Dziś jest:
Piątek, 3 lutego 2023

Badałem przypadki uprowadzeń przez UFO w takich krajach jak Zimbabwe, Arabia Saudyjska czy Nowa Gwinea. Zjawisko uprowadzeń przez UFO jest po prostu prawdziwe.
/Budd Hopkins, zajmuje się przypadkami CEIII i CEIV/

XXI Piętro
HISTORIE PRZESŁANE PRZEZ ZAŁOGANTÓW
Wyślij swoją historię - kliknij, aby rozwinąć formularz


Zachowamy Twoje dane tylko do naszej wiadomości, chyba że wyraźnie napiszesz, że zezwalasz na ich opublikowanie. Adres email do wysyłania historii do działu "XXI Piętro": xxi@nautilus.org.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim

Twój email lub telefon

Treść wiadomości

Zabezpieczenie przeciw-botowe

Ilość UFO na obrazie

Córka odpowiedziała 'bawię się z dziadkiem'!
Czw, 9 sie 2018 07:56 | komentarze: 5 czytany: 4858x

[...] witam chciałbym nawiązać do tematu dzieci które widzą duchy pochodzę z województwa wielkopolskiego tam znajduje się wioska o nazwie białośliwie mieszkałem przez pewien czas niedaleko tej miejscowosci i dowiedzialem sie zaskakujacych rzeczy otoz przypadkow dzieci ktore widza zmarlych bylo sporo to juz bylo zastanawiajace jeden z nich wygladal tak : gdy umarl dziadek rodzice postanowili nie informowac o tym swojej corki , dziecko bylo male oni sami ciezko to przezywali wiec nie zabrali dziecka na pogrzeb i nic nie mowili o smierci poniewaz ciezko bylo im to wytlumaczyc 

i cala rodzina rowniez milczala  pare dni po pogrzebie rodzice zauwazli dziwna zabawe dziecka zapytali sie wiec co robisz a ono odpowiedzialo "bawie sie z dziadkiem" wstrzasnelo to cala rodzina , cala sytuacja moze by i nie wyszla poniewaz dlugo milczeli bojac sie krytyki ale podobne sytuacje spotykaly inne rodziny wiec postanowili powiedziec cecha laczaca te przypadki to wiek dzieci ktore widzialy zmarlych byl to orientacyjnie wiek 4-6 lat...

[...] Mam znajomą, której dziecko ma dar widzenia duchów. Wielokrotnie byłem świadkiem, jak rozmawia z kimś niewidzialnym, przekomarza się, czasami w milczeniu kiwa głową potakująco lub zaprzecza. Dziewczynka ma w tej chwili 3 latka i zapytana przez rodziców z kim rozmawia mówi na przykład: z tą panią co tam stoi w kącie i się uśmiecha. Ale tam nikogo nie ma. Niezwykły przypadek"
/poniżej ciekawy komentarz, który przeczytać można pod tym tekstem/

[...] Miałam podobne przeżycie w wieku 7 lat. Moi rodzice odebrali telefon w nocy i nie chcieli powiedzieć mi co usłyszeli , tylko kazali iść spać. Ja się akurat wybudziłam po wielce znaczącym śnie, gdzie śniło mi się, że jestem na pogrzebie dziadka, który leży w otwartej trumnie otoczonej rodziną ( nie wiem nawet czy miałam już taką świadomość, ze w tamtych czasach dokładnie tak było, że ludzie żegnali ciała przy otwartej trumnie). Byłam w śnie świadoma, że dziadek nie żyje. Nagle jednak dziadek się do mnie odezwał, czy chciałabym, aby on żył. Na co ja odpowiedziałam, że oczywiście, że chciałabym. Dziadek, więc wstał z tej trumny. Niestety nie był w takiej kondycji, jak przed śmiercią i musiałam go wozić na wózku inwalidzkim, Do wszystkich mijanych osób, mówił z radością w głosie i szczęściem - " Widzicie, moja rodzina chciała żebym żył i JA ŻYJĘ!!!" Te "JA ŻYJĘ" było bardzo mocno zaakcentowane. Wracając do sytuacji po telefonie, z wiedzą z mojego snu odparłam (ja 7 latka) - mama, ja wiem, że dziadek nie żyje, ale nie chcecie mi tego powiedzieć. Druga sprawa, dopiero po latach zrozumiałam ten sen w pełni:) Dziadek powiedział mi już wtedy, że on żyje nadal, że śmierć ciała to nie koniec, a wózek może miał symbolizować, że te życie ma trochę inną formę. Te jego "I JA ŻYJĘ" to miała być informacja, którą wiedział, że jak dorosnę rozszyfruję. Dziadka bardzo kochałam, bo był dobrym człowiekiem. Dziś mam 46 lat.
Komentarze (5)
Poniżej znajduje się lista komentarzy.

Śr, 8 sie 2018 19:12 | ocena: + 3

Robespierra | Załogant

Miałam podobne przeżycie w wieku 7 lat. Moi rodzice odebrali telefon w nocy i nie chcieli powiedzieć mi co usłyszeli , tylko kazali iść spać. Ja się akurat wybudziłam po wielce znaczącym śnie, gdzie śniło mi się, że jestem na pogrzebie dziadka, który leży w otwartej trumnie otoczonej rodziną ( nie wiem nawet czy miałam już taką świadomość, ze w tamtych czasach dokładnie tak było, że ludzie żegnali ciała przy otwartej trumnie). Byłam w śnie świadoma, że dziadek nie żyje. Nagle jednak dziadek się do mnie odezwał, czy chciałabym, aby on żył. Na co ja odpowiedziałam, że oczywiście, że chciałabym. Dziadek, więc wstał z tej trumny. Niestety nie był w takiej kondycji, jak przed śmiercią i musiałam go wozić na wózku inwalidzkim, Do wszystkich mijanych osób, mówił z radością w głosie i szczęściem - " Widzicie, moja rodzina chciała żebym żył i JA ŻYJĘ!!!" Te "JA ŻYJĘ" było bardzo mocno zaakcentowane. Wracając do sytuacji po telefonie, z wiedzą z mojego snu odparłam (ja 7 latka) - mama, ja wiem, że dziadek nie żyje, ale nie chcecie mi tego powiedzieć. Druga sprawa, dopiero po latach zrozumiałam ten sen w pełni:) Dziadek powiedział mi już wtedy, że on żyje nadal, że śmierć ciała to nie koniec, a wózek może miał symbolizować, że te życie ma trochę inną formę. Te jego "I JA ŻYJĘ" to miała być informacja, którą wiedział, że jak dorosnę rozszyfruję. Dziadka bardzo kochałam, bo był dobrym człowiekiem. Dziś mam 46 lat.

Wt, 7 sie 2018 17:53 | ocena: -2

nikodem | Załogant

przepraszam juz na koniec faktycznie.
Zastanawiam sie jeszcze nad jednym skoro dziecko odpowiedziało, ze rozmawia z dziadkiem to az się prosi wykorzystac taka sytuacje i za posrednictwem dziecka pogadac z dziadkiem . ja bym tak zrobił az szkoda tego nie wykorzystac. czego ci rodzice sie BALI ?

Wt, 7 sie 2018 17:50 | brak oceny

nikodem | Załogant

cd...... jesli jednak przyjmiemy, ze religia coś znaczy wówczas możemy powiedziec z całą pewnością, ze ten dziadek ani ta pani NIE są duszami świadomymi. A więc czym sa ? Młody rozwijajacy sie mózg dziecka jest jeszcze "nie do końca zamknięty " . Kanał łaczący to co jest zapisane a to co jest puste i dopiero sie zapisuje nie do końca sie jeszcze zamknął.Tym samym ma dostep do informacji ( dusz nieświadomych ). Stąd w mózgu dziecka następuje wizualizacja a raczej fantomizacja. Dusze te (informacje) sa "przypadkowe" ( cytowany dziadek jest osobą starsza a nie prawdziwym Dziadkiem ). Stąd zachowanie takich duchów ( fantomów ) nie wykracza poza zakres rozwojowy dziecka ( choć powinien ale wtedy mamy do czynienia z opetaniem ). Mózg dziecka z taką informacja nie jest wstanie sobie dac rade wiec musi ją przetwarzać tak jak potrafi a wiec po dziecinnemu zgodnie z rozwojem dziecka.

KONIEC

Wt, 7 sie 2018 17:39 | brak oceny

nikodem | Załogant

cd.....
Niektórzy specjaliści są zdania, że wymyślony przyjaciel może przyspieszać rozwój mowy, wspierać kreatywność oraz zdobywanie wiedzy (rozmawiając z nieistniejącym przyjacielem dziecko zdobywa doświadczenie w używaniu języka, konstruowaniu i prowadzeniu rozmowy).
Ponieważ dziecko wciela się w obydwie konwersujące strony- uczy patrzeć na świat z perspektywy innych Uczy się także pojmowania i okazywania uczuć takich jak przyjaźń czy miłość. Wszak fikcyjna osoba ( duch ) to idealny partner, to partner , które rozwojowo jest na takim samym poziomie jako dziecko.

TEST dla autorów publikacji
Proszę zadać pytania dziecku - o czym dokładnie rozmawiają? co mówi ta osoba ? Jestem pewien, ze temat rozmów nie wykracza poza tematy poruszane przez dziecko z rodzicami i poza sytuacje , które dziecko widzi w domu.
Gdyby to były duchy czyli świadome dusze jak np. Dziadka , który konwersuje z dzieckiem bawi się to czy nie moze np. pozdrowić mame i tatę za pośrednictwem dziecka ? przecież to takie naturalne i oczywiste a tego nie robi ?Ani dziadek ani pani. A wiec wszystko to lezy w sferze imaginacji dziecka poprzez własną kreacje partnera , który jest zawsze i namiare możliowsci dziecka i potrzeb dziecka. Oczywiście .... pozostaje jeszcze jedna rzecz ale to w nastepnym komentarzu ..........

Wt, 7 sie 2018 17:28 | brak oceny

nikodem | Załogant

Mam dzisiaj taki dzień , gdzie dość długo dyskutowałem ze Swiadkami Jechowy, którzy w ramach swoich obowiązków odwiedzili mnie. Stąd zaburzyli mi moje codzienne obowiązki A skoro juz tak wiec na fali odniosę się do tego również.

Zacznijmy od tzw ( w jezyku prawniczym ) stanu faktycznego sensu largo.

1. wszystkie religie wykluczją świadomą duszę po śmierci,
2. końcowy etap rozwoju układu nerwowego to od 2 roku życia do 4 roku ale czasami i dłużej,
3. w tym okresie rozpoczyna się mówienie dziecka poczawszy od tzw. "gruchania" , do wymowy - mama, dada etc , po bardziej rozbudowane zdania ale także do własnego słowotwórstwa ( mój syn w wieku około 1,5 widząc duże drzewo - mówił azi kija )
4. okres rozpoczęcia mówienia wiąze sie głownie z rozwojem mózgu, układu nerowowego ale także z rozwojem układu mowy,

Co MY teraz mamy z treści tej publikacji ?
1. duchy z którymi dzieci rozmawiają, komunikują się wzajemnie,
2. duch te zwykle to osoby bliskie, najbliższe ( dziadek) .

cytuje - " co robisz a ono odpowiedzialo "bawie sie z dziadkiem"
cytuje - " z tą panią co tam stoi w kącie i się uśmiecha "

W pierwszym cytacie rodzi się pytanie - skad rodzice wiedzą , ze to co dziecko widzi to Dziadek ? Czy konfrontowali to ze zdjęciem ? Czy tylko tak dziecko odpowiedziało bo ten ktoś to osoba starsza a dla dziecka w tak małym wieku każda osoba starsza ma znaczenie - "dziadek ".
Dziadek jako osoba starsza często towarzyszy dziecku od niemowlecia tak jak i babcia . Gorzej z tzw. ciotkami i wujkami. Nie sa to zwykle osoby na tyle wazne aby im nadawac znaczenie szczególne wiec zwykle wystepują jako Pan/Pani.
Tak wiec z tego artykułu nie ma żadnej pewności , ze dziadek to Dziadek a z pewnością graniczącą ze 100 % - to osoba starsza a nie żaden Dziadek.

cytuje - "Wielokrotnie byłem świadkiem, jak rozmawia z kimś niewidzialnym, przekomarza się, czasami w milczeniu kiwa głową potakująco lub zaprzecza."

Dzieci bardzo często tworzą fikcje szczególnie własnie w wieku kiedy kształtuje sie mózg, mowa , myślenie , obrazy , pamieć, swiadomość. Nie ma takich Rodziców, którzy cały swój czas poświęcają dziecku ucząc mówić , rozmieć , nadawać znaczenie. W okresie do 2 lat ta opieka jest pełniejsza z racji tzw. opieki zw. z hiegiena, jedzeniem, zdrowiem ale z upływem wieku dziecko coraz częsciej jest zostawiane samo sobie.

Ale dalej dziecko ma 3,4, 5 lat to za mało aby dziecko czuło się bezpiecznie nawet jak rodzic jest obok ale zajety własnymi sprawami z wiekiem dziecka ten czas jest coraz większy. Wiek 3,4,5 lat jest bardzo istotny. Dla własnego bezpieczeństwa dziecko tworzy fikcje, samo trenuje mowę, gestykulacje , mimikę - tworzy partnera, który go ROZUMIE i dziecko GO rozumie ( mimo ,ze rodzic krzata sie obok ).Pomaga" dziecku zmagać się z lękami i rzeczywistością- z przyjacielem ani ciemność, ani pierwszy dzień w przedszkolu nie są takie straszne.Na takiego przyjaciela można zrzucić winę za wiele wybryków (choćby „to on rozrzucił te klocki!”).cd...kom dalej

Wyświetl według: Chronologicznie Ocena
w kolejności: rosnąco malejąco

* Informujemy, iż treści zamieszczane w komentarzach, lub innych rubrykach, w których internauta może dodać swój wpis nie są stanowiskiem Fundacji Nautilus i nie stanowią one odzwierciedlenia naszych poglądów, upodobań bądź sympatii. Fundacja Nautilus nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez Użytkowników.

Aby dodać komentarz, zaloguj się.
szukaj:  

Wejście na pokład

Zapamiętaj mnie

Wiadomość z okrętu Nautilus

- Nikt nie jest dziś w stanie przewidzieć, kiedy wojna w Ukrainie się skończy. Putin może ją zakończyć już dziś. Ale on nie przygotowuje się do pokoju. My widzimy coś przeciwnego - tak o działaniach Kremla mówił sekretarz generalny NATO. Jens Stoltenberg w czasie wizyty w Korei Południowej wezwał kraj do zwiększenia pomocy dla Ukrainy i ostrzegł, że Rosja przygotowuje się do jeszcze większej wojny.

UFO24

więcej na: emilcin.com

Czw, 29 gru 2022 08:34 | 30.10.2022 po godzinie 18 siedzieliśmy z żoną i córką i obserwowaliśmy gwieździste niebo. Zauważyliśmy sporo obiektów przelatujących z różnych kierunków, z północy na południe i odwrotnie, ze wschodu na zachód i odwrotnie. Obiekty te świeciły białym, ciągłym światłem, niczym nie różniły się od tych 'mniejszych' gwiazd. Oczywiście nie wiem na jakiej wysokości leciały, ale ich prędkość na niebie była porównywalna do tej z jaką latają samoloty rejsowe. Obiekty te latały pojedynczo, lub w parach, ...

Dziennik Pokładowy

Niedziela, 15 stycznia 2023 | O 2023 roku, o mnie, Fundacji Nautilus,  zwykłej prozie życia i „szalupach ratunkowych”. Wpis w Dzienniku Pokładowym 15 stycznia 2023

czytaj dalej

FILM FN

PROJEKT KONTAKT - apel do czytelników!

archiwum filmów

Archiwalne audycje FN

Playlista:

rozwiń playlistę
Właściwe, pełne archiwum audycji w przygotowaniu...
Będzie dostępne już wkrótce!

Poleć znajomemu

Poleć nasz serwis swojemu znajomemu. Podaj emaila znajomego, a zostanie wysłane do niego zaproszenie.

Najnowsze w serwisie

Wyświetl: Działy Chronologicznie | Max:

Najnowsze artykuły:

Najnowsze w XXI Piętro:

Najnowsze w FN24:

Najnowsze Pytania do FN:

Ostatnie porady w Szalupie Ratunkowej:

Najnowsze w Dzienniku Pokładowym:

Najnowsze recenzje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: OKRĘT NAUTILUS - pokład on-line:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: Projekt Messing - najnowsze informacje:

Najnowsze w KAJUTA ZAŁOGI: PROJEKTY FUNDACJI NAUTILUS:

Informacja dotycząca cookies: Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu logowania i utrzymywania sesji Użytkownika. Jeśli już zapoznałeś się z tą informacją, kliknij tutaj, aby ją zamknąć.