Oczywiście nie wiem jak sie pojawiła, bo czytałam pod pościelą książke oświetlając latarką ale w pewnym momencie poczułam by spojrzec na pokoj i wtedy zobaczyłam. Przesuwała się środkiem pokoju, wirując wokól własnej osi i także widziałam, że jest żywa...Pamietam też jak pod katem 90 stopni zmieniła lot i pojawiła sie nad moimi stopami zniżając sie do nich....wystraszyłam się i ostatnie co pamiętam to ciepło od stóp aż do serca i film mi się urwał, obudziłam sie rano.
Sam więc Orionie widziasz, że tak jest jak napisałeś..nie jesteśmy sami.
Jedno czego żaluję, to, to, że nie wykorzystujemy takich sytuacji np poprzez zadawanie telepatycznie pytań...by się dowiedzieć z czym mamy do czynienia.
Piękne doświadczenie Orionie.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 sie 2021 04:00 | ocena: + 3

Caoii | Załogant

@Maria_st,


Nie będę zajmował stanowiska w kwestii tego czy ta kula u Oriona była jego siostrą, czy może jednak czymś zupełnie innym (na przykład czymś wysłanym przez obcych/inne cywilizacje z UFO). Chciałem tylko napisać tak w temacie kul i orbów, że według wiedzy od bardzo zaawansowanych OOBEnautów to człowiek ma więcej niż jedno ciało, oprócz fizycznego, posiada też między innymi ciało astralne do poruszania się w świecie duchowym (które najczęściej przybiera wygląd ciała fizycznego, ale może się zmienić w inną postać bo jest elastyczne, składa się z jakichś cząstek, według wiedzy z ,,Misji'' Michaela Desmarqueta podobno składa się z elektronów), natomiast człowiek ,,rozebrany'' ze wszystkich ciał, w swojej najbardziej naturalnej albo pierwotnej formie ma postać kuli światła. Więc człowiek bez żadnych ciał czy to fizycznych czy astralnych czy jeszcze innych jest kulą światła i energii.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pt, 13 sie 2021 06:28 | ocena: + 3

Maria_st | Załogant

@Caoii,
Nie tylko człowiek jest kulą światła / o czym mówią osoby w tzw śmierci klinicznej, ktore je widzą /.
Widziałam w spontanicznym oobe te ciała, więc potwierdzam. Pewnie miałam je zobaczyc jako przypomnienie kim jestem .
Co do mojego postrzegania Kim jest kula to po prostu pierwsza myśl jaka do mnie przyszła, bo już wiele razy miałam w różny sposób odbierany ten świat tak daleki a jednocześnie bardzo bliski, obok.
Caoii dziekuję za odpowiedż

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Fundacja NAUTILUS - jedyna w Polsce oficjalnie działająca organizacja pozarządowa zajmująca się zjawiskami niewyjaśnionymi ******* www.nautilus.org.pl ******** Adres korespondencyjny: Fundacja NAUTILUS, skr. 221, 00-950 Warszawa 1.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 16 wrz 2022 19:45 | 20.07.2022 w środę około godz. 22.00 wyszedłem na ogród przez domem i zauważyłem świetlny punkt jasny obiekt przypominający samolot lecący w nocy.Obiekt przelatywał bezpośrednio nad moim domemw zupełnej ciszy nie wydając żadnych dźwięków.Zacząłem ten obiekt obserwować i wydawało mi się że zauważył mnie że jego obserwuję . Obiekt świetlny próbował zawrócić w przeciwległym kierunkujak znajdował się bezpośrednio nad moim domem.Na pewno nie był to samolot ponieważ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 18 września 2022 | Mamy najciekawszy moment w historii ludzkości– powiedzmy – ostatniego tysiąca lat. Czeka nas całkowita zmiana naszego sposobu życia. I przyszedł czas płacenia rachunku życia ponad stan. Łatwiej to wszystko znieść, kiedy spojrzy się na rzeczywistość wokół jak na przepiękną mandalę z piasku tworzoną przez tybetańskich mnichów. Jest piękna także dlatego, że na końcu znika...

czytaj dalej

FILM FN

NIEZWYKŁE LOSY PILOTÓW (II WŚ)

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.