Dziś jest:
Piątek, 20 września 2019

Ich dowódca zdecydował, że wszystkie te wydarzenia zostaną wymazane z naszej pamięci. Pomyślałam wtedy - przecież to niemożliwe... ja to wszystko zapamiętam! Ale myliłam się. /fragment wywiadu z Betty Hill po seansie hipnozy, CE III miało miejsce 19 września 1961/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Mamo, bo ja... zginąłem w płonącym helikopterze!
Pon, 13 mar 2017 11:45 | komentarze: 16 czytany: 2449x

[...] Wysłuchałam z ponad miesięcznym opóźnieniem Państwa audycji dotyczącej reinkarnacji i świadectw dzieci- jako jednych z najbardziej wiarygodnych. Oczywiście zgadzam się z tym i nie mam najmniejszych wątpliwości, co do istnienia zjawiska inkarnowania oraz istnienia "praw boskich"; m.in. prawa przyczyny i skutku.
Żeby zbyt wiele nie pisać, bo macie Państwo miliony maili do przeczytania, chciałam napisać krótko o swoim synu.
Franek jest teraz chłopcem niespełna 5-letnim i pamięć zdarzeń wcześniejszych coraz bardziej się u niego zaciera, ale było kilka momentów, które wprowadziły nas rodziców w ogromne zdumienie.
Jak wszyscy rodzice na świecie, kochający swoje dzieci czekaliśmy na pierwsze słowo- oczywiście niepisany konkurs- mama, czy tata?


I jakież było nasze osłupienie, kiedy pierwszym słowem wypowiedzianym przez naszego syna był: HELITOPTET (helikopter). W tym czasie interesowały go zabawki tylko i wyłącznie naśladujące, bądź imitujące kręcące się śmigła helikoptera (tak jest zresztą do tej pory). 

Ze wszystkiego był w stanie zrobić helikopter- nawet z kredki i gumki, ale to nie wszystko.  Każda zabawa helikopterem kończyła się tak, że helikopter w rezultacie płonął. Próbowaliśmy różnych zabaw/gier, ale wszystkie sprowadzały się do latania. Nawet podczas rysowania schemat był ten sam- kazał sobie rysować np. drzewo, domek, słoneczko, potem na obrazku obowiązkowo musiał pojawić się helikopter, a następnie natychmiast zamazywał cały obrazek czerwoną, bądź pomarańczową kredką i mówił, że helikopter i pilot spłonęli.

Pytaliśmy go o to wiele razy i za każdym razem odpowiadał, że spłonął w helikopterze. Nie pamiętał więcej szczegółów, albo nie umiał tego opowiedzieć. Moim zdaniem pozostałością po wcześniejszym życiu były tak silne emocje towarzyszące umieraniu, że tylko i wyłącznie pamięć o tym zdarzeniu przyszła w nowym wcieleniu. Nagła śmierć wywołała tak silny wstrząs, że dusza w kolejnym wcieleniu odpamiętniła sobie ten obraz. Zadawaliśmy mu pytania, czy chciałby zostać mechanikiem, strażakiem a może dla "zmyłki"; pilotem samolotu; z całą stanowczością odpowiadał, że tylko i wyłącznie pilotem helikoptera. W wieku 2,5 roku znał różne typy helikopterów, czym zdumiał Pana na lotnisku, kiedy wymieniał stojące w hangarach helikoptery Helikoptery, to nie jedyna rzecz. Było jeszcze kilka innych zdarzeń i pytań.

Kiedyś podczas jazdy autem rozpłakał się z takim żalem i tak głośno, że myśleliśmy, że coś się stało na tylnym siedzeniu. Okazało się, że przypomniał sobie, że miał syna i woził go do przedszkola i za wszelką cenę natychmiast chciał mieć znowu dziecko. Nie rozumiał, że w tym momencie jest to niemożliwe... (jak to? przecież miałem syna) Innym razem w momencie usypiania zaczął coś mówić- dość bełkotliwym głosem, nie usłyszałam, co mówi, coś o dziecku, więc pytam:
-kto synku będzie miał dziecko?
A on na pół-przytomny w stanie tuż przed zaśnięciem: moja mama, ale nie Ty, ta druga ja na to: to będziesz starszym braciszkiem;-tak będę -a masz drugą mamę?
-tak, taką co mnie bije
pytam: dlaczego tamta mama Cię bije?
-muszę się bronić, bo ona mnie mocno bije; Dla mnie, w tamtym momencie, jak i po wielu przemyśleniach był to ewidentny wgląd w tzw. życie równoległe. (Jesteśmy istotami wielowymiarowymi i nasza dusza istnieje w wielu aspektach równocześnie) Inna sytuacja, kiedy syn mówi, żeby przestać dawać mu jedzenie. Pytamy dlaczego? A on na to: bo ja nie chcę już tutaj, NA TYM ŚWIECIE żyć;.
Wielokrotnie zadawał pytania: ile jeszcze będzie dzieckiem? kiedy będzie ZNOWU dorosły Po takich zdarzeniach, czy rozmowach pytaliśmy, dlaczego nas wybrał? dlaczego akurat do nas przyszedł, jeżeli miał tyle możliwości, a on nam odpowiedział- po te, żeby nauczyć Was "niekochania";
Teraz, im jest starszy, im szybciej wychodzi z dziecięcego stanu alfa coraz bardziej "zasłania"; mu się pamięć przeszłości. Coraz rzadziej mówi takie rzeczy, chociaż czasami wtrąci jakieś zdanie, po którym kolana się uginają.

Opisałam to w bardzo telegraficznym skrócie, po to, żeby tylko zasygnalizować i potwierdzić, że takie rzeczy istnieją i zdarzają się częściej wokół nas, niż nam się wydaje.
Nadmienię tylko, ponieważ ktoś mógłby nam zarzucić, że są to rzeczy narzucone z zewnątrz (np. z filmów, bajek, czy opowieści), że  nie oglądamy TV i kontakt z innymi ludźmi mamy dość sporadyczny.

Bardzo serdecznie pozdrawiam
[dane do wiad. FN]


Komentarze (16)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Wt, 14 mar 2017 11:24 | ocena: + 2

kwant | Gość

Bardzo dobry wpis i zdjęcie USG z wiadomością o przyszłej reinkarnacji, jest przedstawione na wpisie z dnia 11 marca w serwisie INNEMEDIUM !!

Wt, 14 mar 2017 10:43 | ocena: -4

Wojciech | Gość

Jak można nie oglądać tv jesteście dziwni.

Pon, 13 mar 2017 21:57 | ocena: + 4

staruszek | Gość

pamietajcie ze system reinkarnacji to perfidna podstepna pułapka. Miłosc to jeden z jej elementów który to wszystko nakręca i trzyma w kupie

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 14 mar 2017 12:25 | ocena: + 2

xx | Gość

miłość może być słodka jak miód, czysta jak woda źródlana którą pijesz i pijesz a pragnienie nie ustępuje
miękka jak ptasi puch lub ostra jak cierń
zaleje cię światłem piękniejszym od słonecznego lub pogrąży w mroku i ciemności

piszę z własnego doświadczenia -:)

Pon, 13 mar 2017 16:30 | ocena: + 4

promagna | Załogant

cyt."muszę się bronić, bo ona mnie mocno bije; Dla mnie, w tamtym momencie, jak i po wielu przemyśleniach był to ewidentny wgląd w tzw. życie równoległe. (Jesteśmy istotami wielowymiarowymi i nasza dusza istnieje w wielu aspektach równocześnie) "

Szanowna FN

Jak wyobrażacie sobie rozwiązać problem wielowymiarowości duszy w czasie rzeczywistym? Musiałyby być przynajmniej dwie identyczne Ziemie w której dziecko uczestniczy równolegle. Wg oficjalnej nauki Ziemia jest jedna, jeden Księżyc, jedno Słońce, jeden układ słoneczny, jedna Droga Mleczna a tyle miliardów galaktyk. Nie wydaje Wam się to dziwne? Dziecko ma rzeczywistą traumę z innej rzeczywistości.

To nie wygląda na konfabulację dziecka. Więc jak to jest z tymi światami równoległymi? Macie jakiś koncept na to? Z całym szacunkiem dla Waszej pracy z "NIEZNANYM" może warto zastanowić się i napisać jakiś artykuł na temat światów równoległych. Macie naprawdę spore archiwum i przyjaciół na całym świecie. Przecież UFO załoganci przemierzają cały wszechświat, aby nas odwiedzać i przyglądają się temu, co robimy.

Ja ze swojej strony napiszę Wam, że te światy są nie tylko rzeczywiste i równoległe, ale są również blisko siebie.

Rozwiń odpowiedzi (2)

Pon, 13 mar 2017 21:47 | brak oceny

szczyglis | Oficer Techniczny

@promagna, to nie do mnie pytanie i nie będę wypowiadał się za Fundację, ale napiszę Ci co ja o tym myślę. Otóż moim zdaniem powinniśmy rozróżniać te dwa pojęcia (bo to są 2 różne pojęcia): wymiar przestrzenny i Wszechświat równoległy - to dwie różne pary kaloszy. O ile rzeczywistość fizyczna może być o wiele więcej wymiarowa, niż tylko znajome nam 3 (a właściwie 4, bo czas to też wymiar) wymiary - i najprawdopodobniej tak jest, o tyle rzeczywistość równoległa nie jest dodatkowym wymiarem w ujęciu fizycznym. Multiwszechświat to jedna z branych pod uwagę przez fizykę opcji, ale nie wynika on z wielowymiarowości przestrzennej. Dodatkowe wymiary w ujęciu potocznym nie są "równoległą wersją świata" i nie powinniśmy tego wrzucać do jednego worka, bo wtedy powstają nieporozumienia. Pozdrawiam!

Rozwiń odpowiedzi (1)

Pon, 13 mar 2017 23:07 | ocena: + 5

promagna | Załogant

@szczyglis

Rzeczywiście masz rację, że to są dwie różne sprawy. Wymiar przestrzenny to domena teoretyczna, a wszechświat równoległy to rzeczywista struktura. Chociaż teoria Kaluzy-Kleina z 5 wymiarem mogłaby rzucić trochę jasności na gruncie zastosowania teorii w opisie rzeczywistej struktury wszechświata Dlatego, że dipol wg OTW jest bardziej prawdopodobnym argumentem odpowiedzialny za zmienność upływu czasu w różnych miejscach, niż jakiekolwiek inne tłumaczenie o przyczynie zakrzywienia czasoprzestrzeni. Dipol zwinięty do wielkości Plancka to może być dobra odpowiedz na zadane pytanie. Zresztą zmiany czasu równoległego udowodnione jest GPS-em. Natomiast kolejnym problemem jest to, że nikt nie zaglądał do wnętrza Ziemi i nie stwierdził, że tam jest jądro, bo dynamo magnetohydrodynamiczne jest kwestionowane. A czy ktoś teraz pamięta o Teodorze Kałuży i Oskarze Kleinie. Może super strunowcy. Ale w szkołach o nich nie uczą.

Jednak w tym wszystkim jest jeden bardzo poważny problem w innym miejscu. Z jednej strony oficjalnie nauka nie potwierdza, że naszą Ziemię odwiedzają goście, a może właściciele planety. Jest projekt SETI, czy potężna ilość sprzętu (sond i teleskopów), jaka jest na orbitach wokół Ziemi. To wszystko jest w końcu w jakimś celu wynoszone na orbity. Nie bez powodu sumują również moc obliczeniową wielu teleskopów naziemnych.

Rządy państw są bardzo powściągliwe w wyrażaniu takich opinii lub dostarczaniu opinii publicznej takich informacji. A tu proszę, na FN są informacje z pierwszej ręki. Oto dzieci mówią o swojej śmierci, o przemocy w czasie rzeczywistym, której nie widać. Tu nie ma miejsca na konfabulację gdy dziecko ma stres w oczach. Ja nie wierzę z założenia w takie historie, że są wytworem SF. Dorośli, ktorzy są po przejściach z odblokowywania w swoich ciałach węzłów energetycznych, doznają podobnej lub tej samej wiedzy, która występuje u dzieci.

Więc trzeba się głęboko zastanowić nad szczegółami porozrzucanej wiedzy, aby zacząć kojarzyć fakty przy budowie ogólnego modelu rzeczywistości, jaka nas otacza, w której żyjemy. Wiele przejawów nieświadomych przekazów szczególnie od dzieci, pozwala na logiczne uporządkowanie całej wiedzy w całość. Ja nad tym zagadnieniem pracuję od wielu lat i powiem wprost, że jeśli ktoś nie ma choć trochę pojęcia o systemie nauk ścisłych wraz z kosmologią w powiązaniu z eksperymentami naukowymi i tym, co robi FN, to nie ma szans na zrozumienie tego świata. Gdyby naukowcy bardziej byli zainteresowani tymi sprawami i następowałaby szersza wymiana informacji, wtedy wiedza o świecie ruszyłby z kopyta. A tak mamy szczątkowe informacje, że kilku naukowców zajmuje się faktografią o przypadkach reinkarnacji, MUFON również zbiera informacje, każdy zbiera informacje i właściwie nic z tego nie ma oprócz faktografii.

Wt, 14 mar 2017 10:47 | brak oceny

Adam | Gość

@promagna, To nie jest świat równoległy on przeżył to wcześniej prawdopodobnie tu na Ziemi zmarł i reinkarnował też tu na Ziemi i tak to się kręci jeżeli dusza osiągnęła większy poziom duchowości to prawdopodobnie będzie reinkarnować już na innej planecie gdzie jest bardziej zaawansowana cywilizacja technicznie i duchowo.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 14 mar 2017 13:28 | ocena: + 4

promagna | Załogant

@Adam,

A jaką masz pewność, że to są wspomnienia z poprzedniego życia? Tego typu emocje uwalniają się w regresji hipnotycznej, o ile jest to regresja wsteczna. Natomiast mama dziecka opisuje emocje swojego synka, gdy ten jest na jawie. Wtedy nie ma przełącznika w mózgu na inny stan świadomości.

Nie mniej sam problem dotyczy wielowymiarowości duszy. Wiąże się to z podziałem głównej duszy na identyczne klony, które mają tę samą pamięć czy to wsteczną w tym samym świecie, czy w świecie równoległym o innej strzałce czasu.

Pon, 13 mar 2017 14:26 | ocena: + 2

Senlandia | Załogant

Pojawia się tu bardzo ciekawy wątek nauki "niekochania".
O co może chodzić? Aż się boję pomyśleć...

Rozwiń odpowiedzi (1)

Wt, 14 mar 2017 20:43 | brak oceny

Magda | Gość

@Senlandia, taa kto normalny chcialby uczyc niekochania? czy dziecko jest masochista? kto normalnie chcialby nauczac niekochania

Pon, 13 mar 2017 11:56 | ocena: + 5

slawekcien | Załogant

Wszystko fajnie z ta reinkarnacją, tylko skąd się biorą nowe dusze, skoro ilość ludności zwiększyła się o miliardy ?

Rozwiń odpowiedzi (3)

Wt, 14 mar 2017 20:44 | brak oceny

Magda | Gość

@slawekcien, to ty nie wiesz ze kosmici az "zabijaja sie" zeby dostapic zaszczytu urodzenia sie na ziemi? tak wiem myslisz pewnie kto by chcial zyc w piekle? ale ty nie widzisz wiekszej calosci. to tak jakbys mial kaptur naciagniety na glowe i uwazal ze nic poza twoim polem widzenia nie ma.

Rozwiń odpowiedzi (1)

Śr, 15 mar 2017 12:35 | ocena: + 1

darth vader | Gość

dla ludzi zrobili piekło
dla siebie mają raj
to oczywiste że chcą żyć na ziemi biorąc pod uwage walke o przetrwanie
szkoda tylko ludzi że tak okrutny los ich spotkał....

Śr, 15 mar 2017 00:05 | ocena: + 7

promagna | Załogant

@slawekcien,

Inne światy również ulegają destrukcji, więc dusz jest sporo do zagospodarowania w ciała. Reinkarnacją to jak recykling.

Śr, 22 mar 2017 15:59 | brak oceny

ola | Gość

@slawekcien, a może są " stwarzane"? Nie wiem czy ktoś brał to pod uwagę.

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Tym razem nie będzie jednego 'tematu wiodącego', a kilka. Przedstawimy najnowsze informacje w sprawie kilku wybranych naszych projektów, a także postaramy się odpowiedzieć na wybrane pytania naszych sympatyków. Do usłyszenia 22 września o godz. 21.00!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Z POCZTY DO FN [...] Chciałbym nadmienić iż wczoraj ok godz przed tym zanim zjechałem na parking i przerwę widzialem przez chwile nieznany obiekt. Opodal A10 A 2 Niemiecka Autostrada. [...]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 17 wrz 2019 09:18 | Witam, Dnia 13.09 o godz 18:40 wyszedłem na balkon (3 -pietro) obejrzeć na chwile zachód słonca, w pewnej chwili od strony południowej wysoko na niebie zauważyłem bardzo jasną, jak wczesniej myślałem gwiazdę która po chwili przygasła o połowę i zmieniła kolor na czerwony i szybkim ruchem ruszyła w kierunku północnym.Chciałbym dodać że tego wieczoru chmury były bardzo rozrzedzone lecąca kula mocna przeswitywała przez nie. cała obserwacja trwała około 10 sek. Co ciekawe żona dzień wczesniej też...

Dziennik Pokładowy

Środa, 4 września 2019 | Kluczem do uratowania świata jest życie zgodnie z zasadami Kreacji! – niezwykłe przesłanie od obcych cywilizacji do mieszkańców Ziemi.

czytaj dalej

FILM FN

US NAVY OFICJALNIE POTWIERDZA PRAWDZIWOŚĆ TRZECH FILMÓW Z UFO

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.