Dziś jest:
Wtorek, 16 lipca 2024

Nasze położenie na tej Ziemi wygląda osobliwie, każdy z nas pojawia się mimowolnie i bez zaproszenia, na krótki pobyt bez uświadomionego celu. Nie mogę nadziwić się tej tajemnicy... 
/Albert Einstein/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

1 LUTEGO W SYRII ODBĘDZIE SIĘ WIELKA MEDYTACJA NA RZECZ POKOJU
Śr, 20 sty 2016 07:22 | komentarze: brak czytany: 750x

O tym wydarzeniu zawiadomiła pokład okrętu Nautilus nasza czytelniczka.

Droga Redakcjo Nautilusa!

Piszę tutaj, bo nie bardzo wiem, gdzie indziej podrzucić pomysł na artykuł. Wczoraj dowiedziałam się o niezwykłej inicjatywie artysty amerykańskiego, Jamesa Twymana, który 1 lutego zagra koncert na rzecz pokoju w kontrolowanej przez Państwo Islamskie Syrii. Poprowadzi on tam również medytację i muzułmańską modlitwę o pokój. Czas i miejsce do ostatniej chwili jest trzymane w tajemnicy, ze względów bezpieczeństwa.

Piękna idea i wszyscy, którzy pragną dołączyć się do niej i zaświadczyć, że tylko poprzez przemianę i wysłanie "wrogom", "terrorystom", "siłom zła" miłości, można dokonać jakiejś zmiany, są zaproszeni do przyłączenia. Może zechcielibyście umieścić u siebie informację o takiej pozytywnej i podnoszącej na duchu akcji?

Tutaj link do strony Jamesa Twymana:
http://jamestwyman.com/peace_concert_syria.html


Profil Jamesa na fb:
https://www.facebook.com/jimmyjames.twyman
Oto link do Wydarzenia na facebooku (po polsku):

https://www.facebook.com/events/178232049200450/

Zaproszenie do Wydarzenia na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=K9wtVLM5rTc

Tak bardzo w tych czasach potrzeba nam wiary w coś więcej niż zło, zemsta i atak...


Pozdrawiam całą Redakcję!
[dane do wiad. FN]

 

Oto kilka informacji o tym wydarzeniu:


•    z historii samego Jamesa - oto moje tłumaczenie fragmentu strony internetowej Jamesa http://jamestwyman.com/ :

"1 lutego 2016 roku duża grupa żydowskich, muzułmańskich i chrześcijańskich przywódców religijnych dołączy do muzyka - Jamesa Twymana, podczas najważniejszej Medytacji w Intencji Pokoju w historii.

Czy wierzysz, że możliwe jest, by wysłać wystarczająco silną energię w intencji pokoju, by zapobiec przemocy Państwa Islamskiego (ISIS), która prześladuje rejony Syrii i Iraku? Miliony ludzi na całym świecie przyłączy się do Jamesa i przywódców religijnych podczas największego w dziejach czuwania w modlitwie na granicy syryjskiej. Naukowe badania dowiodły, że wielka grupa ludzi, skupiająca energię swej miłości na konkretnym globalnym kryzysie, jest w stanie wpłynąć na pozytywną zmianę wydarzeń. Przywódcy trzech religii abrahamowych występują naprzód, by udowodnić, że jest to prawdą. PROSIMY, PRZYŁĄCZ SIĘ DO NICH!

W ciągu ostatnich dwudziestu lat James Twyman, znany również jako Trubadur Pokoju, był zapraszany do zagrania swojego koncertu na rzecz pokoju w wielu dotkniętych wojną krajach. Zaczęło się od Bośni i Chorwacji w 1995 roku, następnie w 1998 roku Saddam Hussajn zaprosił go do występu w narodowym teatrze w Bagdadzie. To tylko dwie z wielu misji na rzecz pokoju, które na przestrzeni lat podjął James.

"Poprowadzenie modlitw na rzecz pokoju w będącej obecnie pod rządami Państwa Islamskiego (ISIS) Syrii będzie najważniejszą i najniebezpieczniejszą misją pokojową całego mojego życia" - wyjaśnia James.

Przyłącz się do Jamesa w Wielkim Ogólnoświatowym Czuwaniu w Modlitwie w styczniu. Pomóż przynieść pokój ISIS.

"Każda z misji pokojowych, które podejmowałem, była niebezpieczna, ale ta podróż jest bez wątpienia najbardziej ryzykowna, ale i - moim zdaniem - najważniejsza. Ludzie na całym świecie są zaniepokojeni eskalacją przemocy na Bliskim Wschodzie, szczególnie w związku z powstaniem Państwa Islamskiego, ale nie czują się oni w mocy, by przyjąć, że sami są częścią rozwiązania. I właśnie to chcemy zmienić."

CUD MODLITWY AFIRAMCYJNEJ - NAJPOTĘŻNIEJSZA SIŁA NA ZIEMI

Miliony ludzi brało udział w ogólnoświatowych modlitewnych czuwaniach, prowadzonych m.in. przez Jamesa. Ich skutkiem często były prawdziwe cuda. Na przykład w 1999 roku Twyman wraz z Gregiem Bradenem i Doreen Virtue zorganizowali czuwanie, które zbiegło się w czasie z eskalacją przemocy w Iraku. Szacuje się, że co najmniej 2 miliony ludzi przyłączyło się do Jamesa, Doreen i Grega, skupiając się na modlitwie w tej samej chwili, gdy wydano rozkaz, by rozpocząć naloty powietrzne. Cudem, w obliczu tak obezwładniającej energii duchowej, naloty odwołano. To tylko jeden z wielu przykładów, które demonstrują potęgę milionów ludzi, łączących się we wspólnej modlitwie i skupiających się na konkretnym wydarzeniu na świecie. Dlatego też wielu ludzi jest przekonanych, że tego rodzaju pozytywna modlitwa jest najpotężniejszą siłą na ziemi!

MOŻESZ NAM POMÓC NA DWA SPOSOBY...

* Przyłącz się do nas w modlitewnym czuwaniu, by zapobiec przemocy Państwa Islamskiego (ISIS). W dniu przybycia Jamesa do Syrii wyślemy Ci więcej informacji, jak zastosować Modlitwę Afirmacyjną (w połowie stycznia James będzie już w drodze, także gdy tylko dostaniemy informację o dokładnym dniu i czasie Koncertu Pokoju, damy Ci o tym znać drogą mailową). Z powodów bezpieczeństwa dokładny czas i miejsce czuwania zostaną ogłoszone dzień przed samym wydarzeniem. Zarejestruj się na poniższej stronie, a prześlemy Ci szczegóły:
…………………………………………………………………………
poniżej tłumaczenie powyższego linka na język polski:

Partnerzy Modlitwy Pokoju ~ Koncert w Syrii

Dziękujemy za dołączenie do milionów ludzi z całego świata jako Partner Modlitwy Pokoju. W styczniu James Twyman udaje się do Syrii, a my będziemy wysyłać Ci zawiadomienia, byś mógł połączyć się z nim energetycznie w chwili przygotowań do najważniejszego koncertu w jego życiu. Również mailowo damy Ci znać o dokładnym dniu i godzinie naszych afirmacyjnych modlitw w intencji Państwa Islamskiego (ISIS). Prosimy o udostępnianie tej wiadomości wszem i wobec.

Imię *
Nazwisko *
Adres Email *
…………………………………………………………………………

* Pomóż nam UDOSTĘPNIĆ INFORMACJĘ O TYM WYDARZENIU.

Ta fala modlitwy wywoła zamierzony skutek tylko, jeśli weźmie w niej udział ogromna liczba ludzi. Proszę, prześlij tę wiadomość swoim znajomym. Im więcej osób udostępni tę informację, tym szybciej dotrzemy do wystarczającej liczby ludzi.

Naukowe badania stale potwierdzają, że duża grupa oddanych ludzi, skupiająca się na konkretnej sytuacji, bądź wydarzeniu, może bezpośrednio wpływać na tę sytuację lub wydarzenie.

STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ TEGO HISTORYCZNEGO WYDARZENIA

James zaryzykuje swym życiem, by zaświadczyć o rzeczywistości pokoju. Czy zadeklarujesz połączenie się z nim i innymi ludźmi z całego świata na 15 minut w czasie jego pobytu w Syrii? JESTEŚ NAM BARDZO POTRZEBNY!

Dziękujemy Ci za udostępnianie tej informacji!"
•    muzułmańska modlitwa o pokój w wykonaniu Jamesa plus info o wydarzeniu: https://www.youtube.com/watch?v=K9wtVLM5rTc
•    oto link do wydarzenia, które utworzyłam na facebooku, gdzie umieszczane są po polsku informacje i „updaty” na temat tej akcji: https://www.facebook.com/events/178232049200450/
•    o tej idei mówią kwantowi naukowcy oczywiście i większość duchowych nurtów, m.in. Greg Braden (z którym James wspólpracował), Joe Dispenza, Wayne Dyer
•    HeartMath  Institute bada zależność serce-umysł, intencja, koherenencja fal serce-umysł, itp: https://www.heartmath.org i http://www.heartmath.com.pl

„Globalna Koherencja
Odkrycie sugerujące, iż możemy uzyskać koherencję na znacznie większą skale, pokazuje, że serce posiada potężne pole elektromagnetyczne i swój własny złożony system nerwowy oraz obwody elektryczne generujące amplitudę elektryczną o około 60 razy większą niż mózg…


Naukowcy faktycznie zmierzyli elektromagnetyczny sygnał produkowany przez rytm serca w falach mózgowych i teraz wielu z nich twierdzi, iż serce posiada własną zorganizowaną inteligentną sieć. Naukowcy twierdzą, iż ta sieć jest w stanie funkcjonować samodzielnie, uczyć się, zapamiętywać oraz wytwarzać emocje, czyli wszystko to, co tradycyjnie potrafi rzekomo tylko mózg.


Instytut HeartMath oraz światowej sławy astrofizyk jądrowy Elizabeth Rauscher utworzyli partnerstwo w czerwcu 2007 roku, aby wybudować Globalny System Monitorowania Koherencji, światową sieć stacji czujnikowych, które będą mierzyć oraz badać fluktuacje w polu magnetycznym generowanym przez ziemię i jonosferę."


Mam nadzieję, że choć troszkę pomogłam w przybliżeniu tej historii. Jeśli mogę pomóc w czymś jeszcze, dajcie znać. Jeśli chcecie użyć mojego tłumaczenia, proszę bardzo, nie podawajcie tylko mego nazwiska publicznie, tylko imię (Marysia). Jeśli według Was jest to właściwe miejsce na to, to moglibyście podać gdzieś link do wydarzenia na facebooku, chciałabym, by jak najwięcej ludzi dowiedziało się o tej akcji, tam również umieszczam wszystkie informacje po polsku, w razie zmian (np. była już jedna zmiana co do dnia koncertu).

Tak bardzo w tym czasie nienawiści, ataku i odwetu, widzenia wszędzie wrogów i zagrożeń, oskarżeń i winy potrzebujemy takich niezwykłych Inicjatyw jak ta. Trzeba zacząć od konfrontacji ze swoją „ciemną stroną” i bycia żywą demonstracją miłości, pokoju, dobrych intencji i przebaczenia… Jedyna nadzieja to zacząć od siebie, własnego podwórka, trzeba dokonać przeskoku z myślenia umysłem, rozumowo, koncepcjami - do myślenia i działania z serca, miłości, współczucia.

Dzięki i pozdrawiam serdecznie!

[dane do wiad. FN]

* Komentarze są chwilowo wyłączone.

Wejście na pokład

Wiadomość z okrętu Nautilus

ONI WRACAJĄ W SNACH I DAJĄ ZNAKI... polecamy przeczytanie tekstu w dziale XXI PIĘTRO w serwisie FN .... ....

UFO24

więcej na: emilcin.com

Sob, 3 luty 2024 14:19 | Z POCZTY DO FN: [...] Mam obecnie 50 lat wiec juz długo nie bedzie mnie na tym świecie albo bede mial skleroze. 44 lata temu mieszkałam w Bytomiujednyna rozrywka wieczorem dla nas był wtedy jedno okno na ostatnim pietrze i akwarium nie umiałem jeszcze czytać ,zreszta ksiażki wtedy były nie dostepne.byliśmy tak biedni ze nie mieliśmy ani radia ani telewizora matka miała wykształcenie podstawowe ojczym tez pewnego dnia jesienią ojczym zobaczył swiatlo za oknem dysk poruszający sie powoli...

Dziennik Pokładowy

Sobota, 27 stycznia 2024 | Piszę datę w tytule tego wpisu w Dzienniku Pokładowym i zamiast rok 2024 napisałem 2023. Oczywiście po chwili się poprawiłem, ale ta moja pomyłka pokazała, że czas biegnie błyskawicznie. Ostatnie 4 miesiące od mojego odejścia z pracy minęły jak dosłownie 4 dni. Nie mogę w to uwierzyć, że ostatnią audycję miałem dwa miesiące temu, a ostatni wpis w Dzienniku Pokładowym zrobiłem… rok temu...

czytaj dalej

FILM FN

EMILCIN - materiał archiwalny

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.