Dziś jest:
Wtorek, 12 listopada 2019

Kiedy w ziemię uderzy asteroida? Może jutro, może za tydzień, a może dopiero za sto lat. Najwyższy czas rozpocząć przygotowywania na powitanie kosmicznego gościa, bo i tak już się spóźnia na przyjęcie.
/Astronom Mike Reynolds, USA/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Moje przemyślenia o obiektach 'orbs'
Nie, 23 wrz 2018 00:52 | komentarze: brak czytany: 1962x

Sprawa obiektów typu 'orbs' to żelazny temat najważniejszych na świecie kongresów o zjawiskach niewyjaśnionych, w których redakcja FN albo bierze czynny udział, albo przynajmniej dostajemy relacje z takiej imprezy na pokład okrętu Nautilus. Nasi koledzy z projektu "Otwarte Niebo" przesłali nam wiadomość, która ich zdaniem pasuje do działu XXI PIĘTRO. Dotyczy obiektów typu "orbs".


From: [dane do wiad. FN]
Sent: Monday, September 10, 2018 11:25 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: ORBS i przeznaczenie.

Witam serdecznie Fundację . Nazywam się [....]  i jestem z okolic Wrocławia i samego Wrocławia. Oglądałam nie dawno na YouTube film dot. Kul ORBS, przez przypadek natknęłam się na ten film, obejrzałam go do końca. Ja od wielu lat już nie robię zdjęć dla ORBS ale był okres w moim życiu że bardzo się nimi interesowałam i robiłam im zdjęcia. Również miałam setki ich zdjęć, ale po jakimś czasie przestałam je wywoływać i zapisywać, obserwowałam je i tyle. Mam jeszcze trochę ich zdjęć wywołanych na papierze i gdzieś schowane mam je w domu, ale proszę mi uwierzyć że miałam tych zdjęć mnóstwo. Zostawiłam te najbardziej interesujące i te które były najfajniejsze moim zdaniem.

Słuchałam tego Państwa filmiku, zgadzam się że one są bardzo sprytne, to żywe byty,umieją czytać w naszych myślach , pojawiają się przy nas kiedy jesteśmy emocjonalnie z czymś lub kimś bardzo związani, lub kiedy uczymy sie czegoś bardzo ważnego, albo gdy nasze życie ma tak zwane "chorągiewki" czyli to coś co ukierunkowuje nasze życie. Jestem zdziwiona że wielu z Państwa robi zdjęcia tym kulą i że one się przed wami nie otwierają, tzn. że one nie pokazują swojego wnętrza. Kiedy się otwierają są bardzo piękne, czasami zwykłe, ale zawsze wewnątrz nich coś się dzieje.

Czasami wewnątrz takiej jednej kuli jest kilka postaci, ja nazywam je grupami lub rodzinami, a czasami jest w takiej kuli tylko jedna postać która uzewnętrznia się. Są bardzo szybkie i bardzo trudno je sfotografować, najlepiej je widać na brązowej powierzchni, oczywiście potrzebny jest flesz, a potem kiedy mamy już taką kulę zapisaną na zdjęciu, wystarczy je powiększyć by zobaczyć ich wnętrze. Bardzo rzadko się otwierają, za zwyczaj są to kule mętne, czasami mają jakieś wzorki i kolory, ale są to żywe byty. Ma się wrażenie że nas znają, ja miałam wrażenie że mi często pomagały, uważam że one śledzą nasze życie, nasze uczucia, to co robimy i jak się zachowujemy.

Wielokrotnie pokazywałam te zdjęcia bliskim znajomym i najbliższej rodzinie, ale wszyscy mi mówili że nie powinnam się tym zajmować . Moja mama nawet się o mnie martwiła że jest ze mną coś nie tak, poprosiła mnie kiedyś abym nikomu nie opowiadała o tym, bała się że ludzie posądzą mnie że jest ze mną coś nie tak. Szkoda że w tedy nie wiedziałam o istnieniu tej Fundacji, nigdy nie spotkałam nikogo kto miałby takie doświadczenia z ORBSami jak ja. Moja siostra czasami się śmiała jak robiłam zdjęcia, że znowu śledzę anielskie istoty. Z pewnością nasi opiekunowie, czy nasz anioł stróż również jest wśród nich, więc czasami myślę że te wszystkie byty to podobne dusze do nas, które od nas się uczą.Jestem teraz w domu na wsi, około 50 km od Wrocławia, ale jak będę we Wrocławiu poszukam w domu tych zdjęć i postaram się państwu je pokazać.Widziałam też film Państwa odnośnie przeznaczenia, w którym twierdzicie Państwo że nie można zmienić naszego przeznaczenia, że ono zawsze znajdzie sposób aby dane zdarzenie się zdarzyło.

Uważam ,że w niektórych przypadkach można zmienić przeznaczenie. Przez wiele lat miałam taki dar , że wiedziałam kiedy dana osoba umrze, ale nigdy nie dotyczyło to osoby przypadkowej, byli to albo moi rodzice, babcia, bliscy znajomi albo osoby które straszliwie drwiły z czegoś lub z kogoś .I własnie wtedy przychodziły do mnie te informacje ,że będzie zupełnie inaczej, że wcale się marzenia tych osób nie spełnią lub że ta osoba umrze w przedziale czasowym takim a takim. Na początku sama nie wierzyłam w te przekazy, ale kiedy zauważyłam że rzeczywiście te osoby odchodzą w wyznaczonym przez ze mnie czasie, poczułam się bardzo źle.

Modliłam się do Pana Boga aby zabrał od de mnie to coś co pozwala mi to wiedzieć. Dzięki Bogu nie mam już tych przekazów, tzn nowych przekazów ale ciągle obserwuję ludzi którzy mają odejść. Tylko w jednym przypadku przeznaczenie się nie wypełniło, uważam że miłość matki tego człowieka i jej modlitwy sprawiły że ten człowiek nadal żyje, ciągle jest okropnym człowiekiem, zadufanym w sobie ale właśnie modlitwy i msze jego matki (po rozmowie ze mną) zmieniły jego przeznaczenie.
Nie rozmawiam na te tematy z rodziną i przyjaciółmi, jestem z wykształcenia prawnikiem, nie biegam w każdą niedzielę do kościoła, staram się podchodzić do tych spraw z wielkim dystansem, ale jednocześnie nauczyłam się z tymi swoimi doświadczeniami żyć. Są one częścią mojego życia i podchodzę do nich ze spokojem.

Myślę że jestem bardzo odporna na wszelkiego rodzaju manipulację, bardzo trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Uważam te te wszystkie doświadczenia życiowe (np ORBS-y)  tylko utwierdziły mnie, że nie jesteśmy sami , że zawsze ktoś przy nas jest, że ten świat pokazuję nam swoją duszę, a my zamiast się przed nim otworzyć ciągle go tłumimy i nie pozwalamy mu się przed nami otworzyć. Moje różnorodne doświadczenia, tylko mnie uspokoiły i  sprawiły że jestem silniejszą osobą. Kurde rozpisałam się do Państwa, a miałam tylko napisać o kulach ORBS-sach. Jest już późno, więc będę kończyć, tak sobie myślę że rozpisałam się do Państwa ponieważ rzadko z kimś rozmawiam na te tematy, cieszę się że macie takie archiwum i że zbieracie takie informacje. Serdecznie pozdrawiam.
[dane do wiad. FN]


I jeszcze wiadomość z naszej "ostatniej poczty do FN".


From: [dane do wiad. FN]
Sent: Sunday, September 23, 2018 12:48 AM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ogromna ilosc Orbsow na filmie z kamery z zakladu pracy.

 

Witam.

 Ogromna ilosc Orbsow na filmie z kamery zakladu pracy w czasie gdy dochodzi do wypadku z udzialem pracownika ktory pozniej umiera w szpitalu.

 Artykul o wypadku https://metro.co.uk/2018/09/22/man-dies-after-boss-blasts-him-up-the-bum-with-air-pressure-hose-7969478/

 Filmik w linku do youtube.

 

 Pozdrawiam

Dawid
Komentarze (0)
Nie ma jeszcze komentarzy do tej treści.
* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Zapraszamy do najnowszego Live-Czatu FN! Przedstawimy najnowsze informacje w sprawie kilku wybranych naszych projektów, a także postaramy się odpowiedzieć na wybrane pytania naszych sympatyków. Do usłyszenia 1 grudnia o godz. 10.00 rano !

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

Uwaga czytelnicy! Lada chwila zwiększą się możliwości naszego serwera - obsługa stron powinna przyspieszyć. Przy okazji zachęcamy do ponownego odwiedzenia XXI PIĘTRA - zamieściliśmy film pokazujący przelot dziwnego obiektu podczas telewizyjnego programu 'JEDEN Z DZIESIĘCIU' .... [....]

UFO24

więcej na: emilcin.com

Pt, 8 lis 2019 08:51 | [wiadomość dostaliśmy 7 listopada 2019] godzina około 17;20 przedmieście Jarocina dwa białe światła na niebie działo się coś może co mogło by to wytłumaczyć ? 4 świadków punkty znikły w dosłownie jednej chwili masakra proszę o kontakt co to mogło być może dostaliście podobne zgłoszenie ??

Dziennik Pokładowy

Środa, 2 października 2019 |  Jeden z moich znajomych powiedział, że czytając serwis Fundacji Nautilus wiele lat temu doznał czegoś, co nazwał ‘przebudzeniem’. To był jeden tekst, który zmienił całe jego życie, gdyż przed tym tekstem nie brał pod uwagę, że istnieje reinkarnacja, a po jego lekturze już był pewien, że wędrówka dusz jest prawdą.  Podobnie było z naszą drogą do filozofii Zen.

czytaj dalej

FILM FN

BLOGER O UFO WITOLD ZALECKI O ZŁOŻONOŚCI 'ŚWIATA OBCYCH ISTOT PRZYBYWAJĄCYCH NA ZIEMIĘ W POJAZDACH UFO'

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.