Dziś jest:
Piątek, 20 września 2019

Ich dowódca zdecydował, że wszystkie te wydarzenia zostaną wymazane z naszej pamięci. Pomyślałam wtedy - przecież to niemożliwe... ja to wszystko zapamiętam! Ale myliłam się. /fragment wywiadu z Betty Hill po seansie hipnozy, CE III miało miejsce 19 września 1961/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Brakujący czas w zamku i niezwykła sesja hipnozy, która dała informacje o przyszłości ludzkości
Śr, 21 luty 2018 09:16 | komentarze: 4 czytany: 3201x

W 1989 r. w lipcu/sierpniu będąc na kolonii letniej w Górach Szumawskich w byłej Czechosłowacji doświadczyłem, co ważne, wspólnie z 4 lata młodszym bratem (ja miałem wówczas 14 lat), luki czasowej w świadomości. Straciliśmy ok. 30 minut ziemskiej egzystencji. Miało to miejsce na średniowiecznym zamku Hluboka nad Wełtawą. Była godzina 13.45 kiedy wchodziłem razem z bratem do muzeum na terenie zamku.


Czas zapamiętałem bardzo dokładnie gdyż o godzinie 14.00 nasz kolonijny autobus miał opuścić teren zamczyska. Stwierdziłem, że mając 15 minut zdążymy zobaczyć jeden interesujący nas eksponat (spreparowanego wielkiego szczupaka – byliśmy wtedy bardzo zaangażowanymi wędkarzami?), który był umieszczony w gablocie na I piętrze zamku. Czas potrzebny na dotarcie do gabloty oceniam w tej chwili na jakąś minutę. Dotarliśmy do gabloty, obejrzeliśmy wielką rybę, co trwało maksymalnie 5 minut i zeszliśmy do wyjścia z zamku. Jakież wielkie było nasze zdziwienie, kiedy zobaczyliśmy, że nasz autobus jest już całkowicie „zapakowany” uczestnikami kolonii, a nasi wychowawcy stojący przed wejściem do autobusu bardzo nerwowo zerkają na zegarki i widać z daleka, że nie są zadowoleni. Kiedy popatrzyłem na zegarek strach prawie ściął mnie z nóg! Była 14:20. Zatkało mnie, stałem się malutki. Świat jakby się zawalił, czas zatrzymał. Mój brat jakoś za bardzo do siebie tego nie wziął, był młodszy, rozumiał jeszcze mniej niż ja. Potraktował to jako zwykłą rzecz, choć do dziś dnia wspomina tamtą chwilę.

Nie rozumiałem dlaczego wychowawcy tak strasznie na nas krzyczą, dlaczego są tak niezadowoleni. Przecież to nie nasza wina, przecież minęło ledwie ok. 10 minut. To niemożliwe. Całkowicie odebrało mi głos. Nie protestowałem, nie tłumaczyłem się. Wsiedliśmy do autobusu i odjechaliśmy.
***
Od tamtej pory zmieniłem się. Nie byłem już takim wesołym i odważnym dzieckiem jak do czasu tego wydarzenia. Pojawiły się rozmaite lęki, szczególnie lęk przed śmiercią i lataniem, lęk przed ludźmi, brak wiary we własne możliwości. Sny za to stały się bardzo kolorowe, pełne wielkich szybkości, dziwnych - jakby nieziemskich przestrzeni, fantazyjnych pejzaży i krajobrazów, latania o własnych siłach (np. na poduszce).

Lubiłem swoje sny. Po każdej nocy czułem się jakbym wracał z jakiejś cudownej podróży. Pojawiło się także uczucie niepełności samego siebie, jakiegoś dziwnego braku czegoś, do czego muszę zacząć dążyć. Zaraz po tym wydarzeniu pojawiły się niemożliwe do wyjaśnienia przez lekarzy zaburzenia rytmu serca, a z czasem po 9 latach również bóle w lewym podżebrzu, które pomimo dokładnej diagnostyki nie znalazły wytłumaczenia i trwają do dziś.
 
Trzeba jednak było żyć dalej. Ukończyłem szkołę średnią, podjąłem pracę, skończyłem studia. Ożeniłem się.

Przez ten czas w sferze duchowej działo się wiele. Interesowałem się ezoteryką, badałem religie, szukałem drogi, eksperymentowałem z umysłem. Dawne zdarzenie nigdy nie uleciało z mojej pamięci. Dużo marzyłem, ale nie o samochodach, pieniądzach itp. marzyłem o nieznanym, o czymś nieidentyfikowalnym, głębszym i radosnym, właściwie sam nie wiedziałem, o czym. Ciągle śniłem nadzwyczajne wizje. Uczucie niespełnienia i znalezienia celu stawało się coraz mocniejsze. Jakiś rok temu moją uwagę pochłonęła filozofia buddyjska. Buddystą jednak na razie się nie stałem. Ale przez kontakt z jednym buddystą trafiłem do hipnotyzera. W czerwcu tego roku poddałem się hipnozie regresyjnej, a dokładniej hipnozie reinkarnacyjnej.

Pierwsza sesja nie trwała długo, ale pokazała mi moje poprzednie wcielenie, w sumie nie wynikło z niej nic ciekawego poza tym, że umocniła mnie w moim przekonaniu na temat wędrówki dusz (umysłu). Druga sesja okazała się bardziej owocna. W tej sesji udało mi się dotrzeć do drugiego wcielenia oraz do wcielenia, kiedy nie byłem jeszcze istotą ludzką. To było niesamowite i zaskakujące nawet dla osoby przeprowadzającej seans. Właśnie w trakcie tej sesji zostałem zapytany o zdarzenie z roku 1989.

Okazało się, że to zdarzenie było nieudaną próbą przypomnienia mi celu mojego życia przez obcą, ale przyjazną nam cywilizację. Cel mój jednak już niedługo zostanie mi wyjawiony, gdyż nie pozostało już wiele czasu do mających się wydarzyć przemian. Przemiany na Ziemi dokonają się jeszcze w czasie mojego obecnego życia, będzie to zima, ale nie będzie to w tym roku. Już niedługo wszystkie ziemskie istoty doświadczą spotkania z nimi (obcą cywilizacją). A oni przybywają tutaj w celu obserwacji i nadzorowania przemian.

Tyle udało się ze mnie wyciągnąć. Próba zdobycia większej ilości informacji okazywała się dla mnie bardzo bolesna i hipnotyzer postanowił nie naciskać dalej. Pod koniec sesji także hipnotyzer otrzymał przekaz dotyczący swojej własnej osoby – to było również bardzo interesujące.
[...] Obie sesje mam nagrane, więc istnieje możliwość bardziej dokładnego odtworzenia zawartych w nich informacji.

 
Komentarze (4)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Nie, 25 luty 2018 10:51 | ocena: + 1

janek | Gość

Szanowny Autorze,ja przeżyłem coś podobnego,tylko lat temu prawie 50.Też miałem powiedziane że jeśli nadejdzie odpowiedni czas,to będę wiedział co robić,to ma być we mnie.Niestety ten czas już minął,o ile rzecz jasna dobrze to zapamiętałem,pozostało tylko mgliste wspomnienie.Fragmenty tego "wzięcia" jeszcze pamiętam,jak i podróż gdzieś w Kosmos.Pozdrawiam.

Pt, 23 luty 2018 07:45 | ocena: + 3

Arek Rzymyszkiewicz | Gość

Artykuł "Brakujący czas w zamku i niezwykła sesja hipnozy, która dała informacje o przyszłości ludzkości" już był publikowany 26 stycznia.

Śr, 21 luty 2018 23:12 | ocena: + 5

promagna | Załogant

Mnie dwa dni temu znikło ok. 7 minut i nie robię z tego dramatu.

Szedłem z psem po chodniku, mijałem młodych ludzi w wieku mniej, niż 20 lat. Wychodzili z Ośrodka Wychowawczego. Jeden z chłopaków bardzo dziwnie palił papierosa. Wyglądało to bardzo ostentacyjnie, dlatego wbił mi się w pamięć. No, ale każdy pali tak, jak umie. Grupka stała cały czas i nie szła za mną. Rozmawiali ze sobą bardzo intensywnie. Minęłem ich i poszedłem dalej. Po 2,5 minutach ok. +/-200 metrów, patrzę i oczom nie wierzę. Widzę tego samego chłopaka, który palił papierocha w ten sam sposób, a ta sama grupka innych mlodych ludzi w odległości ode mnie 30-40 metrów przebiega na drugą stronę ulicy. Patrzę za siebie, a w odległości 200 metrów pusty chodnik. A ponieważ bardzo często patrzę na zegarek w smartfonie to obliczyłem czas jaki mi zniknął. Powtórzyłem tą samą trasę z psem od punktu A do punktu B z włączonym sekundnikiem.

I co powiecie na taki dyngs? Macie jakaś propozycję, aby to wytłumaczyć? Wielu ludzi nawet nie wie, że czas gubią, bo nie przywiązują do tego uwagi. Dlatego warto być tu i teraz i nie gapić się cały czas w telefon z internetem.

Ja mam teoretyczne wytłumaczenie tego zjawiska. Tkwi ono głęboko w ziemi.

Śr, 21 luty 2018 15:10 | ocena: + 9

adamos | Gość

Nie wątpię w prawdziwość tej realacji alę wątpie w dobre intencje tych obcych istot. To, że przy głębszym "drążeniu" sesja stała się bolesna może swiadczyć, że skutecznie popracowano nad ukryciem jakichś informacji (wspomnień) przed wydobyciem ich "na zewnątrz". Możliwe też, że w trakcie tej sesji istoty tej rasy kontrolowały przebieg sesji w sensie zapobieżenia wydostaniu się pewnych informacji na światło dzienne. Wg mnie, gdyby istoty te były przyjazne, to próby "dokopania się" w takcie sesji głębiej nie powinny wywoływać dyskomfortu czy też bólu. Wg mnie isotoy wysoko rozwinięte przez nas określane jako "dobre" mają bardzo intensywne (dla nas ludzi niewyobrażalnie) cechy określane przez nas jako moralność i empatia, a przede wszystkim drastycznie przestrzegają zasady nie ingerowania w wolną wolę (zaingerują jeżeli poprosimy i jeżeli ta ingerencja nie skrzywdzi czy też nie ograniczy wolnej woli innym istotom) i odpowiednio: istoty wysokorozwinięte określane przez nas jako "złe" są dużo bardziej "rozwinięci" w tym złym kierunku (też niewyobrażalnie dla nas) - tacy "kosmiczni" psychopaci. Oni potrafią manipulować istotami w sposób który pozwala im obchodzić zasadę nie ingerowania w wolną wolę. Dlatego więcej widzimy tej "złej" strony niż dobrej, bo większość ludzi nie jest świadoma, że to "dobro" jest na wyciągnięcie ręki ale trzeba wiedzieć, że trzeba poprosić o pomoc (a nie wszystko co nam się wydaje dobre - z perspektywy tych istot będzie dobre dla nas i dla nich). Nie uciekają się jednak do zadawania bólu w jakiejkolwiek formie i wywierania jakiejkolwiek presji. Tu aktualne sa słowa: "po owocach ich pozncie". To moja opinia - oczywiście może nie mieć nic wspólnego z rzeczywistością ale proszę o ostrożność, bo nieznane zło często lubi udawać dobro (to jeden ze skutecznych środków manipulacji). Być może zaniepokoi pana to co napisałem ale nie było to moją intencją.

łączę wyrazy szacunku dla autora tekstu i sympatyków Nautilus-a

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Najbliższy czat z FN

Tym razem nie będzie jednego 'tematu wiodącego', a kilka. Przedstawimy najnowsze informacje w sprawie kilku wybranych naszych projektów, a także postaramy się odpowiedzieć na wybrane pytania naszych sympatyków. Do usłyszenia 22 września o godz. 21.00!

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

CNN, powołując się na wiedzę rozmówcy, znającego ustalenia toczącego się śledztwa, zdradza kolejne szczegóły na temat sobotniego ataku. Według źródła amerykańskiej stacji pociski zostały wystrzelone z bazy w Iranie, położonej blisko granicy z Irakiem. Przed dotarciem do celu, pociski według śledczych, miały przelecieć nad południowym Irakiem oraz przez przestrzeń powietrzną Kuwejtu.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Wt, 17 wrz 2019 09:18 | Witam, Dnia 13.09 o godz 18:40 wyszedłem na balkon (3 -pietro) obejrzeć na chwile zachód słonca, w pewnej chwili od strony południowej wysoko na niebie zauważyłem bardzo jasną, jak wczesniej myślałem gwiazdę która po chwili przygasła o połowę i zmieniła kolor na czerwony i szybkim ruchem ruszyła w kierunku północnym.Chciałbym dodać że tego wieczoru chmury były bardzo rozrzedzone lecąca kula mocna przeswitywała przez nie. cała obserwacja trwała około 10 sek. Co ciekawe żona dzień wczesniej też...

Dziennik Pokładowy

Środa, 4 września 2019 | Kluczem do uratowania świata jest życie zgodnie z zasadami Kreacji! – niezwykłe przesłanie od obcych cywilizacji do mieszkańców Ziemi.

czytaj dalej

FILM FN

US NAVY OFICJALNIE POTWIERDZA PRAWDZIWOŚĆ TRZECH FILMÓW Z UFO

archiwum filmów

Informacje z Hydepark "N"25 sierpnia :: Dowód na to, że żyjemy w hologramie? Nauka dochodzi do coraz bardziej zaskakujących wniosków na temat natury naszej rzeczywistości. Czy jest możliwe, że świat to hologram?: viewtopic.php?f=33&t=5532
25 sierpnia :: Paradoks bilardowy - podróże w czasie Dyskusja na temat hipotez dotyczących podróży w czasie od trochę innej strony. Możliwe, czy nie? Oto jest pytanie: viewtopic.php?f=53&t=5626
2 listopada :: Cybernetyka, SI i etyka maszyn - do czego zaprowadzi nas przyszłość? Dyskusja o kierunku rozwoju świata i możliwych scenariuszach. Sztuczna inteligencja, technologie i wynalazki, które zaważą na naszym gatunku: viewtopic.php?f=28&t=4291

wejdź na forum i dołącz do dyskusji

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.